Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika madllen

madllen

#6861972 Napisano: 28.05.2022 10:54:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Hello. Kupiłam wczoraj paczke Zozoli ---i zapłaciłam bonem, po odjęciu bonu zostało mi do zapłaty 20gr...Kurcze i teraz nie wiem czy mogę taki paragon zgłosić,?  Bo tam wymagany jest zakup za 1zł min. 
Kurka co mnie podkusiło ! 🙄

Ja wczoraj tak samo się załatwiłam w Biedronce, tylko z Wedlem. Zatem boli jeszcze bardziej. emotka Paragonu oczywiście nie zgłaszam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6861604 Napisano: 26.05.2022 13:55:01 w Kupię...
Kupię kartę : 
IKEA
Allegro  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6861562 Napisano: 26.05.2022 12:17:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Teraz mnie wszędzie wpiszą na czarna listę za dociekliwość.Przyjmuję to na klatę. Dobra czyli konkurs Hebe-Mixa nie istnieje.Ciekawe skąd ta osoba co go dodała wzięła informacje.

ja juz nawet kupiłamhttps://konkursy....s-mixa-dla-maluszka/
a teraz patrze ze to stary,ech

To nie ten, to był inny konkurs. Daty tegoroczne widniały plus inne nagrody, tylko nagroda 3 stopnia się zgadza, bo też kosmetyki. Niemniej jak się okazuje konkurs gdzieś wcięło i co najważniejsze aktualny jednak nie jest, skoro taką informację mamy od organizatora.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6861005 Napisano: 24.05.2022 00:51:50 w Kupię...
Kartę / bon IKEA Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6860621 Napisano: 20.05.2022 21:47:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po niezliczonych porażkach, gdy ogarniało mnie już  kompletne zwątpienie w końcu i do mnie zawitał SMS o wygranej  emotka  i  to w dodatku nagroda główna  emotka  wyciskarka z Konkursu Majówka ze Smakiem w Kaufland emotka emotka Wyświetl w wątku >>

madllen

#6860281 Napisano: 19.05.2022 11:53:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

loteria Warka... https://www.e-kon...em-18#.YobJBqjMJPY  jak myślicie czy można kupić Warkę RADLER O,O%  nic w regulaminie na ten temat nie piszeemotka

dowolne to dowolne emotka a grafika, choć tak wiem nie jest wiążąca też na to wskazuję  emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

madllen

madllen

#6859004 Napisano: 12.05.2022 12:41:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
domika napisał(a):

madllen napisał(a):

domika napisał(a):

Naprawde rzadko podważam decyzję jury jeżeli chodzi o wyniki konkursu,ale Regina mnie rozwaliła na łopatki emotka https://superlong.regina.eu/laureaci.php

Oj tam, oj tam emotka  Mnie wyniki też zaskoczyły. Konkurs z racji, że fotograficzny już na starcie skreśliłam, bo wiem, że nie mam szans przy profesjonalnych zdjęciach, które robią konkursowicze a teraz kto wie  może jednak się skuszę i kupię ten papier Regina 

Mnie wkurza popadanie ze skrajności w skrajność.
Fajnie, ze nie nagradzają profesjonalnych foto, ale na litość ... no większość tych prac nagrodzonych nawet nie jest estetyczna emotka

Oczywiście rozumiem rozczarowanie. Coś czuję, że spotkają się teraz z falą krytyki i na kolejny etap wybiorą cacy, dopracowane zdjęcia ale to tylko takie moje gdybanie..emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6858993 Napisano: 12.05.2022 12:31:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
domika napisał(a):

Naprawde rzadko podważam decyzję jury jeżeli chodzi o wyniki konkursu,ale Regina mnie rozwaliła na łopatki emotka https://superlong.regina.eu/laureaci.php

Oj tam, oj tam emotka  Mnie wyniki też zaskoczyły. Konkurs z racji, że fotograficzny już na starcie skreśliłam, bo wiem, że nie mam szans przy profesjonalnych zdjęciach, które robią konkursowicze a teraz kto wie  może jednak się skuszę i kupię ten papier Regina  Wyświetl w wątku >>

madllen

#6857351 Napisano: 04.05.2022 21:32:30 w Gratulacje! Dla wygranych!
olywka serdeczne gratulacje emotka Super, że podzieliłaś się z nami tą informacjąemotka Wyświetl w wątku >>
1 olywka 0

madllen

#6855369 Napisano: 22.04.2022 19:12:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ela napisał(a):

anialistopad napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Tymbark da się sprawdzić jaki numer paragonu się zgłaszało?

I pamięta ,ktoś co podawało się w formularzu?

no włąsnie  ja wysłałam kilka zgłoszen  wygrałam 2 razy i nie wiem jakie paragony odsyłac   . Powinni napisac nr paragonów byłoby łatwiej

Docelowo zgodnie z regulaminem i tak otrzymuję sięjedną nagrodę : 
"Jeden Uczestnik może wygrać w Loterii nie więcej niż jedną Nagrodę. W przypadku, gdy wlosowaniu wyłonione zostaną co najmniej dwa Zgłoszenia tego samego Uczestnika, Uczestnik otrzymuje Nagrodę w kwocie najwyższej spośród tych, które wynikają z Dowodów Zakupu załączonych do Zgłoszeń Uczestnika,"

ps.  akurat ja nie mam wątpliwości jaki paragon odesłać, bo tylko jedno zgłoszenie poszło..  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6855354 Napisano: 22.04.2022 18:51:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
A jednak i do mnie dotarł mail o wygranej zwrot za zakupy Tymbark  emotka  mail. o 18.41 Wyświetl w wątku >>

madllen

#6854369 Napisano: 14.04.2022 20:43:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asther napisał(a):

notta napisał(a):

asther napisał(a):

Dzwonił do mnie przed chwilą Hubert Urbański z konkursu RMF o biletach na koncert, kazał mi trochę opowiedzieć o znajomości z osobą którą opisałam w konkursie, i powiedział mi, że w poniedziałek nas połączy na antenie i bym była pod telefonem cały czas.  emotka emotka  Szok, niedowierzanie. Myślicie, że faktycznie zadzwoni?

a grałaś w tym konkursie? Miałam podobnie kiedyś z telewizorem ale dzwonili do mnie rano, z informacją że wejdziemy na antenę koło 18 i mam być gotowa emotka

Brałam, znał dokładnie szczegóły mojego zgłoszenia i moje dane które podałam 

w wątku Rozmowy  o wszystkim @isana123 ma podobny wpis, nie brałam udziału i specyfiki konkursów radiowych też nie znam ale może cos Ci to pomoże... Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6854275 Napisano: 14.04.2022 12:00:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andrzej_s napisał(a):

notta napisał(a):

andrzej_s napisał(a):

Widział ktoś puszki od nowej promocji Lech piwo? Co tam jest do wygrania?

A skąd wiadomo, że coś jest?

W nowej gazetce biedronki jest foto zgrzewki z hasłem wygrywaj muzyczne nagrody

Może jest coś na rzeczy ale już nie raz w aktualnej gazetce jakiegoś sklepu widziałam zdjęcie produktu z informacją o konkursie/loterii , który jest już zakończony...  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6854269 Napisano: 14.04.2022 11:16:23 w Avanti
nanajka81 napisał(a):

madllen napisał(a):

aneta411 napisał(a):

"kalmia86 napisał(a):Też brak kodu od 15:30. Napisałam a w odpowiedzi dostałam maila pt."oceń wykonanie zgłoszenia". Tylko mnie to zirytowało bo odpowiedzi nie dostałam. Kodu do tej pory też nie... A zależało mi żeby pierwszego dnia puścić... Ciekawe czy ten kod w ogóle przyjdzie"

Może godzina magiczna? Bo ja też ok. 15:30 kupowałam i kodu nie dostałam (produkt właściwy).

U mnie też zakup około 15 i wczoraj kodu w aplikacji nie miałam a sprawdzałam kilkukrotnie o różnych porach, nawet zalogowałam się ponownie do aplikacji. Dziś sprawdzam i kod się pojawił. Dodam, że nigdzie nie zdążyłam napisać, obyło się bez interwencji. Zatem sprawdzajcie może i u was kod pojawił się. 
Ps. kupowałam zwykłe pepsi 0,5 L  w tej EKO butelce 

a że tak zapytam: o jakim konkursie tu mowa? Bo nie mogę dojść do tego...

Jest info w zapowiedziach...  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6854262 Napisano: 14.04.2022 10:45:05 w Avanti
aneta411 napisał(a):

"kalmia86 napisał(a):Też brak kodu od 15:30. Napisałam a w odpowiedzi dostałam maila pt."oceń wykonanie zgłoszenia". Tylko mnie to zirytowało
bo odpowiedzi nie dostałam. Kodu do tej pory też nie... A zależało mi
żeby pierwszego dnia puścić... Ciekawe czy ten kod w ogóle przyjdzie"

Może godzina magiczna? Bo ja też ok. 15:30 kupowałam i kodu nie dostałam (produkt właściwy).

U mnie też zakup około 15 i wczoraj kodu w aplikacji nie miałam a sprawdzałam kilkukrotnie o różnych porach, nawet zalogowałam się ponownie do aplikacji. Dziś sprawdzam i kod się pojawił. Dodam, że nigdzie nie zdążyłam napisać, obyło się bez interwencji. Zatem sprawdzajcie może i u was kod pojawił się. 
Ps. kupowałam zwykłe pepsi 0,5 L  w tej EKO butelce  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6854093 Napisano: 13.04.2022 08:09:48 w Zapowiedzi konkursów
banka-manka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

zabka od dzis

Jest jakaś strona www gdzie można poczytać regulamin? Moja apka jeszcze nie pokazuje tego.

Jest regulamin ale chyba tylko w apce można  podejrzeć emotka  Organizator Avanti, odpowiedź na pytanie zamieszczamy w  Messenger Pepsi  Wyświetl w wątku >>

madllen

#6854086 Napisano: 12.04.2022 23:56:45 w Avanti
edith napisał(a):

Pomóżcie proszę bo jestem w szoku..mogę pisać nieskładnie.Sprawdziłam dokładnie teraz pocztę i zauważyłam w spamie- właściwie w ofertach ( mam konto na o2) ze jest ponaglenie o wysyłkę oświadczenia w ostatecznym terminie 15 kwiecień- data wpłynięcia dokumentu do nich.3 wiadomości od nich a pierwsza 23 marca o wygranej I stopnia ..czemu to tam wpadło...do spamu?? Czym wysłać...Pomóżcie zeby u nich bylo 15 kwietnia. 

Kurierem powinno bezproblemowo dotrzeć np. w punkcie i zapytaj do której godziny powinnaś nadać, zwykle kurier mniej więcej o podobnej porze odbiera przesyłki.  Wyświetl w wątku >>
1 edith 0

madllen

#6853928 Napisano: 11.04.2022 22:53:36 w SZUKAM....
cleo25 napisał(a):

... konkursu z proszkiem do prania, pastą do zębów ... ?

Pasta Elmex Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

madllen

#6853773 Napisano: 11.04.2022 10:48:54 w Zapowiedzi konkursów
notta napisał(a):

kornwalija napisał(a):

notta napisał(a):

Agnes napisał(a):

notta napisał(a):

od 4.05 start lubisie.pl

mozna zdjecie z przodu? rozumiem, że na opakowaniu nie ma info o nagrodach

Nie mam przodu. Bo jest tam tylko małe info konkurs i nic więcej. Nie ma info o nagrodach.

Ale tajemniczy ten konkurs, w necie słowa o nim znaleźć nie mogę.

Może wystarczy poczekać do terminu?

Dokładnie, dodam, że obstawiam bramki...  emotka Wyświetl w wątku >>