Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika elotta

elotta

#6108334 Napisano: 06.11.2015 20:27:08 w Wkurza mnie...
co do reklam: amino, zupa romana, matkoboska.... Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6108272 Napisano: 06.11.2015 18:17:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

elotta napisał(a):

lola.lola napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Gra ktoś o perfumy Victoria's Secret z bazy? Bo nie wiem - tam jest napisane, że wygrywa pierwsze poprawne zgłoszenie, czyli trzeba wysłać jak najszybciej po północy? emotka

Ponawiam pytanie bo zginęło pod łaciatym emotka
czatujecie na zgłoszenie w nocy? bo trochę nie rozumiem, czy o to w tym chodzi..

Nie gram, ale tak, największe szanse są gdy wyślesz zaraz o północy emotka  próbowałam 2 razy przy okazji innego konkursu, ale myśląc, że klikam 'wyślij' dokładnie o północy, wysyłałam maila o 23:59:59 emotka

Uuu no to szkoda, kocham perfumy VS ale o północy to ja już niestety smacznie śpię więc nie dla mnie ten konkurs emotka

Spróbuj wysłać rano lub po prostu kiedy tam wstajesz, kto wie, a nuż się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6108268 Napisano: 06.11.2015 18:05:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Gra ktoś o perfumy Victoria's Secret z bazy? Bo nie wiem - tam jest napisane, że wygrywa pierwsze poprawne zgłoszenie, czyli trzeba wysłać jak najszybciej po północy? emotka

Ponawiam pytanie bo zginęło pod łaciatym emotka
czatujecie na zgłoszenie w nocy? bo trochę nie rozumiem, czy o to w tym chodzi..

Nie gram, ale tak, największe szanse są gdy wyślesz zaraz o północy emotka  próbowałam 2 razy przy okazji innego konkursu, ale myśląc, że klikam 'wyślij' dokładnie o północy, wysyłałam maila o 23:59:59 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6108238 Napisano: 06.11.2015 17:24:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

lola.lola napisał(a): 
Racja, o tym nie pomyślałam ale nie mam doświadczenia w tego typu nagrodach emotka

Ja też nie, ale mam nadzieję zdobyć, kiedyś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6108194 Napisano: 06.11.2015 16:32:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

Ciekawa jestem czy zdobywczyni nagrody głównej w łaciatym ma tego świadomość, bo może również czekała na maila i nic nie doszło a tu taka niespodzianka emotka
 ale pewnie maila głównej wysłali bo to raczej muszą zweryfikować z kuponem 

Na pewno jej wysłali, bo musi wysłać oświadczenie z numerem konta itd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6107974 Napisano: 06.11.2015 13:37:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
słaby tydzień, oj słaby... Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6107634 Napisano: 06.11.2015 09:39:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wino z faktorii po niemalże miesiącu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6107352 Napisano: 05.11.2015 18:13:31 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

buncia88 napisał(a):

elotta napisał(a):

koper napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

niech każdy robi co chce z wygranymi... wygrał więc i zapracował na to. Nikt mi nie mówi że pensja moja nie może być wydana na kolejną pare butów (no chyba że mąż emotka ) i tak smao nikt mi nie będzie mówił czy sprzedaje nagrody czy nie emotka

Uwielbiam konkursy, bo dzięki nim mam wiele rzeczy, których nigdy bym sobie nie kupiła, bo by mi było żal na nie pieniędzy, a jak już wygrałam, to mam emotka
Uwielbiam konkursy, bo wygrywam fajne prezenty dla bliskich.
Uwielbiam konkursy, bo z konkursowych zakupów zostaje mi masa chemii, którą przeznaczam na szlachetną paczkę (część nagród też przekazuję). 
Uwielbiam konkursy, bo dzięki nim wyjeżdżamy na wakacje, na które nie byłoby nas stać. 
Uwielbiam konkursy, bo jak wygram kasę, lub uda mi się spieniężyć "niepotrzebne" nagrody, to mogę podreperować budżet domowy, zapisać dziecko na fajne zajęcia dodatkowe, kupić coś ekstra.
Uwielbiam konkursy, bo już samo granie sprawia mi ogromną przyjemność! 
emotka

AMEN emotka

AMEN 2 ! emotka Trzeba poprosić pionasa o umowy o pracę emotka

z benefitami jak służbowy laptop i telefon i samochód emotka

i mieszkanie!

Ale nie tak szybko. Najpierw trzeba odpowiedzieć na (moje szczerze znienawidzone) pytanie konkursowe: "Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać umowę o pracę? (max 1000 znaków)" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6107181 Napisano: 05.11.2015 14:13:40 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

niech każdy robi co chce z wygranymi... wygrał więc i zapracował na to. Nikt mi nie mówi że pensja moja nie może być wydana na kolejną pare butów (no chyba że mąż emotka ) i tak smao nikt mi nie będzie mówił czy sprzedaje nagrody czy nie emotka

Uwielbiam konkursy, bo dzięki nim mam wiele rzeczy, których nigdy bym sobie nie kupiła, bo by mi było żal na nie pieniędzy, a jak już wygrałam, to mam emotka
Uwielbiam konkursy, bo wygrywam fajne prezenty dla bliskich.
Uwielbiam konkursy, bo z konkursowych zakupów zostaje mi masa chemii, którą przeznaczam na szlachetną paczkę (część nagród też przekazuję). 
Uwielbiam konkursy, bo dzięki nim wyjeżdżamy na wakacje, na które nie byłoby nas stać. 
Uwielbiam konkursy, bo jak wygram kasę, lub uda mi się spieniężyć "niepotrzebne" nagrody, to mogę podreperować budżet domowy, zapisać dziecko na fajne zajęcia dodatkowe, kupić coś ekstra.
Uwielbiam konkursy, bo już samo granie sprawia mi ogromną przyjemność! 
emotka

AMEN emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6107131 Napisano: 05.11.2015 13:35:10 w Wkurza mnie...
Ashedalka napisał(a):

Wkurza mnie, że nie mogę zajrzeć do niektórych wątków, które mnie interesują np. Kaufland i Biedronka...
Choćbym chciała dodać jakieś konkursy to zawsze ktoś szybszy ode mnie jest i lipa emotka


Wpisz sobie w googlach 'rozdanie' i zaznacz 'ostatnie 24h'. Konkursy na blogach pojawiają się codziennie, więc szybko wybierzesz coś do dodania do bazy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6107057 Napisano: 05.11.2015 12:49:03 w Wkurza mnie...
szala napisał(a):

Może mnie zjedziecie... Ale wkurzają mnie osoby, które grają i sprzedają nagrody. Jeśli mi coś nie potrzebne, to nie gram.

Ja na przykład nie potrzebuję mleka dla dzieci i o nie faktycznie nie gram.

Ale nie potrzebuję też nowego telefonu. Karty graficznej. Kosmetyków do cery dojrzałej. Ale i tak o niej gram i będę grała. I jeśli się uda wygrać - cieszę się, bo gdy je sprzedam, mam kasę na coś, czego potrzebuję. To też nagroda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6106988 Napisano: 05.11.2015 12:19:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
przyszłam odczarować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6106773 Napisano: 04.11.2015 23:50:26 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
mixik napisał(a):

Ciekawi mnie dlaczego niektórych konkursów dodanych do bazy jakiś czas temu nie ma w danej kategorii... dziś chciałem dodać do bazy promocyjnych konkurs Skittles, wpisałem w wyszukiwarkę - nie było więc zabrałem się za opis. Po ukończeniu dodaję, a tu napis z linkiem, do już dodanego konkursu: http://www.e-konk.../165727#.VjM3qiuGXnl
>>> Ciekawostka - tam widnieje: Wyświetleń: 0, Opublikowano: 29.10.2015 20:51. A jak się wejdzie w spis promocyjnych (dziś jest początek dnia 30.10.2015 więc nie powinno być daleko) to - tam go nie ma! O co kaman? Konkurs widmo?

podobnie jest z tym konkursem, w ogóle nie widnieje w bazie, ale... jest 

https://www.e-kon.../166486#.VjqKwn4vfIV Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6106654 Napisano: 04.11.2015 19:09:46 w Wkurza mnie...
banka-manka napisał(a):

polarniczka napisał(a):

wkurzają mnie ludzie wklejający konkursy i nie czytający regulaminów....pisze, że konkurs (zbieranie odpowiedzi) trwa do 01.11.2015 a wyłanianie laureatów do 05.11.2015 i co pisze ten co wkleja? że konkurs trwa do 05.11.2015....dla takich osób jest specjalne miejsce w piekle....wrrrrrr

Gdzie takie rzeczy można zgłaszać?
Kilkakrotnie tez na takie coś się natknęłam. Teraz też wisi świeży konkurs z taką głupotą - do jutra termin, a ktoś wpisał termin z testowaniem - i konkurs kończy się za 43 dni!

mogłabyś dać linka do konkursu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6106570 Napisano: 04.11.2015 17:05:46 w Wkurza mnie...
Uważam za przesadną jedyie sytuację, gdy ktoś stawia zwierze PONAD człowieka. Czyli chodzi mniej więcej o to, co napisała kadjas123.

pioge7, naprawdę współczuję straty. Sama płakałam i żaliłam się jak dziecko, gdy pieska, którego miałam jedynie tydzień lub dwa rozjechał samochód na moim podwórku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6106439 Napisano: 04.11.2015 14:35:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kapsułka vizir, poczta Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6106077 Napisano: 03.11.2015 22:27:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

elotta napisał(a):

Co najtaniej kupię z Garniera? emotka

jak nie będzie żadnej promocji  to najtańsze produkty  w cenie ok. 8 zł (krem do rąk, szampon)

Dzięki, miałam cichą nadzieję, że znajdę coś tak taniego jak odżywka za 3coś z L'oreal na konkurs 'poczuj się jak gwiazda'  emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6106062 Napisano: 03.11.2015 22:07:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co najtaniej kupię z Garniera? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6106038 Napisano: 03.11.2015 21:08:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No co ten Wawel z tymi cukierkami! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6105806 Napisano: 03.11.2015 14:18:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Vichy próbki, inpost Wyświetl w wątku >>
0 0