Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bonitta

bonitta

#6248304 Napisano: 31.08.2016 21:40:45 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

gdzie ubezpieczacie dzieci na rok szkolny? Możecie coś polecić

www.bezpieczny.pl jest znizka 10% za wpisanie kodu 01451, ciekawa oferte ma tez axa. Odradzam PZU, wlasnie walcze z nimi o odszkodowanie, orka na ugorze.. Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6248294 Napisano: 31.08.2016 21:33:09 w Wkurza mnie...
Szczerze mowiac mnie tez zdumiewa to robienie zakupow komus, praktycznie sponsorowanie komus zycia. Pewnie, ze to nie moja sprawa, nie chce to nie kupuje paragonow od kogos. Niedawno zapropomowalam, ze zaplace za zakupy i przesylke ich do mnie bo kwota to bylo 25zl. Okazalo sie, ze nie, bo to za duzo roboty, znacznie mniej roboty to kupic i miec dla siebie w koncu. Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6248287 Napisano: 31.08.2016 21:29:00 w Wkurza mnie...
Cudna dyskusja emotka  zreszta od lat sie powtarza. Bez watku paragony i tak nadal bedzie mozna kupic paragon, zacznie sie "ukryte" kupowanie typu: mam jeden "plakat" Kamis do sprzedania, na nim wyjatkowej urody pieprz i sol.. A starsi forumowicze beda kupowac na priv od siebie.  Temat przewija sie od lat. Zreszta w watku paragonowym jest masa dlugoletnich konkursowiczow, nowi sa rowniez i to nowi tak wkurzaja tych dlugo grajacych bo im konkurencje robia. Jestem na forum od 10 lat (mialam awarie kompa, stracilam dane i logowalam sie na nowo) i znam moze ze dwie osoby (Joan na przyklad) ktore nigdy nie kupowaly paragonu po konkursie. Jestem ciekawa co admini postanowia.. Wyświetl w wątku >>
1 margo466 0

bonitta

#6246953 Napisano: 28.08.2016 18:15:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

bonitta napisał(a):

pioge7 napisał(a):

trampek, napisał(a):

mam pytanko przegladam gazetke i tam jest o tej akcji wspomniane
http://gangswiezakow.biedronka.pl/

skad jest ta karta w sklepie daja czy jak? wiecie moze?

http://www.fakt.p...-na-pluszaki/e1mbgrl 40 zł jeden punkt 2400 zł na maskotkę... 19 tys. Na komplet trzeba zostawić w biedronce 

Jak w zakupach za 40 zł jest owoc albo warzywo to plus jeden punkt do puli, jak jest karta biedronka to plus kolejny, jak jest produkt aktualnie promocyjny to plus kolejny. Generalnie za 40 zł jak się człowiek zmusi do zakupienia wszystkiego plus karta to można i 4 punkty zdobyć emotka

Co znaczy że i tak ileś stow trzeba dac za 1 warzywo 

Owszem, bo to chyba ma być przy okazji zakupów, samo dla siebie to się nie opłaca bo te warzywa można będzie też kupić za 49 zł bodajże. To takie wielkie pluszowe warzywa, są już w mojej biedronce na takim mega straganie przy kasie. One są wielkości tych pluszaków Agry Birds, które kiedyś były w tesco.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6246929 Napisano: 28.08.2016 16:19:57 w TESCO konkursy
bc14 napisał(a):

jak jest opisany paragon z Lech free?

znalazlam paragon z nazwa lech PR

lech pr to lech premium Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6246927 Napisano: 28.08.2016 16:16:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

trampek, napisał(a):

mam pytanko przegladam gazetke i tam jest o tej akcji wspomniane
http://gangswiezakow.biedronka.pl/

skad jest ta karta w sklepie daja czy jak? wiecie moze?

http://www.fakt.p...-na-pluszaki/e1mbgrl 40 zł jeden punkt 2400 zł na maskotkę... 19 tys. Na komplet trzeba zostawić w biedronce 

Jak w zakupach za 40 zł jest owoc albo warzywo to plus jeden punkt do puli, jak jest karta biedronka to plus kolejny, jak jest produkt aktualnie promocyjny to plus kolejny. Generalnie za 40 zł jak się człowiek zmusi do zakupienia wszystkiego plus karta to można i 4 punkty zdobyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6244866 Napisano: 23.08.2016 13:47:50 w Biedronka
Przed minutą kosz, zgłoszenie z 15 lipca, na sto procent wcześniej nie bylo nieodebrane więc chyba nie po kolei idą Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6243598 Napisano: 20.08.2016 12:37:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

trampek, napisał(a):

mam pytanie bo przyszedł mi ten formularz surf do wypelnienia ale gdzie tam jest wyslij? bo ja mam tylko te dwa kwadraciki zaznacz i nie ma wysljij strona nie chce isc na dol tez tak macie???

ja pomniejszyłam stronę i pokazało się wyślij emotka

Czy u was tez po wyslaniu danych pojawia sie okienko z Ok a po wcisnieciu ok strona wraca do wypelnionego formularza? Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6243423 Napisano: 19.08.2016 19:51:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Czy ktoa nie dostal maila os surf mimo w jeat na liscie?

Ja, tekst mój, myślę, że jeszcze będą słali:) Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

bonitta

#6242933 Napisano: 19.08.2016 00:00:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pralka od Surf, strasznie się cieszę, moja pierwsza:) Wyświetl w wątku >>

bonitta

#6242833 Napisano: 18.08.2016 21:02:47 w SZUKAM....
petunija1 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

surf śle maile czy tylko na liście trzeba się szukać?

Na liście niestety emotka

Czy oni potem powiadamiaja mailowo? W regulaminie nic nie widze, czy my mamy sami im wyslac dane? Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6242449 Napisano: 18.08.2016 13:28:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Przed sekundą telefon z walizką z Biedronki, zgłoszenie z 1 dnia, telefon z numeru 618 Wyświetl w wątku >>

bonitta

#6242440 Napisano: 18.08.2016 13:21:11 w Biedronka
brudny napisał(a):

edzia21 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Ma ktos doswiadczenie ze starterami jak dzwonia z prywatnego? Czy po wlozeniu startera do telefonu powinien pojawic sie komunikat o nieodebranym zastrzezonym, czy niekoniecznie? 

nie, nigdy się nie pojawia emotka

Edzia to zależy od aparatu i systemu, w androidzie raczej zawsze masz w połączeniach zapis Numer prywatny


Edzia ma rację, telefon jest wyłączony gdy dzwoni prywatny numer, właściciel włącza telefon i info o tym, że podczas wyłączonego telefonu dzwonił numer prywatny się nie pojawia. Mam kilka telefonów z androidem i w żadnym się nie pojawia. Natomiast gdyby numer prywatny dzwonił gdy telefon jest włączony to owszem - pojawi się informacja o nieodebranym prywatnym.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6237611 Napisano: 04.08.2016 22:48:36 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

bonitta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Syoss  -henkel bierze udział w konkursie?

Skoro go nie ma w regulaminie, ani nawet na "plakaciuku", czy też "konkursowym standzie" - raczej nie bierze emotka

Mam odpowiedz mailową od Albedo,  że bierze i w razie czego będę się tym podpierac choć mają prawo nie uznać. 

Skoro uważają, że bierze - dlaczego nie umieścili go w regulaminie? Trochę taka dziwna sprawa.

Tez mam obawy, niestety kupilam "przed orkiestra" i tak tez poslalam zgloszenie. Potem dopiero pytalam Albedo. Nikogo nie namawiam na Syoss a wrecz odradzam, ja poslalam zanim Biedronka opublikowala regulamin i licze sie z nieotrzymaniem nagrody w razie "w". Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6237570 Napisano: 04.08.2016 20:57:04 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Syoss  -henkel bierze udział w konkursie?

Skoro go nie ma w regulaminie, ani nawet na "plakaciuku", czy też "konkursowym standzie" - raczej nie bierze emotka

Mam odpowiedz mailową od Albedo,  że bierze i w razie czego będę się tym podpierac choć mają prawo nie uznać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6236010 Napisano: 01.08.2016 17:14:56 w Biedronka
bonitta napisał(a):

defed napisał(a):

Konkurs "Pielęgnacja na wakacjach": marka Syoss bierze udział w konkursie. W regulaminie wkradł się błąd,właśnie go poprawiamy.
Jeśli faktycznie poprawią regulamin, to bardzo się cieszę, bo farby Syoss to jedyne, po użyciu których nie swędzi mnie skóra głowy emotka

DEFED emotka ))))))) kocham Cię emotka ) godzinę temu wróciłam z Biedronki z dwoma SYOSS ami bo są na wyprzedaży i po przeczytaniu forum usiadłam i plułam w brodę, super, że biorą udział, dzięki za info!!!!!

Szampon SYOSS na wyprzedaży kosztuje 5 zł, są trzy rodzaje, to jedyne co mi się z tej akcji przyda, bo generalnie po którymś konkursie Biedronki produktów tej marki mam więcej niż ludzi, których mogłabym nimi obdarować.. Wyświetl w wątku >>
1 kropunia 0

bonitta

#6236009 Napisano: 01.08.2016 17:12:50 w Biedronka
defed napisał(a):

Konkurs "Pielęgnacja na wakacjach": marka Syoss bierze udział w konkursie. W regulaminie wkradł się błąd,właśnie go poprawiamy.
Jeśli faktycznie poprawią regulamin, to bardzo się cieszę, bo farby Syoss to jedyne, po użyciu których nie swędzi mnie skóra głowy emotka

DEFED emotka ))))))) kocham Cię emotka ) godzinę temu wróciłam z Biedronki z dwoma SYOSS ami bo są na wyprzedaży i po przeczytaniu forum usiadłam i plułam w brodę, super, że biorą udział, dzięki za info!!!!! Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

bonitta

#6235283 Napisano: 30.07.2016 16:46:22 w Kupię...
kupię koc piknikowy/matę plażową  Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6235276 Napisano: 30.07.2016 15:59:10 w Pomocy!!!!
HOLLY napisał(a):

kammaro napisał(a):

Potrzebuję porady, co napisać w usprawiedliwieniu, aby nie stawić się na rozprawę w charakterze świadka.
Chodzi o zakup przez internet, składałam zeznania (chyba w 2007r.) i dziś dostałam wezwanie do sądu oddalonego o 450km! Dzwoniłam do sądu i babka powiedziała mi, że mogę napisać pismo z prośbą o zwolnienie ze stawiennictwa i jakoś to uzasadnić. Wtedy prokurator zapozna się z moimi zeznaniami i jeśli stwierdzi, że są ważne w sprawie, to dostanę odpowiedź, że muszę się stawić. Ale jest też szansa, że stwierdzi, że moje zeznania nie są tak ważne dla sprawy i mnie zwolni z obecności. Tylko co mam wpisać w tym uzasadnieniu? emotka

Może lepiej złóż wniosek o przesłuchanie świadka w sądzie właściwym dla jego miejsca zamieszkania? 

Dokładnie tak, ja bez problemu zostałam przesłuchana w swoim mieście i oszczędziło mi to drogi ponad 300 km, napisz pismo, w większości wypadków są rozpatrywane pozytywnie jeżeli tylko charakter sprawy na to pozwoli.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6231389 Napisano: 20.07.2016 19:45:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mam ekspres z Biedronki emotka  wypowiedz na 600 znaków więc zgodnie z tym co pisali nagrodzili dłuższe smsy emotka Wyświetl w wątku >>
1 vivi 1 ZetZ