Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6007612 Napisano: 21.04.2015 13:58:36 w Biedronka
katrin1 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

katrin1 napisał(a):

napisał(a):donia7 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):xena napisał(a):mam pytanie z innej beczki -jakie są rodzaje bakalii bakaD'Or?? u mnie w biedronce są tylko rodzynki i migdały a nigdzie nie mogę znależć jakiejś listyemotka chodzi mi konkretnie o figę suszoną, czy mają w ofercie?

u mnie widziałam wiórki kokosowe, żurwinę suszoną, słonecznik, morele i sliwki suszone, rodzynki sułtańskie- chyba tyle ... Suszonych fig nie widziałam.

u mnie były jeszcze orzechy, drugi rodzaj rodzynek-takie wielkie i ciemne, nie pamiętam nazwy i mieszanka bakaliowa

te ciemne i wielkie to hetmańskie emotka  one były u mnie po 2,49zł

o właśnie, hetmańskie, pychotaemotka

Dokładnie, idealne zamiast słodyczy. Bo te mniejsze do jedzenia to nijakie tylko w zęby włażą.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6007609 Napisano: 21.04.2015 13:54:11 w Biedronka
katrin1 napisał(a):

donia7 napisał(a):

xena napisał(a):mam pytanie z innej beczki -jakie są rodzaje bakalii bakaD'Or?? u mnie w biedronce są tylko rodzynki i migdały a nigdzie nie mogę znależć jakiejś listyemotka chodzi mi konkretnie o figę suszoną, czy mają w ofercie?

u mnie widziałam wiórki kokosowe, żurwinę suszoną, słonecznik, morele i sliwki suszone, rodzynki sułtańskie- chyba tyle ... Suszonych fig nie widziałam.

u mnie były jeszcze orzechy, drugi rodzaj rodzynek-takie wielkie i ciemne, nie pamiętam nazwy i mieszanka bakaliowa

te ciemne i wielkie to hetmańskie emotka  one były u mnie po 2,49zł Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6007605 Napisano: 21.04.2015 13:43:49 w Biedronka
xena napisał(a):

rani7, cherry_coke -dzięki dziewczyny za odpowiedzi emotka szkoda, bo fajny pomysł miałam

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jeśli chodzi o konkurs to w przepisie nie muszą być użyte kupione bakalie tylko ogólnie bakalie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6007602 Napisano: 21.04.2015 13:33:01 w Biedronka
donia7 napisał(a):

xena napisał(a):

mam pytanie z innej beczki -jakie są rodzaje bakalii bakaD'Or?? u mnie w biedronce są tylko rodzynki i migdały a nigdzie nie mogę znależć jakiejś listyemotka chodzi mi konkretnie o figę suszoną, czy mają w ofercie?

u mnie widziałam wiórki kokosowe, żurwinę suszoną, słonecznik, morele i sliwki suszone, rodzynki sułtańskie- chyba tyle ... Suszonych fig nie widziałam.

są jeszcze: mak niebieski, migdały łuskane, migdały w płatkach, rodzynki hetmańskie, orzechy laskowe

nigdy fig nie widziałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6007444 Napisano: 21.04.2015 08:19:21 w Kaufland konkursy
nouvelle napisał(a):

jennyy napisał(a):

edzia21 napisał(a):Teraz tak bez kitu...wiem, że jedna rodzina z hmm..."południowej Polski" zgarneła kilka aut u Kaufowego Columbita...czyli DA SIĘ emotka

Nie, raczej się nie da, bo od lat auta trafiają do tej jednej rodziny, bez względu na to kto jest Organizatorem emotka

emotka emotka Serio, serio?

to chyba jakieś magiczne moce  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6007055 Napisano: 20.04.2015 08:56:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
multicookery z ambasadora innowacji rozwożą  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6006739 Napisano: 18.04.2015 19:13:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś zwrócił uwagę, że w Stokrotce w konkursie Almette na plakacie napisane jest, że nagrodami jest 50 bonów po 100 zł, a w regulaminie 150 bonów po 100? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6006047 Napisano: 17.04.2015 08:43:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wygrał może jakiś szczęściarz w loterii Toffees? 
Uczciwie wrzucałam kilka paragonów, a tu w zeszłym tygodniu wciąż te same osoby i się zraziłam. Opuścić czy próbować dalej? Wyświetl w wątku >>
0 0