Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika madllen

madllen

#6847123 Napisano: 28.02.2022 17:49:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Piniata Kinder za niedzielę mail o 17.17  emotka  jedno jedyne zgłoszenie w tym konkursie  emotka
ps. pierwsza nagroda w konkursie kreatywnym w tym roku i to cieszy najbardziej emotka emotka Wyświetl w wątku >>

madllen

#6847070 Napisano: 28.02.2022 14:37:31 w Smolar
aniaaa131 napisał(a):

Czy Smolar ma zawsze ograniczenia nagród na jedno gospodarstwo? 

Nie ale dosyć często  to stosuję, radzę za każdym razem sprawdzić regulamin.  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6846632 Napisano: 25.02.2022 10:10:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wczoraj falę goryczy konkursowej przelał Lindt. Jedyną wygraną w tym roku jest zestaw Voigt, który miałam nadzieję, że przetrze szlak kolejnym nagrodą... O naiwności moja! emotka Teraz widzę, że ta nagroda miała za zadanie sprowadzić na ziemię   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6845924 Napisano: 21.02.2022 16:18:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaluna napisał(a):

Czy z BIC poszło wszystko na raz?

Z pewnością tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6845543 Napisano: 18.02.2022 23:42:42 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

incendio12 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy działa Wam strona "Zima z Lidlem" ?

Sprawdziłam u mnie i nie działa. Coś im się zepsuło na sam koniec emotka  A akurat dzisiaj wysłałam zgłoszenie 2 godziny temu, ale ogólnie mam tendencje do wysyłania w ostatni dzień konkursu tuż przed północą.. Dziś bym miała nauczkę emotka  Próbuj, może to jakiś chwilowy problem emotka  

Dzięki, czyli znów mam nauczkę... emotka

Sprawdź raz jeszcze. Przed momentem sprawdziłam i formularz jako taki normalnie mi się wyświetla. Nie wiem co po wpisaniu danych  i ewentualnym zatwierdzeniu się dzieje..bo nie mam jak/potrzeby tego zweryfikować. Wyświetl w wątku >>

madllen

#6843985 Napisano: 11.02.2022 19:37:33 w Wkurza mnie...
fineessa napisał(a):

Wkurza mnie że jestem zakupoholiczką. Tylko dzisiaj zamówiłam nowe sukienki za 200zł a wczoraj książki za 100zł. Na książki i sukienki wydaje krocie. Nie potrafię się opanować. A jeszcze muszę kupić nowy telefon wiec wydam kolejne 3000zł. emotka

A ja powiem nieco przewrotnie.  Nie ma co się wkurzać, tylko cieszyć, że można sobie na takie wydatki pozwolić  emotka  Toć jak wiadomo nie każdy tak ma... Wyświetl w wątku >>

madllen

#6843420 Napisano: 09.02.2022 12:25:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
W końcu jest pierwsza wygrana w tym roku - zestaw produktów Voigt.  emotka Wyświetl w wątku >>

madllen

#6842830 Napisano: 06.02.2022 17:41:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krab24 napisał(a):

Nie mogę wysłać zgłoszenia na konkurs: Grześki. Pojawia się komunikat:                 COŚ POSZŁO NIE TAK… Wystąpił nieoczekiwany błąd i nie otrzymaliśmy Twojego zgłoszenia.
Spróbuj jeszcze raz.
Jeżeli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z Obsługą Loterii .

Co może być przyczyną? Poradzicie coś?                 

Miałam taki komunikat chwilę temu. Spróbowałam raz jeszcze zgłosić ten sam paragon wtedy pojawił się komunikat już na etapie wpisywania, że paragon o tym numerze został zgłoszony.. Sprawdziłam skrzynkę, nic nie było ale za chwilę przyszedł mail potwierdzający udział. Reasumując zgłoszenie poszło/ zapisało się mimo tego dziwnego komunikatu i zakładam, że pudło.. bo maila o wygranej brak. Jedynie ten potwierdzający udział. Wyświetl w wątku >>
1 krab24 0

madllen

#6841639 Napisano: 31.01.2022 22:07:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Podsumowując styczeń: nagród 0, słownie zero emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6841159 Napisano: 28.01.2022 22:09:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

aniaaa131 napisał(a):

monisss napisał(a):

mam pyranie o platki nestle. bo widze ze ktos pisal o takich za  1.5zl?  gdzie takie kupujecie ? ja jefynie znalazlam nesvite owsianke emotka

W Kauflandzie są🙂

U mnie nie ma... Czy może ktoś wstawić fotkę takiej paczki ? emotka



takie jak duże tylko pojemność 45g
ps. u mnie w Kaufland ich nie spotkałam 
Wyświetl w wątku >>

madllen

#6841132 Napisano: 28.01.2022 19:55:42 w Avanti
jacu007 napisał(a):

Jest 10 nagród a tych którzy twierdzą że mają patent na Avanti pewnie co najmniej dwa razy tyle i nawet gdyby wszyscy napisali tel samo dobre teksty to i tak wygra połowa z nich. Trochę mnie drażni takie gadanie zawsze wygrywam a teraz nic mi nie dali no to foch i narzekanie emotka . A za chwilę jak wygram to nie napiszę że wygrałem bo będą zazdrościć.

W pełni się zgadzam. Od skrajności w skrajność. Jak edzia21 napisała to jest konkurs i wygrywają najlepsze pracę i trudno aby nagrodzili każdego ale też dziwie się bardzo osobom, które uważają, że powinny mieć monopol na wygrywanie w tej agencji.  emotka   Grających jest dużo, w tym sporo piszących dobrze, swoją drogą grono grających też coraz większe. Dla jasności  Avanti  mojej twórczości nie nagradza ale też nie ma do nich o to pretensji..  emotka   Może kiedyś się polubimy a może nie. Czas pokaże.  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6840587 Napisano: 26.01.2022 17:02:19 w PODZIĘKOWANIA
assal
dziękuję za bardzo miły i bezinteresowny gest Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6836024 Napisano: 06.01.2022 22:49:07 w Avanti
Tak czytam sobie powyższe wpisy  i dodam od siebie, że dla mnie każdy wpis jest ceny i pouczający. Super, że dzielicie się swoimi doświadczeniami. U mnie zero wygranych ale też tyle samo zgłoszeń emotka  Nie ma się czym chwalić.  Malo czasu a do tego gdzieś uciekły siły i chęci  mimo początkowego ogromnego entuzjazmu na widok konkursów z konkretnymi nagrodami... 
Mam nadzieję, że pomimo wpisu nanajka18  nadal będziecie się chwalić swoimi wygranymi. Toc to nie pierwszy taki wpis..  emotka  Ja tam bardzo lubię czytać te wpisy i owszem czasem pojawia się nutą zazdrości ale bardziej zawstydzenie, że tak słabo mi idzie..🙈 
Przede wszystkim takie wpisy dają wiarę, że się da, tylko trzeba próbować. 👍 Wyświetl w wątku >>

madllen

#6834323 Napisano: 29.12.2021 22:25:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

HOME & YOU
- z jakiego konkursu wysyłali kody po 100 zł do sklepu Home&You na mail / ważne do 31.12.2021/ ?
- czy ktoś pamięta kiedy?
- czy ktoś pamięta z jakiego adresu?

wiem, że mam 2..ale za nic nie mogę sobie przypomnieć gdzie one są??

Bardzo proszę po podpowiedzi. Dziękuję!

- Konkurs Visa "Opłaca się opłacać kartą Visa"
- ja mam mail z 22 grudnia 2020
konkurs@oplacasie.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6832544 Napisano: 20.12.2021 22:42:30 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na  Loteria "OBSYPAŁO nagrodami" Intermarche Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6831456 Napisano: 15.12.2021 20:00:40 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

anaesth napisał(a):

A mnie wkurza to, że przegapiłam ten konkurs  emotka

Ciesz się, że przegapiłaś 🤣Na sam koniec mnie odrzucili. Dziwny ten konkurs. Zapomniałam już za co tak lubię promocyjne ❤ Tam się przynajmniej trzymają regulaminów i mam poczucie, że nagrody zostały wręczone. Czy tutaj rozdali 60 nagród? Mam wątpliwości emotka  wolałabym olać i się nie wkurzać.

Akurat to czy konkurs jest promocyjny nie jest tu żadnym wyznacznikiem. Niestety z kwestią trzymania się regulaminu bywa różnie.. Można być zawiedzionym, że się nie wygrało ale czy warto się zaraz wkurzać ?  emotka   Wpisy o wygranych są, zatem nie jest to konkurs widmo.. Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6831413 Napisano: 15.12.2021 18:50:45 w Wkurza mnie...
andii napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

joan napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Starość, miał 15 lat, nie ma części zamiennych emotka

W sklepach może nie ma, ale czy facet naprawiający takie piece nie miałby części? Może warto podzwonić? emotka

Za duży koszt wymiennych i długi czas oczekiwania a i tak już musimy nowy, tyle że to wiąże się z naruszaniem komina i rur w ścianach ale co zrobić kiedy trzeba. Może ktoś wie gdzie łatwo wygrać ze 20 tys emotka

w Tyskim emotka   na Ciebie dycha i męża emotka

To samo pomyślałam... Gorzej ze spełnieniem kryterium "łatwości".  emotka Wyświetl w wątku >>

madllen

#6831373 Napisano: 15.12.2021 17:23:32 w Gratulacje! Dla wygranych!
mia napisał(a):

agakrecona napisał(a):

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za Gratki emotka

No to pozamiatałaś, kochana! emotka emotka Co zaglądałam do tego wątku, to aż pazurkami drapałam z pożądania i zazdrości, a teraz - luz! emotka Nie wygrałam 5.000 w Lay's - a kij tam, nie grałam w Tyskie (ominęło mnie 10 tysia) - pies z tym, nie wygrałam w Corega nic - pfff! Co tam takie wygrane, wygrać 100.000, to jest dopiero coś!emotka
Autentycznie zmienił mi się punkt odniesienia, oby na dłużej! emotka emotka

O tak od ilości zer i potencjalnych możliwości wykorzystania takiej gotówki może się aż zakręcić w głowie. 
ps. dzięki agakercona, że się podzieliłaś się z nami tą informacją, do tej pory tak wysokie wygrane w loteriach a szczególnie te organizowane przez IQ Marketing  wydawały mi się takie odrealnione  a jednak da się tam wygrać emotka Wyświetl w wątku >>

madllen

#6831341 Napisano: 15.12.2021 16:03:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kosmetyków- Wielki Konkurs makijażowy Wyświetl w wątku >>

madllen

#6831205 Napisano: 15.12.2021 12:31:41 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje agakrecona!emotka Ty to masz szczęście . emotka   Wyświetl w wątku >>