Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6505165 Napisano: 03.07.2018 10:48:26 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak robicie sos do spaghetti z tego sosu Winiary żeby było jadalne emotka  Dodajcie dodatkowo jakieś pomidory z puszki czy może zupełnie nic? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6505127 Napisano: 03.07.2018 09:39:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z fa wszystko poszło na raz? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6505118 Napisano: 03.07.2018 09:19:41 w Smolar
defed napisał(a):

Odkryj Baby Dove za darmo - wczoraj dodałam zgłoszenie i do teraz NIE otrzymałam potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia e-mail, spam tez pusty. Komunikat potwierdzający przyjęcie zgłoszenia się wyświetlił. Czy do Was przychodzą maile potwierdzające  emotka

Nie przychodzi mail potwierdzający. Po zgłoszeniu było napisane, że przyjdzie mail jak zaakceptują czy coś w tym stylu. Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

cherry_coke

#6504829 Napisano: 02.07.2018 13:16:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Podpowie ktoś, gdzie są ładnie opisane paragony Winiary? Chociaż raz chcę sobie nerwów oszczędzić emotka  
Najchętniej kupiłabym polecany przez Was sos boloński w Kaufie, ale mam obawy emotka

W Kaufie wszystko jest idealnie opisane emotka

Dziękuję. Na Was zawsze można liczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6504827 Napisano: 02.07.2018 13:14:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Podpowie ktoś, gdzie są ładnie opisane paragony Winiary? Chociaż raz chcę sobie nerwów oszczędzić emotka  
Najchętniej kupiłabym polecany przez Was sos boloński w Kaufie, ale mam obawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6504311 Napisano: 30.06.2018 13:32:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś orientuje się gdzie w Kaufie znajdę produkty piłkarskie Dr. Ensa? Szukałam na orzeszkach i nie ma, na bakaliach i również nie ma. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6504303 Napisano: 30.06.2018 12:54:06 w SZUKAM....
aguagu napisał(a):

Szukam informacji, z jakich konkursów/ promocji do dzisiaj są ważne bilety do kina? 

Na pewno z aplikacji Woah. To była loteria z coca colą.  Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

cherry_coke

#6504133 Napisano: 29.06.2018 20:02:49 w Wkurza mnie...
pini napisał(a):

Wkurza mnie, ze zamawiałam bluzę z Cheetos w rozmiarze xl, a dostałam l, początek konkursu, reklamować, by napiszą, o wyczerpaniu rozmiaru...

Napisz do nich maila, powinno odbyć się bezproblemowo, jeśli rozmiar jest dostępny. Przysyłają kuriera na swój koszt nawet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6504001 Napisano: 29.06.2018 14:14:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kkbt napisał(a):

Do którego konka był prefix "wygraj."?

Może chodzi o wygrywaj?
https://www.e-kon...z-nami-kaufland.html Wyświetl w wątku >>
1 kkbt 0

cherry_coke

#6503797 Napisano: 29.06.2018 08:27:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś orientuje się gdzie poza Biedronką są dostępne produkty Kani z Krainą Lodu?
W moim Biedronkach była dostawa parówek, którym skończyła się data ważności i nowych produktów niestety brak.

ja kupowałem w intermarche. Nawet obok parówek jest informacja o konkursie. emotka

U mnie też tak było, ale data ważności parówek skończyła się 25.06. emotka  A ITM niestety u nas zamknęli, także szukam dalej emotka   Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

cherry_coke

#6503792 Napisano: 29.06.2018 08:15:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś orientuje się gdzie poza Biedronką są dostępne produkty Kani z Krainą Lodu?
W moim Biedronkach była dostawa parówek, którym skończyła się data ważności i nowych produktów niestety brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6503493 Napisano: 28.06.2018 14:32:01 w SZUKAM....
darog napisał(a):

czy dzwonili do kogoś z takiego nr tel? ( w jakiej sprawie?) 
224835539

google nic nie podaje

to chyba to
https://www.niezn...pl/numer/48224835539 Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6502994 Napisano: 27.06.2018 13:00:28 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Coraz więcej dostaję paczek (czy to z konków czy z Allegro) kurierem DHL a niestety zbytnio z panem kurierem się nie lubimy  emotka emotka  a przed chwilą kolejny sms że kurier dhl przyjedzie jutro  emotka

Nie wiem czy tak jest wszędzie, ale u mnie jest możliwość przekierowywania przesyłek DHL do punktu odbioru i jest ich dość sporo. Nie wiem na jakim etapie jest Twoje wkurzenie na kuriera, ale tak tylko sugeruje emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cherry_coke

#6502981 Napisano: 27.06.2018 12:21:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorothy napisał(a):

czy w konkursie Henryk Kania bierze udział Biedronka czy jednak nie?

Bierze. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

cherry_coke

#6502949 Napisano: 27.06.2018 11:26:39 w Wkurza mnie...
niunia-k napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

niunia-k napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ja to mam nierealne marzenia by nasz narodowy operator usług pocztowych ukochana poczta polska działała normalnie a listonosz nie tylko wrzucał aviza.Niby ma paczki ze sobą i na poczcie ich jeszcze nie ma jak wkłada avizo.Ale dlaczego nie doręcza przesyłek to tajemnica jakaś pocztowa.A ja jestem za durna by to zrozumieć.Na infolinii gadają tylko wyuczone formułki.Na poczcie głównej nie odbierają telefonów widać ilość skarg przerosła możliwości kadrowe.
Tak latałam dziś 2 razy na pocztę ale czy to mnie nadal wkurza, jak kłopoty z pocztą to ile trwają 20 lat czy więcej i to się nie zmieni.
Oby im dobrze szedł handel książkami,gazetami,zabawkami i uwaga modelami motorów co mi poprawiło humor jak składałam w tym pałacu cudów wizytę numer 2 emotka

Jeżeli np. jest duża/ciężka paczka to nie ma jej listonosz i jak pójdziesz na pocztę to jej również nie otrzymasz, bo listonosz rozlicza się z nich po danym dniu i dopiero w kolejnym dniu roboczym możesz odebrać przesyłkę (w sprawniejszych jednostkach tego samego dnia wieczorem). 
Trzeba wrzucić na luz, bo będzie tylko gorzej. Nie ma listonoszy, a ci co pracują mają coraz większe obręby pod sobą, ze względu na ceny maksymalnie duże paczki wysyłane są w formie listu i listonosz często nie ma jak zabrać wszystkich przesyłek. Już nie wspominając o ilości przesyłek jakie przychodzą z aliexpress. 
Nie ma się co wkurzać, bo niestety choćbyśmy bardzo chcieli to jeszcze długo nic się na tej poczcie nie zmieni. Polecam chodzić po przesyłki przynajmniej kolejnego dnia od awiza. emotka

Tu się nie zgodzę , paczkę można jeszcze otrzymać w tym samym dniu , wystarczy dogadać się z listonoszem emotka  , sama nie raz tak wydawałam paczki ... Ps starajcie się aby był wpisywany wasz numer telefonu na tej kartce , która jest przy paczce , uwierzcie bardzo to pomaga listonoszom .

Pewnie zależy od poczty. U nas jest duża jednostka poczta i listonosz kończy pracę 19/20 i dopiero na koniec pracy zdaje paczki i nie da się odebrać wcześniej. emotka

Bardziej od listonosza emotka  

Chyba, że tak. emotka  Choć czasem żal mi listonoszy. W moim mieście coraz mniej listonoszy, paczek coraz więcej, pracują od świtu do nocy nosząc ciężary bez względu na pogodę. Kokosów nie zarabiają. Wydaje mi się, że kiedyś mieli dużo lepsze warunki pracy.  Wyświetl w wątku >>
4 niunia-k, mia, joan, awi 0

cherry_coke

#6502946 Napisano: 27.06.2018 11:22:43 w Wkurza mnie...
niunia-k napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ja to mam nierealne marzenia by nasz narodowy operator usług pocztowych ukochana poczta polska działała normalnie a listonosz nie tylko wrzucał aviza.Niby ma paczki ze sobą i na poczcie ich jeszcze nie ma jak wkłada avizo.Ale dlaczego nie doręcza przesyłek to tajemnica jakaś pocztowa.A ja jestem za durna by to zrozumieć.Na infolinii gadają tylko wyuczone formułki.Na poczcie głównej nie odbierają telefonów widać ilość skarg przerosła możliwości kadrowe.
Tak latałam dziś 2 razy na pocztę ale czy to mnie nadal wkurza, jak kłopoty z pocztą to ile trwają 20 lat czy więcej i to się nie zmieni.
Oby im dobrze szedł handel książkami,gazetami,zabawkami i uwaga modelami motorów co mi poprawiło humor jak składałam w tym pałacu cudów wizytę numer 2 emotka

Jeżeli np. jest duża/ciężka paczka to nie ma jej listonosz i jak pójdziesz na pocztę to jej również nie otrzymasz, bo listonosz rozlicza się z nich po danym dniu i dopiero w kolejnym dniu roboczym możesz odebrać przesyłkę (w sprawniejszych jednostkach tego samego dnia wieczorem). 
Trzeba wrzucić na luz, bo będzie tylko gorzej. Nie ma listonoszy, a ci co pracują mają coraz większe obręby pod sobą, ze względu na ceny maksymalnie duże paczki wysyłane są w formie listu i listonosz często nie ma jak zabrać wszystkich przesyłek. Już nie wspominając o ilości przesyłek jakie przychodzą z aliexpress. 
Nie ma się co wkurzać, bo niestety choćbyśmy bardzo chcieli to jeszcze długo nic się na tej poczcie nie zmieni. Polecam chodzić po przesyłki przynajmniej kolejnego dnia od awiza. emotka

Tu się nie zgodzę , paczkę można jeszcze otrzymać w tym samym dniu , wystarczy dogadać się z listonoszem emotka  , sama nie raz tak wydawałam paczki ... Ps starajcie się aby był wpisywany wasz numer telefonu na tej kartce , która jest przy paczce , uwierzcie bardzo to pomaga listonoszom .

Pewnie zależy od poczty. U nas jest duża jednostka poczta i listonosz kończy pracę 19/20 i dopiero na koniec pracy zdaje paczki i nie da się odebrać wcześniej. emotka Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

cherry_coke

#6502836 Napisano: 27.06.2018 07:49:21 w Pomocy!!!!
mietowa napisał(a):

W styczniu wygrałam kartę 200 zł Douglas w konkursie "Podaruj sobie odrobinę relaksu" (Silan, Albedo). Teraz chciałabym dać ją cioci na urodziny. Czy ktoś pamięta, jaki termin ważności miały te karty? Nie chciałabym zdrapywać pinu, a bez tego niczego nie sprawdzę na stronie Douglasa.

One są bezterminowe. Świetna sprawa zresztą. emotka

jakby co tu jest ta informacja w punkcie I podpunkt 10
https://www.dougl...AS-/index_c0093.html Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

cherry_coke

#6502834 Napisano: 27.06.2018 07:43:29 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Ja to mam nierealne marzenia by nasz narodowy operator usług pocztowych ukochana poczta polska działała normalnie a listonosz nie tylko wrzucał aviza.Niby ma paczki ze sobą i na poczcie ich jeszcze nie ma jak wkłada avizo.Ale dlaczego nie doręcza przesyłek to tajemnica jakaś pocztowa.A ja jestem za durna by to zrozumieć.Na infolinii gadają tylko wyuczone formułki.Na poczcie głównej nie odbierają telefonów widać ilość skarg przerosła możliwości kadrowe.
Tak latałam dziś 2 razy na pocztę ale czy to mnie nadal wkurza, jak kłopoty z pocztą to ile trwają 20 lat czy więcej i to się nie zmieni.
Oby im dobrze szedł handel książkami,gazetami,zabawkami i uwaga modelami motorów co mi poprawiło humor jak składałam w tym pałacu cudów wizytę numer 2 emotka

Jeżeli np. jest duża/ciężka paczka to nie ma jej listonosz i jak pójdziesz na pocztę to jej również nie otrzymasz, bo listonosz rozlicza się z nich po danym dniu i dopiero w kolejnym dniu roboczym możesz odebrać przesyłkę (w sprawniejszych jednostkach tego samego dnia wieczorem). 
Trzeba wrzucić na luz, bo będzie tylko gorzej. Nie ma listonoszy, a ci co pracują mają coraz większe obręby pod sobą, ze względu na ceny maksymalnie duże paczki wysyłane są w formie listu i listonosz często nie ma jak zabrać wszystkich przesyłek. Już nie wspominając o ilości przesyłek jakie przychodzą z aliexpress. 
Nie ma się co wkurzać, bo niestety choćbyśmy bardzo chcieli to jeszcze długo nic się na tej poczcie nie zmieni. Polecam chodzić po przesyłki przynajmniej kolejnego dnia od awiza. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6502830 Napisano: 27.06.2018 07:33:11 w SZUKAM....
Szukam osoby, która wygrała główną nagrodę w Kiorze w jakimś konkursie. Poproszę o priv, chciałabym tylko zapytać o coś :)  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6501981 Napisano: 25.06.2018 10:45:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy orientuje się ktoś mniej więcej za jakie zgłoszenia informował ostatnio Balcerzak? Czy to było jeszcze za majowe czy za czerwcowe? Wyświetl w wątku >>
0 0