Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika koala33

koala33

#6213930 Napisano: 14.06.2016 17:54:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
ciasssteczko napisał(a):

Monako ze Stocka- czy ktoś z forum też się wybiera? emotka emotka

Byłam o włos. Mam info o zegarku... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6212867 Napisano: 13.06.2016 13:44:50 w Informują
Energizer śle maile (Konkurs naładowany nagrodami) Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6204741 Napisano: 31.05.2016 17:45:28 w Czy informują/ informowali?
abc999 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Właśnie miałem pytać, bo do dziś Albedo miało czas na maile z voucherami Wizzair, nikt nic nie wie? emotka

Według regulaminu mają 5 dni roboczych od dnia wyłonienia zwycięzców (najpóźniej 25.05), czyli koło czwartku/piątku powinno być coś wiadomo.

Dziś były maile, u mnie o 16.30 . emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6204718 Napisano: 31.05.2016 17:15:57 w TESCO konkursy
nie_zapominajka1 napisał(a):

Voucher Vizzar:-) w końcu cos!
Orientujecie sie, czy przy zgloszeniu podawalo się imię i nazwisko i nr paragonu?

Tylko maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6204709 Napisano: 31.05.2016 17:05:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Voucher Wizzair od Albedo (moja pierwsza większa wygrana u nich, jest radość!) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6204704 Napisano: 31.05.2016 16:58:54 w Informują
Albedo śle maile z konkursu Henkel w Tesco (vouchery Wizzair)  :)  Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6203261 Napisano: 30.05.2016 09:36:37 w Paragony
Kupię paragony na "Premię Kibica"! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6202912 Napisano: 28.05.2016 13:50:34 w Kupię...
Kupię bony / karty do Media Markt lub Saturna.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6202396 Napisano: 26.05.2016 20:56:32 w Kupię...
Kupię bony / karty do Media Markt lub Saturna. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6200145 Napisano: 20.05.2016 14:47:04 w TESCO konkursy
nie_zapominajka1 napisał(a):

Nagroda "Nie wiadomo co" z Jacobsa to kawy. Dzis przyszly.

Właśnie sobie uświadomiłam, że pisałam do Ciebie w dniu, kiedy był "drugi rzut" i sporo forumowiczów dostało telefony - Ty napisałaś wyraźnie, że "Kawy z Tesco" (dodając, że rezerwa, choć to wcale nie była rezerwa), więc tak sobie teraz myślę... skąd wzięłaś nagle to "nie wiadomo co"? Jeśli powiedzieli Ci wyraźnie, że kawy, to przecież wiadomo co. A ja się tu zasugerowałam (podobnie jak chyba wiele innych osób), że Karslbad dla żartu powiedział o "tajemniczej nagrodzie" nie tylko tym, którzy wygrali ekspresy, ale także tym, którzy zgarnęli kawy. Wychodzi jednak na to, że wszystkie te nieokreślone nagrody faktycznie są ekspresami... Trochę niepotrzebne zamieszanie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6200042 Napisano: 20.05.2016 11:48:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Aaa, u mnie też tajemnicze "coś" z konkursu Jacobs Tesco przybrało wreszcie realny (i piękny!) kształt. Kurier Vivanotta Xpress przywiózł właśnie wyczekiwany ekspres do kawy. Jak miło! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6197652 Napisano: 16.05.2016 19:35:33 w TESCO konkursy
nie_zapominajka1 napisał(a):

Nagroda "Nie wiadomo co" z Jacobsa to kawy. Dzis przyszly.

Najgorzej. emotka Do mnie co prawda jeszcze nic nie dotarło, ale trochę mnie załamałaś. Niemniej ktoś w końcu musi dostać ten ekspres, kilka ich było przecież... Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6190425 Napisano: 29.04.2016 12:27:46 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

Monika11 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Czy Coca Cola dzwoni drugi raz jakoś szybko, czy po kilku dniach?

oddzwoń - trzeba czekać 2, 3 dni ponoć

Dzięki emotka

Czasami dzwonią dopiero po.... tygodniu (dodam ,że przez  ten cały tydzień zdarza im się nie odbierać). emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6190380 Napisano: 29.04.2016 11:34:23 w Połączenia nieodebrane
edzia21 napisał(a):

Ktoś pisał że miał emotka  chyba jackk79? Sorki, jeśli przekręciłam nick emotka

Nie pozostaje nam ni innego, jak czekać na weryfikację. Zadzwonili, rozpalili nadzieję i zadowoleni jadą na majówkę. Najlepiej. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6190372 Napisano: 29.04.2016 11:26:53 w Połączenia nieodebrane
mia napisał(a):

koala33 napisał(a):

Chyba jeszcze piętnastu info o nieokreślonej nagrodzie nie było, ale może akurat wszystkie z forum  emotka  w każdym razie Pani mi przyznała, że po prostu mają dziś ostatni dzień informowania, choć już to robili dwa tygodnie temu. Dodała też, że w tym konkursie nie ma czegoś takiego jak rezerwa i jeśli zweryfikują paragon negatywnie, to nagroda nie przechodzi na następną osobę. Wypytałam, bo aż sama nie mogłam uwierzyć, że informują nadal. Chyba rozbili na dwie tury. Ale czemu to miało służyć...? emotka

A niech dostanę tego karniaka, ale nie zdzierżę:
Nie ma rezerwy? U Karlsbada zawsze była... Coraz lepiej. emotka

No specjalnie zapytałam... albo coś się zmieniło, albo pani informująca wprowadza w błąd. Nie wiem jak było w poprzednich ich konkursach, akurat nie mam doświadczeń z tą agencją, więc bazuję na informacjach które mi podała...  Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6190367 Napisano: 29.04.2016 11:17:55 w Połączenia nieodebrane
mia napisał(a):

koala33 napisał(a):

umbrella napisał(a):

gopablo1 napisał(a):

umbrella napisał(a):

694-543-xxx  przed chwilą... ktoś wie co to mogło być ?  Już ten nr widziałam gdzieś na forum więc na 99% z jakiegoś konka

karlsbad - tesco jacobs

Dzięki , faktycznie Karlsbad, właśnie przed chwilą dzwonili znowu, ( czyżby rezerwa ? ) ale nie chcieli powiedzieć jak nagroda ...  emotka

Też miałam przed chwilą od nich telefon i zbita z tropu od razu zapytałam czy to rezerwa, ale pani zaprzeczyła. Po prostu informują. Rodzaju nagrody również nie chciała zdradzić, więc jestem pełna nadziei... emotka

U mnie tez dzwonili i nie powiedzieli co... Ale wiecie, nie chcę was martwić, jednak coś dziwnie dużo by nagle tych ekspresów się na forum pojawiło...emotka I z jakiej paki tyle czasu po konkursie?

Chyba jeszcze piętnastu info o nieokreślonej nagrodzie nie było, ale może akurat wszystkie z forum  emotka  w każdym razie Pani mi przyznała, że po prostu mają dziś ostatni dzień informowania, choć już to robili dwa tygodnie temu. Dodała też, że w tym konkursie nie ma czegoś takiego jak rezerwa i jeśli zweryfikują paragon negatywnie, to nagroda nie przechodzi na następną osobę. Wypytałam, bo aż sama nie mogłam uwierzyć, że informują nadal. Chyba rozbili na dwie tury. Ale czemu to miało służyć...? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6190349 Napisano: 29.04.2016 10:44:11 w Połączenia nieodebrane
umbrella napisał(a):

gopablo1 napisał(a):

umbrella napisał(a):

694-543-xxx  przed chwilą... ktoś wie co to mogło być ?  Już ten nr widziałam gdzieś na forum więc na 99% z jakiegoś konka

karlsbad - tesco jacobs

Dzięki , faktycznie Karlsbad, właśnie przed chwilą dzwonili znowu, ( czyżby rezerwa ? ) ale nie chcieli powiedzieć jak nagroda ...  emotka

Też miałam przed chwilą od nich telefon i zbita z tropu od razu zapytałam czy to rezerwa, ale pani zaprzeczyła. Po prostu informują. Rodzaju nagrody również nie chciała zdradzić, więc jestem pełna nadziei... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6189766 Napisano: 28.04.2016 10:24:10 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Jednym uchem usłyszałam w radiu właśnie, więc może coś nie dosłyszałam, ale podobno od 1 czerwca ma wejść jakaś ustawa, likwidująca anonimowe telefony na kartę, "a kto będzie chciał mieć taki telefon, będzie go musiał zarejestrować" emotka emotka emotka emotka
Błagam, niech mi ktoś powie, że się przesłyszałam emotka

Do końca roku podobno trzeba będzie telefony porejestrować.

 Te niezarejestrowane chcą wyłączyć po 01.01.2017, jeszcze tylko nie ustalili, co zrobią ze środkami pozostałymi na koncie.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6189457 Napisano: 27.04.2016 15:26:22 w Wkurza mnie...
edi999a napisał(a):

aleksiak napisał(a):

defed napisał(a):

tosca napisał(a):

A ja się wkurzam na samą na siebie,że naiwnie wierzyłam w jakąkolwiek wygraną w Biedronkowym konkursie Colgate,wysyłając tylko jedno zgłoszenie (z zakupu większej ilości większej ilości produktów konkursowych ze względu na brak funduszy,musiałam po prostu zrezygnować).Kiedy z różnych wypowiedzi wnioskuję,że ktoś grał na całą rodzinę (tu szacunek dla tych,którzy dążą do obranego celu,aby zgarnąć jak największą ilość wygranych) i zdobył na przykład po kilka zestawów zapasu past na cały rok,wiem,że to nie miało najmniejszego sensu.Moje jedno marne zgłoszenie w gąszczu tych wszystkich pozostałych,mogło pozostać nawet niezauważone,a szkoda,bo uważam,że nie było wcale takie złe (to tylko moja subiektywna opinia).W każdym bądź razie chyba sobie odpuszczę podobne konkursy emotka .Uważam bowiem,że nie warto się wkurzać emotka .

Zapewniam, że to nie kwestia ilości zgłoszeń, ale tego, że Twoje zgłoszenie (jak i szereg moich) nie było w guście Streamline.
Sama na Colgate'owe konkursy wysłałam od kilku do kilkunastu smsów na sklep, razem ok. 50 hasełek  emotka , z czego połowa moich wierszyków pretendowała do głównych (ale tylko wg mojej opinii). Rezulat: ZERO. Ani zestawiku  emotka  Boli... Na szczęście kupione pasty udało mi się odsprzedać emotka  No i gram dalej w tych kokursach, bo nie odpuszczę, dopóki nie uda mi się czegoś tam trafić emotka

Wysłałam jedno jedyne zgłoszenie i wygrałam zestaw, więc to chyba jednak nie o ilość zgłoszeń chodzi, albo o gust jury albo to po prostu losowanie i łut szczęścia

Podpisuję się pod tym emotka  u mnie też wygrało jedno jedyne zgłoszenie- i nie sądzę ,że było wybitne- łut szczęścia połączony z gustem komisji emotka

Co do gustu Streamline to ja się zastanawiam czy on (te gust) w ogóle istnieje. Wcześniej podchodziłam do nich ambitnie - oczywiście bez rezultatu. Potem spuściłam z tonu, myśląc sobie "spróbuję prościej, może dotrę". I co? Dotarłam, ale... na skraj swojej cierpliwości. -.-  Można pomyśleć, że przy takiej ilości nagród wygrana nie jest przecież aż tak znowu nieosiągalna, ale jak się okazuje - owszem, jest! Niemniej będę próbować, bo co mi po tym, że się na nich ostentacyjnie obrażę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6182092 Napisano: 09.04.2016 14:21:55 w Kupię...
Chętnie kupię bony do IKEI  Wyświetl w wątku >>
0 0