Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Bimbusia

Bimbusia

#6144165 Napisano: 13.01.2016 09:58:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

Słuchajcie, Lays leci sobie w kulki. Wczoraj mnie zbyli, bo jak wiadomo informacji o biletach na mecz nikt nie otrzymał, więc może jeszcze kilka osób  napisałoby na FB Lays zapytanie o nasze nagrody.

ja zaraz do nich też napisze na FB Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6144062 Napisano: 12.01.2016 21:26:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

luko922 napisał(a):

jokan napisał(a):

@asante napisał(a):

Czy dobrze widzę, ze w tym konkursie belriso HOT nie ma ograniczenia znaków? emotka

dobrze, w regulaminie tez nic nie ma

Fajnie. Szkoda, że numeru paragonu nie trzeba emotka

Czyżby los nagród był już przesądzony, a ich  droga prowadziła do Aleksandrowa? emotka

A Aleksandrów układa też hasełka? emotka  

eeee nie emotka  przesadzacie! 

a kto ich tam wie....zobaczymy czy układa... Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6144051 Napisano: 12.01.2016 21:09:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

jokan napisał(a):

@asante napisał(a):

Czy dobrze widzę, ze w tym konkursie belriso HOT nie ma ograniczenia znaków? emotka

dobrze, w regulaminie tez nic nie ma

Fajnie. Szkoda, że numeru paragonu nie trzeba emotka

Czyżby los nagród był już przesądzony, a ich  droga prowadziła do Aleksandrowa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6143940 Napisano: 12.01.2016 17:06:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

nelunia napisał(a):

Napisałam na FB Lays,  kiedy będą powiadamiać o meczach.... właśnie mi odpisali, że dzisiaj emotka

dzisiaj? serio? ooo...jak fajnie emotka

rezerwuja nam konkursowy samolot pewnie emotka

haha:D ale jajca:D Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6143930 Napisano: 12.01.2016 16:59:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

Napisałam na FB Lays,  kiedy będą powiadamiać o meczach.... właśnie mi odpisali, że dzisiaj emotka

dzisiaj? serio? ooo...jak fajnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6143908 Napisano: 12.01.2016 16:30:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku zadziałaj i na mnie, bo dziś nic nie wygrałam....:(  Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6143339 Napisano: 11.01.2016 15:44:28 w Wkurza mnie...
Bimbusia napisał(a):

giulietta napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

giulietta napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Wkurza mnie, to mało powiedziane. Aż się we mnie zagotowało właśnie! Otóż na fb społeczność o nazwie "Kino Wszechczasów" ogłasza niby konkurs w którym można wygrać bilety. Należy wypełnić formularz, po którym jak wynika z regulaminu przychodzą płatne smsy, kilka razy w tygodniu. No normalnie, rozbój w biały dzień! A ludzie się na to łapią, regulaminu nie przeczytają....Jak napisałam komentarz o tym, żeby ludzie czytali regulamin to dali mi od razu bana na pisanie następnych komentarzy. No normalnie, ręce opadają, co za złodziejstwo się szerzy....

odpowiedź z Helios Polska na fb "Drodzy Widzowie, w związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie profilami w serwisie Facebook, które organizują konkursy, w których do wygrania są bilety do naszej sieci kin, chcielibyśmy poinformować, iż Helios Polska jest jedynym oficjalnym profilem zrzeszającym Fanów naszej sieci w Polsce i nie mamy nic wspólnego z tymi procederami. Wszystkie fałszywe profile są na bieżąco zgłaszane, niemniej proces chwilę trwa, czekamy na reakcję serwisu. Przy tej okazji zapraszamy Was do samodzielnego zgłaszania jakichkolwiek nieprawidłowości oraz tych stron do Administracji FB. Z góry dziękujemy!"  też widziałam ten regulamin i 5 zł za smsa, brak słów, a jeszcze tylu chętnych, a Ciebie zablokowali, bo lewy profil kina emotka

Zgłosiłam tą stronę jako oszustwo. Ponad 18 tys polubień...normalnie naciągacze.

a jeszcze najpierw było 10 biletów, a potem, że takie zainteresowanie niby zrobili drugi konkurs i dali 100 emotka  od razu ta apka była podejrzana emotka  można zgłosić też do UOKiK emotka  już jest pierwsze ostrzeżenie konsumenckie o takich oszustwach https://uokik.gov...ci.php?news_id=12100

Tak...podejrzane to strasznie było. Po moim komentarzu na ich stronie i zablokowaniu mnie z tego powodu już dla mnie było wszystko jasne...szkoda, że tylu ludzi daje się na to nabierać.

Wygląda na to, że już jej nie ma na fb:) Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6143200 Napisano: 11.01.2016 12:37:27 w Konkursy ABC
u mnie też zero wiadomości...:( Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6143183 Napisano: 11.01.2016 12:23:17 w Czy informują/ informowali?
nataszka napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

kluseczka napisał(a):

czy były już wyniki z abc, z konka przedświątecznego z milką, ktoś coś wie?

nie, jeszcze nie...wszyscy czekamy na wyniki:)

a to dzisiaj będą?

o tym, że wyników nie ma to wiemy, ale kiedy one będą to...nie wie nikt... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6143180 Napisano: 11.01.2016 12:19:14 w Czy informują/ informowali?
kluseczka napisał(a):

czy były już wyniki z abc, z konka przedświątecznego z milką, ktoś coś wie?

nie, jeszcze nie...wszyscy czekamy na wyniki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6143177 Napisano: 11.01.2016 12:14:16 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

giulietta napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Wkurza mnie, to mało powiedziane. Aż się we mnie zagotowało właśnie! Otóż na fb społeczność o nazwie "Kino Wszechczasów" ogłasza niby konkurs w którym można wygrać bilety. Należy wypełnić formularz, po którym jak wynika z regulaminu przychodzą płatne smsy, kilka razy w tygodniu. No normalnie, rozbój w biały dzień! A ludzie się na to łapią, regulaminu nie przeczytają....Jak napisałam komentarz o tym, żeby ludzie czytali regulamin to dali mi od razu bana na pisanie następnych komentarzy. No normalnie, ręce opadają, co za złodziejstwo się szerzy....

odpowiedź z Helios Polska na fb "Drodzy Widzowie, w związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie profilami w serwisie Facebook, które organizują konkursy, w których do wygrania są bilety do naszej sieci kin, chcielibyśmy poinformować, iż Helios Polska jest jedynym oficjalnym profilem zrzeszającym Fanów naszej sieci w Polsce i nie mamy nic wspólnego z tymi procederami. Wszystkie fałszywe profile są na bieżąco zgłaszane, niemniej proces chwilę trwa, czekamy na reakcję serwisu. Przy tej okazji zapraszamy Was do samodzielnego zgłaszania jakichkolwiek nieprawidłowości oraz tych stron do Administracji FB. Z góry dziękujemy!"  też widziałam ten regulamin i 5 zł za smsa, brak słów, a jeszcze tylu chętnych, a Ciebie zablokowali, bo lewy profil kina emotka

Zgłosiłam tą stronę jako oszustwo. Ponad 18 tys polubień...normalnie naciągacze.

a jeszcze najpierw było 10 biletów, a potem, że takie zainteresowanie niby zrobili drugi konkurs i dali 100 emotka  od razu ta apka była podejrzana emotka  można zgłosić też do UOKiK emotka  już jest pierwsze ostrzeżenie konsumenckie o takich oszustwach https://uokik.gov...ci.php?news_id=12100

Tak...podejrzane to strasznie było. Po moim komentarzu na ich stronie i zablokowaniu mnie z tego powodu już dla mnie było wszystko jasne...szkoda, że tylu ludzi daje się na to nabierać. Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6143163 Napisano: 11.01.2016 11:57:56 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Wkurza mnie, to mało powiedziane. Aż się we mnie zagotowało właśnie! Otóż na fb społeczność o nazwie "Kino Wszechczasów" ogłasza niby konkurs w którym można wygrać bilety. Należy wypełnić formularz, po którym jak wynika z regulaminu przychodzą płatne smsy, kilka razy w tygodniu. No normalnie, rozbój w biały dzień! A ludzie się na to łapią, regulaminu nie przeczytają....Jak napisałam komentarz o tym, żeby ludzie czytali regulamin to dali mi od razu bana na pisanie następnych komentarzy. No normalnie, ręce opadają, co za złodziejstwo się szerzy....

odpowiedź z Helios Polska na fb "Drodzy Widzowie, w związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie profilami w serwisie Facebook, które organizują konkursy, w których do wygrania są bilety do naszej sieci kin, chcielibyśmy poinformować, iż Helios Polska jest jedynym oficjalnym profilem zrzeszającym Fanów naszej sieci w Polsce i nie mamy nic wspólnego z tymi procederami. Wszystkie fałszywe profile są na bieżąco zgłaszane, niemniej proces chwilę trwa, czekamy na reakcję serwisu. Przy tej okazji zapraszamy Was do samodzielnego zgłaszania jakichkolwiek nieprawidłowości oraz tych stron do Administracji FB. Z góry dziękujemy!"  też widziałam ten regulamin i 5 zł za smsa, brak słów, a jeszcze tylu chętnych, a Ciebie zablokowali, bo lewy profil kina emotka

Zgłosiłam tą stronę jako oszustwo. Ponad 18 tys polubień...normalnie naciągacze. Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6143023 Napisano: 10.01.2016 22:45:26 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, to mało powiedziane. Aż się we mnie zagotowało właśnie! Otóż na fb społeczność o nazwie "Kino Wszechczasów" ogłasza niby konkurs w którym można wygrać bilety. Należy wypełnić formularz, po którym jak wynika z regulaminu przychodzą płatne smsy, kilka razy w tygodniu. No normalnie, rozbój w biały dzień! A ludzie się na to łapią, regulaminu nie przeczytają....Jak napisałam komentarz o tym, żeby ludzie czytali regulamin to dali mi od razu bana na pisanie następnych komentarzy. No normalnie, ręce opadają, co za złodziejstwo się szerzy.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6142951 Napisano: 10.01.2016 17:51:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

berenika2005 napisał(a):

Czy ktos cos wie o biletach z laysow?czy ktos dostał maila lub kontaktował sie z nimi w tej sprawie?

u mnie cisza

na razie  i u mnie cisza

u mnie tez cichutko,a wygrana z konca grudnia emotka

a u mnie z listopada

u nas też z listopada - z drugiej połowy miesiąca. Pisałam do nich na fb i napisali, żeby czekać i maila na pewno dostaniemy. Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6142856 Napisano: 10.01.2016 12:31:24 w Konkursy ABC
Ashedalka napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

cisza...ciekawe kiedy będą te wyniki...

Trochę się robi to irytujące... ;/ 

oj tak, ale na wyniki w niedzielne popołudnie chyba nie ma co liczyć:(

Wszystko możliwe... jak puścili raz smsy po 23:30... to i nie zdziwiłabym się gdyby w niedziele się zdarzyło..

tak? ooo...to ja nie wiedziałam, pierwszy raz wzięłam udział w ich konkursie...w takim razie trzeba czekać nawet w niedzielę emotka

Noo trzeba czekać, a jak nie puści dziś to jutro trzeba dzwonić..

:D to czekamy....jestem uzbrojona w cierpliwość. Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6142852 Napisano: 10.01.2016 12:28:31 w Konkursy ABC
Ashedalka napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

cisza...ciekawe kiedy będą te wyniki...

Trochę się robi to irytujące... ;/ 

oj tak, ale na wyniki w niedzielne popołudnie chyba nie ma co liczyć:(

Wszystko możliwe... jak puścili raz smsy po 23:30... to i nie zdziwiłabym się gdyby w niedziele się zdarzyło..

tak? ooo...to ja nie wiedziałam, pierwszy raz wzięłam udział w ich konkursie...w takim razie trzeba czekać nawet w niedzielę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6142849 Napisano: 10.01.2016 12:25:43 w Konkursy ABC
Ashedalka napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

cisza...ciekawe kiedy będą te wyniki...

Trochę się robi to irytujące... ;/ 

oj tak, ale na wyniki w niedzielne popołudnie chyba nie ma co liczyć:( Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6142847 Napisano: 10.01.2016 12:23:22 w Konkursy ABC
cisza...ciekawe kiedy będą te wyniki... Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6142466 Napisano: 08.01.2016 21:55:27 w Konkursy ABC
Ashedalka napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

nataszka napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

U Was też cisza z Milką ? emotka  

Cisza , jedną anegdotkę puściłam , krótką - treściwąemotka

Ehh czyżby był dziś zawód, że nie wyśle smsów ... 

Pewnie puszczą w niedzielę o północy. Dziwne godziny pracy to cecha tej agencji. Mam nadzieję, że nikt z was na mój tv się nie czai emotka emotka

Jest 3 - to akurat i 1 dla mnie starczy emotka  

Pewnie tak samo się doczekam jak w poprzedniej milceemotka . A tak mi się marzy ten TV w końcu

Ja się pocieszę walizkami emotka  

ja też czekam na nową milkę. W starej nie grałam i w ogóle gram pierwszy raz w ABC....ja bym się tymi grami nawet pocieszyła emotka

No gry też niczego sobie emotka  nawet te sztućce są ok jak dla mnie emotka  

Tak, na sztućce też bym się nie obraziła emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6142463 Napisano: 08.01.2016 21:52:26 w Konkursy ABC
Ashedalka napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

nataszka napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

U Was też cisza z Milką ? emotka  

Cisza , jedną anegdotkę puściłam , krótką - treściwąemotka

Ehh czyżby był dziś zawód, że nie wyśle smsów ... 

Pewnie puszczą w niedzielę o północy. Dziwne godziny pracy to cecha tej agencji. Mam nadzieję, że nikt z was na mój tv się nie czai emotka emotka

Jest 3 - to akurat i 1 dla mnie starczy emotka  

Pewnie tak samo się doczekam jak w poprzedniej milceemotka . A tak mi się marzy ten TV w końcu

Ja się pocieszę walizkami emotka  

ja też czekam na nową milkę. W starej nie grałam i w ogóle gram pierwszy raz w ABC....ja bym się tymi grami nawet pocieszyła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0