Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Masza86

Masza86

#6355613 Napisano: 12.05.2017 18:43:56 w Lay's
bethan napisał(a):

ladyinred napisał(a):

A 59 dzien to jaki kalendarzowy? Gralam tylko raz i w ogole nie ogarniam tych dni. 

to jest ostatni tydzień Lay's?!! emotka   Kuźwa no ! Wyświetl w wątku >>

Masza86

#6354618 Napisano: 10.05.2017 13:01:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
podrzuci ktoś na prv rozwiązanie z krzyżówki z kropki, w mojej Biedzie brak tej gazety , podesle w podzience jaks inna krzyzowke jak bede miećemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6353218 Napisano: 06.05.2017 18:32:46 w Kupię...
chętnie kupie 2 bilety na KSW  27 Maja na Narodowym które były do wygrania z monstera;
Najlepiej sektor D2 rząd 25  , dwa wygrałam a zależy mi aby były miejsca jak najbliżej siebie emotka   inne oferty tez rozważę
 
przesyłając ofertę podaj swoja cenę oraz sektor i miejsce z  biletu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6352298 Napisano: 03.05.2017 22:19:11 w co chcielibyście wygrać?
zdrowie emotka niestety się nie da emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6350610 Napisano: 26.04.2017 23:54:29 w Paragony na trwające konkursy
Masza86 napisał(a):

wymienię hochland ABC na .....

nieaktualne juz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6350596 Napisano: 26.04.2017 22:45:28 w Paragony na trwające konkursy
wymienię hochland ABC na ..... Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6349681 Napisano: 25.04.2017 00:09:42 w Kupię...
hrundibakszi napisał(a):

aurorcia napisał(a):

hrundibakszi napisał(a):

kupię wyjazd na 1/2 Ligi Mistrzów z Heinekena i poważnie piszę się jako osoba towarzysząca z LAY'S na finał do Cardiff, oferty proszę na PW

A nie bałbyś się obcej kobiety w pokoju? emotka emotka

Przewidziałem takie pytanie i przyznam szczerze, że mam pozwolenie od żony emotka

to pewnie zapamiętasz ten "finał" do końca życiaemotka  emotka   gratuluje wyrozumiałej zony ,ja tam mojemu bym ten pomysł z głowy wybiła emotka Wyświetl w wątku >>

Masza86

#6349571 Napisano: 24.04.2017 18:00:17 w Pomoc potrzebującym!
kalka napisał(a):

mia napisał(a):

Masza86 napisał(a):

Mamusiu jak jest w niebie .........??  emotka zbieramy dla Kuby !
https://www.siepomaga.pl/ratujmykubusia

Podbijam. emotka emotka
Szanowny konkursowiczu, krótko: Przeczytaj i wpłać choćby te 5 zł. A potem podziękuj Losowi, za wszystko czym Cię obdarzył i od czego Cię uchronił... emotka


Przelew zrealizowany, udostępnione dalej
emotka   emotka   emotka Oby tylko się udało

można tez sms-y!!!  moje też już wysłane , musi się udać emotka Wyświetl w wątku >>
2 kalka, mia 0

Masza86

#6349531 Napisano: 24.04.2017 15:22:49 w Pomoc potrzebującym!
Mamusiu jak jest w niebie .........?? emotka zbieramy dla Kuby !
https://www.siepomaga.pl/ratujmykubusia Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

Masza86

#6349110 Napisano: 22.04.2017 21:54:34 w WC - rozmowy o wszystkim
a może kolczyki z angielskim zapieciem , moje obie córki dostały  i uwazam to za świetny prezent emotka   
starsza ma taki wzór ok 160 zł Wyświetl w wątku >>

Masza86

#6348976 Napisano: 22.04.2017 10:32:00 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

szukam nr telefonu do agencji graf , maila mam ale nie odpisują emotka czy tylko mnie brakuje na liście wygranych z Pelafenu emotka

Pewnie mają na swojej stronie emotka  

mają , i go mam!emotka ale po wybraniu numeru trzeba wybrać wewnętrzny, i już próbowałam na rożne sposoby,liczby itd i nic, myślałam ze ktoś ma inny numer niż ogólny podany na stronie,  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6348957 Napisano: 21.04.2017 23:46:32 w SZUKAM....
szukam nr telefonu do agencji graf , maila mam ale nie odpisują emotka czy tylko mnie brakuje na liście wygranych z Pelafenuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6348950 Napisano: 21.04.2017 23:03:03 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

cb656 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Praca to praca. Za pracę powinno się płacić godziwie, stosownie do wkładanego wysiłku, umiejętności, doświadczenia. 

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że "praca to praca", bo jedna osoba potrafi dla firmy wygenerować miliony, a druga ją zadłużyć, więc praca, pracy nierówna. 

Nie doczytałaś, więc podkreśliłem fragment ominięty. Nie wiem, czy przypadkiem, czy celowo emotka Napisałem dokładnie to samo, skup się emotka

dokładnie , zgadzam się z cb656. To, co się teraz dzieje w zakładach pracy woła o pomstę do nieba.Zyski- ponad wszystko a pracownik traktowany jest jak niewolnik.Mnie, po 34 latach pracy wysiadł kręgosłup,jestem od 8 marca na L4 i już się zaczęły naciski, straszenie, że moje losy się ważą, że jestem do zwolnienia, że blokuję etat.Działają przez zastraszanie.  emotka

Poważnie? emotka Z czymś takim to prosto do sądu pracy! Nie mają praca Cię za cos takiego zwolnić!

wiem doskonale, ale zawsze z tyłu głowy jest jakaś obawa.

mnie tez wysiadł kręgosłup, mam 3 przepukliny jedna już operowałam, teraz mam mieć re-operacje czyli włozenie implantu, bo podczas pierwszej operacji szpital nie posiadał implantu  emotka , a mam dopiero 31 lat, tez jestem na L-4 i juz 3 razy byłam na komisji bo może juz mi sie naprawiło, ZUS wierzy w cudowne uzdrowienia emotka .Z pracodawca  nie jest zle,to moja rodzina pewnie dlatego  jeszcze tam pracuje emotka ale juz ksiegowa do mnie wydzwania ile jeszcze racze chorować bo ona za kżdy miesiac musi mnie uwzgledniac, i ma z mojego powodu papierkowa robote! W Polsce jest niestety tak ze " "jak chorujesz - to bidujesz " jeszcze nie spotkałam przychylnego pracodawcy na swojej drodze, gdyby mój obecny szef nie był by rodzina to już pewnie dawno bym była na bezrobotnym emotka

wiesz, najbardziej boli to,że szef z którym na co dzień mam niby dobre układy, podobno szanuje mnie bardzo,w sytuacji kiedy naprawdę nie nadaję się do pracy biega do dyrektora i mnie obgaduje, a po powrocie wszystkim opowiada, że jestem do zwolnienia. Wiem dobrze, że mam prawo chorować przez 9 m-cy i nie można mnie zwolnić ale .....w takiej sytuacji, uwierz mi, naprawdę zaczęłam się denerwować.Wiem, że chcą mnie zmusić do powrotu ale .....jeśli wrócę, nie w pełni zdrowa, nikogo to nie będzie obchodziło.Mam zapier....ać i już, nieważne jakim kosztem, najważniejszy jest zysk zakładu pracy. 

współczuje kochana emotka życzę Ci wielkich wygranych abys juz nigdy nie musiała pracowac !! i Mercedesa z Mokatte,  zeby w pracy prezesom i całej załodze szczena opadła, jak pojedziesz sama  im dać wypowiedzenie !! emotka   Jak bedziesz odjeżrzać daj ostro po garach emotka emotka Wyświetl w wątku >>

Masza86

#6348943 Napisano: 21.04.2017 22:32:46 w PODZIĘKOWANIA
staszek
dziękuje Ci bardzo, Twoje paragony sa szczęśliwe ! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 staszek 0

Masza86

#6348942 Napisano: 21.04.2017 22:28:41 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

cb656 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Praca to praca. Za pracę powinno się płacić godziwie, stosownie do wkładanego wysiłku, umiejętności, doświadczenia. 

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że "praca to praca", bo jedna osoba potrafi dla firmy wygenerować miliony, a druga ją zadłużyć, więc praca, pracy nierówna. 

Nie doczytałaś, więc podkreśliłem fragment ominięty. Nie wiem, czy przypadkiem, czy celowo emotka Napisałem dokładnie to samo, skup się emotka

dokładnie , zgadzam się z cb656. To, co się teraz dzieje w zakładach pracy woła o pomstę do nieba.Zyski- ponad wszystko a pracownik traktowany jest jak niewolnik.Mnie, po 34 latach pracy wysiadł kręgosłup,jestem od 8 marca na L4 i już się zaczęły naciski, straszenie, że moje losy się ważą, że jestem do zwolnienia, że blokuję etat.Działają przez zastraszanie.  emotka

Poważnie? emotka Z czymś takim to prosto do sądu pracy! Nie mają praca Cię za cos takiego zwolnić!

wiem doskonale, ale zawsze z tyłu głowy jest jakaś obawa.

mnie tez wysiadł kręgosłup, mam 3 przepukliny jedna już operowałam, teraz mam mieć re-operacje czyli włozenie implantu, bo podczas pierwszej operacji szpital nie posiadał implantu  emotka , a mam dopiero 31 lat, tez jestem na L-4 i juz 3 razy byłam na komisji bo może juz mi sie naprawiło, ZUS wierzy w cudowne uzdrowienia emotka .Z pracodawca  nie jest zle,to moja rodzina pewnie dlatego  jeszcze tam pracuje emotka ale juz ksiegowa do mnie wydzwania ile jeszcze racze chorować bo ona za kżdy miesiac musi mnie uwzgledniac, i ma z mojego powodu papierkowa robote! W Polsce jest niestety tak ze " "jak chorujesz - to bidujesz " jeszcze nie spotkałam przychylnego pracodawcy na swojej drodze, gdyby mój obecny szef nie był by rodzina to już pewnie dawno bym była na bezrobotnym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6347619 Napisano: 18.04.2017 21:07:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy działa wam ogólnie poczta na tlenie, o2 ?? nawet nie mogę wejść na ich stronę , wszystkie inne strony mi działaja , ładuja sie na klikniecie a z tlenem du....a! emotka ile dni jest na odesłanie danych z monstera bo rano widziałam maila , a zostawiłam to na później, teraz nie działa emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6345437 Napisano: 12.04.2017 12:36:31 w Biedronka
claudia napisał(a):

Masza86 napisał(a):

mam 5 głosow z biedonki chetnie oddam je na was emotka

Ja bardzo proszę emotka  https://dzikaprzygoda.biedronka.pl/glosowanie/karta/6735

zagłosowane, ogłoszenie juz nie aktualne emotka Wyświetl w wątku >>
1 claudia 0

Masza86

#6345411 Napisano: 12.04.2017 12:06:49 w Biedronka
mam 5 głosow z biedonki chetnie oddam je na was emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6345358 Napisano: 12.04.2017 10:03:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w intermarche mogę kupić takie bony jak dostajemy w konkursach??, mam kilka wygranych stówek którym kończy sie wazność a mam za daleko aby jechac, i takich wielkich zakupów nie planuje, bo wiem ze nie wydaja reszty emotka wymyśliłam ze kupie bony mniejszej wartości, można takie kupić ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6345182 Napisano: 11.04.2017 19:30:55 w Paragony na trwające konkursy
Masza86 napisał(a):

kupie  paragon na ten konkurs http://promocjamonster.pl/ a nawet dwa emotka tylko nie kupione jeden po drugim ! emotka


szukam nadal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0