Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika yreks

yreks

#6743091 Napisano: 10.11.2020 14:23:24 w Problemy z logowaniem
korzystam ze starej wersji strony i od kilku dni nie ładują się ikony przy tematach oraz ranga na forum przy nicku. Jakis pomysł jak to naprawić? Czyszczenie ciasteczek z witryny nie pomogło. To wina starej wersji?  Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6743088 Napisano: 10.11.2020 14:09:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

działa wam Knorr ceneo? Nie można wysłać....

Pewnie ktos sie podpial jak to bylo w Heinz, Leszku i mydlach z kartami itp

a co tam sie działo, bo nie jestem w temacie?

ktoś wie o co chodzi ? Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6742423 Napisano: 07.11.2020 22:30:30 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam colgate biedronka za 8zł Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6742053 Napisano: 06.11.2020 08:19:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z almette jest jakies dodatkowe losownie czy mozna wyrzucic wieczka i paragony? Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6741231 Napisano: 02.11.2020 15:47:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

monkakk napisał(a):

edzia3 napisał(a):

bluszczowelove napisał(a):

przejs napisał(a):

slomkab napisał(a):

I u mnie pudła 

wysłałam około 20 paragonów z Knorra od wczoraj, w różnych godzinach itd i kiszka

ja wczoraj 4 i też nic. 

i ja wczoraj też wysyłam chyba z 7 i nic, coś to podejrzane

Czy ja wiem... Konkurs ogólnopolski, kupować można było dużo wcześniej. Było mnóstwo czasu na przygotowania dla tych co w bramkach wymiatają emotka

Produkt bardzo tani,tysiace grających,odpowiedź nasuwa się sama.

Nas też są tysiące i nikt sie nie chwalił Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

yreks

#6736903 Napisano: 16.10.2020 15:54:58 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
maverick napisał(a):

yreks napisał(a):

gdzie najtaniej olej wielkopolski? jest gdzieś w promocji?

od 19.10.2020 w Netto, nie wiem czy ktoś da mniej emotka

brak netto w tej części Polski emotka  ktoś gdzieś jeszcze spotkał ? Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6736868 Napisano: 16.10.2020 13:51:59 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
gdzie najtaniej olej wielkopolski? jest gdzieś w promocji? Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6725291 Napisano: 28.08.2020 12:49:54 w Czy informują/ informowali?
Czy kuchnia staropolska juz rozstrzygnieta ? Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6724721 Napisano: 26.08.2020 13:14:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jak tam loteria 6 wspaniałych 
Wpisujcie miasta emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6724073 Napisano: 24.08.2020 09:12:04 w Smolar
j
fiona25 napisał(a):

delvitto napisał(a):

Bardzo ciekawa jest ta dyskusja na temat Smolara. Żadna inna agencja nie wzbudza tylu emocji.
Powiem tak, skoro Smolar jest na forum, i my o tym wiemy, a On też wie, że my to wiemy, to... może by się ujawnił i wytłumaczył, jak to jest w istocie z tymi teoriami spiskowymi. Może byśmy zawarli jakiś rozejm, i zaczęli współpracę emotka  może jest coś, co możemy zrobić, by Smolar nas pokochał równie mocno, jak większość z nas jego emotka  będziemy żyć w dobrej symbiozie, to wszyscy będą zadowoleni. 

Jestem za  emotka  Niech nam napisze,co go wkurza w konkursowiczach to postaramy się poprawić i więcej nie grzeszyć emotka

Ok, dobra w takim razie piszcie co konkretnie chcecie wiedzieć ? 


emotka
oczywiście żartuję. Był tu już jeden który się ujawnił, chyba Nav, potem życia nie miał bo przy okazji każdych wyników skrzynka zapchana  Wyświetl w wątku >>

yreks

#6723679 Napisano: 21.08.2020 21:54:32 w Smolar

Tylko w bramkach, tak "konkretnie" graja zupelnie inni ludzie emotka  
Myslisz, ze masz szanse w Almette w tym roku? A wiesz, ze liczba dziennych zgloszen bedzie wieksza niz w poprzednich edycjach  emotka  
Kody nie sa pod warstwa do zdrapania to grac mozna na fotke  emotka

Odnosiłem się akurat do bramek Smolarowych i ich rzekomych czarnych list. Szanse jakieś tam niewielkie zawsze są emotka Myślisz, że ludzie będą robić zdjęcia albo spisywać kody z całego regału w sklepie, a na drugi dzień w razie wygranej pójdą po ten konkretny serek? W sumie jakoś zaskoczony tym nie będę emotka Tylko mam też cichą nadzieję, że jak już zgłoszą te setki kodów, to w głównym losowaniu trafią też domek, a potem niech im pęknie d*pa z żalu, że nie grali fair.

Jak ktos ma sklepik albo w nim pracuje to ma "nieograniczony" dostep do towaru. W Almette sa teraz bramki, produkt sam w sobie drogi  emotka  to nikt regalu nie wyczysci w godzine albo dwie. A w 120minut mozna duuuuuuuzo zglosic.

Smolar nie lubi hurtownikow, dlatego ogranicza na gospodarstwo domowe i sztucznie podbija zainteresowanie.

Ps. A myslisz, ze kto w Kubusiu wygrywa? Albo w  Lajkonik u Kropka B.? Przecietny Kowalski, zawodowy konkursowicz grajacy po dokonaniu zakupu czy ktos siedzacy przy kasie w jakims malym sklepiku osiedlowym?

Kropki bym ze smolarem nie zestawiał. To inna liga... nizsza. Oni nawet na bramki maja sposob. Wystarczy program ktory zglosi Tosie, Bolka, Lenke Czy Marysie jako pierwsze zgloszenie a niewydane nagrody do dyspozycji organizatora. Fajnke ze przy tyskim cos im padlo i mozna bylo sie odkuc Wyświetl w wątku >>
1 fantagiro 0

yreks

#6723531 Napisano: 21.08.2020 11:57:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na lewiatan okocim liczy sie 1 czteropak? Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6720418 Napisano: 06.08.2020 14:21:36 w Smolar
Czy ktoś czeka jeszcze na odpowiedź Smolara w sprawie przedłużenia ważności kodów do kina z loterii Tymbark "Tym którzy kochają być razem" ? Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6720078 Napisano: 05.08.2020 13:30:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alan84 napisał(a):

yreks napisał(a):

Czy ktoś wie czy kody do kina z loterii tymbark "TYM, którzy kochają być RAZEM" które były aktywne do 31.07.2020 bedą jeszcze ważne z uwagi na pandemię? 

trzeba słać maila. Z kodami do Smolara i oni przesyłają nowe ważne do końca roku.

Uff dzięki. A wiesz moze czy jako osobny mail czy jako odpowiedź na mail z kodami Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6720075 Napisano: 05.08.2020 13:28:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie czy kody do kina z loterii tymbark "TYM, którzy kochają być RAZEM" które były aktywne do 31.07.2020 bedą jeszcze ważne z uwagi na pandemię?  Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6715359 Napisano: 12.07.2020 13:06:36 w Smolar
kermit napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

bingo9842 napisał(a):

kermit napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

mia napisał(a):

Czy miał ktoś taką sytuację, że zgłaszał kod z Balcerzaka i wyskoczyło, że ten kod niby już został wykorzystany? emotka

Ja z żywca z puszki oderwałam 2 nowe zawleczki i też mam, że już użyte- ciekawe jakim cudem emotka


Tak! Chociaż kod dopiero co kupiony, zgłosiłam sprawę, kazali przysłać oryginał Opakowania, po jakimś czasie pytałam czy sprawa wyjaśniona, odpisali ze badają sprawę a między czasie dali mi nowy kod

Kto pokrył koszt wysyłki?


Odpisali mi że ten kod został już zgłoszony przez inny nr telefonu dlatego mam przysłać oryginał etykiety(oczywiście na swój koszt) więc pewnie ta druga osoba która zgłaszała ten sam kod została poproszona o to sama, wysłałam kid do nich dotarł, odpowiedzieli mi tylko że badają sprawę i dali zastępczy kod abym mogła wziąć udział, myślę że ktoś w sklepie po prostu może robić tylko zdjęcia etykiet z kodem i mieć jeden paragon bo nawet przy wygranej wystracza tylko zdjęcia


Paranoja, bo koszt wysyłki przewyższa koszt ponownego zakupu.

Jesli to pomoże złapać oszusta to cena nie gra roli. Mam tylko nadzieję, że jeśli rozwiążą ten przypadek to przynajmniej ten numer lub dane osobowe zgłaszane na ten numer zostaną wykluczone nie tylko z tej loterii.  Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6710710 Napisano: 19.06.2020 14:33:01 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Ktoś wie po ile 4pak żywca lub warki na bp ? Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6704322 Napisano: 21.05.2020 10:33:39 w Smolar
e-e napisał(a):



Czy Smolar prosi o wysłanie paragonu pocztą w jakiejkolwiek loterii? Pytam bo mam na jednym paragonie 2 produkty konkursowe i zastanawiam się czy jest sens słać zgłoszenie tu i tu. Będę wdzięczna za odpowiedź  emotka

Slij na 2, zycze wygranej ale jesli przynajmniej w jednym się uda to juz bedzie sukces emotka  Poza tym szkoda pozbawiać się szansy Wyświetl w wątku >>
1 e-e 0

yreks

#6701824 Napisano: 08.05.2020 11:08:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

Kolejne pudło w Kaktusie, a strona tyle nie działała. Te wygrane bramki za ten czas przepadły czy ludzie już dziś od rana wszystko zgarnęli? I znowu nagrody wygrywają jakieś dzieci.. Marysia, ciekawe co będzie dalej emotka

To boty. Obstawiam ze Marysia nie odesle danych formularza a niewydane nagrody zapewne nie przepadna.  Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6700670 Napisano: 03.05.2020 18:52:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W zywcu sa bramki i od razu info o wygranej/pudle czy losowanie? Wyświetl w wątku >>
0 0