Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika madllen

madllen

#6772298 Napisano: 26.03.2021 20:29:09 w SZUKAM....
margo1 napisał(a):

Ma ktoś z was może Twój Styl z kuponami,potrzebuje kodu do H&M na 15%,jutro sobie sprawdzę w sklepie,ale najlepiej byłoby już dziś kupić,póki rozmiary mają;)

MEMBER15 Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6771838 Napisano: 24.03.2021 18:49:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pakiet Player od Kinder Bueno  Mini  emotka  uff w końcu jest pierwsza nagroda w tym miesiącu emotka Wyświetl w wątku >>

madllen

#6771269 Napisano: 21.03.2021 23:28:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madllen napisał(a):

olivkap napisał(a):

madllen napisał(a):

mia napisał(a):

madllen napisał(a):

Zwrotki z Finish Lidl przychodzą ?  emotka

W każdym razie po 22-giej przychodziły (T-mobile).

eh bo ja czekam od 22.29 (Play) emotka

Przed chwilą przyszła. Może sprawdź poprawność smsa, nr, prefix?

właśnie sprawdzałam i wszystko wydaję się być OK... 

Edit. Nieaktualne. Oczy o tej porze chyba już nie te a i telefon jakiś dziwny mam najwyraźniej. emotka  Bo teraz widzę, że zwrotka wyświetla mi się w historii wcześniej niż wysłana wiadomość. emotka   Dzięki za odzew.  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

madllen

#6771265 Napisano: 21.03.2021 23:21:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olivkap napisał(a):

madllen napisał(a):

mia napisał(a):

madllen napisał(a):

Zwrotki z Finish Lidl przychodzą ?  emotka

W każdym razie po 22-giej przychodziły (T-mobile).

eh bo ja czekam od 22.29 (Play) emotka

Przed chwilą przyszła. Może sprawdź poprawność smsa, nr, prefix?

właśnie sprawdzałam i wszystko wydaję się być OK...  Wyświetl w wątku >>
1 olivkap 0

madllen

#6771263 Napisano: 21.03.2021 23:13:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

madllen napisał(a):

Zwrotki z Finish Lidl przychodzą ?  emotka

W każdym razie po 22-giej przychodziły (T-mobile).

eh bo ja czekam od 22.29 (Play) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6771261 Napisano: 21.03.2021 22:53:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zwrotki z Finish Lidl przychodzą ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6771035 Napisano: 19.03.2021 21:14:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

madllen napisał(a):

slomkab napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

slomkab napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

slomkab napisał(a):

Cze kupował ktoś z Was paragony od Trampek?Kupilam od niej paragony z Milki i wygrałam tam,teraz pisze do niej a ona nie odpisuje :( i niestety przez nią stracę swoje nagrody emotka


A loguje się na forum? Odczytała wiadomości od Ciebie?

Loguje się i wie ze potrzebuje kontaktu z nią bo od wczoraj do niej pisze ale nie odpisuje emotka

emotka

Myślałam ze są tu uczciwi ludzie i niejednokrotnie miałam podobna sytuacji i bez problemu się dogadałem a teraz Czuje się oszukana emotka

Oj.. mam nadzieję, że przez weekend się odezwie a jedynie z jakiegoś ważnego powodu teraz nie odpisuję..  emotka

Tylko, że tam jest czas na odesłanie chyba do niedzieli tylko emotka  Więc w sumie ostatni dzień. Nie grałam, więc nie wiem czy Karlsbadowi chodziło o 3 dni robocze na odesłanie, ale w regulaminie jest mowa tylko o 3 dniach (bez dopisku robocze), więc rzeczywiście kiepska sytuacja.

Ja akurat grałam ale nie wygrałam emotka  Odnośnie terminu jak 3 dni to racja robi się  nerwowo.. Są placówki poczty otwarte też w soboty także wciąż jest nadzieja. Trzymam kciuki aby sprawa pomyślnie się potoczyła.  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6771029 Napisano: 19.03.2021 21:05:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

slomkab napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

slomkab napisał(a):

Cze kupował ktoś z Was paragony od Trampek?Kupilam od niej paragony z Milki i wygrałam tam,teraz pisze do niej a ona nie odpisuje :( i niestety przez nią stracę swoje nagrody emotka


A loguje się na forum? Odczytała wiadomości od Ciebie?

Loguje się i wie ze potrzebuje kontaktu z nią bo od wczoraj do niej pisze ale nie odpisuje emotka

emotka

Myślałam ze są tu uczciwi ludzie i niejednokrotnie miałam podobna sytuacji i bez problemu się dogadałem a teraz Czuje się oszukana emotka

Oj.. mam nadzieję, że przez weekend się odezwie a jedynie z jakiegoś ważnego powodu teraz nie odpisuję.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6770906 Napisano: 19.03.2021 12:56:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic, dosłownie nic nie wpadło od początku miesiąca. emotka Chyba pozostało mieć nadzieję, że ta posucha to zapowiedź czegoś wyjątkowego... Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

madllen

#6770669 Napisano: 18.03.2021 15:42:34 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

fantagiro napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

escada napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

escada napisał(a):

no tego to jeszcze nie ćwiczyłam - zbieram się do wyjazdu pod miasto do Intermarche (u nas nie ma)z dawno wygranym bonem bo trzeba przecież w końcu zrealizować i rzucam okiem a tam jak byk waznośc do 15 marca, skąd mi się wzięło że do końca????  podarłam i wyrzuciłam, bolało:(

Chyba niepotrzebnie podarłaś emotka ja też raz przegapiłem ważność bonu do intermarche ale napisałem do nich maila, odpowiedzieli żeby wysłać niezrealizowane bony do nich listem i po tygodniu wysłali mi nowe z nową datą ważności emotka

na to nie wpadłam, no teraz to już się całkiem zapłaczę , echhh


W takim przypadku zawsze warto skontaktować się ze sklepem. Mi w Dino pozwolono zrealizować bon, który był dwa miesiące po terminie. Centrala wysłała informację do konkretnego sklepu i nie było problemu.

SODEXO- przepadają bez odwołania  emotka


Nie twierdzę, że zawsze jest to możliwe, ale, że zawsze warto zapytać emotka

Dokładnie tak, zawsze warto spróbować i zapytać . Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

madllen

#6769771 Napisano: 14.03.2021 10:52:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

Chciałam się upewnić - z konkursu BIC w C4 nie przychodzą zwrotki na maila, prawda? Tylko komunikat na stronie o przyjęciu zgłoszenia? emotka  

Tak tylko komunikat na stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6767822 Napisano: 04.03.2021 10:51:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

jokan napisał(a):

kkrystek11984 napisał(a):

Mam problem...zweryfikowali mi negatywnie paragony ponieważ podając numer paragonu nie podałem zer znajdujacych się przed numerem....zamiast 000002345 podałem 2345
Faktycznie mają podstawę nie uznać ?

faktycznie
a jaka była przeszkoda, żeby tych zer nie podawać?
Przecież co całkiem różne numery.....

a co z ukośnikami? Bo numer z ukośnikiem nie wchodził i dawałem cały ciąg liczb bez tego ukośnika np miałem 0033/245 to dałem 0033245, mam nadzieje ze będzie ok?

Jeśli nie wchodził...to raczej sprawa jest prosta emotka

dodam, że w takiej sytuacji najlepiej napisać do organizatora, że występuję taki a taki problem. Oni odpiszą co robić i wtedy masz "podkładkę" i nie musisz się martwić.  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6767109 Napisano: 28.02.2021 19:38:01 w Paragony na trwające konkursy
Paragon Vegeta sprzedam/wymienię 
Szukam Belvita  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6765377 Napisano: 17.02.2021 15:53:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
O! BIC karta Hebe  emotka  mail. o godz. 15 Wyświetl w wątku >>

madllen

#6765021 Napisano: 15.02.2021 21:50:04 w Paragony na trwające konkursy
Silan Rossmann sprzedam  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6764716 Napisano: 13.02.2021 21:30:39 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Bic Leclerc Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6764332 Napisano: 11.02.2021 10:53:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Prostownicy nie będzie, suszarki też nie będzie emotka  Albedo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6764003 Napisano: 09.02.2021 22:08:19 w Kupię...
Bon , kartę do SMYKA kupię  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6762268 Napisano: 01.02.2021 10:47:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Lager: Badziewne to są figurki w nowej loterii Kinder. Warte... 456 złotych  emotka
Właśnie mi reklama wyskoczyła. Szczegóły na stronie kinder.pl  emotka emotka emotka
465 tysięcy na takie coś  emotka

To nie jest nawet śmieszne, to jest przerażające.emotka  Nie wyobrażam sobie mieć swojej podobizny na figurce kinder emotka
ps. możemy narzekać i tak masa "konkursowiczów" zagra, tak samo jak jest to jest teraz z parówkami Indykpol czy płynem Coccolinoemotka emotka Wyświetl w wątku >>
2 rare85, Ferdia 0

madllen

#6759928 Napisano: 20.01.2021 18:35:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

I ja się złoszczę jak mój super tekst nic nie wygrywa, a co czuje człowiek, który wyklejał patelnie 2 dni i nic nie dostał za to, hahah, nawet mi go nie szkoda emotka  

Na 100% ta osoba jest na forum, więc nie podnoś jej dodatkowo ciśnienia (szczerze wątpię, że mugol wpadł na taki pomysł) emotka emotka

Tak samo nie będzie się wysilał i  pisał "wierszyka", żeby wygrać 5 zł w parówkach Indykpol emotka Wyświetl w wątku >>
0 0