Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mdepfs

mdepfs

#6163569 Napisano: 22.02.2016 16:56:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
miałam dziś coś wygrać noooo.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6163256 Napisano: 21.02.2016 21:51:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

bandit napisał(a):

edzia21 napisał(a):

luko922 napisał(a):

stifler napisał(a):

luko922 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

a co sądzicie o konkursie Biedronki z wygraną ciekawą, bo wycieczką do Australii. Wydaje mi się, że albo czegoś nie doczytałam, albo ten konkurs jest banalny emotka .. Nie zamierzam oszukiwać, ale to łakomy kąsek. Pytania się nie zmieniają, więc idzie się przygotować, a 15 osób polecić i poprosić o wpisanie kodu żaden problem. Liczą się tylko mikrosekundy przy werdykcie? emotka

O jaki konkurs chodzi?

może ten konkurs odpuścisz? emotka

O, już widzę, że na pewno odpuszczę. 
Poleć znajomym... emotka  

możesz mi polecić - przyjmę emotka  nie grałam/nie gram tam, więc mam czyste konto  emotka

Witam 
Moim zdaniem jeśli nie masz skryptu napisanego to nie warto się szarpać na ten konkurs.
Pytań jest niewiele, wystarczy zrobić tablice odpowiedzi, skrypt który odpowiada i jazda emotka

Czas odpowiedz na wszystkie pytania to mogą być milisekundy emotka  

Konkursy na czas niestety nie są fair...

no właśnie mówię, grubymi nićmi szyte. Takie proste, a nagroda super.. szkoda, ale chyba odpuszczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6163206 Napisano: 21.02.2016 17:49:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

stifler napisał(a):

luko922 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

a co sądzicie o konkursie Biedronki z wygraną ciekawą, bo wycieczką do Australii. Wydaje mi się, że albo czegoś nie doczytałam, albo ten konkurs jest banalny emotka .. Nie zamierzam oszukiwać, ale to łakomy kąsek. Pytania się nie zmieniają, więc idzie się przygotować, a 15 osób polecić i poprosić o wpisanie kodu żaden problem. Liczą się tylko mikrosekundy przy werdykcie? emotka

O jaki konkurs chodzi?

może ten konkurs odpuścisz? emotka

O, już widzę, że na pewno odpuszczę. 
Poleć znajomym... emotka  

maksymalnie 15 osobom można polecić, więc jest jakieś ograniczenie. Ale jakoś dziwnie za łatwy jest ten konkurs. NIe wiem sama emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6163183 Napisano: 21.02.2016 15:30:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a co sądzicie o konkursie Biedronki z wygraną ciekawą, bo wycieczką do Australii. Wydaje mi się, że albo czegoś nie doczytałam, albo ten konkurs jest banalny emotka .. Nie zamierzam oszukiwać, ale to łakomy kąsek. Pytania się nie zmieniają, więc idzie się przygotować, a 15 osób polecić i poprosić o wpisanie kodu żaden problem. Liczą się tylko mikrosekundy przy werdykcie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6163122 Napisano: 21.02.2016 11:33:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
w weekendy rzadko co wpada, ale błagam o odczarowanie i jutrzejsze wygrywanie emotka  tak jakoś smuteczek do mnie zawitał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6162870 Napisano: 20.02.2016 11:36:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

To zależy,  czy ktoś doklejenie sobie papierowych wąsów i wykonanie transparentu w stylu: I love Milka, uważa za kreatywność. Może jury ma inne spojrzenie na ten temat, niż Ty. A może z dziesiątek podobnych sobie prac wybierają jedną - zupełnie inną,  niż pozostałe. 

i to dla mnie puenta emotka  ja się z dyskusji wczoraj wycofałam bo już zaniemogłam, ale widzę, że Milka co miała za zadanie łączyć ludzi przez delikatność jak na razie mocno dzieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6162700 Napisano: 19.02.2016 19:54:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwek2015 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

CIACHNIJSELFIE - zdjęcie pana z rowerem jest takie.... takie.... zwykłe...  nie krytykuję absolutnie bo jest oczywiście poprawne ale... ciekawi mnie czy naprawdę nikt nie zgłasza ciekawszych zdjęć? Bardziej oryginalnych? Takich WOW! emotka  jednak szkoda, że widoczne są tylko zdjęcia zwycięzców (choć dobre i to)

dla mnie super, że wygrywają takie zdjęcia. Normalne. Zadanie to zrób sobie selfie, a nie cyrk i przygotowuj się do tego tydzień. Jak widać zwykła fota wystarczy i tak trzymać! Dla mnie duży plus dla jury!  Trzymajmy się tematu zadania i nie róbmy niczego ponad to emotka

no właśnie ten " cyrk" na początku zauważ wygrywał, dopiero teraz cały czas wybierają normalne zdjęcia bez przeróbek i taki wybór może irytować tych którzy wkładają w swój projekt dużo fantazji! 

może chcą się zrehabilitować za początek emotka  a zadanie to zrób sobie selfie, a nie zrób sobie fantazyjne selfie (moim skromnym zdaniem) niech nagradzają po prostu selfie

 jury niech ocenia najlepsze prace z konkretnego dnia zgłoszeniowego, a to, że ktoś chce podnieść swoje szanse po przez przerobienie zdjęcia to chyba nie jest sprzeczne z postanowieniami regulaminu?;D pierwsze kilka prac dało taki wzór, przykład tego jaki może być gust jury przy ocenianiu i może za takim przykładem poszło wiele osób? 

mówisz 'najlepsze' -. wg jury te są najlepsze. a przerobienie zdjęcia nie jest sprzeczne, ale nie zawsze podnosi to walory zdjęcia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6162675 Napisano: 19.02.2016 19:01:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwek2015 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

CIACHNIJSELFIE - zdjęcie pana z rowerem jest takie.... takie.... zwykłe...  nie krytykuję absolutnie bo jest oczywiście poprawne ale... ciekawi mnie czy naprawdę nikt nie zgłasza ciekawszych zdjęć? Bardziej oryginalnych? Takich WOW! emotka  jednak szkoda, że widoczne są tylko zdjęcia zwycięzców (choć dobre i to)

dla mnie super, że wygrywają takie zdjęcia. Normalne. Zadanie to zrób sobie selfie, a nie cyrk i przygotowuj się do tego tydzień. Jak widać zwykła fota wystarczy i tak trzymać! Dla mnie duży plus dla jury!  Trzymajmy się tematu zadania i nie róbmy niczego ponad to emotka

no właśnie ten " cyrk" na początku zauważ wygrywał, dopiero teraz cały czas wybierają normalne zdjęcia bez przeróbek i taki wybór może irytować tych którzy wkładają w swój projekt dużo fantazji! 

może chcą się zrehabilitować za początek emotka  a zadanie to zrób sobie selfie, a nie zrób sobie fantazyjne selfie (moim skromnym zdaniem) niech nagradzają po prostu selfie Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6162658 Napisano: 19.02.2016 18:28:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

CIACHNIJSELFIE - zdjęcie pana z rowerem jest takie.... takie.... zwykłe...  nie krytykuję absolutnie bo jest oczywiście poprawne ale... ciekawi mnie czy naprawdę nikt nie zgłasza ciekawszych zdjęć? Bardziej oryginalnych? Takich WOW! emotka  jednak szkoda, że widoczne są tylko zdjęcia zwycięzców (choć dobre i to)

dla mnie super, że wygrywają takie zdjęcia. Normalne. Zadanie to zrób sobie selfie, a nie cyrk i przygotowuj się do tego tydzień. Jak widać zwykła fota wystarczy i tak trzymać! Dla mnie duży plus dla jury!  Trzymajmy się tematu zadania i nie róbmy niczego ponad to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6162522 Napisano: 19.02.2016 15:06:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
durex cisza , jogobella cisza ... a ja tak bardzo chcę dziś coś wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6162461 Napisano: 19.02.2016 13:56:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

mdepfs napisał(a):

a ktoś się orientuje kiedy będzie główna z Jogobelli? bo chyba 4 etap do dziś?
Oni główną wybierają z już nagrodzonych czy ze wszystkich?

główna w ciągu 14 dni od wyników z 4 etapu... a 4 etap do dziś choć do mojej siostry dopiero doszedł mail z 3 etapu więc chyba mały sajgon tam mają...

no właśnie też mi się tak wydaje. co jakiś czas któś pisze w mdw o podkładkach, ale to chyba dopiero właśnie 3 etap. Jednak w 4 widać 1 stronę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6162370 Napisano: 19.02.2016 12:25:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ktoś się orientuje kiedy będzie główna z Jogobelli? bo chyba 4 etap do dziś?
Oni główną wybierają z już nagrodzonych czy ze wszystkich? Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6160501 Napisano: 15.02.2016 21:16:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Czy ktoś wysyłał dane na belriso dziś? Bo mi nie działa formularz, nie da się wysłać. 

przeszedł mi formularz bez problemu  Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6160438 Napisano: 15.02.2016 19:15:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Czy ktoś wysyłał dane na belriso dziś? Bo mi nie działa formularz, nie da się wysłać. 

a ja mam pytanie własnie co do formularza:
adres korespondencyjny do wysyłki , czyli ten wyżej - rozumiem ze wpisuję zamieszkania
a zameldowania poniżej i zaznaczam okienko ze wysyłka na adres zamieszkania?
czy wy tym drugim wpisuję adres zamieszkania? bo się już zakręciłam...
jak przez to przejde to dam znać czy przechodzi formularz Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6160419 Napisano: 15.02.2016 18:42:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

mdepfs napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mdepfs gratulacje, zdjęcie niczym wprost z reklamy jakiegoś magazynu emotka

Jarkowi na bieżąco przekazuję konwersację i jest mu i mi tak miłoo, że tak przypadło do gustu emotka

to zapytaj jeszcze ile pali to Wasze autko, bo pewnie lepiej niż wyżej wspomniany traktor emotka  

silnik 5,7 v8 emotka  w trasie 14 litrow benzyny a w Wawie przy korkach 20 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6160409 Napisano: 15.02.2016 18:32:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

mdepfs gratulacje, zdjęcie niczym wprost z reklamy jakiegoś magazynu emotka

Jarkowi na bieżąco przekazuję konwersację i jest mu i mi tak miłoo, że tak przypadło do gustu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6160402 Napisano: 15.02.2016 18:27:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

Mysia napisał(a):

witekziem napisał(a):

mdepfs napisał(a):

co do zdjęcia Milki i Pana w traktorze - prostuję - to nie traktor, choć auto gabarytowo do traktora pasuje emotka  a to nasza amerykańska zabawka GMC <3

Tak mi sie wydawało, że to nie traktor bo za dobrze wygląda emotka

ja się powtórzę raz jeszcze, baaardzo fajne foto emotka

mi też bardzo się podoba. i nie piszę tego dlatego, że to ktoś z forum. zdjęcie jest po prostu ładne


emotka  miło. dziękuję w imieniu chłopaka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6160397 Napisano: 15.02.2016 18:22:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a co do zdjecia Pani z soboty - może to było najlepsze na całą sobotę..nigdy nie wiadomo 0_0 Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6160392 Napisano: 15.02.2016 18:12:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
co do zdjęcia Milki i Pana w traktorze - prostuję - to nie traktor, choć auto gabarytowo do traktora pasuje emotka  a to nasza amerykańska zabawka GMC <3 Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6160387 Napisano: 15.02.2016 18:08:58 w Informują
berliso hot informuje Wyświetl w wątku >>
0 0