Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika madllen

madllen

#6683776 Napisano: 17.02.2020 18:05:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

atanerka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Lisner 2 rybki za 14 zł mogę mieć czy każda osobno brać? 

może być razem

Dziekuje , a wysyłali już SMS z akceptacja z weekendu?

Zgłoszenie z 15 lutego, dostałam dziś sms po godzinie 15  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6681438 Napisano: 10.02.2020 13:54:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł Wawel loteria dobrze nadziana  emotka emotka Wyświetl w wątku >>

madllen

#6680642 Napisano: 06.02.2020 20:00:36 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

Czy ktoś namierzył produkty gillette z logo UEFA ? Cóż to takiego ? Dzisiaj przemierzyłam biedrę wszerz i wzdłuż i niczego nie znalazłam poza zwykłymi maszynkami i dezodorantami, a miłe Panie zdziwione, o co mi znów chodzi...  emotka emotka

tu masz na stronie:
https://www.biedronka.pl/pl/konkurs-gillette-06-02
Najtańszy zakup jak pamiętam to 14,99 zł  Wyświetl w wątku >>

madllen

#6680372 Napisano: 06.02.2020 11:27:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Dzwoniłam do agencji zapytać o te nieszczęsne pralki. Tak jak zauważyliśmy - pralki są już rozwiezione po 74 sklepach Auchan. Nie będzie żadnego "przewożenia" pralek pomiędzy sklepami, tylko sprzęty będą odbierane z "relatywnie" najbliższych lokalizacji. Jeśli na jeden sklep np. W katowicach przypadnie kilka pralek, to laureaci będą musieli odebrać je sobie w krakowie, w opolu, a nawet np. we wrocławiu - strzelam. Porażka.

Dzięki za rzetelną informacje, uzyskaną u źródła, niestety też skłaniałam się do tego wariantu...  emotka   Może nam się to nie podobać ale bynajmniej sytuacja jest klarowna. emotka Wyświetl w wątku >>

madllen

#6680351 Napisano: 06.02.2020 11:02:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

A ja uważam, że jak się wygra to się wskaże Auchana, w którym odbierze się nagrodę! Dla konkursowego wyjadacza może być i tak, że z 5 pralek wyślą do wskazanego przez laureata Auchana i będzie kolejno rodzina, ciotki i pociotki odbierać! Nic tylko wygrać i odbierać emotka

Cóż za optymistyczny plan.  emotka A ja tu cichutko i skromnie marzę o tej jednej, jedynej... emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

madllen

#6680336 Napisano: 06.02.2020 10:45:21 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

madllen napisał(a):

assal napisał(a):

Miła26: Z Krakowa tu nas dużo :) Ale jak chodzi o Factory, to nie każdemu tam po drodze emotka  

 a mnie w takich sytuacjach zastanawia po co ktoś  gra, gdy nie mamy możliwości odbioru nagrody  emotka  ps. regulamin jasno wskazywał w tym wypadku, że odbiór osobisty...

Ja tak niedawno miałam, wzięłam udział na FB, ale wygrałam nie - główną, lecz drobne gadżety i nie opłacało się po nie jechać na drugi koniec kraju, a nikogo, niestety, na naszym forum nie znalazłam, żeby odebrał je choćby dla siebie i nagroda przepadła.  emotka

i właśnie, żeby takich sytuacji uniknąć gdy regulamin to precyzuję moim zdaniem powinno się konkurs odpuszczać, bo choć czasem nagroda drobna z pewnością znajdzie się ktoś, kto będzie miał z niej radość.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

madllen

#6680330 Napisano: 06.02.2020 10:42:19 w SZUKAM....
katrin1 napisał(a):

madllen napisał(a):

assal napisał(a):

Miła26: Z Krakowa tu nas dużo :) Ale jak chodzi o Factory, to nie każdemu tam po drodze emotka  

 a mnie w takich sytuacjach zastanawia po co ktoś  gra, gdy nie mamy możliwości odbioru nagrody  emotka  ps. regulamin jasno wskazywał w tym wypadku, że odbiór osobisty...

Ale w regulaminie nie jest napisane, że odbiór w sklepie, z którego jest paragon, ale w sklepie wyznaczonym przez Organizatora. Mam nadzieję, że nie rzucą tych pralek do kilku Auchanów i po odbiór trzeba będzie się kulac kilkaset km emotka

Tak, Persil to inna kwestia zgadza się. Myślę, że wybierać będą ze wszystkich zgłoszeń, bo nie ma tego elementu w zgłoszeniu tylko fakt jest zapis o odbiorze nagrody w miejscu wyznaczonym przez organizatora, czym się będzie kierować tj. czy danymi laureata czy jednak miejsce gdzie zwycięski paragon był wystawiony tego regulamin nie precyzuje. Moja wypowiedź dotyczyła sanek z Kraków Factory z wątku Szybkie konkursy czy tam teraz.. a tam w regulaminie, była o tym wzmianka.  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6680311 Napisano: 06.02.2020 10:24:45 w SZUKAM....
assal napisał(a):

Miła26: Z Krakowa tu nas dużo :) Ale jak chodzi o Factory, to nie każdemu tam po drodze emotka  

 a mnie w takich sytuacjach zastanawia po co ktoś  gra, gdy nie mamy możliwości odbioru nagrody emotka  ps. regulamin jasno wskazywał w tym wypadku, że odbiór osobisty... Wyświetl w wątku >>
2 agakaz2, joan 0

madllen

#6680039 Napisano: 05.02.2020 12:25:26 w Czy informują/ informowali?
monkakk napisał(a):

forrrum napisał(a):

monkakk napisał(a):

103 nagrody i kompletna cisza na forum  emotka  gratuluję emotka

Dziwisz się? emotka Tutaj nie warto się "chwalić" wygraną. Taki trend jest już od lat - coraz mniej osób uznaje za stosowne podzielić się sukcesem, bo zaraz się zaczyna ciemna strona sławy. Od złośliwości poczynając, na głupich skargach i donosach do Organizatorów, że "ona już drugi raz w tym miesiącu wygrała, to jej się chyba nie należy, dajcie mnie, bo mam horom curkę". emotka

Nie dziwię się, sama nie chwalę się w MDW emotka  Jednak dla innych konkursowiczów, tych życzliwych, którzy jednak też tu są  emotka ,  jak mogę to wpisuje choć krótką adonatcję w Informują emotka  

Już nie przesadzajmy, to podchodzi już pod paranoję. Toć chyba nikt, nikogo nie zlinczują za wygranie past emotka  a nawet jak coś lepszego to czym się przejmować, jak nagroda uczciwie wygrana. emotka  Absolutnie nie jestem złośliwa. Mnie zawsze cieszy wpis, choć drobna wzmianka na temat konkursu,  bynajmniej wiadomo, że konkurs rozwiązany a nagrody rozdane...  Wyświetl w wątku >>

madllen

#6679738 Napisano: 04.02.2020 10:40:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta Złotobranie wygrana ostatniego dnia loterii tj. 30.11.2019 r. - DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6678510 Napisano: 30.01.2020 13:49:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

buziolek napisał(a):

Wczoraj przysżły kody do cinema city z konkursu smyk i miały mieć ważność do 17.10.2020, a dzisiaj wysłali drugiego e -maila że ważne do 17.02. 2020, dostał tez ktoś taką informację?

wszyscy ale z informacją że ważne od 17.02.2020 

trochę niepoważne żeby taki krótki termin był

nie grałam ale mama-l-k-m piszę, że ważne od 17.02.2020 sprawdź raz jeszcze w mailu jak to sformułowali  Wyświetl w wątku >>

madllen

#6677309 Napisano: 26.01.2020 22:55:00 w Paragony na trwające konkursy
Jeden kod Captain Jack poszukiwany.. Oddam jutro bądź inny paragon na wymianę (do uzgodnienia) 
niekatulane, dziękuję   Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

madllen

#6676703 Napisano: 23.01.2020 22:57:52 w Wkurza mnie...
misiamarysia napisał(a):

A mnie wkurza, że ktoś jest od dzisiaj na forum, ma jeden post i w tym oto poście od razu prosi, żeby uchylić rąbka tajemnicy, jakim zgłoszeniem nasza dzisiejsza bohaterka wygrała Karaiby. Pierwszy wpis na forum i już mu daj.

Odczucia podobne, swoją drogą przyszła mi myśl, że to może i stały użytkownik tego forum ale pod "nowym" loginem. Niemniej i tak bardzo słabe emotka Wyświetl w wątku >>

madllen

#6676690 Napisano: 23.01.2020 21:46:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

joan napisał(a):


BTW -> Dzień Babci / Dziadka za nami, czy już nie czas na jakieś konkursy walentynkowe, ale takie na wypasie? emotka emotka emotka

https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-wyjatkowa-chwila-z-cherrissimo.html może to? emotka   i nie mam tu złośliwie na myśli kina, rzecz jasna emotka   

prawie ale to loteria a sądzę, że joan ma na myśli coś kreatywnego  emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

madllen

#6676467 Napisano: 23.01.2020 12:39:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon Lidl 100 zł - z loterii "Twoja opinia" Lidl - rezerwa  emotka emotka  ( zgł. z 9.11.2019 r.) mail dziś przed godz. 11  Wyświetl w wątku >>

madllen

#6675565 Napisano: 20.01.2020 22:27:06 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

madllen napisał(a):

magie1982 napisał(a):

A może to jakieś niedobitki za czwartek...

Nie grałam ale w wątku informują masz jednoznacznie, że mail za zgłoszenie 18 stycznia 
https://www.e-konkursy.info/forum/informuja/strona/596

Umiem czytać, ale ja np grałam we wszystkie 3 dni. Nie wiedziałabym za który dzień wygrałam.
staram się łudzić.....

w to nie wątpię, po prostu myślałam, że przeoczyłaś ten wpis a sugerowałaś się tylko wpisem w MDW emotka   Wyświetl w wątku >>

madllen

#6675563 Napisano: 20.01.2020 22:24:44 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

A może to jakieś niedobitki za czwartek...

Nie grałam ale w wątku informują masz jednoznacznie, że mail za zgłoszenie 18 stycznia 
https://www.e-konkursy.info/forum/informuja/strona/596 Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6675347 Napisano: 20.01.2020 13:44:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jest bon 150 zł do Intermarche emotka - Zimowy karnawał nagród - sms przed chwilą  Wyświetl w wątku >>

madllen

#6669659 Napisano: 31.12.2019 12:12:43 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

reniii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

gizoon napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Chcę wysłać zgłoszenie z Delicji-konkurs do 31.12.2019- a tam na stronie
-Loteria zakończyła się 01.01.2020
Co to ma być?Jeżeli trwa do 31,to obejmuje 31 i powinno przyjmować zgłoszenia do 23:59 emotka emotka emotka

No chyba ich pogieło. Mam 3 paragony do wprowadzenia

Ja mam 2 emotka

Też mam 2 paragony do zgłoszenia i co teraz. Nie wiedzą, że grudzień ma 31 dni, czy udają głupiego? emotka

W regulaminie jest wyraźnie napisane,że konkurs trwa do 31.12.2019 roku emotka

Raz strona działa, dwa nagroda dzienna  już dziś padła jak dobrze widzę w MDW.... Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6669061 Napisano: 27.12.2019 21:07:42 w Wkurza mnie...
a dokładnie jakie smaki masz na myśli ?  Wyświetl w wątku >>
0 0