Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lolzek

lolzek

#6808546 Napisano: 15.09.2021 17:24:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliii napisał(a):

lolzek napisał(a):

Hej, czy ktoś pomoże w takiej sytuacji: 

wygrałam voucher do sklepu internetowego Eastend w konkursie "Opłaca się opłacać kartą Visa". Zrobiłam zamówienie, zapłaciłam voucherem i dopłaciłam niewielką kwotę już za pomocą przelewu. Przyszło zamówienie - nie odpowiadał mi jeden z dwóch zamówionych produktów. Zwróciłam ten produkt, uprzednio pytając mailowo czy w przypadku opłaty zamówienia voucherem zwrot następuje na konto bankowe - dostałam odpowiedź, że owszem.

Teraz okazuje się że zwrócili mi tylko 10% kwoty jaką zapłaciłam za produkt (do wyliczenia została użyta ta niewielka nadwyżka którą musiałam nadpłacić) i sklep informuje, że nie mogą rozliczyć bonu.

Ktoś wie co w takiej sytuacji najlepiej zrobić?

Najlepiej dołączyć im powyższy e-mail i napisać, że czekasz na pozostałą kwotę. Masz dowód w postaci tego,że ktoś z pracowników wprowadził Cię w błąd i to nie jest Twoja wina!! Miałam raz taką sytuacje i wysłali różnice. Chodziło o inny sklep ale Pani wyjaśniła że oni robią zwrot przez jakiś system i dlatego tak się dzieje! 

Dokładnie, najgorsze ze specjalnie pytałam o to jeszcze przed dokonaniem zwrotu i dostałam bezpośrednio od nich odpowiedz, ze zwracają na konto… Teraz zwrot o 180 stopni, odsyłają do organizatora pisząc, ze nie są w stanie zwrócić środków których fizycznie nie maja…. Rece opadają, w tym przypadku organizator nie ma nic do rzeczy, bo ufundował nagrodę w postaci vouchera u nich, a teraz oni czerpią korzyść ekonomiczna, bo maja zwrócony produkt i zostawiają konsumenta  z niczym…. Przy okazji - bardzo nie polecam tego sklepu, niekompetencja aż razi, w dodatku kody z vouchera przez kilka tygodni nie dzialaly… Wyświetl w wątku >>

lolzek

#6808499 Napisano: 15.09.2021 15:00:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, czy ktoś pomoże w takiej sytuacji: 

wygrałam voucher do sklepu internetowego Eastend w konkursie "Opłaca się opłacać kartą Visa". Zrobiłam zamówienie, zapłaciłam voucherem i dopłaciłam niewielką kwotę już za pomocą przelewu. Przyszło zamówienie - nie odpowiadał mi jeden z dwóch zamówionych produktów. Zwróciłam ten produkt, uprzednio pytając mailowo czy w przypadku opłaty zamówienia voucherem zwrot następuje na konto bankowe - dostałam odpowiedź, że owszem.

Teraz okazuje się że zwrócili mi tylko 10% kwoty jaką zapłaciłam za produkt (do wyliczenia została użyta ta niewielka nadwyżka którą musiałam nadpłacić) i sklep informuje, że nie mogą rozliczyć bonu.

Ktoś wie co w takiej sytuacji najlepiej zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

lolzek

#6800543 Napisano: 11.08.2021 10:26:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolzek napisał(a):

Czy ktoś realizował już voucher do Eastend z konkursu Visa? Nie mogę znaleźć pola żeby użyć tego vouchera, po wpisaniu w miejscu kodu rabatowego wyświetla się komunikat, że kod niepoprawny...

Do zwycięzców w konkursie "Opłaca sie opłacać kartą VISA" - czy byliście w stanie zrealizować zakupy i zapłacić voucherem na którejkolwiek ze stron partnerów (nie tylko Eastend)? Niestety na Eastend nadal komunikat o niepoprawnym kodzie, próbowałam się z nimi skontaktować, ale podany numer na infolinię nie istnieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolzek

#6800458 Napisano: 10.08.2021 19:36:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś realizował już voucher do Eastend z konkursu Visa? Nie mogę znaleźć pola żeby użyć tego vouchera, po wpisaniu w miejscu kodu rabatowego wyświetla się komunikat, że kod niepoprawny... Wyświetl w wątku >>
0 0

lolzek

#6800254 Napisano: 09.08.2021 16:25:19 w moje dzisiejsze wygrane :)

lolzek

#6799673 Napisano: 06.08.2021 09:55:47 w Czy informują/ informowali?
primaballerina napisał(a):

[quote=A gdzie jest lista?

freyja88] Czy z konkursu 'Opłaca się płacić za zakupy kartą Visa" były już maile, czy tylko na razie jest lista laureatów?

Lista jest tu:
https://oplacasie...ciezcow-konkursu.pdf
Ciekawe kiedy poinformują? Wyświetl w wątku >>
0 0

lolzek

#6793498 Napisano: 07.07.2021 12:42:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

maa napisał(a):

mahuska napisał(a):

Czy ktoś wygra w EUROSKLEP w ostatnim dniu czyli 16 ??

U mnie niestety brak nagród zglsozenja ostatniego dnia

U mnie tez cisza, wlasnie sprawdzilam emotka  (16.06)

I u mnie cisza za zgłoszenia wysłane 16.06... Wyświetl w wątku >>
0 0

lolzek

#6785111 Napisano: 01.06.2021 08:18:15 w Wkurza mnie...
Przejrzałam najnowsze konkursy, w większości strasznie biedne, nieciekawe nagrody. Nie ma w czym grać. emotka Wyświetl w wątku >>

lolzek

#6783928 Napisano: 26.05.2021 10:50:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie smartfon z konkursu Auchan  emotka Wyświetl w wątku >>

lolzek

#6778244 Napisano: 29.04.2021 11:39:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fineessa napisał(a):

Myślicie ze Los Mejores ma jakaś czarna listę? Co bym nie napisała to pudło 

Nie ma, często wygrywam a dziś wygrałam główną na stary numer emotka   Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

lolzek

#6778227 Napisano: 29.04.2021 10:54:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie info bez rodzaju nagrody z Intermarche Los Mejores!  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

lolzek

#6775766 Napisano: 15.04.2021 15:58:18 w Kupię...
W dobrej cenie kupię voucher na rośliny Wyświetl w wątku >>
0 0

lolzek

#6775699 Napisano: 15.04.2021 11:57:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie voucher na roślinkę z Hebe emotka Wyświetl w wątku >>

lolzek

#6775060 Napisano: 13.04.2021 12:23:58 w Wkurza mnie...
calle napisał(a):

Nie macie wrażenia, że nagrody są coraz słabsze? w większości same jakieś graty, które finalnie kończą upchane w szafie. 
Wkurza mnie to :s

Taka tendencja spadkowa zarówno wartości jak i ilości nagród występuje już od dawna...

Na pewno każdy może dać coś od siebie w tym temacie i nie grać o te badziewia. Tutaj na forum zrzesza się jednak spora grupa osób, które grają w konkursach i biorą udział w przeróżnych akcjach promocyjnych. Idealnie gdyby wszyscy, którzy na forum się udzielają (albo chociaż forum czytają) po prostu przestali grać w konkursach o fartuszki, poduszki, tandetne okulary z plastiku albo bluzy z logo (swoją drogą te bluzy też z plastiku). Na pewno spowodowałoby to różnicę w wynikach i statystykach takich konkursów. I może z czasem widzielibyśmy zmianę na lepsze.

Dlatego czasami nawet kupując produkt promocyjny i tak nie gram "przy okazji" o wyżej wspomniane nagrody, polecam emotka Wyświetl w wątku >>

lolzek

#6774155 Napisano: 07.04.2021 23:08:14 w co chcielibyście wygrać?
Chciałabym wygrać rower emotka  Niestety coraz rzadziej widzę w konkursach nagrody w postaci rowerów... może coś na wiosnę ruszy? emotka Wyświetl w wątku >>
1 inska 0

lolzek

#6774074 Napisano: 07.04.2021 17:22:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też 200 zł do Lidla Wyświetl w wątku >>

lolzek

#6772813 Napisano: 30.03.2021 14:47:19 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
0 0

lolzek

#6772192 Napisano: 26.03.2021 13:08:06 w moje dzisiejsze wygrane :)

lolzek

#6760431 Napisano: 22.01.2021 17:37:39 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
edzia21 napisał(a):

lolzek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

lolzek napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na głośnik z "Podaruj czekoladową przyjemność" Wedel Leclerc? emotka  

A dostałeś sms, że nadali nagrodę?

Właśnie mam problem o tyle, że tydzień temu zepsuł mi się zapasowy telefon, w którym miałam kartę SIM z wygranym numerem i nie wiem czy nie przegapiłam jakiegoś SMS w tym czasie.  emotka  A przeczytałam wpis na forum, że 13 stycznia przyjechał do kogoś głośnik z tego konkursu, stąd zastanawiam się, czy wszystkie były wysłane w jednym terminie?

Najlepiej napisać do nich maila/zadzwonić i zapytać. Wszystkie nagrody z Wedel Leclerc mam już w domu, a głośniki dotarły właśnie 13 stycznia. PMI wysyła nagrody seriami (z podziałem na nagrodę danego stopnia), jednakże wszystkie nagrody danego stopnia dochodzą tego samego dnia.

Dziękuję, właśnie udało mi się zalogować do aplikacji mobilnej i widzę, że z 13 stycznia mam nieodebrane wiadomości (niestety nie mogę sprawdzić ich treści), więc paczka musiała i do mnie być zaadresowana. emotka   Czy w takiej sytuacji kontaktować się z kurierem, czy od razu pisać do agencji?  Wyświetl w wątku >>
0 0

lolzek

#6760415 Napisano: 22.01.2021 17:04:46 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
edzia21 napisał(a):

lolzek napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na głośnik z "Podaruj czekoladową przyjemność" Wedel Leclerc? emotka  

A dostałeś sms, że nadali nagrodę?

Właśnie mam problem o tyle, że tydzień temu zepsuł mi się zapasowy telefon, w którym miałam kartę SIM z wygranym numerem i nie wiem czy nie przegapiłam jakiegoś SMS w tym czasie.  emotka  A przeczytałam wpis na forum, że 13 stycznia przyjechał do kogoś głośnik z tego konkursu, stąd zastanawiam się, czy wszystkie były wysłane w jednym terminie? Wyświetl w wątku >>
0 0