Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalf

kalf

#6596799 Napisano: 07.05.2019 22:30:17 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

kalajf - na moje oko wartość nagród jest już ponad tysiąc złotych. Wydrukuj regulaminy, szczególnie informację o wartości nagród, dołącz skany podpisów czy protokołów odbioru nagród.
Skoro babka z DPD nie widzi problemu to idź na policję. 
Możesz też im zagrozić, że nie dość, że pójdziesz na policję, to jeszcze nagłośnisz sprawę w lokalnych mediach, że kurier kradnie przesyłki. Kto wie, ile jeszcze nakradł? może nie jesteś sama w tym wszystkim?
Może wtedy będą próbować załagodzić sprawę. Ale nie daj się zbyć byle czym. Ma wszystko oddać - nie zniszczone i nie używane

DZiękuję,tak zrobię...bo przez kuriera-złodzieja odechciewa się wszystkiego!!! Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

kalf

#6596681 Napisano: 07.05.2019 18:14:00 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

kalajf napisał(a):

Czy też ktoś z Was ma problem z kurierem,który bez skrępowania KRADNIE paczki-nagrody i podpisuje się za Was na protokołach odebrania nagrody???Może ktoś ma numer telefonu bądź @,gdzie można zgłościć skargę do DPD(nie te ze strony)???Ręce opadają... - człowiek coś wygra,siedzi po nocach żeby coś mieć,a tu kurier-ZŁODZIEJ czyha ażeby ukraść paczkę z przed nosa!!!!Pomóżcie!!!!

emotka  Skąd o tym wiesz? od nadawców, że przesyłki odebrane? Czy z innego źródła?
Możesz prosić ich o skany protokołów odbioru, żeby mieć podpis i dowód na to, że to nie Ty odebrałeś.
Jak chodzi o kradzież to przychodzi mi na myśl policja. W końcu są od tego, żeby ścigać złodziei.
A nagrody przecież mają jakąś wartość. Zsumowane dadzą jakąś kwotę. 

Do tej pory nie patrzyłam w regulaminy dokłanie kiedy ma przyjść dana paczka,bo zawsze dochodziły...Jednakże pewnego razu dość długo jej nie było i napisałam do organizatora z zapytaniem-kiedy wysyłka nagrody?Organizator odpisał,że już wszystkie wysłane i po moich prośbach przesłał mi skan odebrania nagrody i niby mój podpis- to był pierwszy raz...Na początku kurier UKRADŁ I PODPISAŁ SIĘ ZA MNIE I MOJĄ RODZINĘ kiedy spodobała się jemu piłka adidasa potem była bluza,głośnik JBL a teraz bony do Dino z loterii!!!Ręce mi opadają... Bylam w DPD osobiście ale patrzą na mnie jak na głupią jak tłumaczę całą sprawę.Dziś pani zastępca kierownika poinformowała mnie,że nie mają ludzi i nawet nie mają innego kuriera żeby wysłać do mnie...Nie widziała większego problemu w tym ,że giną paczki,a jedynie w tym może,że kurier podpisuje się za nas!!!!Tłumaczyła,że paczki nie były aż tak wartościowe....!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6596671 Napisano: 07.05.2019 17:57:00 w SZUKAM....
Czy też ktoś z Was ma problem z kurierem,który bez skrępowania KRADNIE paczki-nagrody i podpisuje się za Was na protokołach odebrania nagrody???Może ktoś ma numer telefonu bądź @,gdzie można zgłościć skargę do DPD(nie te ze strony)???Ręce opadają... - człowiek coś wygra,siedzi po nocach żeby coś mieć,a tu kurier-ZŁODZIEJ czyha ażeby ukraść paczkę z przed nosa!!!!Pomóżcie!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6571066 Napisano: 13.02.2019 20:25:30 w Smolar
cinek22 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

dysia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

dysia napisał(a):

dla mnie SMOLAR będzie Agencją na 5 z plusem

Ja daję 6, bardzo lubię Smolara.

Ja daję 10 z plusem emotka



oceniałam Smolara w skali  od 1 do 5 hehe

A ja jak w szkole od 1 do 6 emotka

Ja też nie mogę narzekać na Smolara parę nagród wpadło i bardzo im dziękuje ! Jednak loteria Tiger Zima skromnie jedna maska , a gram od początku codzi

A u mnie  było do pewnego czasu o.k ,ale po konkursie Pilsner w Tesco już inaczej na nich patrzę.Wygrałam Spa w Zakopcu i tam było takie zamieszanie z tymi smsami,że wszyscy wygrali,a potem przepraszali że to tylko kufel!U męża tak było,a u mnie było Spa bez sprostowania,że to kufel.Pisałam do nich i nic...po jakimś czasie odpisali,że nic nie dotarło ani oświadczenie ani paragon... a wcześniej nie dotarło  do nich rzekomo oświadczenie na bon 100 zł do Dino... Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6570216 Napisano: 09.02.2019 22:13:03 w SZUKAM....
Czy na loterię inpost zgłaszacie też takie numery ,które  przyszły np.z konkursów.Czy tylko te numery paczek,które my zakupiliśmy???emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6543413 Napisano: 31.10.2018 20:52:11 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam lub wymienie Surf/ Coccolino. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6533323 Napisano: 30.09.2018 20:13:41 w Paragony na trwające konkursy
ivanotta napisał(a):

ktoś ma wolny monster?

Ja też kupię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6530460 Napisano: 21.09.2018 09:19:59 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na konkurs Pudliszki w Euro Sklep Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6483574 Napisano: 20.04.2018 22:34:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

kalajf napisał(a):

Gdzie wysyłamy skany paragonów na konkurs "Twoja chwila z kawą" Intermarche emotka

to się jeszcze ciągnie? Ja już kartę mam w domu i jest już gotowa na jutrzejszy, szalony szoping  emotka

Tak,tak jeszcze skany paragonów chcą Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6483569 Napisano: 20.04.2018 22:19:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniecha1985 napisał(a):

kalajf napisał(a):

Gdzie wysyłamy skany paragonów na konkurs "Twoja chwila z kawą" Intermarche emotka

Ja wysyłałam na tego maila - kontakt@twojachwilazkawa.pl   

Dziękuję bardzoemotka Wyświetl w wątku >>

kalf

#6483566 Napisano: 20.04.2018 22:14:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie wysyłamy skany paragonów na konkurs "Twoja chwila z kawą" Intermarcheemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6456123 Napisano: 25.01.2018 09:48:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

kalajf napisał(a):

lowmacp napisał(a):

paula9891 napisał(a):

zonka78 napisał(a):

Chyba zacznę wysnuwać przypuszczenia, że belVita nie czyta tylko losuje emotka  miałam trzy pewniaki  emotka  a walizki nie widac. 

Ej ej ej ej! U mnie 2/2 zgłoszenia wygrane emotka  Aż takiego szczęścia to ja nie mam...
Ale zawsze się znajdzie ktoś, kto będzie mówił, ze dana agencja losuje.
Może nie były w ich guście po prostu?

Wszystko jest kwestią gustu. Ja również mam 2 zgłoszenia wygrane, a prób było więcej. Co do losowań, to szczęścia nie mam wcale, więc śmiało mogę obalić Twoją tezę emotka


A czy jena osoba może wygrać dwa razy ? emotka

nie moze

Dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6456120 Napisano: 25.01.2018 09:43:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lowmacp napisał(a):

paula9891 napisał(a):

zonka78 napisał(a):

Chyba zacznę wysnuwać przypuszczenia, że belVita nie czyta tylko losuje emotka  miałam trzy pewniaki  emotka  a walizki nie widac. 

Ej ej ej ej! U mnie 2/2 zgłoszenia wygrane emotka  Aż takiego szczęścia to ja nie mam...
Ale zawsze się znajdzie ktoś, kto będzie mówił, ze dana agencja losuje.
Może nie były w ich guście po prostu?

Wszystko jest kwestią gustu. Ja również mam 2 zgłoszenia wygrane, a prób było więcej. Co do losowań, to szczęścia nie mam wcale, więc śmiało mogę obalić Twoją tezę emotka


A czy jena osoba może wygrać dwa razy ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6436026 Napisano: 01.12.2017 21:48:31 w SZUKAM....
cherry_coke napisał(a):

kalajf napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

kalajf napisał(a):

CZy w konkursie gdzie były do wygrania bilety na KSW Katowice(w Biedronce)w zgłoszeniu podawało się numer paragonu??? emotka

Nie, nie podawało się numeru paragonu. Tylko imię, nazwisko, mail, więcej nie pamiętam emotka  
A dlaczego pytasz?

Bo mam dwa paragony i nie wiem który wysłać,ale skoro się nie podawało to obojętnie.
Dziękuję emotka

Tylko musi się data zgadzać w sensie najpierw zakup, potem zgłoszenie. emotka

A,tak!Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6436022 Napisano: 01.12.2017 21:44:53 w SZUKAM....
cherry_coke napisał(a):

kalajf napisał(a):

CZy w konkursie gdzie były do wygrania bilety na KSW Katowice(w Biedronce)w zgłoszeniu podawało się numer paragonu??? emotka

Nie, nie podawało się numeru paragonu. Tylko imię, nazwisko, mail, więcej nie pamiętam emotka  
A dlaczego pytasz?

Bo mam dwa paragony i nie wiem który wysłać,ale skoro się nie podawało to obojętnie.
Dziękujęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6435684 Napisano: 01.12.2017 11:54:58 w SZUKAM....
CZy w konkursie gdzie były do wygrania bilety na KSW Katowice(w Biedronce)w zgłoszeniu podawało się numer paragonu???emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6428570 Napisano: 14.11.2017 17:50:23 w Czy informują/ informowali?
CZy z Oleju Wielkopolskiego wysyłali @,bo wyniki już są na stronieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6427465 Napisano: 12.11.2017 22:45:35 w SZUKAM....
sylwika76 napisał(a):

kalajf napisał(a):

Szukam oświadczenia dla laureata z konkursu „Sekrety Piękna” w sklepach Kaufland emotka

wejdź w regulamin tam masz 4 punkty do wydruku i podpisu

Dziękujęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6427403 Napisano: 12.11.2017 20:36:37 w SZUKAM....
Szukam oświadczenia dla laureata z konkursu „Sekrety Piękna” w sklepach Kaufland emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6426980 Napisano: 10.11.2017 22:19:09 w Połączenia nieodebrane
@gnieszk@ napisał(a):

kalajf napisał(a):

224626600

https://www.nieznanynumer.pl/numer/224626600Jakiś spam

Dzięki Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0