Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdal14

magdal14

#6441757 Napisano: 13.12.2017 22:10:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
rebelmen napisał(a):

[quote=
Wałcz i nie poddawaj się!



scrabble]

freyja88 napisał(a):

Dzień dobry Pani,

Zgodnie z zapisami regulaminu (pkt. 6, § 4) „Organizator skontaktuje się
telefonicznie ze Uczestnikami Konkursu, wstępnie wytypowanymi do
wygrania nagród, o których mowa w ust. 5 lit. a) - d), w celu
potwierdzenia uczestnictwa Uczestnika w Konkursie oraz podania przez
Uczestnika danych (imię, nazwisko lub nazwa (firma), adres zamieszkania
lub siedziby, adres email, numer rachunku bankowego oraz numer PESEL) w
celu weryfikacji warunków uczestnictwa w Konkursie i wydania nagrody.”
Była Pani osobą wstępnie wytypowaną do wygrania nagrody w konkursie.
Kontakt telefoniczny miał na celu pozyskanie od Pani danych do wysyłki
nagrody oraz uzyskania potwierdzenia udziału w konkursie. Rozmowa
telefoniczna nie stanowi przyrzeczenia wydania konkretnej nagrody, a
jedynie stanowi czynność weryfikacyjną. Kontaktując się z Panią, nasz
pracownik nie znał ostatecznej listy zwycięzców, gdyż była ona na etapie
tworzenia. Prawdopodobnie podczas rozmowy telefonicznej zapytała Pani
naszego pracownika o to jaką nagrodę wygrywa. Ten z kolei, próbując
udzielić Pani jak najpełniejszej informacji, próbował wskazać na
domniemaną nagrodę zgodnie z jej/jego aktualnym stanem wiedzy. Niestety
wskazanie konkretnej nagrody na etapie nie było możliwym z uwagi na dwa
fakty:

• Proces wyłaniania zwycięzców nie był zakończony
• Procesem kontaktowania się z potencjalnymi laureatami zajmowało się równolegle kilku pracowników

Dodatkowo proszę zauważyć, iż w przypadku braku możliwości kontaktu z
uczestnikiem konkursu, traci on możliwość wydania nagrody na rzecz
innego uczestnika, ponieważ niemożliwym staje się wydanie mu nagrody w
przypadku braku danych do jej przekazania.
Podsumowując, kontakt telefoniczny ma na celu weryfikację uczestnictwa
oraz pozyskanie danych do wysyłki nagrody. Proces kontaktu ze wszystkimi
osobami „wstępnie wytypowanymi do wygrania nagród” jest tylko etapem
procesu wyłaniania zwycięzców konkursu.

Nie mniej jednak, mając na względzie fakt, iż zakładała Pani, iż
przyznana zostanie Pani nagroda o wyższej wartości, chcielibyśmy
zaproponować Pani darmowe zasilenie numeru telefonu wskazanego w
konkursie (xxx xxx xxx) kwotą 200 zł.

W celu otrzymania doładowania proszę o informację zwrotną.

Kobita sama poinforowała mnie o rodzaju nagrody! Co robić?

Dostałam identycznego maila. Przyznali się do błędu i to jest niby Nasza wina? Mnie 200 zł "zadośćuczynienia" nie interesuje. Napiszę do nich żeby udostępnili mi nagranie rozmowy. Wyraźnie mnie poinformowali, że przyznana nagroda to S8.  

Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6434858 Napisano: 29.11.2017 19:55:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

omuzu napisał(a):

magdal14 napisał(a):


Mam odpowiedź od organizatora:
Dzień dobry,
Dziękuję za przesłanie informacji. Zgłoszenie od Pana nie dotarło do naszej bazy. Prosimy o ponowną próbę. Jeżeli nie
otrzymałby Pan ponownie potwierdzenia, to proszę o przesłanie zgłoszenia
mailem. Zostanie ono dołączone do puli zwycięzców.
Pozdrawiam,
Koordynator Konkursu

od razu do puli zwycięzców ??? emotka

Miałem pisać to samo emotka  to masz dobrze. Juz wiesz że będziesz w puli zwycięców... a my musimy się obejść pulą zgłoszonych emotka  

kurcze nie doczytałam i wysłałam przez formularz (teraz poszło(  emotka , no cóż pula zwycięzców jest wolna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6434644 Napisano: 29.11.2017 13:26:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Jak wysyłacie zgłoszenie na tymbark lewiatan to czy Macie jakieś podziękowanie czy coś? Bo przeładowało stronę i formularz pusty i nie wiem czy to tak wyglada?

Coś mi mocno świta, że też tak miałam, zrobiłam jeszcze raz i było już dobrze. Ale ręki nie dam sobie uciąć, że to na 100% w tym konkursie.

magdal14 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Jak wysyłacie zgłoszenie na tymbark lewiatan to czy Macie jakieś podziękowanie czy coś? Bo przeładowało stronę i formularz pusty i nie wiem czy to tak wyglada?

Dokładnie mam ten sam problem, wysłałam zgłoszenie i nie ma nic, odświeża stronę i formularz jest pusty. Jakaś forumowiczka pisała, że dostała zwrotkę od Admina na maila - ja nic nie dostałam. Napisałam do nich maila wczoraj, czekam na info.

Aha czyli wychodzi na to że coś jest nie tak... spróbuje jeszcze w domu z laptopa wysłać go znowu. .... niby akurat z my zgłoszeniem nie wiążę żadnych nadzieji ale z drugim już się postarałem i nie wiem czy za drugim razem powinno być to samo czy nie. emotka  dziękuje za info 


Mam odpowiedź od organizatora:
Dzień dobry,
Dziękuję za przesłanie informacji. Zgłoszenie od Pana nie dotarło do naszej bazy. Prosimy o ponowną próbę. Jeżeli nie
otrzymałby Pan ponownie potwierdzenia, to proszę o przesłanie zgłoszenia
mailem. Zostanie ono dołączone do puli zwycięzców.
Pozdrawiam,
Koordynator Konkursu Wyświetl w wątku >>
1 omuzu 0

magdal14

#6434630 Napisano: 29.11.2017 13:03:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Jak wysyłacie zgłoszenie na tymbark lewiatan to czy Macie jakieś podziękowanie czy coś? Bo przeładowało stronę i formularz pusty i nie wiem czy to tak wyglada?

Dokładnie mam ten sam problem, wysłałam zgłoszenie i nie ma nic, odświeża stronę i formularz jest pusty. Jakaś forumowiczka pisała, że dostała zwrotkę od Admina na maila - ja nic nie dostałam. Napisałam do nich maila wczoraj, czekam na info. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

magdal14

#6434315 Napisano: 28.11.2017 19:26:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Lewiatan Tymbark po wysłaniu zgłoszenia macie jakąś zwrotkę/ informację? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6426717 Napisano: 10.11.2017 11:26:46 w Informują
Orange dzwoni drugi raz tel przed chwila Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6426699 Napisano: 10.11.2017 10:45:27 w Połączenia nieodebrane
monkakk napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

monkakk napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Aaaajj  kurka nieodebrane 58 526 11 11 , czy zadzwonią jeszcze?

Tak, niedawno miałam telefon

Uff, dziękuję za odpowiedź, z czym teraz dzwonią?

J3 Samsungi

będą dzwonić dzisiaj ostatni raz, do tych, którzy nie odebrali wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6425140 Napisano: 06.11.2017 20:35:23 w Dyskusje o loteriach
jokan napisał(a):

magdal14 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

cleo25 napisał(a):

wredzia napisał(a):

O co chodzi z Tym dzwonieniem i z Winiarami?Ma ktoś linka?

W przypadku wygranej trzeba do nich zadzwonić. Informują o tym w smsie :"Gratulacje! Zostales laureatem karty w loterii „Smak na jesienne nagrody”. Skontaktuj się z nami w ciagu 3 dni roboczych pod nr (22) 549 30 90. Zachowaj paragon.Loteria dla osob pow.18 lat.SMS 0,62 zl z VAT.Organizator: Unique One sp. z o.o. Regulamin: www.uniqueone.pl"

dzissiaj się do nich dodzwoniłam i pytałam o to,czy jak wygram, po raz w moim przypadku 3 ,to też mam do nich znowu dzwonić i w/g słów Pani "tak trzeba dzwonić bo inaczej przepadnie nagroda"

to można wygrać kilka razy na ten sam nr telefonu?

mozna wygrac 3 razy jesli sie nie myle (1 osoba)

dzięki, ja się dodzwoniłam może za 20stym razem dopiero przed 16 Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6425135 Napisano: 06.11.2017 20:25:39 w Dyskusje o loteriach
ksantypa napisał(a):

cleo25 napisał(a):

wredzia napisał(a):

O co chodzi z Tym dzwonieniem i z Winiarami?Ma ktoś linka?

W przypadku wygranej trzeba do nich zadzwonić. Informują o tym w smsie :"Gratulacje! Zostales laureatem karty w loterii „Smak na jesienne nagrody”. Skontaktuj się z nami w ciagu 3 dni roboczych pod nr (22) 549 30 90. Zachowaj paragon.Loteria dla osob pow.18 lat.SMS 0,62 zl z VAT.Organizator: Unique One sp. z o.o. Regulamin: www.uniqueone.pl"

dzissiaj się do nich dodzwoniłam i pytałam o to,czy jak wygram, po raz w moim przypadku 3 ,to też mam do nich znowu dzwonić i w/g słów Pani "tak trzeba dzwonić bo inaczej przepadnie nagroda"

to można wygrać kilka razy na ten sam nr telefonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6424748 Napisano: 06.11.2017 09:17:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ze Śniadaniowej macie zwrotki? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6416729 Napisano: 16.10.2017 15:07:28 w Czy informują/ informowali?
Prad napisał(a):

nasturcja19 napisał(a):

benasia napisał(a):

nasturcja19 napisał(a):

myślicie,że z wielkiego testu zabawek FisherPrice już wszystkim przesłali e-maile?

Teoretycznie tak. Ale tak naprawde kto dostal emeil? I cos dziwne ze tu na forum cisza...

w piątek około 22 parę osób na forum się chwaliło ale miałam nadzieję że to dopiero cześć e maili . U mnie niestety ciszaPiątkowe maile były z testowania na babyboom i tam byly zabawki różnych firm nie tylko Fisher Price wiec to chyba nie to...

tak do wt, należało potwierdzić testowanie z babyboom, Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6405894 Napisano: 21.09.2017 09:05:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie WAWEL, widzicie swoje zdjęcia w galerii? Po jakim czasie umieszczają je w galerii, otrzymujecie jakieś zwrotki na maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6394796 Napisano: 25.08.2017 12:25:51 w Platformy dla testerów- trnd itp.
Czyli jogurty Zott z dodatkami można też kupować? Ktoś pytał już na forum, ale nie widzę odp. W przewodniku na zdjęciu jest, natomiast w opisie już nie wspomniano akurat o tych jogurtach, a widziałam je w Tesco. Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6389640 Napisano: 14.08.2017 14:33:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie "Bajkowy konkurs" Tesco produktem szkolnym może być dowolny zeszyt np. 32k? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6367853 Napisano: 14.06.2017 14:58:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

mia napisał(a):

deva napisał(a):

czy ktoś się dowiadywał, dlaczego kolczyki przychodzą bez szminek z Loreal Cannes?

Kiedy doślą szminki?

Ja na razie nie mogę spytać, bo do mnie jeszcze nie dotarły, choć może dotarły i leżą u sąsiadki, ale tego jeszcze nie wiem emotka

Podejrzewam, że to kwestia tego nieszczęsnego grawerowania. emotka
A może będą tak mili i spytają o kolor? emotka Swoja droga, kosmetyków tez chyba nie słali (tu by się naprawdę mogli podpytać, przynajmniej o kolor włosów), tylko same kolczyki lecą...

to prawda, wolałabym szminkę bez graweru, za to szybciej...

kolor to tez ciekawa kwestia, czy  wyślą wszystkim takie same...

a co z wygranymi kosmetykami? wygrana z 11.05 nagrody brak, ktoś jeszcze czeka? Nie śledzę na bieżąco tego wątku. Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6367749 Napisano: 14.06.2017 12:01:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sms z pociąg do nagród na już wygrany nr tel. (nagroda daawno w domu). Ktoś coś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6360823 Napisano: 27.05.2017 22:03:58 w Pomocy!!!!
Czy miał ktoś podobną sytuację: wysyłam sms na konkurs na numer zaczynający się na 7... w tel mam, informację, że nie udało się wysłać sms, a dostaję automatyczną wiadomość od organizatora- potwierdzenie. To wysyła te smsy czy nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6359389 Napisano: 24.05.2017 00:07:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja też mam @ z 11 o wygranych kosmetykach Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6359375 Napisano: 23.05.2017 23:15:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

magisterek napisał(a):

magdal14 napisał(a):

pamięta ktoś co wpisywało się w formularzu zgłoszeniowym w |Pociąg do nagród?


numer telefonu oraz e-mail.

tak + hasło, ostatnio sama o to pytałam  i  ktoś tu wkleił nawet zrzut i sobie przypomniałam jak to wyglądało  emotka

dzięki!! Wyświetl w wątku >>
0 0

magdal14

#6359204 Napisano: 23.05.2017 17:18:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pamięta ktoś co wpisywało się w formularzu zgłoszeniowym w |Pociąg do nagród? Wyświetl w wątku >>
0 0