Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika stefania7

stefania7

#6121498 Napisano: 28.11.2015 22:01:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anetka129 napisał(a):

a z ta nałęczowianka to jak w końcu jest 3 butelki czy za 3 zł można kupić (wiem że się obudziłam dopiero) emotka

3 butelki Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6121181 Napisano: 27.11.2015 22:16:04 w TESCO konkursy
masza napisał(a):

Dziś miały być wyniki z  III etapu Tymbarka?

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6120484 Napisano: 26.11.2015 22:56:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

jak to jest z ogólnopolską, skoro jutro losowanie, to biorą pod uwagę zgłoszenia do dziś? jak jutro zgłoszę paragony z początku listopada, to będą się liczyły?   emotka  że się tak wetnę w leniwca  emotka

losowanie za listopad będzie dopiero w grudniu Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6120478 Napisano: 26.11.2015 22:46:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

krzysieq napisał(a):

magnus napisał(a):

giulietta napisał(a):

burza1964 napisał(a):

giulietta napisał(a):

migi napisał(a):

Wygrane imię dla leniwca - Leniwiec.

Kurde, że na to nie wpadłam emotka

bardzo dobre emotka chyba jakieś takie najbardziej trafne, kto wie czy nie najlepsze emotka  jak to mówią http://demotywato...iemniej-pod-latarnia   szkoda tylko osób, które naprawdę się starały

Właściwie to regulaminowe przecież, mogło być dowolne, jednakże nie mogło powtarzać się z dotychczas zgłoszonymi. Tylko po co konkurs urządzać, skoro może LENIWIEC najlepszy?

wygrały już takie hasła na jakieś baseny czy zjeżdżalnie wodne w miastach, gdzieś tu jest na forum info i dlatego szkoda świetnych haseł, bo dużo takich było emotka  

Ale LENIWIEC wygrał doładowanie 20-tegoemotka

Przeciez to wygrało imię: Leniwiec wspaniałomyślny ...


ha ha, dobre
dobrze, ze juz sobie dalam spokoj z tym konkursem emotka

dobrze, że już się skończył ten konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6119752 Napisano: 25.11.2015 22:40:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
erychta00 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

jokan napisał(a):

jokan napisał(a):

rettib napisał(a):

trampek. napisał(a):

mam pytanie jak oni informuja  ztego whiskasa co sa paczki do wygrania ankiete sie wypełnia?? na drugi dzien czy jakos tygodniowo bo wypenilam 2 dni temu i nie wiem czego sie spodziewac:)?

Podbijam, bo też czekam na maila - chodzi chyba o "Wiem Jak Karmić". Dlugo się czeka?

a rozwiazywalas test po zalogowaniu?



bo ja przed chwila rozwuiazywalam i mam taki komunikat:

Dziękujemy za rozwiązanie quizu.
Wiemy, że Twoja wiedza jest wystarczająca, aby zostać Ambasadorem programu Wiem Jak Karmić. Oczekuj na maila potwierdzającego przyjęcie Cię do grupy Ambasadorów naszego programu.

rejestrowałam się w sobotę, wczoraj dostałam maila z informacją o przyjęciu mnie do grona ambasadorów

Niekoniecznie o przyjęciu. W meilu było napisane aby wypełnić dane jak najszybciej ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Taką wiadomość dostał każdy kogo znam. 

racja, napisałam z pamięci

teraz sprawdziłam i mail zaczyna się tak:
Gratulacje!
Wybraliśmy Cię do roli Ambasadora programu Wiem Jak Karmić. Wystarczy, że jeszcze uzupełnisz swoje dane, na które mamy wysłać przesyłkę. Pamiętaj, by zrobić to jak najszybciej, gdyż pula miejsc dla Ambasadorów jest ograniczona.
Zaloguj się do panelu Ambasadora i wpisz w formularzu dane adresowe.
Gdy tylko to zrobisz, my wyślemy do Ciebie i Twojego pupila paczkę z produktami, które wystarczą na ok. 2 tygodnie żywienia. Życzymy Wam radości z testowania. Mamy nadzieję, że zechcesz aktywnie uczestniczyć w programie, dzieląc się opinią o testowanych produktach oraz upowszechniając wiedzę o właściwym karmieniu psów i kotów.
Oto, co możesz zyskać: Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6119745 Napisano: 25.11.2015 22:31:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

jokan napisał(a):

rettib napisał(a):

trampek. napisał(a):

mam pytanie jak oni informuja  ztego whiskasa co sa paczki do wygrania ankiete sie wypełnia?? na drugi dzien czy jakos tygodniowo bo wypenilam 2 dni temu i nie wiem czego sie spodziewac:)?

Podbijam, bo też czekam na maila - chodzi chyba o "Wiem Jak Karmić". Dlugo się czeka?

a rozwiazywalas test po zalogowaniu?



bo ja przed chwila rozwuiazywalam i mam taki komunikat:

Dziękujemy za rozwiązanie quizu.
Wiemy, że Twoja wiedza jest wystarczająca, aby zostać Ambasadorem programu Wiem Jak Karmić. Oczekuj na maila potwierdzającego przyjęcie Cię do grupy Ambasadorów naszego programu.

rejestrowałam się w sobotę, wczoraj dostałam maila z informacją o przyjęciu mnie do grona ambasadorów Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6119737 Napisano: 25.11.2015 22:18:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
filiżanki łaciate Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6119493 Napisano: 25.11.2015 14:47:19 w Czy informują/ informowali?
pioge7 napisał(a):

buka napisał(a):

na jakim dniu zatrzymało się z informowaniem nestle ITM ?

Ktoś pisał że już z rana dzwonią za dziś 

dzwonią z nestle za dziś, czy z wymarzonego prezentu? Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6118000 Napisano: 23.11.2015 15:04:15 w Intermarche
Chwilę przed 14 dzwoniła pani - wygrana z piątku. Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6117867 Napisano: 23.11.2015 13:02:01 w Czy informują/ informowali?
renatak0 napisał(a):

nestle itm 19 i poźniej też już obdzwonione?

na razie info o 18 gdzieś mi mignęło Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6117549 Napisano: 22.11.2015 21:46:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

Wracam z konkursem Barbie, gdzie znana nam rodzina U wygrała auto , ich wypowiedż była długa i jak to określić? Przecież jak ktoś się zgłasza to wpisuje prefix, każdy prefix to nowe zgłoszenie, jak więć oni to połączyli w całość?  D. odpowiedzieć kreatywnie na pytanie konkursowe otrzymane od Organizatora (pytanie zostaniewysłane jako odpowiedź na SMS opisany w lit. C powyżej) poprzez wysłanie wiadomości tekstowej
SMS pod numer 7036, w treści tej wiadomości wpisując słowo „Rock” oraz swoją odpowiedź zgodnie
z przykładem: Rock.odpowiedź. Wysłanie wiadomości tekstowej SMS z odpowiedzią powinno
nastąpić w czasie 24 (słownie: dwudziestu czterech) godzin od wysłania przez Organizatora
wiadomości tekstowej SMS z pytaniem konkursowym. Odpowiedź wysłana przez Uczestnika zgodnie
z powyższym zwana jest dalej „Odpowiedzią”. Za jeden SMS uznaje się wiadomość zawierającą nie
więcej niż 160 znaków, łącznie z prefiksem. Koszt SMS to 0,62 zł brutto
3.7. Organizator zastrzega, że w przypadku przesłania w ramach Zgłoszenia wiadomości SMS zOdpowiedzą zawierającą więcej niż 160 znaków, opłata za wysłanie Zgłoszenia, o której mowa w pkt
3.3 będzie naliczana za każde kolejne rozpoczęte 160 znaków wiadomości SMS.

3.8. Uczestnik jest uprawniony do dokonania wyłącznie jednego Zgłoszenia na podstawie jednego
dowodu dokonania Zakupu Promocyjnego.  
. 3.9. Każdy z Uczestników może zakupić dowolną liczbę Produktów Promocyjnych i nadesłaćodpowiadającą im liczbę Zgłoszeń, przy zachowaniu zasady, że na każde Zgłoszenie musi przypadać
jeden dowód dokonania Zakupu Promocyjnego.

Ja wprawdzie jestem bardzo początkująca, ale pogrubiony wpis rozumiem tak, że można wysłać wiadomość dłuższą, tylko zapłacisz więcej.
Nie wiem, czy wtedy każdy sms powinien mieć prefix - ale chyba nie, bo jeśli napiszesz długą wiadomość, to telefon automatycznie podzieli ją na kilka smsów i wyśle jako kolejne wiadomości. Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6117319 Napisano: 22.11.2015 11:26:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

stefania7 napisał(a):

asandraa napisał(a):

Jaki jest limit znaków SMS w konkursie Intermarche - 100 zł co 15 minut, bo nie widzę w regulaminie...

160

dziękuję, a gdzie jest ta informacja, który punkt regulaminu? Wiem, że w Intermarche był kiedyś konkurs- sms max 100 znaków.

faktycznie, w regulaminie nie ma
napisałam tak, bo gdzieś tu było już o tym i ludzie pisali, że do 160 znaków, ja też takie wysyłałam i dostałam normalnie zwrotki, czyli musiało być ok Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6117303 Napisano: 22.11.2015 11:04:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

Jaki jest limit znaków SMS w konkursie Intermarche - 100 zł co 15 minut, bo nie widzę w regulaminie...

160 Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6117159 Napisano: 21.11.2015 21:12:07 w Czy informują/ informowali?
ivanotta napisał(a):

Mam małe konkursowe braki i pozostały mi do odhaczenia te konkursy:
Dayli Syoss
ABC Kinder
SPH Got2Be
Tesco Persil
Tesco Pepsi

Czy informacli już laureatów z tych konkursów?

ABC Kinder i Tesco Persil tak Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6117110 Napisano: 21.11.2015 19:28:56 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

Myślałam, że docieka się dla samej zasady tak samo w każdym przypadku, a nie tym bardziej, im cenniejsza nagroda emotka

Mówisz, że to forum jest pełne idealistów? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6117108 Napisano: 21.11.2015 19:18:56 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

Tam gdzie konkurs z autami tam i kontrowersje. Zastanawiam się, czy w przypadku innych nagród byłoby tak samo emotka

Im cenniejsze nagrody, tym bardziej ludziom się chce dociekać prawdy.
Przy ekspresie do kawy/bonie na stówkę/cokolwiek o podobnej wartości pewnie mniej ludzi chciało by się angażować.
Przynajmniej tak sobie myślę. Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6117063 Napisano: 21.11.2015 16:10:31 w Biedronka
tadziowa napisał(a):

Te kolejne numery paragonów nie muszą wcale być zgłoszone przez tę samą osobę. Może dwie zupełnie obce osoby skorzystały po prostu z wątku "zakupy na usługi"? 

Wg strony Biedronki w Polsce jest już ponad 2600 sklepów. Serio, ktoś kupuje paragon, zamiast po prostu iść do najbliższej po zakupy? Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6116525 Napisano: 20.11.2015 17:56:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
paczka sprzątaczka Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6115726 Napisano: 19.11.2015 21:34:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

C4 lays możecie wysłac zgłoszenie teraz?

wysłałam przed chwilą Wyświetl w wątku >>
0 0

stefania7

#6115676 Napisano: 19.11.2015 20:36:43 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali z konkursu „Gwiezdne Wojny”dla Abonentów UPC Polska? Wg regulaminu od wczoraj miały być wyniki na stronie upc, a tam ani wyników, ani żadnej wzmianki o konkursie nie ma.
Wyświetl w wątku >>
0 0