Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Finezyjna

Finezyjna

#6069160 Napisano: 08.09.2015 13:09:58 w Biedronka
Jak większość z Was zaobserwowałam, że np. z mojej miejscowości nazwiska się powtarzają, ale imię już nie emotka może trzeba tą taktykę obrać.. Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6068128 Napisano: 06.09.2015 22:30:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

holala napisał(a):

mam 1 paragon a chce uzyc go do 2 konkursow z biedronki (coca cola i haslo reklamowe), jak to rozegrac, w przypadku wygranej w obydwu?

Przecież w konkursie Moc nagród coca-cola nie jest produktem objętym promocją.


ech, ech. przecież można mieć na jednym paragonie coca-colę i zestaw (pepsi+lays) i chcieć zagrać w obu konkursach. i tego dotyczy pytanie: co, jeżeli wygra się i w coca - cola i w mocnagrod. 

a co w takiej sytuacji robić? trzeba zapewne sprawdzić w regulaminach obu konkursów, czy trzeba, w wypadku wygranej, odsyłać oryginał. bo jak nie trzeba i wystarczy skan, to problem rozwiązany. w mocnagrod chcą odsyłania oryginału, ale nie wiem, jak jest w coca - coli.

Smolar też chce oryginały emotka

W regulaminie napisane jest by wysłać kopertę z znaczkiem i adnotację by paragon został odesłany emotka Też dziś wzięłam paragon na colę i pepsi emotka aczkolwiek..cola jakoś się nie sprawdza w moim przypadku_ Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6068123 Napisano: 06.09.2015 22:23:32 w Biedronka
Loginka napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

a do kiedy trzeba odesłać paragon i oświadczenie z wygranych z mocy nagrod z 31.08?we wtorek jeszcze mozna?

 Laureat Nagrody w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania wiadomości e-mail z informacją o wygranej zobowiązany jest przesłać Organizatorowi przesyłką rejestrowaną.

Można w środę, gdyż dzień 02.09 w którym byłą informacja o wygranej nie liczy się do tych 5 dni roboczych. Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6068122 Napisano: 06.09.2015 22:22:36 w Biedronka
luko922 napisał(a):

Ciekawe czy jutro będą wyniki z całego weekendu emotka

Posiedzenia Komisji będą w dni robocze, to jest od poniedziałku do piątku.
W przypadku dni wolnych od pracy, to jest sobót, niedziel i dni świątecznych, wybór Laureatów nastąpi na pierwszym posiedzeniu
Komisji przypadającym po dniach wolnych od pracy. Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6067905 Napisano: 06.09.2015 15:32:52 w Biedronka
karkocka napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

karkocka napisał(a):

U mnie dzisiaj znalazłam Lipton 0,85 l za 1,69 zł emotka

Na dziale z napojami czy jakaś pojedyncza sztuka? U mnie Lipton brak, a byłam w 3 Biedronkach i usilnie szukałam. emotka

nie na dziale z napojami, u mnie są na zakręcie za lodówkami z lodami

U mnie Lipton i Mirinda też stoją za lodówkami. Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6067834 Napisano: 06.09.2015 10:51:32 w Biedronka
luko922 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

W dniu wczorajszym robiąc zakupy w jednej z Biedronek byłam mile obsłużona przez dziewczynki, które pakowały mi zakupy jednocześnie zbierając na akcję charytatywną, stały przy każdej kasie (czynnej czyli dwie na 5 ) oraz przed sklepem. Zastanawiam się czy są świadomymi konkursowiczami, które mogą zbierać paragony np. po coli emotka

Swoją drogą..dawno nie spożywałam takiej dużej ilości niezdrowej żywności.

Moja niezdrowa żywność trafia do piwnicy  :D Już teraz są tam spore zapasy, a konkurs się dopiero zaczął... 
Dobrze, że chociaż te soki Tropicana można kupować! 

Może też zacznę gromadzić te zapasy w piwnicy, choć nie wiem czy tam znajdzie się jeszcze miejsce emotka Tropicanę piłam dziś o poranku tak jak przystało na moje hasło konkursowe - Tropicana najlepiej smakuje z rana emotka Czy myślicie już o tym na co przeznaczycie swoje wygrane pieniążki? Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6067821 Napisano: 06.09.2015 10:18:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z Was brał może udział w konkursie "Groszek" zakupy za 15 zł w których dostaje się zdrapkę?  mam dylemat..czy wziąć udział czy raczej szkoda zachodu z tym konkursem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6067820 Napisano: 06.09.2015 10:16:51 w Biedronka
W dniu wczorajszym robiąc zakupy w jednej z Biedronek byłam mile obsłużona przez dziewczynki, które pakowały mi zakupy jednocześnie zbierając na akcję charytatywną, stały przy każdej kasie (czynnej czyli dwie na 5 ) oraz przed sklepem. Zastanawiam się czy są świadomymi konkursowiczami, które mogą zbierać paragony np. po coli emotka

Swoją drogą..dawno nie spożywałam takiej dużej ilości niezdrowej żywności. Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6067586 Napisano: 05.09.2015 10:26:12 w Biedronka
cherry_coke napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Czy data 5dni roboczych liczy się od nadania przesyłki, czy w ciągu tych 5 dni roboczych musi dotrzeć do organizatora?

Liczy się data stempla pocztowego emotka

Dzięki śliczne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6067583 Napisano: 05.09.2015 10:21:06 w Biedronka
Czy data 5dni roboczych liczy się od nadania przesyłki, czy w ciągu tych 5 dni roboczych musi dotrzeć do organizatora? Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6066855 Napisano: 04.09.2015 10:48:41 w Biedronka
Zajrzałam na ten wątek, gdyż miałam tą samą wątpliwość co powyżej..odnośnie dnia wysłania paragonów&oświadczenia z pierwszego dnia emotka
ps. rozumiem, że liczy się data na stemplu pocztowym? Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6066377 Napisano: 03.09.2015 16:29:46 w Biedronka
estrelitta napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

kunlunija napisał(a):

jeśli wczoraj zgłosiłam sie na konkurs biedry - coca cola i na konkurs z cheetosami, to wyniki, które były dzisiaj dot. zgłoszeń z wczoraj czy z jakichś wcześniejszych dni?

w sensie - czy łudzić, że coś wygram, czy już  po pierogach?

Jeśli zgłosiłaś się wczoraj tj. 2.09 to jak najbardziej masz szansę na wygraną, gdyż wyniki z moc nagród będę jutro. A coca cola to nie jestem na bieżąco z wynikami.

coca cola była dzisiaj

Coca cola z wczoraj? Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6066371 Napisano: 03.09.2015 16:20:07 w Biedronka
kunlunija napisał(a):

jeśli wczoraj zgłosiłam sie na konkurs biedry - coca cola i na konkurs z cheetosami, to wyniki, które były dzisiaj dot. zgłoszeń z wczoraj czy z jakichś wcześniejszych dni?

w sensie - czy łudzić, że coś wygram, czy już  po pierogach?

Jeśli zgłosiłaś się wczoraj tj. 2.09 to jak najbardziej masz szansę na wygraną, gdyż wyniki z moc nagród będę jutro. A coca cola to nie jestem na bieżąco z wynikami. Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6066370 Napisano: 03.09.2015 16:18:00 w Biedronka
2-go nad wyraz dużo Warszawiaków z dużą ilością nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6066357 Napisano: 03.09.2015 16:06:42 w Biedronka
U mnie Tropicana pomarańczowa 2,99 a jabłkowa 2,29 innych napojów brak..chipsy jedynie Lays z limitowanej serii. Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6065979 Napisano: 03.09.2015 10:55:54 w Biedronka
katrin1 napisał(a):

Do kiedy mamy czas na odesłanie danych z konkursu Moc nagród? Dobrze liczę, że do piątku?

bzowapani napisał(a):




5 dni roboczych od otrzymania wiadomości @ tj. do przyszłej środy. Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6065416 Napisano: 02.09.2015 15:01:55 w Biedronka
Konkurs jest do 29 października także spokojnie będzie jeszcze dużo szans na wygranie emotka Ja nie jestem zwolenniczką kupowania dużej ilości, także ograniczam się do jednego paragonu..i odnoszę wrażenie, że wtedy rozczarowanie jest znacznie mniejsze emotka

Ps. z mojej miejscowości wygrały tylko dwie osoby, a jak u Was? Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6063874 Napisano: 31.08.2015 15:38:29 w Wkurza mnie...
elotta napisał(a):

...że kupiłam tyle coli, a jej nie piję emotka

Colę piję codziennie - to dla mnie nowość bo od czasu ciąży nie piłam gazowanego..podobnie jest z fixem..dawno nic nie robiłam z papierka emotka A dziś jeszcze przyjdzie mi zjeść paczkę chisów i popić gazowanym napojem - kto by pomyślał..:) Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6063833 Napisano: 31.08.2015 14:39:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
chusta Avent - babyboom DPD (brakuje instrukcji obsługi emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

Finezyjna

#6063668 Napisano: 31.08.2015 12:03:13 w Ambasadorinnowacji - Philips
constanza napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Dostaliście może @ odnośnie możliwości testowania VisaPure Antiblemish?

Ja nei dostalam ake moja mama juz tak wiec chyba wybiórczo wysyłali te maile. Choc zastanawiamy sie czy w ogole warto sie w to testowanie bawic bo widze, ze jest coraz gorzej czytając wasze przejścia z odkurzaczami i zalążkami. Wiecej stresów niz to warte.

Dopatrzyłam się tam jeszcze mylnego opisu w meilu napisane jest 10 osób, a w regulaminie 5 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0