Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6047668 Napisano: 22.07.2015 13:46:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

wie ktoś może co ze zwrotami everydame? napisali na stronie że przeznaczyli dodatkowe 10 000 zł na zwroty, wysłałem 1 lipca i nic nie dostałem, a czytałem że już zwracali kasę niektórym...

mój list dotarł 3 lipca i również nie dostałam zwrotu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6047158 Napisano: 21.07.2015 14:13:48 w GFK
dzieci - 1 sztuka emotka  16 miesięcy, podaję wszystkie wymienione produkty  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6046892 Napisano: 21.07.2015 08:41:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tinagoni napisał(a):

Czy odbieraliscie juz Loreal Paczkomaty na czerwonym dawanie? 

Nie, u mnie nadal cisza Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6046445 Napisano: 20.07.2015 12:19:00 w Konkursy z dużą ilością nagród
jokan napisał(a):

bzowapani napisał(a):

bzowapani napisał(a):

bzowapani napisał(a):

bzowapani napisał(a):

monikar napisał(a):http://www.vichy....ej-skory/a21552.aspx

Płyn micelarny Vichy jako nagroda gwarantowana dla każdego kto weźmie udział w konkursie a jego zgłoszenie zostanie zaakceptowane.

Dodatkowo do wygrania kremy Vichy i szczoteczki do twarzy.

gdzie można znaleźć info o nagrodzie gwarantowanej?

http://twojaideal...l/docs/regulamin.pdf

Mam takie pytanie, bo z lekka się pogubiłam. Wykonałam całą diagnostykę, ale po drodze nigdzie nie znalazłam pytania konkursowe tzn. Co kojarzy Ci się z marką Vichy? Pomoże ktoś ? emotka


to jest stare...spojrz na regulamin

starość nie radość... dziękuję emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6046439 Napisano: 20.07.2015 12:13:26 w Giełda Kodów ; )
Również poszukuję niewykorzystanego kodu z allegro z visy. Może jakaś dobra duszyczka jeszcze ma? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6046438 Napisano: 20.07.2015 12:12:19 w Konkursy z dużą ilością nagród
okrysia napisał(a):

masza napisał(a):

bzowapani napisał(a):

monikar napisał(a):http://www.vichy....ej-skory/a21552.aspx

Płyn micelarny Vichy jako nagroda gwarantowana dla każdego kto weźmie udział w konkursie a jego zgłoszenie zostanie zaakceptowane.

Dodatkowo do wygrania kremy Vichy i szczoteczki do twarzy.

gdzie można znaleźć info o nagrodzie gwarantowanej?

http://twojaideal...l/docs/regulamin.pdf

Mam takie pytanie, bo z lekka się pogubiłam. Wykonałam całą diagnostykę, ale po drodze nigdzie nie znalazłam pytania konkursowe tzn. Co kojarzy Ci się z marką Vichy? Pomoże ktoś ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6045208 Napisano: 16.07.2015 11:18:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lumu napisał(a):

Jak myślicie- w oświadczeniu zwycięzców (w loterii Fa) można podać inny adres niż na dowodzie, którego właściwie nie wymagają? W godzinach pracy kurierów nigdy nie ma nas w domu a sąsiedzi robią problemy żeby przyjąć przesyłkę  emotka

Ja w takich przypadkach piszę adres zamieszkania i dopisuję, że przesyłkę proszę przekierować na adres służbowy i podaję adres  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6045195 Napisano: 16.07.2015 11:10:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jolidlo napisał(a):

benasia napisał(a):

jak coś to juz nie ma co kupować bo zwrotów więcej nie będzie - te listy co dotarły 6 lipca do nich to jeszcze rozliczą a kasa się rozeszła już z wszystkich etapów...
Może za jakiś czas będzie kolejna edycja jak mówiła Pani w agencji...

No regulamin sobie oni sobie, miało być tez info na stronie jak skończą się środki. Mój list dotarł 6.07 to może jeszcze mi się uda.

mój dotarł 3.07 ale zwrotu nie mam. Dobrze, że w szczoteczkę elektryczną zainwestowałam w czerwcu. Ale tak czułam, że będzie trzeba pisać reklamacje. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6045187 Napisano: 16.07.2015 10:50:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jolidlo napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

jolidlo napisał(a):

benasia napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

czy dostał ktoś zwrot z wielkiego testowania za lipiec? 
Pula pieniędzy miała być co miesiąc odnawiana, a na everydayme jest napisane, że akcja została zakończona, bo kasa wyczerpana, więc jak to jest? 
Swoją drogą wysłałam opinię 1 lipca, a wygląda na to, że się nie załapałam. Może ktoś coś wie? emotka

nie wiem - bo czy 75 tys by im się skończyło w czerwcu  emotka   Ja wysłałam 2 lipca i też nie mam zwrotu jeszcze ale mam nadzieję,że dojdzie  emotka

Ja wysyłałam 26.06. doszło do nich 29.06 i kasa na koncie 13.07. Kolejne wysłałam 03.07 i też nie mam pieniędzy, ale liczę że ok. 20.07 się pojawią emotka

no to teoretycznie pula czerwcowa starczyła na cały miesiąc, a lipcowa tylko na 8 dni emotka

Ktoś kiedyś pisał tutaj, że dzwonił do nich i Pani ze Swiifta powiedziała nie ma żadnych pul na dany miesiąc tylko zasada 'kto pierwszy ten lepszy"...

jak zwykle... jakaś pani, jakiejś pani... a regulamin sobie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6045179 Napisano: 16.07.2015 10:44:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jolidlo napisał(a):

benasia napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

czy dostał ktoś zwrot z wielkiego testowania za lipiec? 
Pula pieniędzy miała być co miesiąc odnawiana, a na everydayme jest napisane, że akcja została zakończona, bo kasa wyczerpana, więc jak to jest? 
Swoją drogą wysłałam opinię 1 lipca, a wygląda na to, że się nie załapałam. Może ktoś coś wie? emotka

nie wiem - bo czy 75 tys by im się skończyło w czerwcu  emotka   Ja wysłałam 2 lipca i też nie mam zwrotu jeszcze ale mam nadzieję,że dojdzie  emotka

Ja wysyłałam 26.06. doszło do nich 29.06 i kasa na koncie 13.07. Kolejne wysłałam 03.07 i też nie mam pieniędzy, ale liczę że ok. 20.07 się pojawią emotka

no to teoretycznie pula czerwcowa starczyła na cały miesiąc, a lipcowa tylko na 8 dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6045153 Napisano: 16.07.2015 10:22:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek napisał(a):

ja slalam jakos 2-3 tyg temu i 3 dni temu dostałam kasę to juz nie mozna slac?:(?

wg tego co zrozumiałam czytając regulamin w sierpniu powinno być jeszcze 25 tys. ale: https://www.every...4/carrefour-cashback Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6045112 Napisano: 16.07.2015 09:20:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy dostał ktoś zwrot z wielkiego testowania za lipiec? 
Pula pieniędzy miała być co miesiąc odnawiana, a na everydayme jest napisane, że akcja została zakończona, bo kasa wyczerpana, więc jak to jest? 
Swoją drogą wysłałam opinię 1 lipca, a wygląda na to, że się nie załapałam. Może ktoś coś wie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6044754 Napisano: 15.07.2015 13:20:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

mahuska napisał(a):

lager napisał(a):

orientuje się ktoś jaka może być wartość tego konkursowego kosza z Piotra i Pawła? Nie napisali w regulaminie hmmm


Też jestem ciekawa, może ktoś odbierze i napisze co się tam ukrywa??emotka Ja mam kawałek drogi nie wiem kiedy pojade

Ja chyba już dzisiaj odbiorę  emotka

na facebooku na P&P ktoś wstawił foto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6044700 Napisano: 15.07.2015 12:05:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a czy otrzymał ktoś nagrodę z konkursu Loreal na stronie Inpostu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6036559 Napisano: 25.06.2015 09:36:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Do tych, którzy otrzymali vouchery do New Balance z Activi.
Voucher można tylko wykorzystać na kolekcję biegową? emotka Dobrze zrozumiałam??

Wg.regulaminu i wg.tego co oni piszą na fc.to tak.
te 400 zł tylko na buty do biegania emotka
Czy myślicie,że w sklepach stacjonarnych będą się tego ściśle trzymać emotka  czy może ....;) bo nie wiem czy się napalać,czy studzić swój entuzjazm emotka

Nie da się jakoś tego obejść? Np. kupujesz buty, płacisz bonem, zwracasz buty, zwrot idzie na jakąś kartę podarunkową i kupujesz coś innego. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6036372 Napisano: 24.06.2015 18:24:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
SaMaE napisał(a):

czy w jakobsie mozna kilka razy wygrywac?

Niby nie jest napisane, że nie, ale czy w poprzedniej edycji wygrywali po kilka razy? Może ktoś pamięta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6036224 Napisano: 24.06.2015 13:58:41 w Rossmann
Kiciunia21 napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

Nigdy nie zrozumiem robienia zakupów w Rossie pierwszego dnia konkursu zaraz po otwarciu sklepu. Przecież co miesiąc ktoś się skarży, że kody nie chcą się drukować. Nie lepiej odczekać parę dni i mieć pewność, że będzie ok?

To zrozum ten fakt,że jeżeli konkurs rozpoczyna się 24.06.2015r. to od tego dnia (nawet od samego rana)  regulamin obowiązuje obydwie strony -  organizatorów i uczestników konkursu....

Doskonale rozumiem regulamin. Ale skoro takie błędy pojawiają się co miesiąc i wiemy o tym to po co pędzić na złamanie karku?

Niektórzy grają przy okazji zakupów, a inni robią zakupy przy okazji konkursu i chyba tu leży problem.   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6036218 Napisano: 24.06.2015 13:41:47 w Informują
@ Lato z Jacobs  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6035539 Napisano: 23.06.2015 11:33:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek napisał(a):

Mam pytanie na wielkie testowanie wysyłamy kopię paragonu i ten formularz tak? czy oryginał paragonu?

I jeszcze ile razy można na osobę mieć zwrócone pieniadze 2 razy na inny produkt czy może być ten sam? bo kupuje pampersy emotka

"dołączeniu kopii paragonu lub faktury VAT dokumentującej zakup ProduktuPromocyjnego."

nie można dostać zwrotu dwa razy za ten sam produkt, ani za inny produkt tej samej marki Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6035487 Napisano: 23.06.2015 10:49:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamuun napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

kamuun napisał(a):

czy dostał ktoś w końcu zwrot kasy za zakupy z carrefoura? wg regulaminu zwroty powinny być zrobione 7 dni kalendarzowych od pozytywnego rozpatrzenia zgloszenia....

Ja dostałam przelew 16.06. 

a kiedy wysłałaś formularz?

Wysyłałam listem dnia 5.06 pocztą polską Wyświetl w wątku >>
0 0