Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika stefania7

stefania7

#6170418 Napisano: 08.03.2016 19:22:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magy2020 napisał(a):

Dostał ktoś takiego maila ?
Ale wtopa! Na szczęście nie w imieniu kota… Przepraszamy!!! W trakcie wysyłania do Was przesyłek z karmą dla kotów Royal Canin ktoś-coś pozamieniało imiona i nazwiska na przesyłkach. Karma jest dobra i przeznaczona dla Waszyck kotów, Wasze adresy się zgadzają, numery telefonów, ale imię i nazwisko jest kogoś
innego…
 Odrobinę ratuje nas to, że w przesyłce jest karma dla kotów, a w ich imionach się nie pomyliliśmy, gdyż… ich nie znaliśmy. emotka  Odbierajcie przesyłki od kurierów. Jeśli zgadza się adres i telefon to na pewno jest dla Was, tzn. dla Waszych kotów. Wybaczycie?  

Ja też dostałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6170417 Napisano: 08.03.2016 19:21:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalafior napisał(a):

emotka Wygrałam w przed ostatnim etapie Zott Biedronka. Grałam z dwóch paragonów - nie wiem z którego wygrałam i który mam odesłać. Brak informacji w otrzymanym mailu. Czy ktoś miał taką sytuację? Czy to istotne który paragon się odsyła? Nie pamiętam czy przy braniu udziału w ogóle podawało się nr paragonu. Proszę o pomoc bo już mi się mieszają te konkursy 

Gdyby podawało się nr paragonu to nikt by nie szukał po wynikach paragonu w wątku Kupię. Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6169905 Napisano: 07.03.2016 22:04:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Dostałam smsa od inpostu o paczce. W odpowiedzi chcą abym wybrała paczkomat. Czy dostarczą do domu jeśli nie wybiorę paczkomatu? Chodzi o karmę dla kota z TestmeToo

No nie żartuj. Ja zero info. Testmetoo tylko przesłało linka by potwierdzić otrzymanie przesyłki, a tu cisza i się nie dziwię,skoro info o wygranej w piątek.

Potwierdzisz otrzymanie przesyłki jak odbierzesz od kuriera/dostaniesz przesyłkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6169845 Napisano: 07.03.2016 19:54:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@ambi_9 napisał(a):

trampek, napisał(a):

elotta napisał(a):

Co to za konkurs, że ludzie chwalą się wygranymi kubkami w dzisiejszych wygranych?

słodka chwila emotka

z tego co mi wiadomo konkurs wczoraj się zakończył emotka

a dziś informowali z przedostatniego etapu, więc pewnie za jakiś czas znowu będzie fala powiadomień o wygranych kubkach w sweterku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6169819 Napisano: 07.03.2016 19:06:55 w SZUKAM....
koki napisał(a):

kiedy mogę spodziewać się wyników z paczki sprzątaczki jeśli dzisiaj wysłałam zgłoszenie?

codziennie do końca loterii Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6169726 Napisano: 07.03.2016 15:44:40 w BelVita - konkurs śniadaniowy
@asante napisał(a):

stefania7 napisał(a):

@asante napisał(a):

Ło matulu, to mi się chyba nawet po tą śniadaniówkę nie chce jechać. Miała być duża, metalowa, z przegródkami, a dali plastikową mydelniczkę. Ale porażka...

A gdzie pisali, że metalowa będzie? Bo nie kojarzę, od początku chyba była mowa o plastikowej, tylko w przegródkami.


Taka jest na zdjęciu - to nie wygląda jak plastik, a jeśli tak, to bardzo solidny, bo miękki nie wytrzymałby takiego zamykania. Poza tym zawartość odbija się w pokrywce, przy plastiku to raczej nierealne, chyba że mocno lakierowanym. O wielkości nie wspomnę - tutaj mieści 2 jabłka. 

Faktycznie - ta ze zdjęcia wygląda na metalową. I zdecydowanie odbiega od tego, co można sobie odebrać jako nagrodę - ale na to pewnie jest odpowiedni zapis w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6169714 Napisano: 07.03.2016 15:29:09 w BelVita - konkurs śniadaniowy
@asante napisał(a):

Ło matulu, to mi się chyba nawet po tą śniadaniówkę nie chce jechać. Miała być duża, metalowa, z przegródkami, a dali plastikową mydelniczkę. Ale porażka...

A gdzie pisali, że metalowa będzie? Bo nie kojarzę, od początku chyba była mowa o plastikowej, tylko w przegródkami. Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6168553 Napisano: 03.03.2016 20:59:05 w Wkurza mnie...
Za to teraz możecie pohandlować paragonami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6168385 Napisano: 03.03.2016 15:14:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

jokan napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

jokan napisał(a):

czy z paczki sprzątaczki od razu po losowaniu leca maile?

tak. ale oni cos dziś maja nie tak z pocztą

bo ja widze swoje inicjaly, ale nie wiem czy to ja (paragon mam w domu), myslalam, ze maile już poszly

A czy od razu jak się sprawdza na stronie swoją @ wyskakuje wygrana ?Trzeci raz widzę swoje inicjały i cisza emotka

wpisałaś swojego maila? jeśli to Twoje inicjały to po wpisaniu maila łatwo to sprawdzić Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6168383 Napisano: 03.03.2016 15:12:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

jokan napisał(a):

czy z paczki sprzątaczki od razu po losowaniu leca maile?

tak. ale oni cos dziś maja nie tak z pocztą

bo ja widze swoje inicjaly, ale nie wiem czy to ja (paragon mam w domu), myslalam, ze maile już poszly

no bo już poszły
Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6168223 Napisano: 03.03.2016 10:40:29 w Wkurza mnie...
myszania napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

myszania napisał(a):

Jak to musza...ma obowiazek szkolny w wieku 6 lat jeżeli się zdecydujesz....a zawsze moze ci sie odmienić emotka

obowiazku zerowkowego juz nie ma wiec jak bedzie miala 6 lat to przyjma, a 5latki nie muszą... Od dwoch lat do panstwowego probojemy sie dostac i QPA...

To ja nie rozumiem. Jezeli chcesz poslac dziecko do szkoly w wieku 6 lat to nie musi isc do przedszkola w wieku 5ciu?

Dzięki "dobrej zmianie" już nie musi. Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6167341 Napisano: 01.03.2016 21:00:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karma i legowisko z Kot Model Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6166904 Napisano: 01.03.2016 10:24:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Patrzę na przepis bazowy i na przepis konkursowy i nijak nie widzę podobieństwa...
http://wkuchnizwe...e-frytki-i-czoko-dip Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6166900 Napisano: 01.03.2016 10:16:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melisa napisał(a):

stefania7 napisał(a):

melisa napisał(a):

Przeglądam zgłoszenia do tego konkursu http://www.e-konk...el.html#.VtVUc-YZlB9
W bazie konkursowej jest ponad trzysta przepisów, ale np. jest kilkanaście przepisów na "kawę czekoladową" gdzie podpisani są różni ludzi (cała rodzina, te same nazwiska), ten sam przepis, bardzo podobne zdjęcia, a co najlepsze ten sam kubek na kilku fotkach. Palmy bananowo-mandarynkowo-czekoladowe też są modne emotka Ludzie chyba liczą na losowanie nagród i dlatego dodają takie bzdury.

A ten konkurs nie polega na tym, że testujesz przepisy z bazy? Wtedy przepisy będą się powtarzać - a kwestia dodawania jednej lekko zmodyfikowanej fotki przez całą rodzinę to inna sprawa emotka

Nie wiem czy z bazy, czy można samemu coś dodać, ale nie wydaje mi się, żeby w bazie było coś tak banalnego jak kawa czekoladowa czy palma. Być może jest. Ale po co dodawać podobną fotkę przez całą rodzinę? Bez sensu.

kawa czekoladowa http://wkuchnizwe...pis/Kawa-czekoladowa
kawa z cynamonem i czekoladą http://wkuchnizwe...ynamonem-i-czekolada
czekoladowo - owocowa wyspa marzeń wargorra http://wkuchnizwe...Marze%C5%84-Wargorra

to wyjaśnia dublowanie przepisów i nazw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6166885 Napisano: 01.03.2016 09:52:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melisa napisał(a):

Przeglądam zgłoszenia do tego konkursu http://www.e-konk...el.html#.VtVUc-YZlB9
W bazie konkursowej jest ponad trzysta przepisów, ale np. jest kilkanaście przepisów na "kawę czekoladową" gdzie podpisani są różni ludzi (cała rodzina, te same nazwiska), ten sam przepis, bardzo podobne zdjęcia, a co najlepsze ten sam kubek na kilku fotkach. Palmy bananowo-mandarynkowo-czekoladowe też są modne emotka Ludzie chyba liczą na losowanie nagród i dlatego dodają takie bzdury.

A ten konkurs nie polega na tym, że testujesz przepisy z bazy? Wtedy przepisy będą się powtarzać - a kwestia dodawania jednej lekko zmodyfikowanej fotki przez całą rodzinę to inna sprawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6166739 Napisano: 29.02.2016 20:43:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anetka129 napisał(a):

czy na actimela z c4 na @ przychodzi jakieś podziękowanie?

nie Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6165873 Napisano: 26.02.2016 21:52:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bimbusia napisał(a):

jak rozumiecie 4 opakowania jogurtów Activia na konkurs w  żabce? Ze jedno opakowanie to jeden dwupak czy jeden dwupak to dwa opakowania? bo ja już zgłupiałam...

jeden dwupak to jedno opakowanie Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6165647 Napisano: 26.02.2016 15:21:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewka napisał(a):

stefania7 napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Coś ta milka ostatnio się ociąga emotka  potwierdzajcie te zgłoszenia bo ja siedzę jak na szpilkach! 

na który dzień czekasz?

ja czekam na potwierdzenie zgłoszenia  wysłanego wczoraj

Ale na potwierdzenie, że zgłoszenie dotarło, czy na wyniki?  Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6165622 Napisano: 26.02.2016 14:22:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

Coś ta milka ostatnio się ociąga emotka  potwierdzajcie te zgłoszenia bo ja siedzę jak na szpilkach! 

na który dzień czekasz? Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6165552 Napisano: 26.02.2016 12:13:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Marguarette napisał(a):

zwierzyniec napisał(a):

melisa napisał(a):

Mam pytanie o paczkę sprzątaczkę, czy tam się wysyła zgłoszenie w dniu zakupu, czy można kupić i wysłać zgłoszenie kilka dni później?

Możesz później ale skoro losują codziennie aż do końca, to im wcześniej zarejestrujesz, tym więcej szans na wygraną emotka

Czyli to nie jest tak, że jak zarejestrowałam paragon 23.02 i 24.02 mnie nie ma na liście zwycięzców to już nie ma szans na wygraną?

Wszystkie zarejestrowane paragony biorą udział w każdym losowaniu do zakończenia loterii.  Wyświetl w wątku >>
0 0