Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bonitta

bonitta

#6057680 Napisano: 17.08.2015 17:26:23 w Wkurza mnie...
kasiulll napisał(a):

Wkurza mnie niedbałość w całej tej Loteriadzie.
Kupiłam dziś zakłady za 20zł w dużym lotku i zadowolona wyszłam z punktu lotka do domu. Pod domem zorientowalam się, że przecież ta kobieta nie wydala  mi kuponu loteriady. Stwierdzilam ,że po niego wrócę i się o niego przypomnę. Wróciłam do okienka i kobieta od razu nic nie mówiąc dała mi kupon (miała go juz na biurku, nie drukowała przy mnie-podejrzewam , że miala tam cały stosik takich nieodebranych kuponów emotka Wyszłam po raz drugi zadowolona i w drodze do domu zaczęłam ten kupon analizować. Wydrukowany 13 minut później niż mój kupon lotto a do tego "ten kupon to 1 szansa w Loteriadzie!", a mój prawdziwy powinien obejmować bodajże 2 szanse... Ładne jaja robią z tymi kuponami. Nie chce mi się iść tam po raz trzeci i upominać (chyba  że będę miala po drodze...) ale wkurzyłam się tym. No przeciez nie wyrzucają tych nieodebranych kuponów do śmieci emotka

Są fora (wystarczy wpisać loteriada w google) gdzie grający piszą ile zdołają zgromadzić kuponów chodząc po kolekturach lub za "wino i czekoladki" od obsługujących lotto. To są setki szans. W zeszłym roku wygrałam tablet za dosłownie kilka zgłoszeń, w tym nie gram ale życzę wygranych wyłącznie tym, którzy wprowadzają własne kody a reszta niech wygra wyłącznie ból palców od wprowadzania setek kuponów....
W temacie wkurza mnie burza, od rana pochmurno, parno, kręci się w powietrzu i nie chce sypnąć deszczem.. Mowa o Wielkopolsce, pod Koninem czekam na deszcz.. Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6057667 Napisano: 17.08.2015 16:51:57 w Kupię...
kupię odkurzacz bosch stojący, proszę o oferty na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6057431 Napisano: 16.08.2015 22:14:40 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

martunik3 napisał(a):

rencia163 napisał(a):

Czy tak szybko mi ktoś odpowie? W konkursie Leona może być zgłoszenie dłuższe niż 1 sms?

tak emotka

Czy na pewno ? Chciałam dziś wysłać koleżance zgłoszenie na 178 znaków i otrzymała wiadomość: "Bardzo nam przykro, ale treść wiadomości SMS jest nieprawidłowa. Proszę spróbować jeszcze raz"...  Bardzo mi głupio z tego powodu, gdyż swoje zgłoszenie wysyłam zawsze na ostatnią chwilę i staram się zmieścić w 160 znakach, więc nie testowałam wcześniej... A może mają dziś jakąś awarię ? Czy ktoś dziś próbował ? :zakrecony

Wczoraj przeszło moje zgłoszenie na trzy smsy w sumie. Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6055760 Napisano: 11.08.2015 15:03:10 w Biedronka
gosia16 napisał(a):

jokan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

jokan napisał(a):

delvitto napisał(a):

jokan napisał(a):

nie wicie moze co jest w walizkach Leona - wiem, ze artykuly szkolne, ale mi chodzi o jakosc, czy to jakies made in China czy moze cos lepszego ?

no właśnie, też mnie to intryguje;) w regulaminie tylko wartość jest podana, chyba 55 zl, no ale wiadomo, że to może być mocno zawyżone;(

dlatego się właśnie zastanawiam, czy warto brac udział...bo dla chińszczyzny to raczej nie - szkoda, ze nie ma zdjęć tych nagród emotka

jeżeli to takie walizki jak były wcześniej do wygrania to artykuły Made in Lenon


czyli jakie?

my mamy piórnik z Leona, ale to z kiedyś kiedyś i nie pamiętam czy były tam art. szkolne w środku i jakiej jakości.
a sam piórniczek ok

nie było na nich chyba żadnej marki tylko napis Leon,jakość jak dla nas bardzo średnia ,chociaż walizka służy nam do tej pory

W środku były wtedy: farbki,  zestaw linijek,  zestaw pedzelkow,  piornik,  kredki swiecowe,  kredki oliwkowy,  wszystko z logo Leon, made in china, kredki i linijki do niczego, reszta znośne,  najlepsza walizka, niezniszczalna od lat! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6055756 Napisano: 11.08.2015 14:59:07 w Biedronka
beata28 napisał(a):

xxmarzaxx napisał(a):

beata28 napisał(a):

xxmarzaxx napisał(a):

Udaje się Wam wysyłać sms na ten konkurs Leona?? wysyłam sms wg wzoru z regulaminu i przychodzi zwrotka "bardzo nam przykro ale treść wiadomości jest błędna. Proszę spróbować jeszcze raz".
I przede wszystkim numer paragonu to numer systemowy czy ten z góry??

akurat o tym w innym watku pisałam, mam ten sam problem, juz 4 razy na rózne  sposoby słałam i du...

a z jakieś sieci?? ja z play? ale to chyba nie ma znaczenia

tak z play

Wysłałam kilka z play i wszędzie przyszła zwrotka z podziękowaniem i kodem do gry na stronie Leona. Wpisujecie to wszystko co trzeba? Biedronka.hortex.numerparagonu.tresc? Cały profil dużymi literami Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6054492 Napisano: 08.08.2015 13:16:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ondine napisał(a):

Wygrał ktoś kiedykolwiek w Loteriadzie?? emotka

w zeszłym roku tablet, jednym zgłoszeniem Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6054484 Napisano: 08.08.2015 12:58:02 w Wkurza mnie...
agicho napisał(a):

wkurza mnie ,że pseudo fachowcy "dociepleniowcy" wybili mi szybę w drzwiach balkonowych .
Ponadto przesyłka na która czekałam InPostem, rzekomo została przeze mnie odebrana. Nie wiem co z tym fantem mogę zrobić- nikt nie odbierał a przesyłki nie ma emotka emotka

Czy ktoś wie co z tym fantem można zrobić?

Miałam identycznie z InPostem, zadzwoniłam i poprosiłam o informację kto odbierał przesyłkę bo na pewno nie ja, po godzinie okazało się, że to błąd i następnego dnia paczka była u mnie.
Wkurza mnie, że kupiłam Leona w Biedronce na konkurs zaczynający się w poniedziałek... dobrze, że to tylko 3,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6053229 Napisano: 05.08.2015 15:05:22 w Paragony
mam syoss z laboo z 20 lipca Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6053228 Napisano: 05.08.2015 15:03:17 w Smolar
wiem, że takie pytanie już było ale nie mogę się doszukać odpowiedzi, czy smolar żabka z somersby informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6053018 Napisano: 05.08.2015 08:46:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Magiczny wątku sypnij no nagrodami, bo nic mi nie idzie... Wyświetl w wątku >>
0 0