Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6516519 Napisano: 06.08.2018 09:41:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marcin1411 napisał(a):

Ktoś mi powie ile jest zgłoszeń w konkursie cztery lapy, dwa koła. Strona nie otwiera mi się na telefonie.

W tej chwili w galerii jest 330 zdjęć. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6516512 Napisano: 06.08.2018 08:59:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kawazczekolada napisał(a):

Czy ktoś się orientuje czy za granicą dochodzą smsy jak się wygra? Bo że wysyłać nie mogę to wiem... ale dostać gratulacje! wygrałaś... chciałabym emotka

Włączasz roaming i smsy dochodzą. Nadawca przecież nie wie gdzie jesteś emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6516029 Napisano: 03.08.2018 14:23:52 w Wkurza mnie...
Kilka miesięcy temu na parkingu osiedlowym gość wjechał w nasz zaparkowany samochód. Cały przód przerysowany, tablica rejestracyjna z ramką zerwana i przód wgnieciony.  Jako że na parkingu był również samochód sprawcy, a mieszkamy przy samej komendzie partner poszedł i zgłosił sprawę na policję. Kiedy zgłaszał poprosił nawet policjanta, żeby wyszli przed komendę to pokaże obydwa samochody. Niestety policjant nie mógł wyjść przed komendę, bo jak stwierdził nie leży to w jego kompetencjach. emotka  Samochód nie grzeszy nowością, więc jako tako naprawiliśmy szkody we własnym zakresie i o sprawie zapomnieliśmy. Dodam, że na parkingu są kamery i o nagranie z kamer może policja wnioskować. Jest to monitoring należący do spółdzielni mieszkaniowej. Ze względu na ochronę danych nam monitoringu nie wydano. Jakież było moje zdziwienie gdy dostaliśmy pismo z policji, że zdarzenie nie wykazuje znamion wykroczenia dlatego zostaje umorzone. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. emotka Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6515987 Napisano: 03.08.2018 12:40:42 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

Netto Kiora? emotka
Do dziś mają niby czas.

Nie. Dzień jeszcze długi, pora wczesna emotka   Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

cherry_coke

#6515678 Napisano: 02.08.2018 13:36:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

stamp2 napisał(a):

nie twierdze wszystkie że nagrodzone hasła są do bani,ale przynajmniej 70%-tak.Np.nagrodzone kamerą hasło''moc obrotów''2 słowa emotka co komisje urzekło w tym haśle-wyjątkowa kreatywność i oryginalność? emotka może stwierdzili że nad tymi 2 wyszukanymi słowami trzeba myśleć tygodniami,dlatego nagrodzili

Oj bo Ty nie rozumiesz emotka  To jest taki skrót myślowy emotka

emotka aaaa...acha już kumam emotka ale wziuuuu to też jest skrót,prawda?

Oczywiście. Potwierdzi to nawet mój 2-letni siostrzeniec emotka Wyświetl w wątku >>
1 stamp2 0

cherry_coke

#6515672 Napisano: 02.08.2018 13:31:04 w Smolar
Magnum podróże ze smakiem - wyniki pojawiły się na stronie smolara. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6515671 Napisano: 02.08.2018 13:29:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

nie twierdze wszystkie że nagrodzone hasła są do bani,ale przynajmniej 70%-tak.Np.nagrodzone kamerą hasło''moc obrotów''2 słowa emotka co komisje urzekło w tym haśle-wyjątkowa kreatywność i oryginalność? emotka może stwierdzili że nad tymi 2 wyszukanymi słowami trzeba myśleć tygodniami,dlatego nagrodzili

Oj bo Ty nie rozumiesz emotka  To jest taki skrót myślowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6515210 Napisano: 01.08.2018 11:10:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trissm napisał(a):

xpac napisał(a):

trissm napisał(a):

Weszłam sobie na C4 zobaczyć co tam konkursowego, choć u nas akurat rzadko który łapie się do konkursów. No ale rozwalił mnie jeden konkurs
https://www.e-kon...18.html#.W2F0dcIyWM8

teraz widzę, że i pod postem konkursowym podobna dyskusja.
Sam pomysł wygrania malucha już jest lekko zaskakujący (choć wczoraj właśnie widziałam takiego odpicowanego na drodze). Wycena na 20 tys wydaje się lekko szalona (chyba, ze to wersja jak dla Toma Hanksa) ale już to, że jedna z wygranych jest NIEDOPUSZCZONA do ruchu, to już jakieś kurna wariactwo. Ja jestem kolekcjonerką. Lubię wygrać koszulkę czy piłkę z autografem, ale co zrobić z niejeżdżącym maluchem???
Nawet wyobrażając sobie, ze dla studenta wygranie malucha byłoby zabawne, to niejeżdżącego???
Chyba Advalue poniosło emotka

Tutaj macie filmik na YouTube o tym konkursie emotka
https://www.youtu...amp;feature=youtu.be


No dobra, fajnie, odpicowane, włożona praca itp. Ale nadal nie wiem co z robić z tym co jest niedopuszczony do ruchu?
Abstrahując od tego, że chyba klaustrofobii bym się nabawiła emotka

Trzeba uderzać do odpowiedniego klienta np. miłośnika małych fiatów albo jakiegoś kolekcjonera, zrobić dobrą reklamę, a następnie sprzedać mu fiata za zabójczo wysoką cenę. Polecam zlot małych fiatów albo coś w tym stylu. emotka  
A jakbym była bogata to bym oddała na WOŚP emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

cherry_coke

#6515104 Napisano: 01.08.2018 08:34:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy odpruwał ktoś metkę z koszulki Lecha, tą zieloną na dole?
Wolałabym wiedzieć czy łatwo pójdzie czy nie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6515097 Napisano: 01.08.2018 07:42:40 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

taalvikki napisał(a):


tak samo, jak niektórym nie daje spokojnie spać myśl o tym, że sąsiad nie może spokojnie spać. emotka  naprawdę przeszkadza Wam to, co sąsiad sobie pomyśli? 

Osobiście cenie sobie prywatność i nie życzę sobie tego, żeby kurier rozpowiadał jaka zawartość paczek do mnie przychodzi. Tak ciężko to zrozumieć? Jeśli ktoś ma ochotę to może sobie nawet mieszkać w przeszklonym domu albo zamontować kamery. Ale ja wolę swoje sprawy zachować dla siebie i mogę mieć do tego milion powodów.

Gdybym miała pewność, że sąsiad na myśleniu poprzestanie to pół biedy. Ale jest zbyt dużo "życzliwych" osób, które uwiera, że ktoś ma coś więcej. 
A kuriera obowiązuje jakaś podstawowa kultura pracy. I komentarze np. "Pani to w tym miesiącu już za tyle tysięcy wygrała i jeszcze tyle pani pracuje. Co pani z tym wszystkim robi?" są co najmniej nie na miejscu. Okej odpowiem mu, że nie jego sprawa. Ale skoro mówi takie rzeczy mi, to to samo może powiedzieć swojemu koledze, a kolega może mi okraść mieszkanie. Tym bardziej, że kurier wie, kiedy mnie nie ma w domu. Wiem, że to sytuacja skrajna, ale możliwa. Oczywiście nie mam tych wszystkich rzeczy w domu, bo jak sam pan kurier zauważył "po co mi kolejna konsola...". Przezorny zawsze ubezpieczony. A to są zwyczajnie moje prywatne sprawy i to ja chcę decydować kto wchodzi w posiadanie takiej wiedzy, a nie kurier.  Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6514845 Napisano: 31.07.2018 13:41:39 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Wkurza mnie, że pomimo istnienia ochrony danych osobowych kurierzy często wraz z konkursowymi paczkami z dokumentów zwrotnych wiedzą co wygrywamy, ile to jest warte, a do tego w pakiecie dostają całe nasze dane osobowe. O ile większość kurierów jest w miarę normalna o tyle mam dość komentarzy, które przestają być miłe, a stają się wścibskie. Oczywiście nie chcę generalizować, bo z wieloma kurierami dogaduje naprawdę świetnie i są zawsze pomocni, za to są wyjątki, które sprawiają, że dostaję białej gorączki. 

Mam to samo... Na protokołach, które oni odbierają są wszystkie informacje, pomijając, że mają do nich wgląd, to mi się zdarzyło, że sąsiedzi wypytywali kurierów co tak do mnie przywożą, a kurier oczywiście powiedział. Była też sytuacja, że kurier sam poszedł do sąsiadki i powiedział jej, że ma do mnie paczkę z taką i siaką nagrodą i czy może to u niej zostawić. Co oczywiście moim sąsiadom nie daje spokojnie spać już od kilku lat skąd te nagrody emotka  Ale osobiście wolałabym takie informacje zachować dla siebie, niestety raczej nie ma na to rozwiązania, firmy kurierskie nic sobie z tego nie robią. Można im to zgłaszać do woli. Dopóki nie nagrasz, że kurier kopie Twoją paczkę i nie napiszą o tym portale internetowe, to nie ma co liczyć, że wyciągną jakieś konsekwencje z zachowania pracownika.

Może należałoby zwrócić uwagę, ale do agencji konkursowej. Przecież dokumenty zwrotne mogłyby być w kopercie, którą otwiera odbiorca, wypełnia, wkłada i zakleja. Jak będę miała taką sytuację w najbliższym czasie to zaatakuję agencję. Zobaczymy co powiedzą.  Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6514827 Napisano: 31.07.2018 13:18:25 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że pomimo istnienia ochrony danych osobowych kurierzy często wraz z konkursowymi paczkami z dokumentów zwrotnych wiedzą co wygrywamy, ile to jest warte, a do tego w pakiecie dostają całe nasze dane osobowe. O ile większość kurierów jest w miarę normalna o tyle mam dość komentarzy, które przestają być miłe, a stają się wścibskie. Oczywiście nie chcę generalizować, bo z wieloma kurierami dogaduje naprawdę świetnie i są zawsze pomocni, za to są wyjątki, które sprawiają, że dostaję białej gorączki.  Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6514475 Napisano: 30.07.2018 13:38:14 w SZUKAM....
madzia1-s napisał(a):

Prad napisał(a):

tamlin111 napisał(a):

Prad napisał(a):

Szukam informacji do kiedy trzeba wysłać paragon Smolarowi za konkurs Pilka w Dino?

7 dni od otrzymania informacji o wygranej. 

Dzięki za chęć pomocy emotka  ze 7 dni to pamietam tylko nie moge sprawdzić kiedy byly smsy emotka


SMS były w piątek emotka

Ja mam SMS z 25.07 czyli to była środa. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6514471 Napisano: 30.07.2018 13:35:40 w SZUKAM....
Prad napisał(a):

tamlin111 napisał(a):

Prad napisał(a):

Szukam informacji do kiedy trzeba wysłać paragon Smolarowi za konkurs Pilka w Dino?

7 dni od otrzymania informacji o wygranej. 

Dzięki za chęć pomocy emotka  ze 7 dni to pamietam tylko nie moge sprawdzić kiedy byly smsy emotka

Smolar informował 25.07. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6514366 Napisano: 30.07.2018 10:14:53 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że popsuł mi się samochód. 
Wkurza mnie, że trzeba w niego włożyć kupę kasy.
Wkurza mnie, że chciałabym pozwolić sobie na jakieś lepsze auto, a to nie najlepszy czas.

Choć jestem wdzięczna, że auto popsuło mi się pod pracą, bo się do niej nie spóźniłam. No i mogło też rozkraczyć się na środku ulicy, a jednak udało mi się zjechać na bok żeby nikomu nie zawadzało. 

Kocham poniedziałki ... emotka Wyświetl w wątku >>
2 venix, androm 0

cherry_coke

#6513919 Napisano: 27.07.2018 19:22:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
abodak napisał(a):

carissma napisał(a):

Mam pytanko odnośnie wysyłki nagród od Kiory z konkursu w Auchan. Dostałam dziś od nich w sms, że nagroda wysłana, że dojdzie w pn i że mam potwierdzić. Ale co, bo nie bardzo rozumiem. Ich smsa, czy jak nagroda dojdzie. Potwierdzaliście coś?

pewnie potwierdzić podpisem odbiór u kuriera emotka

A nie pytali przed wysłaniem czy mogą wysyłać? Bo Kiora ze względu na okres wakacyjny może przetrzymać nagrodę i wysłać w terminie późniejszym. Może masz potwierdzić, że będziesz na miejscu w poniedziałek. emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

cherry_coke

#6513668 Napisano: 27.07.2018 11:56:18 w Smolar
darog napisał(a):

Mi np zależy by sponsor wiedział, że Smolar nagrody  nie wydał i szantażował: że albo zapłaci się za "ponowną"? wysyłke,,albo nagroda przepada,,,
A dlaczego ma się płacić za "ponowną" przesyłkę? Skoro przez pół roku Smolar nie ma zamiaru podać numeru nadania "tej pierwszej" i wyjaśniać w DPD - dlaczego niby nie dotarła..? Ja num nie znam- więc reklamacji nie ma jak do DPD zgłaszac. Smolara tez to nie interesuje, choć niby skoro zapłacić za przesyłke- powinien rozliczyć - dlaczego DPD nie zrealizowało umowy i dołączyć moje materiały pisane do DPD- gdzie oni twierdzili (i słusznie) że bez nr nadania przesyłki nic nie mogą.. 

Nie chcę Cię w żaden sposób oceniać, bo każdy ma prawo załatwiać swoje sprawy po swojemu, ale być może część Twoich problemów wynika ze sposobu w jaki je próbujesz załatwić. Mi nieodebrane przesyłki wysyłali ponownie bez żadnego problemu. Wystarczył mail z prośbą, bez żadnej reklamacji nadawali ponownie przesyłkę.  Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6513336 Napisano: 26.07.2018 13:13:10 w Zdjęcia naszych wygranych
To jest małe logo emotka  Niiiie emotka  
Ja jak idę na plażę to wyglądam jak jedna wielka reklama RMF FM, Danone, Lays, Cheetos itp. itd.  Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6513224 Napisano: 26.07.2018 10:12:55 w Informują
Winiary- lazybag zgłoszenie z 18.07 Wyświetl w wątku >>
2 kreatia, jokan 0

cherry_coke

#6512546 Napisano: 24.07.2018 13:40:00 w Wkurza mnie...
I już chcę wrzucać ostatnie foto na krówkę... a tu bach, konkurs zakończony. Przypadek... Wyświetl w wątku >>
0 0