Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalf

kalf

#6426975 Napisano: 10.11.2017 22:15:22 w Połączenia nieodebrane
0 0

kalf

#6405530 Napisano: 20.09.2017 12:17:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmo napisał(a):

kalajf napisał(a):

Czy w konkursie Intermarche w którym trzeba pokazać jak kreatywnie bawisz się z dzieckiem,przechodzi Wam zdjęcie przez stronę?I czy przychodzi jakieś powiadomienie???

Zdjęcie przechodzi. Dziękują za udział na stronie. Na maila nic nie przychodzi. 

Dziękuję za informację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6405513 Napisano: 20.09.2017 11:51:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Intermarche w którym trzeba pokazać jak kreatywnie bawisz się z dzieckiem,przechodzi Wam zdjęcie przez stronę?I czy przychodzi jakieś powiadomienie??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6400251 Napisano: 06.09.2017 22:59:37 w SZUKAM....
Szukam oświadczenia dla laureata z konkursu w Kauflandzie"Poczuj wakacyjną świeżość" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6390542 Napisano: 16.08.2017 21:50:04 w Lay's
luko922 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

delvitto napisał(a):

lolzek napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Gry sla chyba rodzajami. Od najgorszych po najlepsze emotka nfs poszlo przed chwila emotka

chyba tak bo mam maila z 16:24  emotka

a jak uważacie, które są najlepsze? ja nie gram, więc się nie znam.

Mysle, ze w tym zestawie fifa jest najlepsza.

a ja uważam, że nfs emotka (nfs jest na rowni z fifką, bo jeszcze ich nie ma)Najgorszy jest chyba Unravel - można go za 21 zł kupic w sieci emotka

Ja bym chciał simsy emotka  
Albo stówkę... 

A to nie można zaznaczyć sobie gry jaką się chce,bo ja tak zrobiłam???emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6383945 Napisano: 28.07.2017 21:50:57 w Kupię...
megi3323 napisał(a):

wyjazd weekend, lub cetniewo dla 4 os

Ja również kupię,proszę o propozycje z ceną na privemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6382721 Napisano: 25.07.2017 18:54:52 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam(Za doładowanie do tel.5zł)paragon na konkurs fotograficzny: wygraj bon od MAXIBON, Żabka, Freshmarket Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6377276 Napisano: 08.07.2017 13:32:34 w Kupię...
Kupię gry na PS4 dla dzieci nowe bądź używane.Proszę o info z ceną na priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6301019 Napisano: 15.12.2016 20:36:06 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

estrelitta napisał(a):

monisss napisał(a):

mia napisał(a):

monisss napisał(a):

(...) Bierzecie udzial w Tefalu czy odpuszczacie? Kupilam zelazko bo moje ledwo zipie, ale maz zadowolony nie byl bo model dziwny... na polskim rynku brak... (...)

Nie wiem co to za model, ale:
Primo - Tefal żelazka generalnie akurat ma dobre. emotka
Secundo - co ma mąż do żelazka? Prasować będzie? emotka

A to takie dziwne? On sobie sam koszule prasuje. Czesciej go uzywa niz ja:D

Ło Matko Kobieto gdzieś Ty takiego znalazła. Mój nawet nie wie co to żelazko emotka

Mój prasuje sobie /od urodzenia/ i czasami podrzucam Mu coś swojego... Naprasowałam się w życiu dosyć w czasach. gdy nie było pampersów...  emotka

Mój prasuje najpierw swoje ubrania,później synka,a na samym końcu pyta czy mi coś wyprasować!Oczywiście nie zawsze tak jest,ale jak gdzieś wychodzimy  i widzi mnie jeszcze w papilotach to działa na jego wyobraźnie i wie,że musi pospieszyćemotka U mnie nic nie ma z Tefala w Biedronce Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6291634 Napisano: 28.11.2016 00:25:55 w Biedronka
shell napisał(a):

Dlaczego do cholery nie można wysłać zgłoszenia na Eden skoro trwa do 28.11 do godz. 23:59 (z reg.!) ?!  emotka

U mnie to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6290825 Napisano: 25.11.2016 15:32:20 w Carrefour konkursy
huda83 napisał(a):

kalajf napisał(a):

Czy w konkursie Pudliszki można wysłać zgłoszenie na ostatni etap,gdy ma się paragon z pierwszych dni?Czy trzeba kupić w danym etapie? emotka

Wysylasz kiedy chcesz. nie ma obowiazku dzielenia zakupow na etapy

Dziękuję bardzo Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6286780 Napisano: 18.11.2016 18:14:40 w Carrefour konkursy
shell napisał(a):

kalajf napisał(a):

Czy na loterię Hasbro można kupić Avengers Hero Mashers,to chyba nie podchodzi pod Transformersa?Jak myślicie? emotka

uwazam ze Avengers Hero Mashers to nie Transformers emotka
ale moze do nich napisz emotka

Dziękuję,chyba tak zrobię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6286778 Napisano: 18.11.2016 18:13:12 w Carrefour konkursy
karkocka napisał(a):

kalajf napisał(a):

Czy na loterię Hasbro można kupić Avengers Hero Mashers,to chyba nie podchodzi pod Transformersa?Jak myślicie? emotka

Avengers to na pewno nie Transformers

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6285581 Napisano: 17.11.2016 00:23:20 w Carrefour konkursy
Czy na loterię Hasbro można kupić Avengers Hero Mashers,to chyba nie podchodzi pod Transformersa?Jak myślicie?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6268846 Napisano: 13.10.2016 12:14:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

kalajf napisał(a):

nkba napisał(a):

kalajf napisał(a):


 

Ja wygrałam w sklepach abc tablety,a w regulaminie nie ma nic  mowy o odprowadzonym podatku(jest tylko od głównej).I teraz nie wiem czy sama mam złożyć stosowny Pit?Pisałam w tej sprawie do organizatora,ale mi nie odpowiedział.Tablety są już dawno w domu,ale nie chciałabym problemu.Jak myślicie co zrobić?

Spokojnie emotka wartość tabletu zapewne jest mniejsza niz 760zeta więc nie powstaje obowiązek podatkowy emotka

No,właśnie nie-cena była podana 1340zł

A jeśli tak to rzeczywiście dziwne emotka Ja, jesli nie dostałabym PIT od organizatora to w rozliczeniu bym nie ujmowała  emotka Jak ktoś nie doniesie to oni nie mają możliwości się o tym dowiedzieć  emotka A moze to była loteria? To wtedy kwota nie jest 760 tylko 2280?

Tak,loteria.To mnie uspokoiłaś.Dziękuję bardzo emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6268615 Napisano: 12.10.2016 21:28:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

kalajf napisał(a):


nkba napisał(a):

egzotyczna21 napisał(a):

Witam.Chciałabym się was zapytać czy spotkałyście się z takim przypadkiem że przy wygranej w konkursie musicie rozliczyć PIT .w
REGULAMINIE PISZE:


Po otrzymaniu przez Uczestnika Nagrody, w terminie do dnia 28.02.2017 r. zostanie wysłana do
niego pocztą deklaracja podatkowa PIT-8C, a uzyskany przychód z tytułu
otrzymanej Nagrody zobowiązany będzie samodzielnie rozliczyć w rocznym
zeznaniu podatkowym..Organizator oświadcza, że nie jest płatnikiem
podatku z tytułu przychodu osiągniętego przez Uczestika w związku z
otrzymaniem Nagrody.7.Warunkiem przekazania przez Organizatora Nagrody
wskazanej w § 5 ust 1 i 2 Regulaminu jest przekazanie przez niego danych
osobowych niezbędnych do wypełnienia deklaracji podatkowej PIT-8C,
tj. adresu zamieszkania, nr PESEL, siedziby właściwego urzędu
skarbowego dla składania rocznych zeznań podatkowycH.

CZY KTOS MIAŁ PODOBNIE ? PIERWSZY RAZ SIĘ Z TYM SPOTKAŁAM,ABYM TO JA ROZLICZAŁA SIĘ Z URZĘDEM SKARBOWYM.

W końcu porządny regulamin jeśli chodzi o kwestie podatkowe emotka Nie wiem czyj to regulamin ale brawo emotka Dokładnie tak jest jeśli organizator "nie funduje" podatku od nagrody  o ile obowiązek podatkowy powstanie emotka . Podajesz dane (właśnie takie są naprawdę niezbędne jak napisali), dostaniesz PIT i ujmiesz przychód w rozliczeniu rocznym emotka

Ja wygrałam w sklepach abc tablety,a w regulaminie nie ma nic  mowy o odprowadzonym podatku(jest tylko od głównej).I teraz nie wiem czy sama mam złożyć stosowny Pit?Pisałam w tej sprawie do organizatora,ale mi nie odpowiedział.Tablety są już dawno w domu,ale nie chciałabym problemu.Jak myślicie co zrobić?

Spokojnie emotka wartość tabletu zapewne jest mniejsza niz 760zeta więc nie powstaje obowiązek podatkowy emotka

No,właśnie nie-cena była podana 1340zł Wyświetl w wątku >>
0 1 tad-sol

kalf

#6268574 Napisano: 12.10.2016 20:12:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

nkba napisał(a):

egzotyczna21 napisał(a):

Witam.Chciałabym się was zapytać czy spotkałyście się z takim przypadkiem że przy wygranej w konkursie musicie rozliczyć PIT .w
REGULAMINIE PISZE:


Po otrzymaniu przez Uczestnika Nagrody, w terminie do dnia 28.02.2017 r. zostanie wysłana do
niego pocztą deklaracja podatkowa PIT-8C, a uzyskany przychód z tytułu
otrzymanej Nagrody zobowiązany będzie samodzielnie rozliczyć w rocznym
zeznaniu podatkowym..Organizator oświadcza, że nie jest płatnikiem
podatku z tytułu przychodu osiągniętego przez Uczestika w związku z
otrzymaniem Nagrody.7.Warunkiem przekazania przez Organizatora Nagrody
wskazanej w § 5 ust 1 i 2 Regulaminu jest przekazanie przez niego danych
osobowych niezbędnych do wypełnienia deklaracji podatkowej PIT-8C,
tj. adresu zamieszkania, nr PESEL, siedziby właściwego urzędu
skarbowego dla składania rocznych zeznań podatkowycH.

CZY KTOS MIAŁ PODOBNIE ? PIERWSZY RAZ SIĘ Z TYM SPOTKAŁAM,ABYM TO JA ROZLICZAŁA SIĘ Z URZĘDEM SKARBOWYM.

W końcu porządny regulamin jeśli chodzi o kwestie podatkowe emotka Nie wiem czyj to regulamin ale brawo emotka Dokładnie tak jest jeśli organizator "nie funduje" podatku od nagrody  o ile obowiązek podatkowy powstanie emotka . Podajesz dane (właśnie takie są naprawdę niezbędne jak napisali), dostaniesz PIT i ujmiesz przychód w rozliczeniu rocznym emotka

Ja wygrałam w sklepach abc tablety,a w regulaminie nie ma nic  mowy o odprowadzonym podatku(jest tylko od głównej).I teraz nie wiem czy sama mam złożyć stosowny Pit?Pisałam w tej sprawie do organizatora,ale mi nie odpowiedział.Tablety są już dawno w domu,ale nie chciałabym problemu.Jak myślicie co zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6267788 Napisano: 11.10.2016 17:20:12 w Biedronka
magdalena-1989 napisał(a):

kalajf napisał(a):

Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie jest formularz dla laureata Biedronka-Winiary?

Tu emotka  
https://www.winia...erii_promocyjnej.pdf

O Jezusie tyle się naszukałam!Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>

kalf

#6263107 Napisano: 03.10.2016 09:35:45 w Giełda Kodów ; )
Kody z coli oddam za  1 kod z Lay's Wyświetl w wątku >>
0 0

kalf

#6257745 Napisano: 21.09.2016 15:08:42 w SZUKAM....
bamfarfe22 napisał(a):

rkvi napisał(a):

sylwik napisał(a):

kosmonia napisał(a):

Poszukuję regulaminu z lidlowej sorai emotka

ja również emotka

I ja szukam emotka  

I ja  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0