Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wiesia30

wiesia30

#6063035 Napisano: 28.08.2015 21:55:02 w Pomocy!!!!
Monika11 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

czy tablet z Shell ma jakąś gwarancję? Samsung Galaxy Tab A ....

Wcześniej ludzie pisali, że były gwarancje podbite. Do mnie jeszcze kurier nie zawitał emotka

U mnie jest tylko dokument przekazania nagrody , chyba że w środku jest gwarancja ......... Może ktoś potwierdzić ??

ja też mam dokument potwierdzenia nagrody,pudełko jest zapakowane
Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6063004 Napisano: 28.08.2015 20:32:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

monikar napisał(a):

Jak macie opisane paragony Lajkonik z Żabki?

u mnie pisze tylko "rewersy" i nic więcej

ja ma REWERS MIX 95G i Safari Junior Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6062873 Napisano: 28.08.2015 16:41:35 w Gratulacje! Dla wygranych!
psika napisał(a):

Dzięki za gratulacje! Super jest przeczytać tyle miłych słów!

ja również Ci gratuluję!!! Miłego wypoczynku i morza wrażeń! Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6062865 Napisano: 28.08.2015 16:31:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Lirene z ITM i tablet z Shella emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6062736 Napisano: 28.08.2015 13:05:22 w Czy informują/ informowali?
mellowfruit napisał(a):

A ktoś z forum wygrał coś z loterii Kupiec? Bo coś podejrzanie nikt się nie chwali...

mojej znajomej córka wygrała rower Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6061206 Napisano: 25.08.2015 19:43:21 w Wpisujcie Miasta

wiesia30

#6060071 Napisano: 22.08.2015 22:22:21 w Biedronka
jokan napisał(a):

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

jokan napisał(a):

emotka czy w Leonie Biedronkowym wpisujemy numer na gorze czy numer systemowy ?



jaki ma byc format bo mi blad wyskakuje w Leonie?

mam tak HORTEX.BIEDRONKA.XXXXX.Kto Leona ma.....

treść dobra, zobacz czy literówki gdzieś nie masz.



wszystko dobrze mamemotka

ja wpisywałam numer na górze i jest ok Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6058780 Napisano: 19.08.2015 21:04:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malenka89 napisał(a):

Czy z Shella jest najpierw lista, a potem maile czy odwrotnie?? 

chyba razem wysyłają
Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6054770 Napisano: 09.08.2015 20:41:07 w WC - rozmowy o wszystkim
erychta00 napisał(a):

ondine napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Poszukuję domku nad jeziorem w lubelskim ewentualnie gdzieś w tej części Polski termin 11-16

Poszukaj w Okunince, nad jeziorem Białym. Podobno rewelacja emotka

Właśnie tam poszukuję. emotka  A może ktoś ma jakieś namiary na domki ? 

http://www.eholid.../noclegi-yw5411.html Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6054766 Napisano: 09.08.2015 20:37:29 w WC - rozmowy o wszystkim
erychta00 napisał(a):

ondine napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Poszukuję domku nad jeziorem w lubelskim ewentualnie gdzieś w tej części Polski termin 11-16

Poszukaj w Okunince, nad jeziorem Białym. Podobno rewelacja emotka

Właśnie tam poszukuję. emotka  A może ktoś ma jakieś namiary na domki ? 

http://www.eholid...i-yw5411.html,jeśli nie zapóżno,tam domki bardzo blisko jeziora Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6054071 Napisano: 07.08.2015 13:16:33 w Czy informują/ informowali?
zaczytana-pola napisał(a):

Czy Pepsi ABC można uznać za rozstrzygnięte?

nikt się nie chwalił,to miejmy nadzieję Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6054069 Napisano: 07.08.2015 13:13:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Słuchawki i pendrive Pepsi facebook emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6051386 Napisano: 31.07.2015 19:35:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maranta napisał(a):

Też czekam na dwa tusze.Odpisali mi tak samo jak Tobie .

ja czekam na krem
Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6050801 Napisano: 30.07.2015 13:30:42 w Paragony
malutka456 napisał(a):

ma ktos paragon na lirene w itm? wlasnie zobaczylam, ze maz kupil zle kosmetyki emotka

a co to trzeba było kupić? bo ja chyba też mam zły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6050786 Napisano: 30.07.2015 13:04:19 w Intermarche
cherry_coke napisał(a):

jokan napisał(a):

rencia163 napisał(a):

Czy wysyłając zgłoszenie do konkursu Lirene dostaliście zwrotny sms? Ja wysyłałam 25.07 czyli w sobote a według regulaminu powinnam w dzień roboczy dostać zwrotkę ale jej nie mam. Czy ktoś też jej nie dostał? Teraz nie wiem czy zgłoszenie do nich dotarło. 

ja dostałam zwrotkę zaraz po wysłaniu smsa

przyszła od razu

ja też dostałam zaraz po wysłaniu
Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6048877 Napisano: 24.07.2015 23:01:52 w Carrefour konkursy
danaaa napisał(a):

batarejka napisał(a):

Czy ktoś nie dostał jeszcze kosmetyków z konkursu L'oreal?

Moja siostra czeka jeszcze

ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6047957 Napisano: 22.07.2015 22:03:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna napisał(a):

Agnes napisał(a):

czy udało się Wam wypełnic formularz na Sadówce?
Mimo wszystkich wypełnionych pól pojawia mi się napis ze mam uzupełnic pole z nazwiskiem
nie wiem co zrobic

miałam ten sam problem,ale z imieniem i zamiast Wiesława pisałam Wieslawa i było ok
Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6047864 Napisano: 22.07.2015 17:44:49 w Rossmann
pola731 napisał(a):

chcę zagrać na rossnecie - nie grałam tam cale wieki ( 3 lata ? ) - pytanie : jak rossnet informuje w przypadku wygranej ?
mailem ? czy trzeba się szukać na liście ? 

wcześniej wyniki są na ich stronie,po kilku dniach przychodzą też @ Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6044279 Napisano: 14.07.2015 14:28:00 w Paragony
aerdna napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

może ktoś ma paragon z kolportera na TYMBARK dwie sztuki-chętnie odkupię,lub zamienię na coś innego

Podawało się nr paragonu w zgłoszeniu.

zgadza,się-więc to nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6044268 Napisano: 14.07.2015 14:13:07 w Paragony
może ktoś ma paragon z kolportera na TYMBARK dwie sztuki-chętnie odkupię,lub zamienię na coś innego Wyświetl w wątku >>
0 0