Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kedziorldz

kedziorldz

#6397245 Napisano: 31.08.2017 16:43:15 w Smolar
filmik od Smolara

https://www.youtu.../watch?v=AAZAsPxfZkM

ale kiepsko bo nie ma planszy z podsumowaniem na końcu, tylko trzeba całość oglądać Wyświetl w wątku >>
0 0

kedziorldz

#6387497 Napisano: 08.08.2017 16:07:15 w Smolar
cb656 napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

cb656 napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

nie ma dostepu do komputera z wgranymi polskimi znakami diakrytycznymi

Pytanie z niezdrowej ciekawości: co to za komputer? emotka Jaki system operacyjny?

...sluzbowy, w ktorym nic nie moge zmienic, niby sprawa jest prosta ale local IT nie widzi potrzeb instalowania slownikow innych niz ang USA i UK 

emotka Od dłuższego czasu, obserwując zachowanie ludzi z tej branży i ich reakcje na potrzeby użytkowników, nabieram coraz silniejszego przekonania, że ci wszyscy informatycy są jacyś dziwni po prostu emotka edit: poza tym (nie obraź się emotka ) ale dodanie obsługi języka w obszarze klawiatury to kwestia wejścia do panelu sterowania, do sekcji odpowiedzialnej za ustawienia regionalne i dodanie obsługi wybranego języka dodatkowego - przełączanie między jeżykami używanymi też nie jest trudne, załatwiasz to skrótem klawiaturowym w sekundę. Nie wiem, jak bardzo IT ogranicza uprawnienia użytkowników, ale w żadnym z komputerów, do których miałem dostęp, nie było to obarczone koniecznością posiadania specjalnych uprawnień.

za chec pomocy nie ma sie co obrazac emotka

tutaj sprawa jest troche bardziej skomplikowana, ale dziekuje i doceniam chec pomocy. Niedlugo zmieniam prace, wiec problem rozwiaze sie sam niejako przy okazji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kedziorldz

#6387492 Napisano: 08.08.2017 15:41:37 w Smolar
cb656 napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

ubolewam, ale aktualnie nie ma dostepu do komputera z wgranymi polskimi znakami diakrytycznymi emotka Mam nadzieje, ze i tak udaje sie zainteresowanym to jakos odczytac.

Pytanie z niezdrowej ciekawości: co to za komputer? emotka
Jaki system operacyjny?

...sluzbowy, w ktorym nic nie moge zmienic, niby sprawa jest prosta ale local IT nie widzi potrzeb instalowania slownikow innych niz ang USA i UK
:-( Wyświetl w wątku >>
0 0

kedziorldz

#6387473 Napisano: 08.08.2017 14:54:53 w Smolar
mirai napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

mirai napisał(a):

Jeżeli organizuje się loterię, gdzie najtańszy produkt biorący w nim udział kosztuje 1,39 zł - to wiadomo, że liczba zgłoszeń będzie kolosalna - a szansa na jakąkolwiek wygraną minimalna. W takich loteriach biorą udział przecież też ci, którzy na co dzień tego nie robią. Generalnie zasada jest taka: im wyższa cena produktu biorącego udział w loterii, tym mniejsza liczba uczestników i zgłoszeń - i co najważniejsze: większa szansa na wygraną. Ale to wiadomo - tutaj Ameryki nie odkryłem. Chociaż udało mi się JEDNYM ZGŁOSZENIEM wygrać głośnik JBL z XL (gdzie cena puszki jest podobna do tej z Biedronki) - ale to raczej wyjątek potwierdzający regułę... emotka .

Z tym XL to prawda, towar jest mocno deficytowy, szukam tych puszek juz od 2 miesiecy i widzialem tylko zwykle - bez kodow.

A druga sprawa wydaje mi sie, ze to powiedzenie z jezyka polskiego "wyjatek potwierdzajacy regule" to jedno z glupszych stwierdzen emotka

Wyjatki obalaja regule a nie ja potwierdzaja emotka

Jeśli chcesz już być tak bardzo gramatyczny, to przynajmniej pisz po polsku emotka . W naszej pisowni się także: ą, ę, ł, ń  - itd.
 "wyjatek potwierdzajacy regule" - w jakim to języku  emotka

Tu nie chodzi o gramatyke, to tez nie mial byc personalny atak na Ciebie, jedynie chcialem napisac, ze to okreslenie, ktore od dawna funkcjonuje w jezyku potocznym nie ma sensu i tyle emotka

Niestety tez nad tym ubolewam, ale aktualnie nie ma dostepu do komputera z wgranymi polskimi znakami diakrytycznymi emotka
Mam nadzieje, ze i tak udaje sie zainteresowanym to jakos odczytac. Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

kedziorldz

#6387356 Napisano: 08.08.2017 10:19:21 w Smolar
cb656 napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

wydaje mi sie, ze to powiedzenie z jezyka polskiego "wyjatek potwierdzajacy regule" to jedno z glupszych stwierdzen. Wyjatki obalaja regule a nie ja potwierdzaja emotka

To powiedzenie jest inną formą zdania: "każda reguła ma swoje wyjątki". emotka
Takie ujęcie tematu informuje czytelnika, że choć w przeważającej większości przypadków spełnione są określone warunki (na przykład, że rz piszemy po spółgłoskach: b,p,d,t,g,k,h,w,j, to jednak są słowa, w których to nie działa, na przykład PSZCZOŁA czy PSZENICA emotka


"każda reguła ma swoje wyjątki" takie stwierdzenie ma sens emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kedziorldz

#6387341 Napisano: 08.08.2017 09:37:54 w Smolar
mirai napisał(a):


Jeżeli organizuje się loterię, gdzie najtańszy produkt biorący w nim udział kosztuje 1,39 zł - to wiadomo, że liczba zgłoszeń będzie kolosalna - a szansa na jakąkolwiek wygraną minimalna. W takich loteriach biorą udział przecież też ci, którzy na co dzień tego nie robią. Generalnie zasada jest taka: im wyższa cena produktu biorącego udział w loterii, tym mniejsza liczba uczestników i zgłoszeń - i co najważniejsze: większa szansa na wygraną. Ale to wiadomo - tutaj Ameryki nie odkryłem. Chociaż udało mi się JEDNYM ZGŁOSZENIEM wygrać głośnik JBL z XL (gdzie cena puszki jest podobna do tej z Biedronki) - ale to raczej wyjątek potwierdzający regułę... emotka .


Z tym XL to prawda, towar jest mocno deficytowy, szukam tych puszek juz od 2 miesiecy i widzialem tylko zwykle - bez kodow.

A druga sprawa wydaje mi sie, ze to powiedzenie z jezyka polskiego "wyjatek potwierdzajacy regule" to jedno z glupszych stwierdzen emotka

Wyjatki obalaja regule a nie ja potwierdzaja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kedziorldz

#6385858 Napisano: 03.08.2017 12:40:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
 100zl pelne ziarno Wyświetl w wątku >>

kedziorldz

#6385408 Napisano: 02.08.2017 12:37:36 w Smolar
dysia napisał(a):

jokan napisał(a):

migi napisał(a):

karola-00 napisał(a):

Nie wierzę w to ze wysyłając mniej niz 1tys zgłoszeń da sie coś wygrać... przecież ostatnio było 930tys zgłoszeń !

Można i jednym zgłoszeniem wygrać. Proszę nie zniechęcać innych emotka

dokladnie, w loteriach liczy sie szczescie, mozna wygrac 1 zgloszeniem, a ten co wysle 500 moze i nic nie wygrac...taki los emotka

Potwierdzam, liczy sie szczęście! Smolar dokonuje weryfikacji,  natomiast przy nagrodach głównych paragony na bank są sprawdzane w sklepie.

To nie kwestia wiary tylko matematyka, szanse na wygrana ma zarowno osoba, ktora zglosila 1 los, jak i ta co zglosila tysiac losow. Bardziej prawdopodobne jest to, ze wygra ta osoba, ktora bedzie miala wiecej zgloszen, ale wygrana jedym losem matematyka, rowniez zrozumie i wybroni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kedziorldz

#6384989 Napisano: 01.08.2017 13:56:22 w Smolar
bruce napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Pan już jest ze mną umówiony na 150 paragonów. Ma przyjść przed zamknięciem sklepu. W zeszłym roku samochód wygrał emotka  

emotka emotka  Buahahahaha!!! Wyobrażam sobie nadgorliwość tego kasjera w pracy i jego nadmierną pracowitość w przypadku gdyby - dajmy na to - złapał przeziębienie lub jakiejś choróbsko: "Za skarby świata nie pójdę dziś na L-4, bo ...obiecałem znajomemu 150 paragonów na loterię!". emotka

Chyba cos zle zinterpretowales, kasier w biedronce i tak bedzie siedzial na aksie az do zamkniecia, a konkursowicz zajrzy przed zamknieciem liczac na to, ze nie zrobi wielkiego zamieszania i nie bedzie utrudnial zycia ludzia chcacym kupic 1 bulke emotka
Takie zachowania trzeba pochwalac, fajnie, ze kasjer tez sie na to zgodzil emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kedziorldz

#6384525 Napisano: 31.07.2017 13:43:36 w Dyskusje o loteriach
rutka napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

bruce napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

To zupełnie nie tak. Ustawienie to po prostu zgłoszenie. Twoje ustawienie to twój los. Losują jedno z nich, tak jakby losowali jeden ze zgłoszonych kodów. Rozumiesz?

Aaaaa emotka , czyli to nie ja wybieram ten układ butelkowy? emotka

Ty wybierasz i zgłaszasz. Nie wiem już jak wytłumaczyć emotka . Każde ustawienie ma pewnie swój ID i po prostu losują jedno. Nie uruchamiają tam jakiegoś "jednorękiego bandyty" bo by się być może zajechali zanim maszyna by ustawiła takie, które ktoś zgłosił w danym tygodniu. Jakie ustawienie zgłaszasz nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia. Zamiast nazwiska losują ustawienie (ale tylko ze zgłoszonych w danym tygodniu).

ha ha a ja sie gimnastykowalam i wymyslałam ustawienia które mogą wylosować,

rutka skoro losuja to moga wylosowac dowolne ustawienie zgloszone przez uczestnikow, niezaleznie od tego czy ktos sie przy tym nagimastykowal czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
1 rutka 0

kedziorldz

#6384483 Napisano: 31.07.2017 12:10:19 w Dyskusje o loteriach
@@gnieszk@ napisał(a):

bruce napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

To zupełnie nie tak. Ustawienie to po prostu zgłoszenie. Twoje ustawienie to twój los. Losują jedno z nich, tak jakby losowali jeden ze zgłoszonych kodów. Rozumiesz?

Aaaaa emotka , czyli to nie ja wybieram ten układ butelkowy? emotka

Ty wybierasz i zgłaszasz. Nie wiem już jak wytłumaczyć emotka . Każde ustawienie ma pewnie swój ID i po prostu losują jedno. Nie uruchamiają tam jakiegoś "jednorękiego bandyty" bo by się być może zajechali zanim maszyna by ustawiła takie, które ktoś zgłosił w danym tygodniu. Jakie ustawienie zgłaszasz nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia. Zamiast nazwiska losują ustawienie (ale tylko ze zgłoszonych w danym tygodniu).


Z punktu widzenia marketingowego Zywiec dobrze to rozegral, mechanizm bardzo prosty, ;udzie poznaja marke i gatunki a przy okazji ile dyskusji sie pojawilo na temate tego jak dziala ta loteria..... a dziala jak kazda inna z wpisaniem kodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kedziorldz

#6383346 Napisano: 27.07.2017 11:23:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

nadeim napisał(a):

delvitto napisał(a):

nadeim napisał(a):

mixik napisał(a):

delvitto napisał(a):

jakiś czas temu opowiadaliście, jak to niektórzy z Was znajdują gdzieś kapsle z kodami, więc, podczas spacerku z psem i ja zaczęłam patrzeć pod nogi. Udało mi się przez ponad tydzień znaleźć trochę kapsli. Najwięcej niestety z lecha. Chyba nikt na mojej dzielnicy żywca nie pije, bo tych to jak na lekarstwo emotka  ale mam 3 kapsle, których nie umiem nazwać, mają kody, a wieczko czerwone z białym krzyżem. Oglądałam w sklepie, ale nie znalazłam takich, ktoś może podpowie, od czego one są? Mam też jedną srebrną zawleczkę z puszki ( z wybitym kodem), i też nie mam pojecia, z czego to może być. Podpowiecie?

Czerwone z bialym krzyzem to od flagi dunskiej, czyli carlsberg

A ten srebrny może XL?

raczej nie, bo chciałam w to grać, lecz w całym mieście nie ma konkursowych puszek emotka

a ile ma znaków ten kod?

A ja mam jakiś z kolei zielony kapsel z Lecha- także znaleziony i nie wiem, co to za konkurs


może pora na osobny wątek proponuje - DARY LOSU - czyli kapsle znalezione nie kupione emotka Wyświetl w wątku >>

kedziorldz

#6383156 Napisano: 26.07.2017 21:49:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@@gnieszk@ napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

dziwna sprawa 26 jeszcze sie nie skonczyl a castorama-Dekoral ma juz wyniki... a co jak ktos zglasza wieczorem? przechodzi to na kolejny dzien czy pozniejszych zgloszen nie uwzgledniaja?

To są daty wyboru zwycięzcy, a nie daty dokonania zgłoszeń (konkurs trwa od 5 lipca - pierwszy laureat jest z datą 6 lipca).

no niby tak, ale to i tak sie nie zgadza bo z data 24 jest 3 laureatow, domyslam sie ze chodzi o sobote, niedziele i poniedzialek, potem 25 jeden laureat za wtorek, a ten 26 to co ma byc?  Wyniki za 25 i 26 pojawily sie dzisiaj kolo godz 16

Wszystko się zgadza, 24 wybrano zwycięzców z 3 dni (21,22,23 lipca) 25 z 24 lipca, a z dzisiejszą datą są wyniki z  wczoraj (25 lipca). Z dzisiejszego dnia wyniki powinny być jutro.

powiedzmy, ze mnie przekonalas emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

kedziorldz

#6383057 Napisano: 26.07.2017 17:07:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@@gnieszk@ napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

dziwna sprawa 26 jeszcze sie nie skonczyl a castorama-Dekoral ma juz wyniki... a co jak ktos zglasza wieczorem? przechodzi to na kolejny dzien czy pozniejszych zgloszen nie uwzgledniaja?

To są daty wyboru zwycięzcy, a nie daty dokonania zgłoszeń (konkurs trwa od 5 lipca - pierwszy laureat jest z datą 6 lipca).

no niby tak, ale to i tak sie nie zgadza bo z data 24 jest 3 laureatow, domyslam sie ze chodzi o sobote, niedziele i poniedzialek, potem 25 jeden laureat za wtorek, a ten 26 to co ma byc?  Wyniki za 25 i 26 pojawily sie dzisiaj kolo godz 16 Wyświetl w wątku >>
0 0

kedziorldz

#6383049 Napisano: 26.07.2017 16:55:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


dziwna sprawa 26 jeszcze sie nie skonczyl a castorama-Dekoral ma juz wyniki... a co jak ktos zglasza wieczorem? przechodzi to na kolejny dzien czy pozniejszych zgloszen nie uwzgledniaja? Wyświetl w wątku >>
0 0

kedziorldz

#6383022 Napisano: 26.07.2017 15:33:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
100zl Polski Olej (sms)... Juz zapomnialem o tej loterii, losowania byly juz dawno temu, moze to jakas rezerwa? Wyświetl w wątku >>

kedziorldz

#6379291 Napisano: 14.07.2017 13:12:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
matys napisał(a):

jokan napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

jokan napisał(a):

maryam napisał(a):

maryam napisał(a):

Wiecie co, na żywcu można tylko raz wybrać daną kombinacje, więc po co oni pytają żeby sprawdzić czy wysłaliśmy wylosowaną w danym etapie? Przecież jak to ogłaszają to zwycięzce już mają... emotka a ja jak głupia sprawdzałam... emotka

Wiedzieliście.... emotka

ja nie czaje jak oni tam wybieraja? kto wygrywa? kto pierwszy w danym etapie ulozy wybrana kombinacje czy inaczej?

info z FB Zywca"Żywiec W danym okresie każde ze zgłoszeń musi być unikalne. Natomiast zwycięskie ustawienie losujemy jedynie spośród zgłoszonych w danym okresie, a nie ze wszystkich możliwych."

to ciezko to widze...;-) - ide zagrac w totka emotka

Ułożona kombinacja w Żywcu nie ma żadnego znaczenia!
Losowanie odbywa się ze wszystkich ułożonych kombinacji jakiekolwiek by one nie były, brzydkie, ładne, itp. ....

Równe dobrze zamiast układania kombinacji mogłoby tam być pole do zaznaczenia:
"TAK, chcę również wziąć udział w losowaniu tygodniowym 300 tys. zł"

Po co więc całe to układanie kombinacji?
MARKETING + PSYCHOLOGIA


Chodzi o to, żeby wszyscy się jak najwięcej napatrzeli na ich butelki z piwem, puszki, etykiety, logo ...

Oni dobrze wiedzieli,  że wiele osób, będzie miało schiz i będzie się starało tą kombinację jakoś ładnie ułożyć (dłuższy kontakt wzrokowy z marką i przedstawionymi produktami)

Dokladnie tak jak mowisz, dodatkowo jeszcze sie zapoznajesz ze specjalistycznymi szklankami emotka co w zamysle pewnie ma budowac przywiazanie do marki i "kulture piwosza-eksperta"
Ja jak zglaszam to nawet nie patrze co tam sie automatycznie ustawilo Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

kedziorldz

#6379281 Napisano: 14.07.2017 12:56:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

jokan napisał(a):

maryam napisał(a):

maryam napisał(a):

Wiecie co, na żywcu można tylko raz wybrać daną kombinacje, więc po co oni pytają żeby sprawdzić czy wysłaliśmy wylosowaną w danym etapie? Przecież jak to ogłaszają to zwycięzce już mają... emotka a ja jak głupia sprawdzałam... emotka

Wiedzieliście.... emotka

ja nie czaje jak oni tam wybieraja? kto wygrywa? kto pierwszy w danym etapie ulozy wybrana kombinacje czy inaczej?

info z FB Zywca"Żywiec W danym okresie każde ze zgłoszeń musi być unikalne. Natomiast zwycięskie ustawienie losujemy jedynie spośród zgłoszonych w danym okresie, a nie ze wszystkich możliwych."

to ciezko to widze...;-) - ide zagrac w totka emotka

Wszystkich kombinacji w Zywcu jest 64mln, wiec gdyby nie losowali tylko z tych zgloszonych to mozliwe, ze przez te wszystki losowania nikt by nie "trafil" w to co oni by potem wylosowali emotka
Swoja droga ciekawe ile jest zgloszen w danym etapie 100tys? pol miliona? nawet jesli bedzie to milion zgloszen w kazdym etapie to i tak wieksze szanse niz w lotto, tam szansa 1 do 14mln Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

kedziorldz

#6379273 Napisano: 14.07.2017 12:43:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

maryam napisał(a):

maryam napisał(a):

Wiecie co, na żywcu można tylko raz wybrać daną kombinacje, więc po co oni pytają żeby sprawdzić czy wysłaliśmy wylosowaną w danym etapie? Przecież jak to ogłaszają to zwycięzce już mają... emotka a ja jak głupia sprawdzałam... emotka

Wiedzieliście.... emotka

ja nie czaje jak oni tam wybieraja? kto wygrywa? kto pierwszy w danym etapie ulozy wybrana kombinacje czy inaczej?


info z FB Zywca

"Żywiec W danym okresie każde ze zgłoszeń musi być unikalne. Natomiast zwycięskie ustawienie losujemy jedynie spośród zgłoszonych w danym okresie, a nie ze wszystkich możliwych." Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

kedziorldz

#6377321 Napisano: 08.07.2017 15:34:49 w Dyskusje o loteriach

To jak inwestowali Laureaci z Łodzi I Aleksandrowa Łódzkiego w jedzenie lodów?  Albo wieś 900 osób w Velvet?  
Chusteczki kupowane w tysiącach? Czy własciciel sklepiku wbija towar a potem robi zwrot?

velvel też mnie zastanawiał. Czy to było po prostu bardzo bardz bardzo dużo uczciwych zgłoszeń czy ktoś miał sklep, czy jakieś drukowanie paragonów Wyświetl w wątku >>
0 0