Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aleksiak

aleksiak

#7333275 Napisano: 02.02.2026 11:36:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karoxxa napisał(a):

ZetZ napisał(a):

pikawka napisał(a):

karoxxa napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

karoxxa napisał(a):

emi napisał(a):

karoxxa napisał(a):

emi napisał(a):

karoxxa napisał(a):

Ja jestem ciekawa ile osob napisało faktycznie dokończenie zdania w Tchibo? Ja to tak zrozumialam i dziwiło mnie, że mieliście az tak długie teksty, ze zamieniało w MMS

Jeżeli SMS zmieni się MMS , to nie spełnia warunków i nie przyjmą go. 
Są telefony gdzie dłuższe teksty przechodzą jako SMS


Tylko chodzi mi o kwestie taka ze nawet jesli długie zgłoszenie przeszło to moim zdaniem i tak jest niezgodne z regulaminem ponieważ tam bylo "dokończ zdanie" a nie opisz/ napisz. Jestem ciekawa czy jest faktycznie tak jak mysle czy wzięłam to zbyt doslownie. Chodz z podanej przez nich przykładowej wiadomości wynika ze faktycznie mialo zakończyć się na pierwszej kropce. Bez rozwijania. Zobaczymy

Pisałaś o przekształceniu w MMS !
Teraz piszesz : nawet jesli długie zgłoszenie przeszło to moim zdaniem i tak jest niezgodne z regulaminem

DLACZEGO tak sądzisz ? Organizator w Regulaminie nie dał takich ograniczeń


Sądzę tak bo było napisane dokoncz zdanie a nie napisz, opisz itd. Ja to rozumiem doslownie. Oni w regulaminie podali przykład i bylo to krótkie dokończenie zdania. Jak ktoś mowi mi dokończ zdanie to je poprostu kończę. A jak ktoś mówi napisz jakby wyglądała taka czy taka wycieczka to wtedy opisuje to. Kazdy inaczej mysli, zobaczymy jak oni to odbierają.

Istnieje coś takiego jak zdanie wielokrotnie złożone i takie zajmuje nawet 4 sms emotka


Haha sle to nadal jedno zdanie tylko z przecinkami, i kończy sie kropką. Ale dobra, bo zaraz będziemy mądrzejsze od profesorów 😂


Wg mnie wzięłaś to zbyt dosłownie… gdyby chodziło im o jedno zdanie to by dali limit 150 znaków a nie bez limitu…..

Bo z tym "dokończ zdanie" to taka zasadzka zapewne, ale spoko, ja mam puszczone krótkiego eska to zobaczymy...


Zasadzka w sensie? Teraz Ci co puscili krótkie esy albo maja bardzo małe szanse albo bardzo duże 😀

Nigdy nie wiadomo co jury ma na myśli i co im bardziej podpasuje, dłuższe czy krótsze. Jednak w jednym zdaniu niełatwo jest zawrzeć kreatywną odpowiedź. Ja wysłałam kilka zgłoszeń i wszystkie na 400-500 znaków. Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

aleksiak

#7332640 Napisano: 29.01.2026 13:09:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Kinder piniate jak wygralam dzis na siebie to mige grac o druga ? Czy jest limit 1 na osobe . Nie mam jak zerknac w regulamin teraz

Jest limit. 1 nagroda I stopnia i 1 nagroda II stopnia  w całym konkursie Wyświetl w wątku >>

aleksiak

#7332503 Napisano: 28.01.2026 17:01:21 w Paragony na trwające konkursy
0 0

aleksiak

#7332412 Napisano: 28.01.2026 12:06:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nofsza informuje o pozytywnej weryfikacji paragonu z konkursu Beskidzkie Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

aleksiak

#7332408 Napisano: 28.01.2026 11:46:08 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Adrianna26 napisał(a):

Czy wysyłają już nagrody z loterii Ruszaj ekspresem lodowcowym z coli (Lidl)?

tak, bon do Lidla dostałam 23.01. Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksiak

#7332240 Napisano: 27.01.2026 15:04:28 w Paragony na trwające konkursy
Wymienię paragon Cetaphil na inny, może być Dino Tchibo Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksiak

#7332078 Napisano: 27.01.2026 09:58:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

team2sis napisał(a):

Może niech jedna osoba zapyta ich w mejlu czy mamy wysyłać drugi raz ten sam SMS z poprawnym nr paragonu czy co mamy zrobić żeby było dobrze? 🫣

Zapytalem emotka

Ja również. Moim zdaniem, im więcej będą mieć próśb o uznanie obu numerów paragonów, tym bardziej wezmą to pod uwagę.
To oni zawalili, bo zapis nie jest jednoznaczny. Wyświetl w wątku >>

aleksiak

#7331662 Napisano: 24.01.2026 14:36:21 w NA CO CZEKAMY?
do 29.01.2026 „Stylowy konkurs Blanc”
do 03.02.2026 „ŚNIADANIE Z HOCHLAND!”
do 13.02 (10.02 + 3 dr) Loteria Kinder Bueno - losowanie rezerwy nagród II i III stopnia
do 14.02.2026 KOLEJ PRZEJŚĆ NA TY, Dino
do 13.02.20226 Konkurs "Kasztelan” Żabka
do 16.02.2026 "Tchibo Gold w Dino - wygraj wyjazd do Dubaju"
do 18.02.2026 "Tu lecą nagrody w Biedronka"
do 20.02.2026 'Hair Spa!' Rossmann
do 24.02.2026 "Zimowy konkurs Routines’"
do 28.02.2026 "Gaming z Pringles" Aldi Wyświetl w wątku >>

aleksiak

#7331334 Napisano: 23.01.2026 13:52:34 w moje dzisiejsze wygrane :)

aleksiak

#7331160 Napisano: 23.01.2026 08:55:11 w Czy informują/ informowali?
Ibo napisał(a):

Czy ktoś  wie co dzisiaj dostarcza Fedex

jesli od Fortis, to chyba bony Kaufland Wyświetl w wątku >>
1 Ibo 0

aleksiak

#7331098 Napisano: 22.01.2026 20:35:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bushido_75 napisał(a):

A nikt nie pisze że jest od 12 stycznia -do 28 lutego.Nowy konkurs Lavazzy -Caffe Match. Kollacje dla dwojga za 3200 zł  kawy do wygrania. emotka

jest w zapowiedziach Wyświetl w wątku >>

aleksiak

#7331071 Napisano: 22.01.2026 19:21:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Monika11 napisał(a):

Czyżby piniatę  z pierwszego etapu wysłali  ? Coś mam od  NAIROBI potwierdzi ktoś ?

tak, piniata Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

aleksiak

#7330701 Napisano: 21.01.2026 16:14:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiaaa85 napisał(a):

Mam pytanie o konkurs Hairmate Rossmann ,zakup 2 produktów -+ turban za 1 zł ,to tez musi być na paragonie ??? Gdzie znaleźć ten turban ?

Tak, musi być na paragonie.  Niestety nie we wszystkich Rossmannach jest. Najlepiej pani kasjerki zapytac. Wyświetl w wątku >>
1 asiaaa85 0

aleksiak

#7330239 Napisano: 20.01.2026 11:50:08 w Czy informują/ informowali?
karoxxa napisał(a):

Wam tez nie działa strona z wynikami stulecia? Udało sie wejść raz ale nagrodzili tylko jedna babkę a nagrod bylo 3. Odświeżam i nie da sie wejsc brr

Wygrali: Agnieszka, Marianna, Radosław Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksiak

#7330163 Napisano: 20.01.2026 08:47:10 w Czy informują/ informowali?
brejzolek napisał(a):

Neboa Rossmann?

Konkurs "Let's glow Neboa"

nie Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksiak

#7330153 Napisano: 20.01.2026 07:51:06 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Zamienię 100 do Rossmanna na 100 do Biedronki lub Żabki Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksiak

#7329951 Napisano: 19.01.2026 13:38:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bony 100 do Rossmanna na @ od soflow Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

aleksiak

#7329913 Napisano: 19.01.2026 12:26:55 w Czy informują/ informowali?
mizazu71 napisał(a):

olunka napisał(a):

czy ten do!flow idzie na raty czy juz pozamiatane?

Szedł na raty, ale czy dalej idzie to nie wiem

idą dalej @ Wyświetl w wątku >>
1 mizazu71 0

aleksiak

#7329900 Napisano: 19.01.2026 12:18:38 w Informują
Informują z Konkurs "Let it glow - so!flow - kosmetyki do włosów soflow" Rossmann

Rodzaj powiadomienia: email
Dodatkowe informacje:
@ o 12.05 Wyświetl w wątku >>

aleksiak

#7329896 Napisano: 19.01.2026 12:09:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł do Rossmann - so!flow @ 12.05
i drugie 100 u męża @ 12.21 Wyświetl w wątku >>