Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika madllen

madllen

#6854086 Napisano: 12.04.2022 23:56:45 w Avanti
edith napisał(a):

Pomóżcie proszę bo jestem w szoku..mogę pisać nieskładnie.Sprawdziłam dokładnie teraz pocztę i zauważyłam w spamie- właściwie w ofertach ( mam konto na o2) ze jest ponaglenie o wysyłkę oświadczenia w ostatecznym terminie 15 kwiecień- data wpłynięcia dokumentu do nich.3 wiadomości od nich a pierwsza 23 marca o wygranej I stopnia ..czemu to tam wpadło...do spamu?? Czym wysłać...Pomóżcie zeby u nich bylo 15 kwietnia. 

Kurierem powinno bezproblemowo dotrzeć np. w punkcie i zapytaj do której godziny powinnaś nadać, zwykle kurier mniej więcej o podobnej porze odbiera przesyłki.  Wyświetl w wątku >>
1 edith 0

madllen

#6853928 Napisano: 11.04.2022 22:53:36 w SZUKAM....
cleo25 napisał(a):

... konkursu z proszkiem do prania, pastą do zębów ... ?

Pasta Elmex Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

madllen

#6853773 Napisano: 11.04.2022 10:48:54 w Zapowiedzi konkursów
notta napisał(a):

kornwalija napisał(a):

notta napisał(a):

Agnes napisał(a):

notta napisał(a):

od 4.05 start lubisie.pl

mozna zdjecie z przodu? rozumiem, że na opakowaniu nie ma info o nagrodach

Nie mam przodu. Bo jest tam tylko małe info konkurs i nic więcej. Nie ma info o nagrodach.

Ale tajemniczy ten konkurs, w necie słowa o nim znaleźć nie mogę.

Może wystarczy poczekać do terminu?

Dokładnie, dodam, że obstawiam bramki...  emotka Wyświetl w wątku >>

madllen

madllen

#6853017 Napisano: 05.04.2022 19:50:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy obecnie jest jakiś konkurs / loteria, gdzie trzeba dokonać zakupu tabletek / kapsułek do zmywarki? emotka  

Wystarczy wpisać Somat lub Finish w wyszukiwarce emotka

można też sprawdzić Fairy  emotka Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

madllen

#6852263 Napisano: 31.03.2022 16:54:34 w Paragony na trwające konkursy
Szukam Tiger Shell  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6852111 Napisano: 30.03.2022 16:58:56 w Pomocy!!!!
mama2006 napisał(a):

Kochani, kurier mi wiezie coś od Wolante Investments.  emotka  Co to może być? 

Starter Orange , jest info na maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6852107 Napisano: 30.03.2022 16:28:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Porażka goni porażkę, emotka największe rozczarowanie Columbit emotka oraz po dziś dzień nie wiem jakie licho pokusiło mnie kupić  drogą pastę w Rossmann emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

madllen

#6851432 Napisano: 25.03.2022 19:32:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

Cześć prośba o info:- czy Fortis podaje numer zwycięskiego paragonu oraz czy wysyła informacje o weryfikacji?
- czy w loterii Mleka Łaciatego nie pojawia się teraz ani e-mail z potwierdzeniem ani informacja na stronie (mi po zgłoszeniu wróciło do formularza)?

Punkt 2 miałam tak samo, nie podoba mi się to... emotka Wyświetl w wątku >>

madllen

#6850887 Napisano: 22.03.2022 21:10:41 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

Ostatnio zrobiłam porządek w paragonach... Przeraziło mnie to powiem szczerze i boję się policzyć ile wydałam 😭 ale może tak jak piszesz może taki bilans by się przydał? Bo jeśli chodzi o zyski z bramek... 0zł,2kilo do przodu jak nie więcej, a kasowo... Nie mam odwagi policzyć 😝😭

Szczerze mówiąc, to u mnie spisywanie wydatków poniesionych w szczególności na loterie, w których szalenie rzadko coś wygrywam, robi robotę. Bilans skutecznie odstrasza mnie przede wszystkim tych losowanych, bo w bramkach jeszcze czasem coś trafię. Ale oprócz kwestii finansowej jeszcze warto pomyśleć o własnym zdrowiu, bo miażdżyca nie boli, a jak da o sobie znać, to skutki mogą być opłakane. Szkoda, że tak rzadko potrzebny jest paragon na wodę mineralną, a tak często jesteśmy "zmuszani" do kupowania 3 wafelków, żeby mieć jedną, marną szansę na... kolejny karton wafelków. emotka

Dokładnie tak, przy czym u mnie podsumowanie inne. W zwykłym losowaniu potrafi coś wpaść jednym paragonem, bo dosyć często tak sobie zakładam. Za to w bramkowych zależnie od tego czy produkt używam widzę, że potrafię się wkręcić i kupować więcej ale nie ma to najmniejszego przełożenia na skuteczność... Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

madllen

#6850881 Napisano: 22.03.2022 21:00:23 w Wkurza mnie...
kocurro21 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

Potrzebuję odwyku od bramek... Poważnie ... Raz, że zmarnowałam już tyle kasy na te losowe konkursy bramkowe, że czuję się już jak nałogowy hazardzista nad ranem, który wychodzi z kasyna, bo mu je zamykają i szuka innego, które jeszcze choć przez godzinę jest otwarte... A dwa ... po prostu Help me ...emotka emotka  proszę ogarnijcie mnie emotka

Jak potrzebujesz grać dużo bramek, to spróbuj znaleźć zbyt na kupowane towary. Popytaj rodziny czy czegoś nie potrzebuje, odsprzedaj trochę taniej, ewentualnie wystaw aukcję. Warto też prowadzić bilans zysków i strat. 

Ostatnio zrobiłam porządek w paragonach... Przeraziło mnie to powiem szczerze i boję się policzyć ile wydałam 😭 ale może tak jak piszesz może taki bilans by się przydał? Bo jeśli chodzi o zyski z bramek... 0zł,2kilo do przodu jak nie więcej, a kasowo... Nie mam odwagi policzyć 😝😭

Koniecznie podlicz, to na prawdę pomaga nabrać dystansu.
Od siebie dodam, że mnie często zachęcają wpisy innych o wygranych w bramkach i se myślę: o tyle osób wygrało to i ja muszę spróbować, niestety najczęściej jest to zgubne...  emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

madllen

#6850706 Napisano: 21.03.2022 21:38:51 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon plus kod Łaciate mleko  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6850457 Napisano: 19.03.2022 22:46:05 w Zapowiedzi konkursów
asiam napisał(a):

Jeżeli dobrze zrozumiałam panią w Castoramie to od 23 marca będzie loteria urodzinowa.

Wygląda na to, że tak. emotka  Póki co tyle info na stronie. 
Wyświetl w wątku >>
2 brucee, nayas 0

madllen

#6850247 Napisano: 18.03.2022 09:49:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

tea napisał(a):

Czy mogę wysłać na loterie delicji taki paragon z oderwanym dolnym rogiem? Tam jest jakiś numer ale czy on jest istotny??

W delicjach wpisuje się nr z góry po prawej, ten nr nie jest ważny 

"b) nie jest uszkodzony tzn. nie budzi wątpliwości co do zawartych na nim treści czy ich autentyczności,a w szczególności faktura imienna/paragon nie jest przecięty, ucięty, naderwany, rozmazany, niewyraźny, jak też nie stanowi połączenia dwóch różnych faktur imiennych/paragonów;"zależy jak to zinterpretują...

Zgadzam się, ta agencja kojarzy mi się z ogromną drobiazgowością w tej kwestii. Teoretycznie potrzebne  numery są czytelne ale właśnie ten zapis.. Może jest ktoś miał podobną sytuację i się wypowie a najlepiej jak napiszesz do agencji..
ps. jakby to była inna agencje to bym zgłaszała bez chwili zawahania  emotka  - tyle z moich skromnych doświadczeńemotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6849762 Napisano: 15.03.2022 19:19:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

marcella napisał(a):

Mi nie chce przejść drugie mleko 

Jeden paragon można zgłosić tylko raz. Na nim max 12 szt. Mleka. Czyli wszystko co jest na paragonie trzeba zgłosić od razu

Dzięki za utwierdzeniem mnie w tym co podejrzewałam. U mnie na szczęści zakupione aż jedno mleko na jednym paragonie i problemu nie mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6849723 Napisano: 15.03.2022 16:01:14 w Czy informują/ informowali?
rainbowdash napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy informowali już z „Razem całym sercem” Loveli Columbita? Wiem, że w regulaminie było info, że zwycięzcy nagród zostaną poinformowani do 11 lutego. Sama strona konkursowa Lovela.pl/konkurs już nie działa, mimo, że konkurs kończy się 14.04 (zgodnie z regulaminem). Jakoś nikt się nie chwalił na forum za ostatni etap. A tym bardziej głównymi nagrodami.

Gdzies na Facebooku pod tym postem konkursowym widziałam odpowiedz Lovela ze zwycięzcy zostali poinformowani. Szkoda 

To jest jakaś tajemnicza sprawa, tyle nagród niby a z forum tylko chyba 1 osoba wygrała. Konkurs trwał wiele dni i codziennie  prawie 50 nagród… nie wierze 

Nie codziennie tylko na cały konkurs było łącznie 50 nagród. Jedna nagroda dziennie plus na koniec wybierano 3 główne. Kojarzy mi się, że było więcej wpisów o wygranej w tym konkursie. Mnie niestety nie nagrodzili emotka . Moim zdaniem konkurs już dawno rozwiązany a pewnie laureaci już mają nagrody w domu.  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

madllen

#6849554 Napisano: 14.03.2022 21:18:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piniata Kinder - wygrana z ostatniego dnia konkursu.  Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

madllen

madllen

#6848400 Napisano: 07.03.2022 18:41:18 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon i kod Łaciate Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6847353 Napisano: 01.03.2022 20:41:43 w moje dzisiejsze wygrane :)