Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anika1989

anika1989

#6143916 Napisano: 12.01.2016 16:42:39 w Informują
Wysyłają wiadomości z KFC 200 - na instagramie

W bazie: https://www.e-kon...fc.html#.VpUfIvnhDIU Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6143606 Napisano: 12.01.2016 09:38:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ech w ostatnich dniach jakieś pustki.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6142207 Napisano: 08.01.2016 13:49:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@mrs_mg napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

anika1989 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

http://curver-konkursy.pl/sc/
Czy oni lubią spóźniać się z wynikami? Miały być dziś o 12, ale cisza.

No ja właśnie też czekam....

Nie wiem czy warto dziś czekać. 
Widzę, że robią dużo konkursów, nigdy nie grałam, więc nie wiem jak z terminami u nich?


Dzwoniłam do agencji, która organizuje ten konkurs. Powiedziano mi, że wyniki będą dziś na pewno na stronie, ale nie wiadomo jeszcze, o której godzinie. Myślę, że w takim razie warto czekać, może faktycznie wrzucą emotka

Dziękuję również za konkretne informacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6142197 Napisano: 08.01.2016 13:38:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@banka-manka napisał(a):

anika1989 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

http://curver-konkursy.pl/sc/
Czy oni lubią spóźniać się z wynikami? Miały być dziś o 12, ale cisza.

No ja właśnie też czekam....

Nie wiem czy warto dziś czekać. 
Widzę, że robią dużo konkursów, nigdy nie grałam, więc nie wiem jak z terminami u nich?

Swoją drogą irytujące jest to, że my musimy wysłać prace w określonym terminie i nie ma zlituj się, a z wynikami często się spóźniają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6142185 Napisano: 08.01.2016 13:27:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@banka-manka napisał(a):

http://curver-konkursy.pl/sc/
Czy oni lubią spóźniać się z wynikami? Miały być dziś o 12, ale cisza.

No ja właśnie też czekam.... Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6141677 Napisano: 07.01.2016 14:17:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ech u mnie też w ostatnich dniach pustki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6141218 Napisano: 06.01.2016 11:46:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maria1980 napisał(a):

anika1989 napisał(a):

@Bimbusia napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

rogalino napisał(a):

Wiecie juz na jakie mecze lecicie z Laysow? Moze trafia nam sie te same loty emotka  

fajnie by było,jak do tej pory nie mam żadnego @ od nich

My też jeszcze  nie mamy maila z informacjami jaki mecz, a wygraliśmy w drugiej połowie listopada.

Ja wygrałam na początku listopada i od razu dostałam info z mailem o wygranej. Ech już dawno po meczu , szkoda ze jeszcze raz sie nie da wygrać emotka

No chyba ,ze na osobę towarzysząca emotka  i znowu powtórka emotka  ja tez nie mam potwierdzenia - końcówka listopada emotka  

Chyba nie mam tyle szczęścia co mój mąż emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6141211 Napisano: 06.01.2016 11:35:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Bimbusia napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

rogalino napisał(a):

Wiecie juz na jakie mecze lecicie z Laysow? Moze trafia nam sie te same loty emotka  

fajnie by było,jak do tej pory nie mam żadnego @ od nich

My też jeszcze  nie mamy maila z informacjami jaki mecz, a wygraliśmy w drugiej połowie listopada.

Ja wygrałam na początku listopada i od razu dostałam info z mailem o wygranej. Ech już dawno po meczu , szkoda ze jeszcze raz sie nie da wygrać emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6140456 Napisano: 04.01.2016 20:38:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

...trochę to przykre, ale niestety emotka
po tej wiadomości przestało mnie dziwić, że organizator nie odważył się opublikować wybranych prac emotka  
OCZYWIŚCIE nie mówię że wszystkie takie były (gratuluję uczciwym zwycięzcom z forum) jednakże min 1 na bank emotka

Dodam jeszcze, że organizator w rozmowie telefonicznej gratulował jej "niebanalnie kreatywnego podejścia do tematu" emotka

Spodziewałam sie tak było tym bardziej ze ktoś zamieszczał nawet link do takiego filmiku(zaraz potem został usunięty z YouTube). Nie mam słów do takich konkursów... Zero profesjonalizmu i szacunku dla uczciwych graczy... Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6140430 Napisano: 04.01.2016 19:52:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
http://blog.paczk...-samsung-galaxy.html   i znowu wygrywa praca video... A wydawało mi się, że odpowiedź trzeba było napisać... Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6139988 Napisano: 03.01.2016 17:55:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moorfina napisał(a):

Czy komuś udało się wygrać auto bądź rower z Pzu? emotka

Ja próbowałam z czterema polisami i nic.... Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6139109 Napisano: 30.12.2015 22:25:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

barszcz napisał(a):

@Julia napisał(a):

Wygrałam kartę na 100 zł w konkursie biedronki, jak ją uruchomić, chciałam nia zapłacić, zbliżeniowo nie działa a PINu nie ma. Co w takim razie trzeba zrobić?

Musisz przed zakupem poinformować osobę z kasy,że będziesz płacić kartą podarunkową na podpis.Wcześniej musisz ją podpisać,bo kasjer spradza zgodność podpisu.To jest karta na podpis,bez pinu.Niestety nieraz trzeba kilka razy próbować przeciągnać ją przez terminal.emotka

nie radzę mówić kasjerce,że to karta podarunkowa bo wtedy będzie "wbijała " jako bon podarunkowy. To jest normalna karta płatnicza na podpis ....

To karta przedpłacona Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6137726 Napisano: 28.12.2015 16:43:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

Ludzie z listy nie istnieją emotka To się im promocja udała emotka

Ktoś się chwalił w wątku MDW, że wygrał, więc jednak istnieją emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6137699 Napisano: 28.12.2015 16:11:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiatuszek2506 napisał(a):

Nagroda 1 stopnia

  • Stefan B
  • Marek K
  • Magdalena Z
  • Daniel F
  • Alicja J
  • Joanna J
  • Michał C
  • Dominik R
  • Halina O
  • Patrycja B
  • Dominik P
  • Anna N
  • Sylwia P
  • Dagmara K
  • Maria G
  • Radosław Ł
  • Agnieszka M
  • Magdalena Sz
  • Małgorzata S
  • Kuszneruk G
  • Sylwina S
  • Paulina U
  • Maciej H
  • Jarosław W
  • Konrad Ł
  • Edyta L
  • Agata J
  • Marlena S
  • Dariusz D
  • Daniel Z
Nagroda 2 stopnia
  • Paweł W
  • Kamil S
  • Dariusz B
  • Michał U
  • Rafał L
  • Łukasz F
  • Magdalena W
  • Kazimiera S
  • Dorota U
  • Karina S
Nagroda 3 stopnia
  • Janina W
  • Piotr B
  • Dagmara H
  • Justyna C
  • Danuta K
  • Adam J
  • Irena R
  • Dawid P
  • Wiesława G
  • Kamil S

Dzięki emotka  U mnie też już widać pełną listę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6137663 Napisano: 28.12.2015 15:36:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


U mnie nadal brakuje: 6/4/2 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6137646 Napisano: 28.12.2015 15:12:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiatuszek2506 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

ewikewik napisał(a):

Green Velo
"cos szybko im poszly te wyniki, a konkurs byl  do wczoraj do polnocy"
Ja się pocieszam zapisem z regulaminu, ze komisja się zbiera 3 razy w tygodniu. Może rozdali te mniej wartościowe fanty a rowery ogłoszą w najbliższych dniach?

już są wyniki na stronie, wszystko rozdane

A gdzie są wyniki? ja nie widzę emotka
Ok.widzę ...
Lipa emotka

Ale przecież rozdali mniej nagród. Miało być: 30/10/10 emotka

Dziwny ten konkurs... Pisze ktoś do nich w tej sprawie? Rzeczywiście jest mniej nagród rozdanych... Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6137495 Napisano: 28.12.2015 12:41:28 w Informują

anika1989

#6137248 Napisano: 27.12.2015 12:21:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kachakacha napisał(a):

migi napisał(a):

Czy komuś się udało wysłać zgłoszenie w konkursie Greenvelo? Konkurs do dziś, a ja nadal nie mogę wysłać zgłoszenia (komunikat z niepoprawnym wypełnieniem formularza).

Właśnie mi się udało. Spróbuj może wcześniej wyczyścić pliki cookie w przeglądarce - może pomoże emotka

Ja próbuję od tygodnia i nie chce się wysłać... Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6135851 Napisano: 22.12.2015 13:20:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

lager napisał(a):

Czy orientujecie się może w sprawie biletów z konkursu Lays (ten ogólnopolski "Kibicuj z Lay's), czy laureat może podać inne dwie osoby, które pojadą na mecz? Nie odpisują nic, a nic emotka

Nie można odstępować biletów osobom trzecim. Mówi o tym jednoznacznie Regulamin:

W przypadku Laureata Nagrody głównej potrzebne będzie podanie adresu Laureata w Polsce dla doręczeń oraz danych kontaktowych Laureata
oraz osoby towarzyszącej potrzebnych do rezerwacji biletów lotniczych, tj. numeru telefonu, danych wynikających z dokumentu tożsamości, tj.: imię, nazwisko, adres, zameldowania, numer i seria dowodu osobistego lub paszportu, PESEL.
W przypadku gdyby z przyczyn losowych Laureat nie mógł skorzystać z Nagrody Głównej, osoba towarzysząca uprzednio zgłoszona przez Laureata może skorzystać z Nagrody Głównej jedynie samodzielnie (nie przysługuje jej możliwość wzięcia ze sobą osoby trzeciej) pod warunkiem że jest pełnoletnia.

Laureat przyjmuje do wiadomości, że z uwagi na konieczność rezerwacji biletów lotniczych dla niego i jego osoby towarzyszącej z odpowiednim wyprzedzeniem podanie błędnych danych lub ich zmiana nie będzie możliwa lub będzie wiązała się z dodatkowymi kosztami. W związku z tym, w przypadku konieczności zmiany danych podanych do rezerwacji biletów lotniczych dla Laureata lub jego osoby towarzyszącej, jeśli zmiana taka będzie możliwa, będzie ona dokonywana samodzielnie przez Laureata i na jego koszt. Laureat jest świadomy, że Organizator ani Fundator nie zapewnia
ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia na czas podróży Laureata i jego osoby towarzyszącej, ani jakiegokolwiek wsparcia rezydenta na miejscu meczu. Laureat jest zobowiązany do samodzielnego zapewnienia preferowanego przez siebie ubezpieczenia.

Trzeba podać im dane osoby która wygrała, ale gdy już otrzymasz bilety i inne dokumenty, możesz pójść do firmy która obsługuje lot i zapytać ile będzie kosztowała zmiana danych na bilecie, ale za tą zmianę zapłacisz ty, aby wejść na stadion nic nie trzeba zmieniać, a do hotelu zapewne wystarczy tylko jeden dowód i karta płatnicza.

W moim wypadku w hotelu sprawdzali oba dowody i jedną kartę kredytową emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6135798 Napisano: 22.12.2015 12:00:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolka182 napisał(a):

anika1989 napisał(a):

migi napisał(a):

anika1989 napisał(a):

Udało się komuś wysłać zgłoszenie do tego konkursu: http://greenvelo....yka.wp.pl/index.php?

Próbowałam na wszelkie sposoby i występuje mi błąd w wypełnieniu formularza...

U mnie dziś to samo, już próbowałam na dwóch różnych przeglądarkach i nic.

Ja próbowałam w zeszłym tygodniu i dzisiaj, napisałam do nich maila, ale nikt się nie odzywa... Nawet nie dostałam potwierdzenia, że odczytali..

pisałam z nimi na FB, posyłałam screeny, próbowałam różnych konfiguracji wpisywania nr telefonu wg ich zaleceń i nic.....dalej nie naprawili. 
może te zgłoszenia przechodzą tylko mają złą formułkę podziękowania (błędną)?

Wątpię... W takim razie ja też się zgłoszę przez FB emotka  Może wtedy, gdy więcej osób będzie alarmować o nieprawidłowościach, to naprawią błędy Wyświetl w wątku >>
0 0