Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika madllen

madllen

#7049636 Napisano: 28.09.2022 08:59:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

adrian napisał(a):

ciotkabernatka napisał(a):

Dzięki za pomoc.
Ech, no to u mnie widocznie jest jakiś błąd właśnie emotka

Miałem podobny problem, przez co nie wysłałem zgłoszenia, a dziś rano już mi się wyświetlił kod. Widzę, że konkurs będzie przedłużony do 29 września. Teraz tylko trzeba poczekać, aż przestawią nową datę w chatbocie KitKat.

No nieźle.. człowiek leci do Żabki o 22:30 kupić batony, a oni przedłużają konkurs emotka

Ktoś inny też poleciał jak piszesz a kod się nie wyświetlał po zakupie i udziału wziąść nie mógł.. Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#7047024 Napisano: 14.09.2022 19:45:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

pecia napisał(a):

Serki ROLMLECZ gdzie można kupić?

Wszędzie emotka
Lidl, polomarket, carrefour, makro - to na pewno, bo tam kupowałam

Nawet w Biedronce są a raczej dla większości jest w pobliżu.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6881017 Napisano: 07.09.2022 01:00:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):


Bramki zaczynają Ci się podobać jak zaczynasz w nie trafiać emotka  Np. mi się dzisiaj bardzo podobają, bo mam zestaw nestle i bilety do energy z Haribo emotka  Ale poza takimi strzałami też psioczę na bramki emotka

Trudno aby wygrywanie się nie podobało.  emotka Mam tu na myśli, że "idea", mechanizm mi się nie podoba. Choćby Namysłów Dino jest  przykładem loterii , za którym tęsknię. Kupujesz raz i czekasz na losowanie a nie kusi Cię aby kupować kolejny raz, bo może tym razem uda Ci się trafić w bramkę.. Wyświetl w wątku >>

madllen

#6880994 Napisano: 06.09.2022 21:40:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
⁸mietowa napisał(a):

madllen napisał(a):

mietowa napisał(a):

kunlunija napisał(a):

czy ktoś się orientuje, jakie są powody, dla których w niektórych konkursach są nagrody natychmiastowe (bramki) np. 1 bramka dziennie, a w innych jest losowanie np. jednej nagrody spośród wszystkich zgłoszeń z danego dnia? bramki wydają się totalnie bez sensu, ale widocznie takie nie są, skoro są tak popularne.  nie rozumiem tego i proszę o wytłumaczenie emotka  

Bramki są atrakcyjne dla nowicjuszy, którzy nie lubią czekać. Wygrywasz tu i teraz, to kusi. 

Dla mnie nigdy nie były, nie są ani nie będą atrakcyjne. Jak ktoś tu napisał bramki to samo zło emotka
Ps. Dla jasności dodam, że owszem sama zagram, bo w sumie niemal nie byłoby w czym brać udział,  jeśli chodzi o loterie. "Normalne" loterie to coraz  rzadziej się pojawiają niestety..

Chyba nie jesteś nowicjuszem emotka

Stażem z pewnością nie ale z dorobkiem wygranych owszem wciąż tak się czuję emotka  
Serio nawet na początku nie była to  dla mnie atrakcyjna forma loterii, wręcz przeciwnie sporo czasu w ogóle nie grałam.  
  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

madllen

#6880991 Napisano: 06.09.2022 21:23:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

kunlunija napisał(a):

czy ktoś się orientuje, jakie są powody, dla których w niektórych konkursach są nagrody natychmiastowe (bramki) np. 1 bramka dziennie, a w innych jest losowanie np. jednej nagrody spośród wszystkich zgłoszeń z danego dnia? bramki wydają się totalnie bez sensu, ale widocznie takie nie są, skoro są tak popularne.  nie rozumiem tego i proszę o wytłumaczenie emotka  

Bramki są atrakcyjne dla nowicjuszy, którzy nie lubią czekać. Wygrywasz tu i teraz, to kusi. 

Dla mnie nigdy nie były, nie są ani nie będą atrakcyjne. Jak ktoś tu napisał bramki to samo zło emotka
Ps. Dla jasności dodam, że owszem sama zagram, bo w sumie niemal nie byłoby w czym brać udział,  jeśli chodzi o loterie. "Normalne" loterie to coraz  rzadziej się pojawiają niestety.. Wyświetl w wątku >>

madllen

#6880912 Napisano: 06.09.2022 16:09:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Kupilam na loterie eti dare 3 batony w Carrefour.Gdy wpisuje ten numer z paragonu  tym lamancem czyli ten sześciocyfrowy łamane przez czterocyfrowy, to mi pisza, że nieprawidłowy. To może w tej sytuacji mam pominąć te cyfry po łamaniu?

Chyba lepiej pominąć "/"
Ja tak zgłosiłem

Możliwe...ale moim zdaniem najlepiej napisać do agencji aby w razie czego mieć "podkładkę" dlaczego zrobiło się tak a nie inaczej i tym samym oszczędzić sobie nerwów w przypadku ewentualnej wygranej i jej weryfikacji.  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6880892 Napisano: 06.09.2022 14:48:00 w Wkurza mnie...
emi napisał(a):

Wkurza na maxa, że Regina nagradza KRADZIONE prace. Tylko w IV etapie wygrały 4 zdjęcie bezczelnie zerznięte z netuemotka
Nikt tego nie sprawdza, nie widzi? , to wali po oczach na I rzut

Jak jest tak jak mówisz zgłaszaj. Mam nadzieję, że agencja zareaguje odpowiednio. emotka   Wyświetl w wątku >>

madllen

#6880652 Napisano: 05.09.2022 16:55:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
abonament Spotify - Durex Żabka  emotka (mail. o 15.24) Wyświetl w wątku >>

madllen

#6880622 Napisano: 05.09.2022 15:16:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
zestawów produktów BIC  - Konkurs w Hebe  emotka  sms. przed chwilą  Wyświetl w wątku >>

madllen

#6880293 Napisano: 02.09.2022 21:41:09 w Smolar
fan-mandaryny napisał(a):

A co się w tym formularzu podawało? Paragon też trzeba było załączyć?

Tak, paragon też. Wyświetl w wątku >>

madllen

#6880291 Napisano: 02.09.2022 21:35:39 w Smolar
edzia21 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Nie wysyłam na ostatnią chwilę ,teraz jednak chciałam wysłać empik i formularz już nieaktywny!?emotka

Mam to samo. A w regulaminie ze do 23.59 można wysylac

Buuu...u mnie to samo. emotka

Eh chyba zostało jedynie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6878694 Napisano: 26.08.2022 15:46:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
O w końcu jest nagroda ! Sms od Kinder Garmin emotka emotka  Nawet kod zaraz do sklepu w wiadomości podali  emotka   Wyświetl w wątku >>

madllen

madllen

#6875778 Napisano: 12.08.2022 11:15:19 w Smolar
olunka napisał(a):

dostałam dzisiaj pozytywna weryfikacje z 24.06, a z poprzednich dni nie mam, czy ktos jeszcze czeka?

Jeśli masz na myśli Żywiec Zdrapka to mam podobnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6875668 Napisano: 11.08.2022 16:27:29 w SZUKAM....
alan84 napisał(a):

Szukam pomocy z whiskas. Ręce mi opadają. Nie chcę strona rozpoznać mialczenia kota. O co może chodzić.? Ktoś by pomógł podpowiedział na priv?;)

Daj spokój kotu i sobie z miauczeniem,  tylko zrób zgłoszenie do loterii emotka Wyświetl w wątku >>

madllen

#6875512 Napisano: 11.08.2022 09:17:20 w SZUKAM....
inska napisał(a):

incendio12 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

inska napisał(a):

basiag napisał(a):

Czy poza Kropką Bordo jeszcze jakaś agencja każe sobie paragony z oświadczeniami wysyłać pocztą ?
'Trochę to kulawo że vocher za 100zł a przesyłka 10 zł emotka

Avanti, Amooco, i360

Amooco? Chyba mi się nie zdarzyło a sporo wygrałem u nich….

Do Amooco jeszcze nigdy nie wysyłałam nic pocztą, a często u nich wygrywam emotka  

a ja nieczęsto u nich wygrywam emotka , przy princessie dwukrotnie odsyłałam

To wtedy raczej Albedo Marketing  emotka Wyświetl w wątku >>
1 inska 0

madllen

#6875184 Napisano: 09.08.2022 22:24:31 w Kupię...
0 0

madllen

#6875098 Napisano: 09.08.2022 14:23:28 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Ile kosztują najtańsze żelki Haribo na loterię? 

Nie ma takiej loterii w bazie, więc chyba lepiej nie pytać...

Jest w Zapowiedziach a startuję bodaj jutro to i pewnie do bazy trafi... Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

madllen

#6874879 Napisano: 08.08.2022 16:04:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Eh pustki wszędzie..  ani kreatywne ani loterię , no ZERO  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6874251 Napisano: 04.08.2022 15:27:02 w Czy informują/ informowali?
Yope za jakiś okres informowała ostatnio ? Wyświetl w wątku >>
0 0