Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kasiulll

kasiulll

#6109241 Napisano: 09.11.2015 13:35:34 w PODZIĘKOWANIA
asiam napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Dziękuję pomysłodawcy i wykonawcy za szybką możliwość sprawdzenia czy konkurs jest w bazie (podczas dodawania). Niezwykle przyspiesza i usprawnia to cały proces emotka


A cóż to za sposób? Możesz zdradzić?

Pewnie to, że najpierw sprawdza się link zanim się zacznie cokolwiek innego wklepywać emotka wygodne - fakt! Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6107774 Napisano: 06.11.2015 11:52:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

Gra ktoś o perfumy Victoria's Secret z bazy? Bo nie wiem - tam jest napisane, że wygrywa pierwsze poprawne zgłoszenie, czyli trzeba wysłać jak najszybciej po północy? emotka

Zastosowałam tę metodę przy ich poprzednim konkursie (takie same zasady) i niestety nie podziałało... Może był ktoś szybszy - jeśli to jest klucz do wygranej. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6105779 Napisano: 03.11.2015 13:53:50 w Wkurza mnie...
constanza napisał(a):

wkurza mnie moje niezdecydowanie emotka  chcę mieć piękny uśmiech, zdecydowałam się na prawie 3 lata leczenia apratem ortodontycznym, wizyta umówiona za 2 tygodnie. A teraz zaczynam się bardzo tego bać - bólu, wyrzeczeń w jedzeniu, wyglądu i tego, ze po wszystkim efekt nie będzie zadowalający.  Nie wiem co robić emotka

Nie martw się, będzie dobrze! Z doświadczenia: zęby bolą tylko kilka dni po założeniu, wyrzeczeń w jedzeniu nie ma żadnych (jedyny kłopot z jabłkami, ale w domowym zaciszu można chrupać i je), aparat wcale nie odbiera wyglądu, a niektórym nawet dodaje uroku osobistego, a efekt na pewno będzie zadowalający jeśli ortodonta dobry i będziesz przestrzegać jego poleceń w trakcie i po zdjęciu (noszenie przez jakiś czas aparatu korygującego, który obecnie zastępowany jest stałymi , niewidzialnymi łukami od wewnętrznej strony zębów). emotka  same plusy! Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6101873 Napisano: 27.10.2015 15:30:49 w Biedronka
anula81 napisał(a):

a czy bilety z wedla biedronka już będą dochodzić ? wie ktoś może ? Główne już wysłali a bilety coś cisza

Wczoraj jak dzwoniłam w innej sprawie to przy okazji spytałam o bilety i prosili jeszcze o cierpliwość. W przeciągu dwóch tygodni jeszcze ponoć się pojawią. Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6101154 Napisano: 26.10.2015 12:39:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

enfamka napisał(a):

kasiulll napisał(a):

Mam pytanie: Co się dzieje po tym jak nieodebrana przez dwa tygodnie paczka z poczty z nagrodą z konkursu wróci do organizatora? Trzeba samemu po nią do nich jechać, płacić za przesyłkę ponowną czy nagroda przepadnie? Mam tu na myśli konkretnie Albedo i nagrodę z konku Wedla.

RÓŻNIE BYWA, czasem dzwonisz i wysyłają jeszcze raz bez problemu, czasem nie chcą wysłać chyba ze pokryjesz koszty, ale najczęściej wysyłają drugi raz, zadzwoń i poproś o to.

zależy też od regulaminu, bo czasami jest zapis, że jak przesyłka nie zostanie odebrana i wróci do nich, to nagroda przepada na rzecz organizatora

Gdyby ktoś miał taką sytuację jak ja to rozmawiałam z miłą Panią z Albego od tej kwestii i nie byłoby problemu, żeby nadali paczkę ponownie wtedy kiedy będziemy mieli możliwość jej odbioru. Spisała sobie imię nazwiko i nr telefonu żeby wiedzieć, o którą chodzi i dać znać jak już do nich wróci. Można też odebrać u nich osobiście (ja akurat z Poznania). Tyle emotka  Dzięki za pomoc!
P.S. Aa i pytałam przy okazji kiedy będą bilety do multikina - Pani powiedziała że prosi jeszcze o cierpliwość i że jeszcze tak do dwóch tygodni to może potrwać. Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6101021 Napisano: 26.10.2015 10:34:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie: Co się dzieje po tym jak nieodebrana przez dwa tygodnie paczka z poczty z nagrodą z konkursu wróci do organizatora? Trzeba samemu po nią do nich jechać, płacić za przesyłkę ponowną czy nagroda przepadnie? Mam tu na myśli konkretnie Albedo i nagrodę z konku Wedla. Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6100324 Napisano: 24.10.2015 11:56:40 w Biedronka
onlyrybka napisał(a):

xpac napisał(a):

Czy wszyscy dostali już wszystkie nagrody z Wedla ?? Mi brakuje jednego iPada, a paragony wysyłałem jednocześnie....

Też czekam na iPada.

A czy ktoś jeszcze czeka na Xboxa? Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6097813 Napisano: 21.10.2015 09:36:21 w Biedronka
Nie brałam udziału w Luksusie, ale bardzo mnie ten konkurs inspiruje emotka
"SCHAŁME MIEĆ NIGDY NIE ZAWIEDZIE CIĘ" no cudeńko! Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6096360 Napisano: 19.10.2015 14:14:05 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
Najcenniejsza do tej pory to wycieczka dla dwóch osób do Nowego Jorku i rower Electra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6094239 Napisano: 15.10.2015 11:00:55 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie właścicielka wynajmowanego mieszkania która z każdego odczytu licznika, wodomierza czy innych cyferek w mieszkaniu robi wydarzenie stulecia i bombarduje mnie telefonami od rana czy spisałam numer tych co będą kontrolować i czy wiem że trzeba siedzieć w domu wtedy bo jak nie to ona będzie musiała tam iść i czatować emotka  Do tego nie potrafi wyczekać pięciu minut na mój telefon tylko w międzyczasie potrafi już zadzwonić po informacje do sąsiadki z góry i przy okazji otrzymać sympatyczne info , że mój pies wył X dni temu emotka  A wiem że nie wyje tak dużo i często żeby to komuś mogło ewidentnie przeszkadzać bo sukę nagrywamy... eh... Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6092855 Napisano: 13.10.2015 14:43:36 w Informują
BelVita "Kto rano wstaje temu kubek" mail 10 min temu Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6089132 Napisano: 07.10.2015 09:56:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
z jakiej to chmury ten makaronowy deszcz od rana? nie mogę znaleźć info. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6088585 Napisano: 06.10.2015 12:54:40 w Biedronka
pioge7 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

rettib napisał(a):

dysia napisał(a):

Kochani kiedy bedą wyniki z biedronki z 7000 kosmetyków? 

Właśnie?:)

wyraźnie pisze w regulaminie:
Wyłonienie 7000 (słownie: siedem tysięcy) Laureatów Nagród nastąpi po zakończeniu
przyjmowania Zgłoszeń w ciągu 14 dni roboczych, tj. najpóźniej do 20.10.2015 r.

jest napisane emotka

oj tam oj tam emotka

Zawsze może chodzić w domyśle o organizatora. (Organizator) pisze w regulaminie: ".... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6088392 Napisano: 06.10.2015 09:38:46 w Biedronka
smolki napisał(a):

Z których dni trwania konkursu Wedel macie cenniejsze wygrane? Ciekawi mnie czy czytali nasze wypociny czy bardziej lecieli po datach? emotka

Xbox z ostatniego dnia i zgłoszenie wysłane około 23:50 emotka
A bilety jakieś 2 dni wcześniej... Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6087380 Napisano: 05.10.2015 12:28:11 w Biedronka
maa kilka takich osób ponoć jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6085478 Napisano: 02.10.2015 09:41:28 w Biedronka
kreatia napisał(a):

kasiulll napisał(a):

Myślicie że w mocy nagród anulują wygraną i nie prześlą kaski jeśli wygrało się hasłem do innego napoju/chrupek niż były kupione na paragonie? Nie wiem czemu, ale dopiero niedawno ogarnęłam ten fakt, że musi być to hasło o produkcie zakupionym, a nie biorącym udział w promo emotka

Ja pisze o czymkolwiek, niekoniecznie o tym co mam na paragonie. Nie sądzę, żeby. To miało znaczenie emotka  komu by się chciało to sprawdzać... 

też mi się tak wydaje. obyście mieli rację emotka  wszak kaska piechotą nie chodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6085467 Napisano: 02.10.2015 09:26:51 w Biedronka
Myślicie że w mocy nagród anulują wygraną i nie prześlą kaski jeśli wygrało się hasłem do innego napoju/chrupek niż były kupione na paragonie? Nie wiem czemu, ale dopiero niedawno ogarnęłam ten fakt, że musi być to hasło o produkcie zakupionym, a nie biorącym udział w promo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6084210 Napisano: 30.09.2015 13:07:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
royaldragon napisał(a):

Hej, można używać tylko tej muzyki, której autor wyraził zgodę na bezpłatne, komercyjne wykorzystanie. Zazwyczaj jest to muzyka z licencją Creative Common 3.0 BY (można znaleźć np na http://dig.ccmixter.org/ - wybierz free for commercial use). Zdaje się, że też youtube udostępnia darmową muzykę do wykorzystania, ale nie wiem jak tam jest z prawem autorskim. 
Doświadczenie pokazuje, że niektórzy organizatorzy nie zwracają jednak na to uwagi, choć tacy powazniejsi jak np. www.millionyou.pl wymagają już podania źródła muzyki.
pozdrawiam

Dziękówka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6084148 Napisano: 30.09.2015 12:10:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej mam pytanie w kwestii podłożenia muzyki do filmiku na konkurs. Organizator zastrzega oczywiście, że przez zgłoszenie filmiku do Konkursu Autor oświadcza, że posiada pełne prawa autorskie(w szczególności osobiste i majątkowe) do filmu oraz do wszystkich utworów, które się na niego składają i że przysługują mu prawa do wykorzystanej w nim muzyki...
Wiadomo też, że organizator chce potem publikować i rozpowszechniać publicznie filmik konkursowy w necie, na Youtubie etc. w ramach promocji. 
Czy w takim razie mogę w filmiku użyć muzyki do pobrania za free ze stron stockowych (royalty free)? Czy ktoś z Was ma wiedzę lub doświadczenie w tej kwestii? Nie chcę dopuścić do sytuacji zdyskwalifikowania filmiku ze względu na brak praw autorskich do muzyki emotka  Hilfe! Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6080296 Napisano: 24.09.2015 12:31:38 w Czy informują/ informowali?
do dziś Graal powinien informować z I etapu. Ktoś miał od nich jakieś info o nagrodzie? Wyświetl w wątku >>
0 0