Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika yreks

yreks

#6545187 Napisano: 08.11.2018 08:14:44 w Pomocy!!!!
Szukam pomocy z TQ Group. Na forum to jeden z bardziej skutecznych konkursów,  zawsze spora grupa uczestników z różnych miast chwali się nawet kilkoma bonami. Gram niemal przy każdym budżecie jednak jeszcze nigdy nie udało mi się wygrać. Dziwi to, że w konkursach z mniejszą ilością nagród z innym organizatorem czasem coś wpada. Ktoś podpowie jak ich rozgryźć, co lubią? Może być pw. Będę bardzo wdzięczny.   Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

yreks

#6542255 Napisano: 26.10.2018 17:58:20 w Winiary
mariolakal napisał(a):

Czy wg nowych "przepisów" można wysłać drugi paragon na te same dane, jeśli się nie wygrało ? Swój paragon zgłaszałam 28.09 i znalazłam się na licie rezerwowej... Okazało się, że rezerwa z tego dnia już poszła, jednak nie do mnie... Czy warto zainwestować drugą stówę ?  emotka

Podbijam. Czy ktoś komu nie udało się z rezerwą próbował ponownie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6539773 Napisano: 18.10.2018 12:56:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tereniagno napisał(a):

ola120 napisał(a):

Dzisiaj kupiłam 10 Prince polo i 1 paragon znalazłam. Sama się sobie dziwię, że jeszcze mam jakąś nadzieję. Zgłosiłam wszystkie o różnych godzinach i wielkie 0. emotka

U mnie to samo emotka Milka wysłanych kilka zgłoszeń dziś i same pudła. emotka
Prince Polo też 10 i same pudła emotka
a z Crunchipsów masakra-w ciągu godziny,nawet ponad godzinę wpisałam chyba z 35 zgłoszeń i same pudła,
więc nie wiem kiedy te bramki się otwierają emotka emotka
Ferrero też pudło-nie mam już sił na to emotka emotka
Mam jeszcze 1 paragon z Ferrero i Frosty,boję się puścić,żeby znowu nie było pudła.Na dziś ich wystarczy emotka emotka

Ale w crunchipsach bramki otwieraja sie co 25min. Wystarczy byc szybszym od bota  Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6538739 Napisano: 16.10.2018 13:06:11 w Czy informują/ informowali?
ktosiek1 napisał(a):

A co z loterią Wedel Carrefour? Ktoś pochwalił się samochodem, a wiadomo co z reszta nagród?

były wygrane na forum karty i nagrody rzeczowe - pojedyncze wpisy (jakos kolo 5 pazdziernika informowali) Za to duzo wiecej osób pochwaliło się wygranymi w ITM Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

yreks

#6537843 Napisano: 13.10.2018 09:44:43 w Winiary
andii napisał(a):

sarenka napisał(a):

Czy rezerwowi z 21.09 - 24.09 zostali powiadomieni?

podbijam

Jedna osoba z forum pisala mi ze ma potwierdzenie rezerwy z 3.10  Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

yreks

#6537371 Napisano: 12.10.2018 09:02:02 w Czy informują/ informowali?
harnas napisał(a):

NIVEA z edycji sklepowych natura, tesco itd?

Podobno dzisiaj maja informowac Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6536928 Napisano: 11.10.2018 05:39:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na froste potrzeba paluszki w opoakowaniu promocyjnym? Czy zwykle tez maja kody? Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6536572 Napisano: 10.10.2018 09:13:54 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Wkurza mnie, że SŁOWA zmieniają znaczenie. Kto w tych agencjach pracuje? Tania siła ze wschodu? Ludzie bez matury z polskiego?

Regulamin Monster Munch 

Losowania Nagród Dnia – 25 losowań (jedno losowanie dziennie), które odbywają się w każdy dzień roboczy od 05.10.2018 r. do 09.11.2018 r. Losowania obejmują zgłoszenia dokonane w dniu poprzedzającym losowanie, z wyjątkiem losowania w dniu 05.10.2018 r., które obejmuje zgłoszenia dokonane od dnia 07.09.2018 r. do dnia 04.10.2018 r. 

Kiedy to "dzienna" staje się faktycznie nagrodą blisko miesięczną. 

Czy tak ciężko zrobić loterię z taką samą ilością nagród KAŻDEGO DNIA KALENDARZOWEGO, zwłaszcza, kiedy chce się użyć słowa "dzienne"?!?

Skoro, Zgłoszenia do Loterii przyjmowane są od dnia 07.09.2018 r. do dnia 08.11.2018 to chyba pracownik Kropka Bordo może policzyć,  że to 62 dni... I dać 3 nagrody dzienne, zamiast głupio kombinować. Chyba matma: 3x62 go nie przeskoczy? Ale skoro dzienna to okres 4 tygodni, to  na pulpicie ma kalkulator..
Promocja "na tanio" może tylko odzwierciedlć jakość produktu. Szkoda kasy na profesjonalną ekipę to na surowcach do produkcji też się tnie. Ciekawe, czy ludzie na produkcji tych Monster Munch, są w stanie zrozumieć znaczenie słów w recepturze na te Chrupki?!? Czy też interpretują, jak pasuje????

Pracownik Kropki Bordo to raczej kombinuje jak dotrwać do weekendu ... 
https://www.gowor...opinie_czytaj,967327 Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

yreks

#6536541 Napisano: 10.10.2018 07:26:18 w SZUKAM....
Zglsszal ktos wczoraj paragon z groszka na loterie szybka kasa i nadal nie dostal zwrotki? Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6536385 Napisano: 09.10.2018 17:13:58 w SZUKAM....
tereniagno napisał(a):

Czy w październiku mogę zarejestrować paragon wrześniowy  na Winiary?-na loterię

Slij bez obaw  Wyświetl w wątku >>

yreks

#6536104 Napisano: 08.10.2018 20:53:25 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
karkocka napisał(a):

yreks napisał(a):

krzysieq napisał(a):

Ktoś wie gdzie w ogóle dostać Dobropolanki JBB?

Podbijam

https://jbb.pl/sklepy/

niestety nic w okolicy. Ktoś spotkał je w jakiejś sieciówce ? Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6536019 Napisano: 08.10.2018 18:02:01 w Czy informują/ informowali?
FBjoanna12 napisał(a):

Witam, czy były już wyniki z Henkel "Czysty start"? jak informowali np ze Spara

a co to za konkurs?  Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6535884 Napisano: 08.10.2018 12:42:51 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
krzysieq napisał(a):

Ktoś wie gdzie w ogóle dostać Dobropolanki JBB?

Podbijam Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6535081 Napisano: 05.10.2018 08:30:21 w Smolar
loteryjny napisał(a):

mirai napisał(a):

 Loteria "Święto Piwa - Żywiec 2018" Żabka /Freshmarket - losowanie 01.10 - czy Smolar już informował emotka .

Nie ma co się nastawiać na wygraną skoro pewnie automaty poszły w ruch bo Smolar z niewiadomych przyczyn, może celowo nie zabezpieczył tej loterii recaptchą, podobnie jak smolarowy underground media z mk cafe i fortem  emotka emotka . Trochę szkoda tymbardziej, że Smolar od jakiegoś czerwca zrobił przestój z fajnymi loteriami.

Nie grałem ale w regulaminie MK Cafe piszą o zabezpieczeniach:
...dokonanie prawidłowej weryfikacji poprzez stosowany przez organizatora mechanizm zabezpieczający reCAPTCHA celem, którego jest dopuszczenie do przesłania danych wypełnionych tylko przez człowieka (oznacza to np. konieczność zaznaczenia pola kontrolnego i /lub wykonania zadania, w tym m. in. przepisanie kodu z obrazka wskazanego na stronie internetowej loterii lub zaznaczenie konkretnego rodzaju obrazka / obrazków). Wyświetl w wątku >>

yreks

#6534696 Napisano: 04.10.2018 07:44:33 w Czy informują/ informowali?
chorzi85 napisał(a):

Czy informowali już o wynikach konkursu PERSIL Nagrody na okrągło? Wyłonienie laureatów wg regulaminu - 03.10.2018

Wyniki sa na stronie ale na forum nie widzialem wpisow. Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6534389 Napisano: 03.10.2018 13:23:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

yreks napisał(a):

Liczyłem co do sekundy, kilka paragonów wysłanych rowno 25 minut po ostatnim laureacie, kilka paragonów na 2 i minute przed i ... brak szczęścia(?) Mimo iż w tym samym momencie pojawia się nazwisko w liscie laureatów. Wygrywają ciągle Ci sami Zauważylem też, że laureaci pojawiają się cześciej niż raz na 25 min Zwłaszcza przy kwocie 200zł. Utwierdzam się w przekonaniu, że kropka Bordo to pseudo-agencja. Swoj popis dali już w Zozolach. 

Daleka jestem od spiskowych teorii typu związek agencji z laureatami, natomiast nie mam pojęcia jak można być takim durniem, żeby wstawić bramki o przewidywalnych/powtarzających się godzinach (czyli w równych odstępach czasowych), jak można je wrzucić losowo. I do tego nie trzeba informatyka, wystarczy funkcja LOS w Excelu i już mamy czasy nieprzewidywalne... emotka

Jestem żywym przykładem, że nie jest to takie proste emotka  Śledze tą loterię niemal od początku, wraz ze znajomymi próbujemy coś ugrać. Ewidentnie system działa inaczej. Chociażby dlatego że laureaci pojawiają się częściej. Wyświetl w wątku >>
1 agawa78 0

yreks

#6534383 Napisano: 03.10.2018 13:08:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
nataliarobert473 napisał(a):

yreks napisał(a):

Wow N@ataliarobert473 czesze Crunchipsy jak Polska Brazylie! Jak ze skutecznością? dużo dziennie zgłoszeń wysyłasz? Chyba że wszystkie strzały celne? Mimo wszystko podziwiam szczęście i moje szczere gratulacje!

Na 24 paragony - 22 wygrane. Zazwyczaj wysyłam max 2 zgłoszenia dziennie, wczoraj 5 paragonów emotka  Ta loteria ze szczęściem chyba nie ma nic wspólnego - wystarczy policzyć kiedy otwierają się bramki i mieć dobry refleks  emotka

Liczyłem co do sekundy, kilka paragonów wysłanych rowno 25 minut po ostatnim laureacie, kilka paragonów na 2 i minute przed i ... brak szczęścia(?) Mimo iż w tym samym momencie pojawia się nazwisko w liscie laureatów. Wygrywają ciągle Ci sami Zauważylem też, że laureaci pojawiają się cześciej niż raz na 25 min Zwłaszcza przy kwocie 200zł. Utwierdzam się w przekonaniu, że kropka Bordo to pseudo-agencja. Swoj popis dali już w Zozolach.  Wyświetl w wątku >>

yreks

#6533434 Napisano: 01.10.2018 08:20:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
Wow N@ataliarobert473 czesze Crunchipsy jak Polska Brazylie! Jak ze skutecznością? dużo dziennie zgłoszeń wysyłasz? Chyba że wszystkie strzały celne? Mimo wszystko podziwiam szczęście i moje szczere gratulacje! Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6531076 Napisano: 23.09.2018 20:46:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kiedywreszciewygram napisał(a):

A ja się poddaję z crunchipsa wysłalem już 9 paragonów i nic. Został mi ostatni ale i tak za pewne nie siądzie.
Zastanawia mnie tylko jedno..... Na ogół  w gronie zwycięzców przewijają się te same miasta i te same imiona. Ludzie wyczaili sposób czy może to boty........

Zwykły Kowalski jest na straconej pozycji w tej loterii. W liście lauratów: Luka, Wicia, Hary, Kosta... Wyświetl w wątku >>
0 0