Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bezik

bezik

#6101269 Napisano: 26.10.2015 14:54:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Łaciatym konkursie można wygrać więcej niż raz, np. w różnych tygodniach konkursu? Nie doszukałam się informacji w regulaminie. Szukałam tu na forum, ale tez nie znalazłam. Jeśli była już o tym mowa, to z góry przepraszam. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6078521 Napisano: 22.09.2015 14:48:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Słuchawki Philips z Tymbarka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6075083 Napisano: 16.09.2015 22:34:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Słuchawki Gucci z Douglas Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6071854 Napisano: 11.09.2015 20:21:04 w Informują
Douglas wysyła maile z informacją o wygraniu słuchawek Gucci  Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6070831 Napisano: 10.09.2015 12:05:48 w Czy informują/ informowali?
Ja też czekam na maila z Rossnetu ( Bądź kobietą active), także chyba jeszcze nie słali, skoro nikt nie ma od nich wiadomości Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6037737 Napisano: 28.06.2015 09:56:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mógłby mi łopatologicznie wytłumaczyć, który to nr sklepu na paragonie? Chodzi o konkurs Żabki z lodami Koral. Nie wiem, co wpisać w sms-ie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6035505 Napisano: 23.06.2015 11:08:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mahuska napisał(a):

Kosmetyki Ultime - Fedex


U mnie również emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6025541 Napisano: 01.06.2015 11:38:32 w Czy informują/ informowali?
A konkurs "Wyraź siebie" w SuperPharm z produktami Ultime?

Chyba nikt się jeszcze nie chwalił wygraną, ale z drugiej strony konkurs Mixa szybko rozwiązano. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6023981 Napisano: 28.05.2015 12:04:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Też myślę, że wybór wielu nieskomplikowanych, nierymowanych, czyli takich bardzo zwyczajnych odpowiedzi to po części zachęta dla innych, by brać udział. Mnie to trochę zniechęciło w pierwszej chwili, ale w drugiej znów zachęciło, bo przecież wciąż mam szansę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6023913 Napisano: 28.05.2015 10:39:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
claudia napisał(a):

jokan napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Czyli nivea olewa sprawe, po co sie starac skoro wygra osoba z największą  iloscia zgłoszeń z kont klonow:-/
Napisac byle co  i wygrac zaszczytny rower  to jest żenujące... Stracilam wiare na jaka kolwiek wygrana!! :'(


A mi sie wlasnie wydawalo, ze rzetelnie czytaja i wybieraja, mialam takie wrazenie przy pierwszym etapie, bo czytalam odpowiedzi. W II etapie tez nawet spoko, no ale ta jedna odpowiedz mnie po prostu powalila, nie wiem czy inne podobne "kwiatki" sa, ale tu wyraznie cos nie teges.....

Może ich też po prostu powaliła emotka bo takich "perełek" to pewnie wiele nie mieli w zgłoszeniach, a też mi się wydaje, że czytają, nie losują

A ja dopiero teraz zauważyłam, że po kliknięciu w zwycięzcę pojawia się okienko z wygranym tekstem i rzeczywiście musze przyznać, że trochę jestem rozczarowana. Sporo bardzo fajnych pomysłów, ale i wiele tak pospolitych, że naprawdę trudno uwierzyć, że nie było lepszych... np. moje! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6023333 Napisano: 27.05.2015 10:36:14 w Carrefour konkursy
Monika11 napisał(a):

bezik napisał(a):

bezik napisał(a):

Czy w przypadku tego konkursu "Sprzątnij super nagrody" można kupić produkty w dowolnym Carrefour? Chodzi mi o to, że ta sieć jest podzielona na Carrefour, Carrefour Market i Carrefour Express i pamiętam, że w jakimś konkursie była lista, z której wynikało, że liczą się zakupy tylko z tych pierwszych. A jeśli nie ma listy sklepów w regulaminie, to znaczy, że można w każdym z tych Carrefour'ów? Będę wdzięczna za odpowiedź emotka


A ja ponawiam swoje pytanie. Będę wdzięczna za odpowiedź. Akurat Carrefour Market mam po drodze i nie wiem, czy tam kupić produkty na konkurs

ja kupiłam w małym - w reg. pisze że wszystkie sieci emotka



Dziękuję! Widać musiałam przeoczyć to, a niby tak skrupulatnie czytałam ten regulamin emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6023319 Napisano: 27.05.2015 10:18:23 w Czy informują/ informowali?
Vivacia napisał(a):

bezik napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Smolar informował z loterii Perwoll? 


Chyba najwcześniej jutro będą wyniki. Też czekam niecierpliwie emotka

Dwa dni od losowania, losowanie było w poniedziałek... to chyba raczej dziś emotka


Tak, pisząc 'jutro' chodziło właśnie o dziś, bo mój wpis jest z wczoraj emotka Trzymam kciuki za wszystkich i oczywiście za siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6023316 Napisano: 27.05.2015 10:15:34 w Carrefour konkursy
bezik napisał(a):

Czy w przypadku tego konkursu "Sprzątnij super nagrody" można kupić produkty w dowolnym Carrefour? Chodzi mi o to, że ta sieć jest podzielona na Carrefour, Carrefour Market i Carrefour Express i pamiętam, że w jakimś konkursie była lista, z której wynikało, że liczą się zakupy tylko z tych pierwszych. A jeśli nie ma listy sklepów w regulaminie, to znaczy, że można w każdym z tych Carrefour'ów? Będę wdzięczna za odpowiedź emotka


A ja ponawiam swoje pytanie. Będę wdzięczna za odpowiedź. Akurat Carrefour Market mam po drodze i nie wiem, czy tam kupić produkty na konkurs Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6023184 Napisano: 26.05.2015 23:34:14 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

Smolar informował z loterii Perwoll? 


Chyba najwcześniej jutro będą wyniki. Też czekam niecierpliwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6023183 Napisano: 26.05.2015 23:31:19 w Carrefour konkursy
Czy w przypadku tego konkursu "Sprzątnij super nagrody" można kupić produkty w dowolnym Carrefour? Chodzi mi o to, że ta sieć jest podzielona na Carrefour, Carrefour Market i Carrefour Express i pamiętam, że w jakimś konkursie była lista, z której wynikało, że liczą się zakupy tylko z tych pierwszych. A jeśli nie ma listy sklepów w regulaminie, to znaczy, że można w każdym z tych Carrefour'ów? Będę wdzięczna za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6022263 Napisano: 25.05.2015 15:26:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
2 paragony i 2 pomysły na konkus Nivea i nic emotka W ostatnim tygodniu będzie pewnie szalona konkurencja... ech Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6022262 Napisano: 25.05.2015 15:24:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja mam pytanie do osób, które biorą udział w konkursach promocyjnych, w których wysyła się sms z odpowiedzią na pytanie: jeśli w regulaminie nie ma info o ilości znaków i o tym, by nie używać polskich znaków, to znaczy, że można wysłać dłuższą wypowiedź i użyć polskich znaków? (konkretnie chodzi mi o ten konkurs z Nałęczowianką w Tesco) Wyświetl w wątku >>
0 0

bezik

#6022259 Napisano: 25.05.2015 15:22:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

Dziewczyny w sprawie konkursu Nivea ...
Ja mam na paragonie tylko Dezodorant i co może być ?



Ja na moich też nie ma wyraźnej informacji, że to ten Nivea Stress, jest tylko, że Nivea, więc też jestem ciekawa. Z drugiej strony przecież to nie nasza sprawa, że sklep w taki czy inny sposób koduje produkty? Nie wiem. Na pewno znajdzie się tu ktoś bardziej w temacie... mam nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0