Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koala33

koala33

#6620597 Napisano: 16.07.2019 11:12:45 w Informują

koala33

#6615880 Napisano: 02.07.2019 17:42:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

koala33 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

koala33 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Wczorajsze wyniki Red Bull były za ostatni etap. 

Brałam udział tylko w przedostatnim etapie (do 23.06) i też dostałam wczoraj maila, więc jeśli Ty masz pewność, że za ostatni, a ja, że za przedostatni, to widocznie puścili je razem.

a w tytule maila masz (12.3) czy (11.3)?

12.3 - wiem, to sugeruje 12 tydzień, ale mam zapisane kiedy wysyłałam (20-21.06), więc ewidentnie nie był to ostatni etap...


zgłosiłaś 20-21, ale zwerfikowali twoje zgłoszenie 22.06 więć brałaś udział w ostatnim etapie.

Etap trwał od 17.06 (poniedziałek) do 23.06 (niedziela). Rozumiem, że w etapie trwającym 7 dni są brane pod uwagę tylko zgłoszenia z pierwszych trzech dni? Bo 20.06 to dzień czwarty i to już za późno, żeby je zakwalifikować do trwającego etapu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6615777 Napisano: 02.07.2019 13:25:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

koala33 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

koala33 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Wczorajsze wyniki Red Bull były za ostatni etap. 

Brałam udział tylko w przedostatnim etapie (do 23.06) i też dostałam wczoraj maila, więc jeśli Ty masz pewność, że za ostatni, a ja, że za przedostatni, to widocznie puścili je razem.

a w tytule maila masz (12.3) czy (11.3)?

12.3 - wiem, to sugeruje 12 tydzień, ale mam zapisane kiedy wysyłałam (20-21.06), więc ewidentnie nie był to ostatni etap...

No właśnie nie wiem czy jakiś tydzień im nie uciekł... ja na pewno zgłaszałam się w 9 tygodniu, a w mailu mam (10.)...

Albo uciekł, albo namieszali. Albo jedno i drugie... Wyświetl w wątku >>

koala33

#6615771 Napisano: 02.07.2019 13:16:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

koala33 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Wczorajsze wyniki Red Bull były za ostatni etap. 

Brałam udział tylko w przedostatnim etapie (do 23.06) i też dostałam wczoraj maila, więc jeśli Ty masz pewność, że za ostatni, a ja, że za przedostatni, to widocznie puścili je razem.

a w tytule maila masz (12.3) czy (11.3)?

12.3 - wiem, to sugeruje 12 tydzień, ale mam zapisane kiedy wysyłałam (20-21.06), więc ewidentnie nie był to ostatni etap... Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6615765 Napisano: 02.07.2019 13:07:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vanillasky-2017 napisał(a):

Wczorajsze wyniki Red Bull były za ostatni etap. 

Brałam udział tylko w przedostatnim etapie (do 23.06) i też dostałam wczoraj maila, więc jeśli Ty masz pewność, że za ostatni, a ja, że za przedostatni, to widocznie puścili je razem. Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6615540 Napisano: 01.07.2019 21:30:43 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony Nescafe z Biedry. Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6615535 Napisano: 01.07.2019 21:18:27 w Informują
Red Bull maile (11 tydzień) Wyświetl w wątku >>

koala33

#6613377 Napisano: 25.06.2019 18:13:13 w Czy informują/ informowali?
atka79 napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

koala33 napisał(a):

izkak napisał(a):

Z Payback informowali dzisiaj tylko z TV? 

Iphony też, nie wiem jak reszta. 

Do mnie jeszcze nie dzwonili...

A z czym dzwonili tuż przed 15? Bo mam nieodebrane połączenie od nich i może dzięki Wam wydedukuję co wygrałam. 

O 14.45 z Iphonami.  Wyświetl w wątku >>
1 atka7 0

koala33

#6613319 Napisano: 25.06.2019 16:14:46 w Czy informują/ informowali?
izkak napisał(a):

Z Payback informowali dzisiaj tylko z TV? 

Iphony też, nie wiem jak reszta.  Wyświetl w wątku >>
1 izkak 0

koala33

#6612814 Napisano: 24.06.2019 15:40:45 w Informują
Monte, 5 tydzień (10-16.06), mail z 15.30 Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6608296 Napisano: 10.06.2019 12:29:38 w Informują
Lody Ben&Jerry's smolar sms przed chwilą Wyświetl w wątku >>
1 venix 0

koala33

#6600347 Napisano: 16.05.2019 10:25:16 w Informują
#upgrademyrun wiadomość na insta z 10.13  Wyświetl w wątku >>

koala33

#6584781 Napisano: 28.03.2019 15:10:26 w Informują
Tesco Somersby/Karmi - smsy Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6583422 Napisano: 24.03.2019 18:11:21 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony Nałęczowianki w Tesco i klocków hamulcowych Breck. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6581913 Napisano: 19.03.2019 12:43:04 w SZUKAM....
monmoon napisał(a):

szukam konkursu na który trzeba kupić baterie ale chyba nic z tego ... emotka

 na ten :  emotka
https://www.e-kon....html#.XJDULiJKgz2    Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6580478 Napisano: 14.03.2019 14:04:15 w Avanti
O matko i córko... Jako strona konkurująca na muzealnej arenie mam odezwę do donosiciela: ty dzbanie. emotka Co Ci ten avatar robił, wchodził z butami na świeżo wypastowane salony i błoto wnosił? Chciałeś zaszkodzić, to pomogłeś, bo teraz pół forum murem za poszkodowanym. Może też ktoś na nas coś donieść przy okazji? emotka Wyświetl w wątku >>

koala33

#6580297 Napisano: 13.03.2019 22:18:56 w Avanti
kupila88 napisał(a):

A ja powiem tylko tyle, ładny chrupek tego Michała widać że nie przerobiony i ładny opis, może nawet mniej oklepany jak z pierwszego etapu ale wkurzam mnie już cała nagonka wokół wygranej bo sama koalo napisałaś że pierwszy raz tak otwarcie mówisz na forum czyli jakby wygrana główna padła to byś na forum nie powiedziała ale że masz w tym interes to piszesz. Mimo wszystko gratuluję dla mnie najlepszy z wszystkich etapów.

Oczywiście jest w tym dużo racji - ale ogólny strach przed ujawnianiem swoich większych wygranych jest tu chyba dość powszechny i uzasadniony. emotka Dziękuję jednak w imieniu Michała za miłe słowo na temat zwycięskiej pracy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6580291 Napisano: 13.03.2019 21:53:53 w Avanti
Pozwolę sobie przekleić z wątku "moje dzisiejsze wygrane", bo w sumie do obu pasuje i się nie mogłam zdecydować gdzie napisać. emotka

Uf, ochłonęłam (/liśmy). Dziś zdarzył się cud, w który trochę wierzę, a trochę nie wierzę, bo to jednak cud zbyt duży. Mój chłopak ma tygodniową w muzeum. emotka emotka emotka Szok, radość, potem znów szok, a na koniec mały zawał wywołany zbyt dużym szokiem. emotka Żeby być na wstępie szczerą, nie od początku byłam przekonana czy pisać o tym na forum, wszak mam świadomość, że człowiek pytający o godzinę i foka mają już swoje zagorzałe grono fanów, a i pewnie dużo osób ma poczucie, że ich prace były lepsze/ ciekawsze/ z bardziej kreatywnym opisem czy nietuzinkowym podejściem do tematu niż bramkarz, który wygrał w etapie ostatnim. No i pewnie niektóre były. Ale nie ja oceniałam emotka , a nawet gdybym oceniała, to choć może i kandydata do nagrody miałabym tego samego, to już pracę chyba inną. emotka Niemniej wybrali, co się będziemy kłócić z wyborem. emotka No ale pomyślałam sobie: a może są na forum osoby, którym ani ta foka, ani pan z zegarkiem, ani inny pretendent do głównej jakoś nie podchodzi. I może nawet oddałby ktoś swój głos w tym muzeum, ale to głos w gruncie rzeczy niepewny i wciąż jeszcze nieoddany. I tu wkraczam ja, miś koal, który z pewną dozą nieśmiałości (i pewnie naiwności) zwraca się do niepewnych: Michał (znany z muzeum już w sumie jako bramkarz) będzie Wam po stokroć wdzięczny za każdy oddany głos. emotka Jako osoba mająca wgląd w jego potyczki z Cheetosami zaświadczam, że nie maczał w tym żadnego photoshopa i innego dłuta. No chłopak nie umi w grafiki i rzeźbę, więc patrzył na te chrupki jak zahipnotyzowany, a potem robił im sesję, jakby szykował najnowszą okładkę do Vogue'a. No i TERAZ MA. Czy ma Wasze wsparcie, tego nie wiem. Ale wiem czego nie ma: nie ma licznego kuzynostwa rozsianego po Filipinach czy Zanzibarach i nie ma też zbyt dużo już czasu, żeby takie kuzynostwo sobie ogarnąć. Ale ma mnie. emotka Nigdy nie chciałam być dziewczyną bramkarza, ale jak już jestem, to siedzę w pierwszym rzędzie i - wiadomo - inicjuję falę i kibicuję w pocie czoła, póki mi wszystkie barwy kibica nie spłyną wraz z makijażem. Czyli mocno. Dlatego dzielę się z Wami (pierwszy raz tak otwarcie) nowiną, która dziś nas oboje zmiotła z powierzchni ziemi, i zwyczajnie apeluję do tych z Was, którzy patrzą na tę wygraną bez niepotrzebnej zawiści w oczach, o choć małe wsparcie. Może jak wygra to będzie wesele.  emotka A może będzie tylko jeszcze większy zawał i małe wiaderko łez, who knows. emotka Wyświetl w wątku >>

koala33

#6580288 Napisano: 13.03.2019 21:51:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Uf, ochłonęłam (/liśmy). Dziś zdarzył się cud, w który trochę wierzę, a trochę nie wierzę, bo to jednak cud zbyt duży. Mój chłopak ma tygodniową w muzeum. emotka emotka emotka Szok, radość, potem znów szok, a na koniec mały zawał wywołany zbyt dużym szokiem. emotka Żeby być na wstępie szczerą, nie od początku byłam przekonana czy pisać o tym na forum, wszak mam świadomość, że człowiek pytający o godzinę i foka mają już swoje zagorzałe grono fanów, a i pewnie dużo osób ma poczucie, że ich prace były lepsze/ ciekawsze/ z bardziej kreatywnym opisem czy nietuzinkowym podejściem do tematu niż bramkarz, który wygrał w etapie ostatnim. No i pewnie niektóre były. Ale nie ja oceniałam emotka , a nawet gdybym oceniała, to choć może i kandydata do nagrody miałabym tego samego, to już pracę chyba inną. emotka Niemniej wybrali, co się będziemy kłócić z wyborem. emotka No ale pomyślałam sobie: a może są na forum osoby, którym ani ta foka, ani pan z zegarkiem, ani inny pretendent do głównej jakoś nie podchodzi. I może nawet oddałby ktoś swój głos w tym muzeum, ale to głos w gruncie rzeczy niepewny i wciąż jeszcze nieoddany. I tu wkraczam ja, miś koal, który z pewną dozą nieśmiałości (i pewnie naiwności) zwraca się do niepewnych: Michał (znany z muzeum już w sumie jako bramkarz) będzie Wam po stokroć wdzięczny za każdy oddany głos. emotka Jako osoba mająca wgląd w jego potyczki z Cheetosami zaświadczam, że  nie maczał w tym żadnego photoshopa i innego dłuta. No chłopak nie umi w grafiki i rzeźbę, więc patrzył na te chrupki jak zahipnotyzowany, a potem robił im sesję, jakby szykował najnowszą okładkę do Vogue'a. No i TERAZ MA. Czy ma Wasze wsparcie, tego nie wiem. Ale wiem czego nie ma: nie ma licznego kuzynostwa rozsianego po Filipinach czy Zanzibarach i nie ma też zbyt dużo już czasu, żeby takie kuzynostwo sobie ogarnąć. Ale ma mnie. emotka Nigdy nie chciałam być dziewczyną bramkarza, ale jak już jestem, to siedzę w pierwszym rzędzie i - wiadomo - inicjuję falę i kibicuję w pocie czoła, póki mi wszystkie barwy kibica nie spłyną wraz z makijażem. Czyli mocno. emotka Dlatego dzielę się z Wami (pierwszy raz tak otwarcie) nowiną, która dziś nas oboje zmiotła z powierzchni ziemi, i zwyczajnie apeluję do tych z Was, którzy patrzą na tę wygraną bez niepotrzebnej zawiści w oczach, o choć małe wsparcie. Może jak wygra to będzie wesele.  emotka A może będzie tylko jeszcze większy zawał i małe wiaderko łez, who knows. emotka Wyświetl w wątku >>

koala33

#6575179 Napisano: 26.02.2019 14:49:44 w Udane wymiany - polecane nicki:)
fragles,
Bardzo sprawna transakcja i dobry kontakt - polecam! emotka Wyświetl w wątku >>
1 fragles 0