Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koala33

koala33

#6262056 Napisano: 30.09.2016 13:00:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bluegirl napisał(a):

scrabble napisał(a):

koala33 napisał(a):

Czy ktoś z Was też miał problem z wysłaniem zgłoszenia w konkursie Curvera (Leclerc)? Widzę jaki jest limit znaków, moje zgłoszenie ma mniej, a mimo to nie przechodzi i wyskakuje informacja, że odpowiedź jest za długa... emotka

Mi dziś przeszło bez problemu.

Nie wiem czy chodzi o ten am konkurs, bo kojarzę jeden, ale nie ma tam w regulaminie o Leclercu, ale faktycznie miałam ilość znaków mniejszą niż dopuszczalna, a i tak musiałam kasować, bo niby zbyt wieke.

A pamiętasz do jakiej ilości musiałaś ostatecznie zmniejszyć, żeby przeszło? Masz może zapisane?  Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6261970 Napisano: 30.09.2016 10:45:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

katrin1 napisał(a):

nataszka napisał(a):

bluegirl napisał(a):

scrabble napisał(a):

koala33 napisał(a):

Czy ktoś z Was też miał problem z wysłaniem zgłoszenia w konkursie Curvera (Leclerc)? Widzę jaki jest limit znaków, moje zgłoszenie ma mniej, a mimo to nie przechodzi i wyskakuje informacja, że odpowiedź jest za długa... emotka

Mi dziś przeszło bez problemu.

Nie wiem czy chodzi o ten am konkurs, bo kojarzę jeden, ale nie ma tam w regulaminie o Leclercu, ale faktycznie miałam ilość znaków mniejszą niż dopuszczalna, a i tak musiałam kasować, bo niby zbyt wieke.

Z regulaminu: 1. Zakup przez Uczestnika w czasie trwania konkursu dowolnego Produktu lub Produktów marki Curver załączną kwotę 20zł na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,

A czy po wysłaniu zgłoszenia mieliście jakieś podziękowanie, potwierdzenie, że odpowiedź poszła? U mnie wróciło do planszy głównej, tej z fotką chłopca i nagród w konkursie, żadnego potwierdzenia nie było, więc nie wiem czy odpowiedź w ogóle została wysłana

Wraca na fotkę z chłopcem i nagrodami ale formularz jest ucięty i na niebiesko "Dziękujemy za udział, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte".
Ja bym na Twoim miejscu wysłała jeszcze raz. 

Nie wiem co mi się ubzdurało, że akurat w E.Leclerc? Regulamin nie był zmieniony? Tym bardziej, że do poprzedniego konkursu kupowałam w Tesco a tu od razu zapisałam żeby kupić w E.L.  emotka

Nie ubzdurało, ja też tak miałam zapisane - dziwnym by było, gdyby nam się ten Leclerc przyśnił zbiorowo. Obstawiam, że taki był zapis na początku, kiedy sobie to notowałyśmy, a potem regulamin zmienili i... już nie ma śladu. Nie wchodzę w regulamin codziennie, więc pojęcia nie mam kiedy mogli wprowadzić taką zmianę, ale faktem jest, że jechałam po te zakupy specjalnie do Leclerca, który mi był zupełnie nie po drodze... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6261803 Napisano: 29.09.2016 21:22:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z Was też miał problem z wysłaniem zgłoszenia w konkursie Curvera (Leclerc)? Widzę jaki jest limit znaków, moje zgłoszenie ma mniej, a mimo to nie przechodzi i wyskakuje informacja, że odpowiedź jest za długa... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6260568 Napisano: 27.09.2016 15:16:49 w TESCO konkursy
Poszły maile z info o odbiorze bonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6260567 Napisano: 27.09.2016 15:15:57 w Informują
Poszły maile od Hasbro o odbiorze bonów w Tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6260442 Napisano: 27.09.2016 12:58:30 w Informują
Deichmann śle maile za ostatni tydzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6237960 Napisano: 05.08.2016 16:37:57 w Informują
Oranżada Hellena śle maile  Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6237564 Napisano: 04.08.2016 20:40:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

koala33 napisał(a):

Przepraszam, ale ja muszę: czy tylko mi opada wszystko na widok niektórych zwycięskich prac z konkursu oranżady Helleny? Czy tylko ja zamykam w milczeniu oczy i głęboko wzdycham czytając prace i patrząc na ilustrujące je zdjęcia? Moim faworytem jest wiersz o córeczkach (wygrany hamak, zgarnęła za swoją poezję pani sylwia) oraz bociany ("Jestem dumny, że mamy większe ptaki od innych." emotka ). Mistrzostwo.

p.s. Ja nie szydzę. To tylko głębokie zaciekawienie z nutką niedowierzania.

Kilka prac jest całkiem fajnych! emotka

Oczywiście, nie mówię o wszystkich. emotka A zresztą - dwie spośród nich są moje (tzn. jedna moja, druga mojej mamy - rozwiewając wątpliwości i odpierając ewentualny atak), więc nie czuję się w żaden sposób pokrzywdzona, ale myślę, że wśród zgłoszonych było dużo takich, które bardziej zasługiwały na wygraną, niż część z tych, które nagrodzone zostały. Ale wiadomo. Gust jury jest niepodważalny (choć tu nawet ciężko znaleźć jakiś klucz...) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6237550 Napisano: 04.08.2016 19:37:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przepraszam, ale ja muszę: czy tylko mi opada wszystko na widok niektórych zwycięskich prac z konkursu oranżady Helleny? Czy tylko ja zamykam w milczeniu oczy i głęboko wzdycham czytając prace i patrząc na ilustrujące je zdjęcia? Moim faworytem jest wiersz o córeczkach (wygrany hamak, zgarnęła za swoją poezję pani sylwia) oraz bociany ("Jestem dumny, że mamy większe ptaki od innych." emotka ). Mistrzostwo.

p.s. Ja nie szydzę. To tylko głębokie zaciekawienie z nutką niedowierzania. Wyświetl w wątku >>

koala33

#6237516 Napisano: 04.08.2016 17:40:23 w Zjazd e-konkursowiczów
Smutno mi, że wy się tam organizujecie tak daleko, a ja na drugim końcu. Jeszcze na jakieś spotkanie dwudniowe to bym się porwała, ale tak na piwo (wiem - lub osiem) jechać pół dnia jakąś posklejaną, niepełnosprawną ciuchcią?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6234210 Napisano: 28.07.2016 09:40:06 w Zjazd e-konkursowiczów
mia napisał(a):

koala33 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Słuchajcie- to może najpierw lokalne spotkania ogarnąć w większej grupie, a potem ogólnopolski zlot ? Bo tak widzę,że się nigdy w większym gronie nie spotkamy emotka

Protestuję. Moje lokalnie nie istnieje. emotka

No nie żartuj. Nie ma takiego miejsca w Polsce. emotka

No dobrze, istnieje, ale to jednak nie to co Śląsk. W każdym razie ja jestem za spotkaniem na szerszą skalę, choć Katowice to dla mnie konkretna podróż. Bliżej środka nie chcecie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6234150 Napisano: 27.07.2016 23:17:45 w Zjazd e-konkursowiczów
mczarna napisał(a):

Słuchajcie- to może najpierw lokalne spotkania ogarnąć w większej grupie, a potem ogólnopolski zlot ? Bo tak widzę,że się nigdy w większym gronie nie spotkamy emotka

Protestuję. Moje lokalnie nie istnieje. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6234148 Napisano: 27.07.2016 23:15:49 w Zjazd e-konkursowiczów
goralmac napisał(a):

koala33 napisał(a):

Czuję, że nikt mnie nie wesprze, ale... może nad morze? emotka Wiem, morze nie na na Śląsku. Ja to chyba dalej mieć nie mogłam... ale i tak chętnie wpadnę, najlepiej pod koniec sierpnia, wrzesień pod znakiem zapytania. A im bliżej morza, tym wpadnę chętniej i szybciej. emotka

Pierwsze plany zjazdu a już o wpadaniu mowa. Ja się postaram i może sprzedam dzieciaka gdzieś i drugą połówkę zabiorę ale bez wpadania. emotka

Ok, przekonałaś mnie - może być ten Śląsk. Jest szansa, że wpadnę mniej chętnie i wolniej. Dla swojego dobra. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6234046 Napisano: 27.07.2016 20:56:24 w Zjazd e-konkursowiczów
Czuję, że nikt mnie nie wesprze, ale... może nad morze? emotka Wiem, morze nie na na Śląsku. Ja to chyba dalej mieć nie mogłam... ale i tak chętnie wpadnę, najlepiej pod koniec sierpnia, wrzesień pod znakiem zapytania. A im bliżej morza, tym wpadnę chętniej i szybciej. emotka Wyświetl w wątku >>

koala33

#6231111 Napisano: 20.07.2016 10:56:23 w Informują
Apetina, mail z 10.33 (Twoja kuchnia ma to coś) Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6223790 Napisano: 01.07.2016 14:49:04 w Czy informują/ informowali?
paula9891 napisał(a):

koala33 napisał(a):

paula9891 napisał(a):


joan napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Natie77 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Czyżby informowało Grande Promozione z Biedronki? Czy to skuter z innego konkursu?
(gratuluję przy okazji!)


Napisałam do tej osoby na priv emotka  też się zastanawiam, a jeśli tak, to chyba czas sie pożegnać z wygraną emotka


A to nie skuter za komputer?


Albo z Brico emotka

No właśnie, tez tak pomyślałam, że trochę za szybko na wyniki, ale różnie bywa

Z konkursu "Skuter za komputer" emotka

Oooo Dziękujemy i gratulujemy! emotka

Dziękuję! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6223787 Napisano: 01.07.2016 14:45:36 w Czy informują/ informowali?
paula9891 napisał(a):


joan napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Natie77 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Czyżby informowało Grande Promozione z Biedronki? Czy to skuter z innego konkursu?
(gratuluję przy okazji!)


Napisałam do tej osoby na priv emotka  też się zastanawiam, a jeśli tak, to chyba czas sie pożegnać z wygraną emotka


A to nie skuter za komputer?


Albo z Brico emotka

No właśnie, tez tak pomyślałam, że trochę za szybko na wyniki, ale różnie bywa

Z konkursu "Skuter za komputer" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6223727 Napisano: 01.07.2016 13:54:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Aaaa, skuter! emotka emotka emotka  (konkurs skuter za komputer) Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6222110 Napisano: 29.06.2016 10:22:07 w Informują
Wakacyjna premia (Żabka, mail) - zgłoszenie z 25.06 Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6220138 Napisano: 24.06.2016 15:34:46 w Informują
BIC Soleil Tesco - mail z 15.31 Wyświetl w wątku >>
0 0