Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Masza86

Masza86

#6580617 Napisano: 14.03.2019 19:18:56 w Paragony na trwające konkursy
https://www.carre...iecham-sie-na-wiosne kupie paragon na ten konkurs kupiony w sklepie z listy
Jordan C4 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6580140 Napisano: 13.03.2019 15:05:07 w Paragony na trwające konkursy
https://www.carre...iecham-sie-na-wiosne kupie paragon na ten konkurs kupiony w sklepie z listy
Jordan C4 Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6577640 Napisano: 05.03.2019 22:55:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madlette napisał(a):

lager napisał(a):

nataszka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

madlette napisał(a):

A w tamtym roku też były te termosy w Milce do wygrania? Bo nie pamiętam. Ciekawe czy w miarę trzymają ciepło, czy po 30 minutach herbata jest zimna... emotka

Były ale bez podpisów skoczków emotka  
Nie wiem jak trzymają długo ale siostra zadowolona emotka  

moja córka  też jest zadowolona ,fajnie trzymają ciepło  emotka

Ja trzymam w nim przegotowaną wrzącą wodę, wlewając o 20:00 jest cieplutka aż do rana

To całkiem spoko, a już myślałam, że kolejny bubel emotka  

jak dla mnie świetne, małe i poręczne idealne dla każdej mamy, ciepłe mleczko w terenie   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6576893 Napisano: 04.03.2019 08:30:59 w Żegnamy zmarłych
marcin1411 napisał(a):

Dzis w wieku 60 lat zmarł mój tato. Nie dochodzi to do mnie. Nie ma nic gorszego niż patrzenie na śmierć swojego rodzica. Reanimowaliśmy go, wezwalismy karetke, lecz nie zdolalismy do uratować. Proszę Was Drodzy abyscie pomodlili sie za duszę mojego taty. ,,Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą"

Współczuje bardzo emotka , wiem co czujesz ,mi też zmarł tata miał  46 lat ,a  równe 2 miesiące później! zmarł mój brat miał tylko 26 latemotka życzę wytrwałości i spokoju bo czas nie leczy ran tylko nas przyzwyczaja do straty! ściskam mocno emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 1 taalvikki

Masza86

#6575701 Napisano: 28.02.2019 10:55:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w loterii Hochland jest ograniczenie na osobę ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6575345 Napisano: 27.02.2019 08:48:18 w Przedszkolaki i przedszkola :)
prosiaczek napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Zamierzam kupić nebulizator, możecie polecić jakiś dobry? Bo tyle tego wszędzie i nie wiadomo co się nadaje a co nie emotka

Ja miałam Microlife (głośny bardzo, sama się go bałam, wielkie dziury w masce) wymieniłam na Medel Family Plus - trochę cichszy, ma dobre parametry i mniejsze dziurki w masce. 

Polecam  Inhalator PRO Mesh Diagnostic , cena dosc wysoka, ale mysle ze warto.Jest mały, miesci sie w rece,a co najważniejsze cichy można- oglądać przy nim bajkę! i dziecko samo trzyma w ręce, mozna go zabrac wszedzie z soba !  tylko nie można używać Nebu-Dose Hialuronic i Nebu Dose Hipertonic ,   za duże stężenie sodu , dziecko  do 3 lat nie powinno go używać, Nebu-Dose mozna spokojnie zastapic czyms innym emotka   poza tym wszystkie leki tak ,jak dla mnie numer jeden . W mojej Aptece sprzedawałyśmy go na potęgę, i każda mama przy następnej wizycie mówiła ze jest świetny, wiec polecam emotka   pomaga przy dzieciach które nie chcą sie inchalowac, a  takich  jest dużo emotka   Wyświetl w wątku >>

Masza86

#6575343 Napisano: 27.02.2019 08:28:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

mczarna napisał(a):

W TTV pokazał się nowy program Patent na Kasę,dla mnie total porażka, sztuczne mega,no i coś miało być o konkursowiczce, pewnie w kolejnym odcinku. Ja już tego pewnie nie obejrzę,ale jak coś to dajcie znać co oni wymyślili z nią . Daję to tu,bo chodzi o patenty właśnie konkursowicza,ciekawe tylko czy faktyczne,czy pisał to ktoś ,kto nie ma pojęcia:P

jak nie zapomnę, to obczaję emotka

ta pani rozwiązuje krzyżówki i dzwoni z odpowiedzią ,  czasem są  krzyżówki gdzie jest zaznaczone ze 3 osoby które zadzwonią danego dnia i o danej godzinie -podadają prawidłowe hasło to wygrywają, kiedyś zadzwoniłam  i też wygrałam emotka   w zwiastunie było pokazane jak pani dzwoni i mówi ze dzwoni z konkursu, przypuszczam ze o to właśnie chodzi, ale program fakt Porażka.Ciekawi mnie gdzie można znaleźć takich dziadków co przyjmą wnuki na "każdy" weekend , upiora mi pranie bo ta mama dała synkowi kilka worków prania, i jeszcze zrobiła obiady na cały tydzień dla rodziny emotka . Jak macie namiary to dajcie. w zamian za te usługi dam "takim dziadkom" kapsułki do prania, płyny do płukania, zmywania, trochę słodyczy a dziadkowi to jeszcze karton Captain Jacka dorzucęemotka  emotka

ps: mam 3 "grzeczne" emotka dziewczynki emotka Wyświetl w wątku >>

Masza86

#6575156 Napisano: 26.02.2019 13:59:19 w Kupię...
Kupie łyzeczke Fantasi z imieniem ; Pola, Iga , Teresa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6575076 Napisano: 26.02.2019 10:54:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

No tak.. dodawałam zdjęcie z Barilla w niedzielę, wczoraj patrzę, że w galerii jest już dużo z poniedziałku, a mojego brak.
Napisałam do nich i poinformowali, że żadnego zgłoszenia ode mnie nie było. Na pewno je dodawałam (chciałam tę miskę!), nie pamiętam tylko, czy na str pojawił się jakiś komunikat, czy nie. Takie to kwiatki wychodzą, jeżeli na @ nie wysyłają powiadomień - wtedy sytuacja była by od razu jasna.
Nie wiem jaki z tego wniosek - chyba, żeby nie zostawiać sobie wszystkiego na ostatnią chwilę emotka
Pocieszę sama siebie - konkurs trwa dalej, a dziś wiosenna pogoda, nawet bardzo wiosenna - u Was też?

mam dokładnie taką sama sytuacje. Marzyła mi się miska dodałam dwa zgłoszenia w dzień X i jedno z tych zdjec jest w galerii, a drugiego zdjęcia brak!
powtórzyłam to samo zdjęcie w niedziele i  nie ma go w galerii. fajne
zdjęcie nie dodane ,średnie jest w galerii . Chociaż wszystko możliwe bo średnim zdjęciem wygrałam patelnie a dopracowanym, aż mężu grafik pochwalił ze nawet mi wyszło emotka   nie wygrało nic . Najlepiej zapomnieć i miło się zaskoczyć Wyświetl w wątku >>

Masza86

#6567741 Napisano: 01.02.2019 00:08:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doo napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

A jak się gra z tym develey? kolejne paragony zwiększają szanse? czy tylko ten jeden pierwszy, a resztę trzeba "grać" na stronie?

W loterii Tak smakuje wygrana, która trwa do maja, każdy paragon to jeden punkt

a jedna osoba moze kilka razy wygrac ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6567708 Napisano: 31.01.2019 20:57:14 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragon stovit z Lidia dziś się kończy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6567221 Napisano: 28.01.2019 11:44:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w Belvicie  można wygrac kilka razy?  sa ograniczenia na gospodarstwo ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6563352 Napisano: 13.01.2019 23:51:24 w Smolar
sasaaabp napisał(a):

pytanie, czy Smolar informuje o wygranych czy trzeba samemu sprawdzać wyniki na ich stronie??


informuje , ale jak sprawdzisz na stronie i masz wygrana możesz już drukować oświadczenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6562842 Napisano: 11.01.2019 12:46:59 w WC - rozmowy o wszystkim
a może, skarbówka DOJRZAŁA twoje WYGRANE I CHCE SPRAWDZIĆ JAK TAM Z twoimi PODATKAMI OD SPRZEDAWANYCH NAGRÓD ?! emotka

  Byc może podstawiony urzednik, jak u mechanika który nie dał paragonu emotka emotka
Zwykły Kowalski o takie rzeczy nie pyta emotka

Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Masza86

#6561135 Napisano: 04.01.2019 23:30:33 w Pomocy!!!!
hej mam problem z moim numerem tel , dostaje wiadomości typu :usługa nie może być zrealizowana z powodu ustawionego limitu lub blokady na usługi Premium . Jak zdjąć blokadę na sms Premium ??

Mam przypuszczenia ze może smolar mnie zablokował, kiedyś jedngo dnia na ich konkurs zgłosiłam chyba z 60 kodów z tigera, brat z kolegami mi zbierał i dali mi je w ostatnim dniu konkursu emotka i od tamtej pory sie zaczeło , na ten numer nie moge nic wygrac u Smolara , a np. dostałąm sms-y ze wygrałam w konkursie jak nie brałam w nich wcale udziału ?! Więc te bobki maja baze z naszymi numerami !

czy muszę zmienić numer ?? jak tak to jaki początek numeru lubią agencje emotka

a tak serio co najkorzystniej się opłaca,jaka sieć ? np rok ważności konta itp, chodzi mi o taki typowy konkursowy
"numerek" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6559949 Napisano: 31.12.2018 17:30:00 w Paragony na trwające konkursy
mam paragon na konkurs https://zgranarodzina.trefl.com/
chętnie wymienię na inny konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6559819 Napisano: 30.12.2018 22:42:15 w Paragony na trwające konkursy
mam paragon na konkurs https://zgranarodzina.trefl.com/
chętnie wymienię na inny konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6559679 Napisano: 29.12.2018 22:00:04 w SZUKAM....
szukam konkursu w którym trezba kupić proszek Lovela Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6559678 Napisano: 29.12.2018 21:57:42 w SZUKAM....
donia7 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

donia7 napisał(a):

Czy bonami z Kaufland można płacić za alkohol? Bo zapomniałam  emotka

Tak emotka  

Dziękuję emotka  

a wydaja reszte z kaufladowych bonów??

i jak jest z bonami w c4 ?? wydaja reszte Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6559336 Napisano: 28.12.2018 00:07:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

czy ktoś dostał bon do smyka z konkursu MAMA DHA?

tak bony sa w formie elektronicznej, do wykorzystania Tylko o-nline, sprawdz dokładnie  poczte emotka  

wiem, że są w takiej formie, ale nadal go nie dostałam

ja miałam w   załączniku w w wiadomości o wygranej Wyświetl w wątku >>
0 0