Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Frama

Frama

#6247167 Napisano: 29.08.2016 15:33:37 w TESCO konkursy
madzia1-s napisał(a):

benasia napisał(a):

madzia1-s ani pojedyncze tubki ani 4-paki play doh nie wchodzą w rachubę - sprawdzałam wczoraj w sklepie z wydrukowanym załącznikiem.

No to czym jest pozycja: 22573 PD SINGLE PACK 
Wg mnie i google to własnie pojedyncze opakowania. sprawdzałaś kod na zbiorczym opakowaniu pojedynczych tubek? MOze tam on jest?

Na stronie Hasbro 22573 PD SINGLE PACK to opakowanie 1kg. Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6246916 Napisano: 28.08.2016 15:22:57 w TESCO konkursy
bc14 napisał(a):

jak jest opisany paragon z Lech free?

znalazlam paragon z nazwa lech PR

Ja mam: PIW LECH FREE LI...A   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6245998 Napisano: 25.08.2016 15:21:31 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

kalka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Wkurza mnie od kilkunastu dni plaga "kupujących" na allegro, którzy chcą mnie przekręcić z tą wysyłką poza granice kraju, a później mi pewnie przelew z konta zniknie- wcześniej tacy ludzie do mnie nie pisali, a teraz plaga.

emotka  Jak to zniknie? Zaksięgowany przelew nie może zniknąć  emotka  O co więc chodzi?emotka  

u mnie to samo normalnie już 10 kupujących chce mnie zrobić na przekręt Nigeryjski szok

Też tak miałam - najlepiej nie odpowiadać na takie podejrzane emaile, pisane niby po polsku.
Wydaje mi się, że kolejny etap to email od allegro - informacja o zawieszeniu konta i link który kieruje do strony wyłudzającej hasło. Tym sposobem podszywają się pod kolejnego allegrowicza i "kupują" kolejne przedmioty z wysyłką poza granice i "gwarancją zapłaty przez bank". 
Generalnie bardzooo mnie to wkurza:( Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6245134 Napisano: 23.08.2016 21:52:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Reni napisał(a):

PP roznosi ręczniki z konkursu Danone w C4 emotka

Do mnie też dojechały 2 ręczniczki - myślałam, że do wygrania był jeden emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6244982 Napisano: 23.08.2016 17:19:47 w Kaufland konkursy
luko922 napisał(a):

A jakie było w zeszłym roku zadanie konkursowe na 200 sklepów w Kaufie? I czy było ograniczenie znaków?

1. Zadanie konkursowe, którego wykonanie i przesłanie do Organizatora za pomocą Aplikacji umożliwia udział i wygraną w Konkursie, polega na wykonaniu jednej z trzech czynności:
a) opracowaniu hasła reklamowego reklamującego otwarcie 200-go marketu Kaufland w Polsce, lub
b) stworzeniu zdjęcia lub grafiki reklamującego otwarcie 200-go marketu Kaufland w Polsce, lub
c) stworzeniu filmu reklamującego otwarcie 200-go marketu Kaufland w Polsce. Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6244435 Napisano: 22.08.2016 20:31:28 w Carrefour konkursy
kate87 napisał(a):

czy ktoś wie jaki sms i na jaki nr słać konkurs z c4 VISCOPLAST?

Dokończ zdanie: "Latem najbardziej lubię..."  na konkursviscoplast@albedomarketing.pl
http://www.carref...ie/waskie/viscoplast Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6243949 Napisano: 21.08.2016 19:16:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

czy ktoś odbierał chipsy Lays za kapsle Warka z wygraną? Nie było żadnych problemów z odbiorem w sklepach podanych na ich mapie?

Odbierałam na początku lipca i był problem - w kilku sklepach powiedzieli mi, że nie wymieniają, nie mieli pojęcia, że jest taka promocja. W jednym wymieniali, ale akurat brakło dużych... zgodziłam się na malutkie paczuszki, bo były z kodami na laysowy konkurs:) Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6241398 Napisano: 16.08.2016 14:36:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy to możliwe, że konkursu Kamisa Smaki 25lecia nie było w bazie? Ktoś dzisiaj dodał:)
W takim razie całe forum powinno jeden wielki punkt karny, bo o wygranych nożach to tutaj chyba wszyscy pisali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6241166 Napisano: 15.08.2016 21:51:01 w SZUKAM....
maa napisał(a):

trampek, napisał(a):

Mam pytanie wystawiłam PS4 na allegro i dostałam pytanie od kupujacego czy nie wysle do londyn i zaplaci za przesylke 200 zł i za konsole jakis alex david i nie wiem czy to nie naciagacz czy cos w tym stylu orientujecie sie?

http://www.komput...et-wciaz-dziala.aspx

Absolutnie w to nie wchodź!
http://bothunters...wierdzenie-przelewu/
Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6240699 Napisano: 12.08.2016 23:01:48 w Oddam za darmo
Oddam kody do Cinema na:
- duży zestaw z popcornem w cenie średniego,
- kup jeden popcorn, a drugi taki sam otrzymasz gratis,
- średni zestaw z popcornem w cenie 10 zł.

Wszystkie oddane:) Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6238503 Napisano: 07.08.2016 21:39:24 w Kaufland konkursy
Prad napisał(a):

tereniagno napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Prad napisał(a):

I ja prosze o podpowiedzi jak poprawnie wysłać. Na dole mam jeden numer opisany jako "Nr transakcji"  w takiej formie 1-234-56 jak to słać?

Bez myślników emotka

Tak,ale nr transakcji jest 7 cyfr chyba i w regulaminie tez jest 7 znaków.Ja mam na paragonie 7 cyfr.

Dzięki za odpowiedzi emotka tym, że nadal nie wiem czy może być 6 znaków czy musi być 7? Numer na przeciwko daty z góry też ma 6 cyfr a innego długiego na dole nie wiedze możliwe że go nie ma?

Tylko numer transakcji/systemowy z dołu paragonu. W poprzednich edycjach jak brakowało cyfr to przechodziło, jak się dopisało 0 z przodu numeru i bez myślników oczywiście:)  Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6238215 Napisano: 06.08.2016 16:55:13 w Kaufland konkursy
gracet napisał(a):

danaaa napisał(a):

gracet napisał(a):

nie przyjmuje mi smsa na PROCTER
Wam wchodzi?

Ja wysyłałam wczoraj i poszło bez problemu. 

dzięki
kurcze, co robię źle????
PROCTER.00-200.12345.BleBleBle.
HELP!

Zwykle jest problem z numerem transakcji/systemowym. wpisujesz numer z dołu paragonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6238180 Napisano: 06.08.2016 13:33:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bonawentura napisał(a):

Wygrałem noże w loterii Kamis. Ucieszyłem się, bo chcę zrobić fajny zestaw startowy na parapetówkę dla znajomych i noże będą jak znalazł emotka  Czy ktoś dostał odpowiedź od Albedo, czy poza datą urodzenia można zakryć nr dowodu/imiona rodziców itd.? Wiem, że ktoś pisał, że ksero z zamazanymi danymi ma zamiar im wysłać, ale chodzi mi o to czy oni się jakoś do tego ustosunkowali. Są to dane wrażliwe, poza tym wysyłanie kserokopii dowodu (nawet pierwszej strony) pocztą lub mailem jest w dzisiejszych czasach dość ryzykowne...  

Ja pytałam, jakie dane z dowodu potrzebują - wystarczy tylko data urodzenia, imię, nazwisko. Resztę można zakryć. Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6238090 Napisano: 05.08.2016 22:49:41 w Inne mniejsze markety
Alma bankrutuje? Klienci narzekający na puste półki, inwestorzy - na złe wyniki finansowe i spadający kurs akcji. Przyszłość popularnej sieci delikatesów Alma rysuje się w ciemnych barwach. 
http://tvn24bis.p...nurkowal,666187.html
Jak ktoś ma jakieś bony do Almy, to proponuje je szybko wydać:) Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6237669 Napisano: 05.08.2016 09:27:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Hallo, a czy ktoś obczaił już , co najtaniej w kaufie wychodzi?

U mnie promocja na naturelki po 2.19 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6237508 Napisano: 04.08.2016 17:18:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

joan napisał(a):

defed napisał(a):

Na podstawie jednego Zgłoszenia Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę, ale nie ma zakazu wysłania dwóch zgłoszeń, więc można wygrać główną na zgłoszenie pierwsze, a II st. na zgłoszenie drugie - wystarczy przeczytać regulamin jeszcze raz  emotka


Owszem, ale nam chodzi o to, czy można tak co etap, czy nie emotka

ups, racja... emotka  wystarczyło,że przeczytałam dyskusję jeszcze raz emotka

Skoro uczestnik (...)może wygrać nie więcej niż jedną Nagrodę I stopnia oraz nie więcej niż jedną Nagrodę II stopnia przypisaną do danego losowania - to myślę, że może tak w każdym losowaniu.

a jak rozumieć: 
4.4 Każdy Uczestnik w ramach Loterii może uzyskać prawo do jednej Nagrody I stopnia oraz do jednej nagrody z grupy „Noże”, lub „Młynki” lub „Standy”.
?? Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6237380 Napisano: 04.08.2016 12:53:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

[quote=9

darog napisał(a):

mia napisał(a):

joan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

mia napisał(a):

joan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

joan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

gosia16]ja zamażę wszystko oprócz imienia ,nazwiska i daty,absolutnie nie podam rodowego oraz imion rodziców i numeru dowodu

Zapytałam jakie dane potrzebują z dowodu i dostałam odpowiedź, że chodzi o potwierdzenie wieku, loteria jest dla osób pełnoletnich. Resztę można zakryć. Dokładnie o tym piszą w e-mailu. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6236359 Napisano: 02.08.2016 12:50:27 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

mia napisał(a):

Klienci na Allegro i Olx i ich zawracanie d...y godzinami, po to żeby w końcu zamilknąć. emotka

zgadzam sie...i to tez mnie wkurza....

Też mnie to wkurza!!
Najbardziej mnie wkurza trwający tam od lat oszukańczy proceder, naciągania na wysyłkę towaru za granicę podstawie spreparowanego potwierdzenia z banku... I nieostrożność tych setek ludzi, którzy dają się wrobić:( Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6235295 Napisano: 30.07.2016 17:40:59 w SZUKAM....
kalka napisał(a):

Szukam konkursu, na który trzeba kupić kremy do opalania z filtrem. Czy jest aktualnie taki konk? 

Soraya w Lidlu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Frama

#6234855 Napisano: 29.07.2016 11:58:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
helcia85 napisał(a):

Voucher She a tak chciałam deskę SUP ... ;(

U mnie deska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0