Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Masza86

Masza86

#6414123 Napisano: 09.10.2017 22:27:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

justfine napisał(a):

A propos tego, kto płacił (czy też zapłaci) - w jednym z odwiedzonych przeze mnie salonów była mowa o tym, że przyślą jakieś dokumenty do zapłacenia podatku. Z tym, że tablet jest przecież wart mniej niż 760 zł, więc chyba podatek go nie dotyczy?

O ile internet nie został w międzyczasie uznany za "medium" to każdy konkurs spoza trio gazeta + radio + tivi podlega opodatkowaniu. Dlatego czasami do nagród za kilkadziesiąt złotych organizator dodaje kwotę przeznaczoną na pokrycie podatku.Ciekawe, czy laureaci Forda na weekend również będą musieli zapłacić podatek od nagrody emotka

Organizator dodaje lub też ściga uczestnika o zapłacenie z własnej kieszeni. Kiedyś BrandSpace robiący konkursy milki w ABC kazał wpłacać podatek od d(u)p(e)relskich nagród pod groźbą utraty nagrody ;/  emotka

pamiętam,od telewizora trzeba było zapłacić 700 zł emotka   a od zegarów( zestaw)Timexa  około 80 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6409684 Napisano: 30.09.2017 19:00:15 w Paragony na trwające konkursy
ma ktos na zbyciu paragon z Pumy ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6405864 Napisano: 21.09.2017 00:08:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

mam problem z milko, dodałam zgłoszenie juz dawno na siebie, a teraz wysłałam na mame.Zaznaczyłam jej miejsce i opis, i o dziwo moje zgłoszenie a nad morza , które już dawno jest na mapie, pokazuje sie w miejscu które dzisiaj zaznaczyłam na mame, zgłaszałam rano,mama nie ma jeszcze maila o pozytywnej weryfikacji,jak to możliwe ?? na pewno wszytsko dobrze wpisałam, dane mamy tez emotka   czy może strona konkursowa po numere IP, zmieniałazgłoszeni uznajac ze to ta sama osoba, moj opis i moje zdjecie jest przeniesione do miejsa gdzie dzis zaznaczyłam mamie, miał ktos taki sam problem ?! emotka

u mnie podobnie, nie przychodzą maile a jak niby otrzymam od nich maile z poprawną weryfikacją to i tak na mapie brak mojego zgłoszenia emotka dziwny ten konkurs po wysłaniu 10 zgłoszeń mam dość  emotka i go sobie odpuszczam....

właśnie mama dostała maila, ze zgłoszenie jest na mapie,sprawdziłam i go nie ma ! emotka w zamian moje wcześniejsze zgłoszenie,jakimś cudem   jest w miejscu w którym miało być mamy ! emotka emotka a w poprzednim moim miejscu aktywności z milko nie ma nic!  Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6405630 Napisano: 20.09.2017 15:21:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam problem z milko, dodałam zgłoszenie juz dawno na siebie, a teraz wysłałam na mame.Zaznaczyłam jej miejsce i opis, i o dziwo moje zgłoszenie a nad morza , które już dawno jest na mapie, pokazuje sie w miejscu które dzisiaj zaznaczyłam na mame, zgłaszałam rano,mama nie ma jeszcze maila o pozytywnej weryfikacji,jak to możliwe ?? na pewno wszytsko dobrze wpisałam, dane mamy tez emotka   czy może strona konkursowa po numere IP, zmieniałazgłoszeni uznajac ze to ta sama osoba, moj opis i moje zdjecie jest przeniesione do miejsa gdzie dzis zaznaczyłam mamie, miał ktos taki sam problem ?! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6405552 Napisano: 20.09.2017 12:54:37 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
iszhara napisał(a):

Na loterię Red Bull w którym promocyjnym sklepie / stacji paliw jest najtańszy Red Bull?

co to z loteria ??
moge linka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6404771 Napisano: 18.09.2017 18:49:27 w Gratulacje! Dla wygranych!
ivanotta napisał(a):

bruce napisał(a):

ivanotta napisał(a):

bruce napisał(a):

ivanotta napisał(a): dzwonili z koła fortuny i zapraszają mnie na nagranie programu  emotka emotka p.s. W stresie to ja się rechotam jak żadba, więc gdybyście w tv widzieli taką rechotającą to najprawdopodobniej będę to ja emotka  

emotka emotka  Gratulacje!

Dzięki! Jeszcze nic nie wygrałam, ale mam nadzieję że z pustymi rękami mnie nie puszczą  emotka

Jasne! emotka  Moim zdaniem samo zaproszenie to już jest wygrana. emotka  Pocieszyć Cię mogę, że ja w stresie zwykle zaniemawiam. emotka emotka

żeby nie było później takiej wpadki jak tutaj: http://www.plotek...na-wpadke-na-to.html

ja wiedziałam że będziesz sławna emotka , zaraz drukuje nasze zdjęcia z Madrytu !  dla zainteresowanych będą do kupienia w wątku wygrane na wymianę/sprzedaż  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
2 notta, brucee 0

Masza86

#6404066 Napisano: 15.09.2017 22:40:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mieli się, mieli, gdzies strona przeskoczy, ale jak klikne ponownie  dodaj zgłoszenie to wyskakuje mi moje zgłoszenie, i pod wyslij  jest maleńkie potwierdzenie,  maila brak  Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6404063 Napisano: 15.09.2017 22:26:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Masza86 napisał(a):

maryam napisał(a):

Ponoć mail aktywacyjny powinien przyjść, ale do mnie nie dotarł..

dostał ktoś maila z potwierdzeniem ? emotka

ja z potwierdzeniem zgłoszenia żebym kliknęła i aktywowała zgłoszenie

ja nic nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6404060 Napisano: 15.09.2017 22:18:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryam napisał(a):

Ponoć mail aktywacyjny powinien przyjść, ale do mnie nie dotarł..

dostał ktos maila z potwierdzeniem ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6404057 Napisano: 15.09.2017 22:04:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryam napisał(a):

Masza86 napisał(a):

Czy po wysłaniu zgłoszenia na olej wielkopolski jest jakieś potwierdzenie? czy jakikolwiek komunikat, maila brak,podziękowania tez brak emotka

Na dole pod napisem "biore udział" malutki napis sie pojawia

dziękuję emotka , naprawdę  malutkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6404052 Napisano: 15.09.2017 21:57:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy po wysłaniu zgłoszenia na olej wielkopolski jest jakieś potwierdzenie? czy jakikolwiek komunikat, maila brak,podziękowania tez brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6402033 Napisano: 11.09.2017 15:32:52 w Kupię...
kupie  Samsung Galaxy J3 oferty z cenami,dokładnym modelem i kolorem proszę na pw emotka   
a może wymiana, zalega mi kilka rzeczy , rozważę każdą ofertę, napisz co chcesz w zamian  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6401835 Napisano: 11.09.2017 11:15:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

kunlunija napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Wysłałem pierwsze kody na Kinder Bueno i w sumie nie wiem po co i dlaczego… uzależnienie normalnie emotka Pierwszy raz trzymam kciuki, by nie wygrać nagrody głównej emotka Kiedy informują o wygranych biletach do kina?

dlaczego nie chcesz wygrać głównej? wydawało mi się że to fajna nagroda, ogromna wartość i nei trzeba płacić podatku z własnej kieszeni emotka

Wiele czynników u mnie wskazuje na NIE. Przede wszystkim, mam maleńkie dziecko, które w marcu przyszłego roku nadal będzie maluszkiem, którego ani ja, ani żona nie zostawimy na tydzień. Druga sprawa flaki mi się przewracają, jak pomyśle, że można wydać tyle kasy na kilkudniową wycieczkę, by pooglądać ponaciągane do granic możliwości twarze „gwiazd”. Mogę iść do kina, obejrzeć dobry film, ale „gwiazdy” nie robią na mnie wrażania emotka Za stary na to jestem i mam inne priorytety emotka
Chętnie przygarnę kasę, bilety i trzymam mocno kciuki, byta nagroda trafiła w łapki osoby, która o tym marzy emotka

jak dla mnie nagroda marzeń emotka fajne sa takie wycieczki i  nagrody na które zwykły "Kowalski" sobie nigdy w zyciu nie pozwoli emotka   jedyne co mnie przeraża to lot samolotem , no nienawidzę latać ! emotka
ale jak coś zrobię wyjątek emotka Wyświetl w wątku >>
2 nkba, alita 0

Masza86

#6400042 Napisano: 06.09.2017 13:32:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jest ograniczenie na gospodarstwo z Hochland  PoloMarket z lampkami Minionki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6399262 Napisano: 04.09.2017 21:26:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

9szesnaście napisał(a):

superloser napisał(a):

maryam napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Czy możecie wysłać zgłoszenie na Kinder Bueno? Mi wyskakuje ciągle "popraw błąd"  emotka

miałam tak samo ale się udało

Mam to samo...masakra

Masakra to znslezienie produktu z jakims kodem emotka  3 sklepy, tylko normalne opakowania.

Zgodnie z regulaminem Kinder Bueno "Opakowanie produktu nie posiada dodatkowej informacji o loterii."wystarczy kupić Kinder Bueno kod jest w środku

Ale jest szansa na opakowanie bez kodu... swietnie. A ja szukam loteryjnego opakowania

wrzuci ktoś zdjęcie jak wygląda ten kod?? Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6399084 Napisano: 04.09.2017 15:45:21 w Kupię...
kupie czajnk srebrny Amica, NOWY bo to n a prezent emotka   był kiedyś do wygrania w konkursie abc https://www.e-kon...aj.html#.Wa1YfbjANXQ konkurs sagi, dokładnie o ten model chodzi, proszę o oferty na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6395239 Napisano: 26.08.2017 17:47:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

czy te vouchery do multikina z coli #smakwakacji trzeba wydrukować czy mogę tylko spisać kod  i podać w kasie ??

wszystkie chwyty dozwolone ja pokazuje w telefonie

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6395236 Napisano: 26.08.2017 17:25:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy te vouchery do multikina z coli #smakwakacji trzeba wydrukować czy mogę tylko spisać kod  i podać w kasie ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6394038 Napisano: 23.08.2017 22:33:43 w SZUKAM....
dzasmina napisał(a):

Masza86 napisał(a):

szukam odpowiedzi jak wyglada zawleczka z Żywca , czerwona czy niebieska?? mam takie i takie, zapomniałam zalogowac a dzis okres przyjmowania zgłoszen na  dodatkowe losowanie sie konczy emotka

niebieska jest z żywca

dzieki a czerwona?? tez ma kod , i jeszcze kilka srebrnych to chyba Xl tak (ma 6 znaków) Wyświetl w wątku >>
0 0

Masza86

#6394033 Napisano: 23.08.2017 22:29:40 w SZUKAM....
szukam odpowiedzi jak wyglada zawleczka z Żywca , czerwona czy niebieska?? mam takie i takie, zapomniałam zalogowac a dzis okres przyjmowania zgłoszen na  dodatkowe losowanie sie konczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0