Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika agadawid

agadawid

#6255498 Napisano: 16.09.2016 13:54:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Stokrotka - bon, Mila - plecak i worek na kapcie. Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6255419 Napisano: 16.09.2016 12:33:51 w Czy informują/ informowali?
miketyson napisał(a):

Czy to prawda ze byly juz wyniki z konkursu Powrot do szkoly z Milą? Smsy, maile, telefony... ?

Wczoraj dwie osoby chwaliły się wygranymi w mdw, ale nie wiem jak zostały powiadomione. Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6255289 Napisano: 16.09.2016 08:45:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostałam sms o paczce, która jedzie DHL em z Corex ale nie miałam żadnego maila o wygranej. Pasuje mi to na konkurs plastyczny powrót do szkoły z Milą. Czy ktoś też ma taką sytuację? Byłoby miło coś dostać bo moja córcia 2 dni siedziała nad rysunkiem... Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6255284 Napisano: 16.09.2016 08:30:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wredzia napisał(a):

bruce napisał(a):


ze śmieci? litości, dla mnie to żałosne emotka emotka . a co  do prośby w kierunku kasjerek, to rozumiem ją wtedy, kiedy MI nie wyda paragonu, bo to jej obowiązek. ale jeżeli miałabym ją prosić o to, by przeszukiwała kosz po poprzednich klientach, którzy paragonu nie zabrali (a kasjerka zgarnęła plik, by nie było syfu na kasie), to czułabym się żenująco. nie pozdrawiam więc tych, którzy takie czyny praktykują, zawracając głowę kasjerce i ludziom w kolejce. tfu.

emotka A ja od razu widzę oczami wyobraźni podstępną kasjerkę, która specjalnie zbiera tabuny takich paragonów do kosza i potem sprzedaje gdzieś, na allegro na przykład. emotka



co za szopka tu się odstawia to się w głowie nie mieści  emotka

wyciąganie paragonów z śmieci  emotka

kasjerka z biedronki niby sprzedaje nie wydane paragony na aukcji allegro?
z ciekawości przerzuciłam internety i jakoś nie widzę tej sensacji  emotka   emotka emotka

zazdrość, żółć, i tyłka ścisk, że ktoś wygrał a nie ja  emotka


500+ Wam chyba w cenzurach poprzewracało  emotka emotka emotka

Szopka to odstawia się dopiero teraz, kiedy zaczynacie ubliżać innym. Dziewczyna zapytała, a ja zgodnie z prawdą odpowiedziałam, że zdarzyło mi się wziąć paragon z koszyka, nie ze śmieci. Nie grzebię po śmietnikach w poszukiwaniu paragonów, nie kupuję ich i nie plagiatuję pomysłów. Tak, wzięłam paragon z koszyka ale nie przeszukuję wszystkich koszyków czy koszy na śmieci w poszukiwaniu paragonów i przypuszczam, że nikt tak nie robi ale oczywiście niektóre konkursowiczki aby podbudować swoje ego podłapały temat, gremialnie potępiły występek przy okazji podkreślając, że oczywiście one są och , ach i wogóle bez skazy. Wyolbrzymiony temat, zamiast potraktować pytanie z przymrużeniem oka, zaczynają się przepychanki i ubliżania. Uwaga o 500 + jest zupełnie nie na miejscu w stosunku do osób, które z niej korzystają.
P.S. Akurat ja 500 plus nie dostaję...
Dziekuję, to wszystko. Wyświetl w wątku >>

agadawid

#6255046 Napisano: 15.09.2016 17:52:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Powiedzcie mi czy bierzecie paragony z koszt na smieci ktire sa w sklepie? Bo mnie dzis reka swierzbila ale maz mnie powstrzymal to juz chyba nie jest ze mna dobrze skoro zauwazylam produkt konkursowy na paragonie w smierniku

Ha, ha. Zdarzyło mi się.  Po prostu nie mogłam zboleć, ze taka szansa może się zmarnowac. Ale powiem szczerze, że się rozejrzalam czy nikt nie widzi emotka Ale ze śmieci nie wyciagam tylko z koszyka. Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6254860 Napisano: 15.09.2016 12:51:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiesz, uważam że jeśli kupisz mniej zwrócą Ci pieniążki za tyle ile kupiłaś ale po zakupie np. 10 szt. nie będziesz mogła wypełnić ankiet z rozmów z wystarczającą ilością osób czyli możesz być uznana za mało wartościowego testera i na drugi raz trudno będzie załapać się na jakieś testowanie.
magdalena-1989 napisał(a):

agadawid napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

agadawid napisał(a):

olunka napisał(a):

bruce napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

Pytanie odnośnie projektu TRND JOGOBELLA (pierwszy raz biorę udział, więc wybaczcie moją niewiedzę i ewentualnie niezrozumienie)
Z tego co wyczytałam mogę rozłożyć zakupy na 3 części - 3 paragony-różne jogurty i różna ilość na nich?
Muszę kupić w sumie 36 jogurtów (czy mogę mniej?)
- 6 jogurtów Jogobella Breakfast
- 6 jogurtów Jogobella Musli 
- 6 jogurtów Jogobella 8 Zbóż
dla siebie i dla znajomych to samo
- 6 jogurtów Jogobella Breakfast
- 6 jogurtów Jogobella Musli
- 6 jogurtów Jogobella 8 Zbóż 

Rany, to to takiego? Trzeba kupić co najmniej 36 jogurtów, aby wziąć udział w konkursie? Dla siebie i znajomych? emotka Ty piszesz o swojej "niewiedzy"? emotka Przepraszam za spam i brak odpowiedzi na Twoje zapytanie, ale czuję się tak, jakbym spadła z ... Marsa. emotka Nie bardzo wiem, o co chodzi z taką ilością produktów na konkurs! emotka

kupuje się 36 sztuk i dostaje się zwrot do 66 zł na podstawie paragonu, po prostu zamiast paczki z produktami trzeba je kupic, przesłać paragon i dostaje się zwrot na konto, tak to działa(było juz monte), a jakby co to można chyba zrezygnowac z testowania

Dokładnie tak, nie możesz kupić mnie bo to akcja testowania i zarazem marketingowa. 18 szt. jogurtu masz rozdać znajomym aby tez mogli spróbować a później masz zebrać od nich opinie. Pozostałe 18 dla Ciebie i Twojej rodziny.

Aha czyli 18 mogę i jeśli chce to też 18 dla znajomych. Dobra wyjaśnione, dziękuję ślicznie za odpowiedź.
To teraz drugie pytanie: GDZIE KUPIĆ te 36 sztuk, tak aby ZMIEŚCIĆ SIĘ w kwocie 66 ZŁ 

Ja kupuję w Carrefourze

kurcze, ale dalej nie do końca rozumiem, czytam to i czytam...
cytuje z maila:
"W projekcie dysponujesz budżetem na zakup 36 produktów (to jest 12 jogurtów Jogobella Breakfast, 12 - Jogobella Musli i 12 - Jogobella 8 Zbóż)."

Ile jogurtów Jogobella mogę zakupić?
Możesz zakupić, łącznie: 
• 6 zestawów Jogobella Breakfast, Jogobella Musli i Jogobella 8 Zbóż dla Ciebie i dla Twojej rodziny (łącznie 18 jogurtów w trzech rodzajach)
• 6 zestawów Jogobella Breakfast, Jogobella Musli i Jogobella 8 Zbóż dla Twoich bliskich i przyjaciół (łącznie 18 jogurtów w trzech rodzajach)

możesz łącznie kupić.. to muszę czy mogę ?!

Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6254807 Napisano: 15.09.2016 11:54:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-1989 napisał(a):

agadawid napisał(a):

olunka napisał(a):

bruce napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

Pytanie odnośnie projektu TRND JOGOBELLA (pierwszy raz biorę udział, więc wybaczcie moją niewiedzę i ewentualnie niezrozumienie)
Z tego co wyczytałam mogę rozłożyć zakupy na 3 części - 3 paragony-różne jogurty i różna ilość na nich?
Muszę kupić w sumie 36 jogurtów (czy mogę mniej?)
- 6 jogurtów Jogobella Breakfast
- 6 jogurtów Jogobella Musli 
- 6 jogurtów Jogobella 8 Zbóż
dla siebie i dla znajomych to samo
- 6 jogurtów Jogobella Breakfast
- 6 jogurtów Jogobella Musli
- 6 jogurtów Jogobella 8 Zbóż 

Rany, to to takiego? Trzeba kupić co najmniej 36 jogurtów, aby wziąć udział w konkursie? Dla siebie i znajomych? emotka Ty piszesz o swojej "niewiedzy"? emotka Przepraszam za spam i brak odpowiedzi na Twoje zapytanie, ale czuję się tak, jakbym spadła z ... Marsa. emotka Nie bardzo wiem, o co chodzi z taką ilością produktów na konkurs! emotka

kupuje się 36 sztuk i dostaje się zwrot do 66 zł na podstawie paragonu, po prostu zamiast paczki z produktami trzeba je kupic, przesłać paragon i dostaje się zwrot na konto, tak to działa(było juz monte), a jakby co to można chyba zrezygnowac z testowania

Dokładnie tak, nie możesz kupić mnie bo to akcja testowania i zarazem marketingowa. 18 szt. jogurtu masz rozdać znajomym aby tez mogli spróbować a później masz zebrać od nich opinie. Pozostałe 18 dla Ciebie i Twojej rodziny.

Aha czyli 18 mogę i jeśli chce to też 18 dla znajomych. Dobra wyjaśnione, dziękuję ślicznie za odpowiedź.
To teraz drugie pytanie: GDZIE KUPIĆ te 36 sztuk, tak aby ZMIEŚCIĆ SIĘ w kwocie 66 ZŁ 

Ja kupuję w Carrefourze Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6254806 Napisano: 15.09.2016 11:52:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumarek napisał(a):

xena napisał(a):

nkba napisał(a):

xena napisał(a):

a jeszcze odnośnie tych nieszczęsnych zdrapek w DC -czy dają Wam tyle zdrapek na ile opiewa paragon tzn wielokrotność 20 zł?? ja kupowałam za 70 dostałam 1 zdrapkę, mówię, że chyba należy mi się 3 szt emotka a Pani za kasą, że 1 zdrapka do 1 paragonu emotka

Jest w regulaminie, że nie przeliczają zdrapek. czy zrobisz zakupy za 20 czy 100 i tak dostaniesz jedną zdrapkę - kicha trochę  emotka

dziwne, w innym sklepie wydają tyle ile przysługuje wg kwoty na paragonie emotka

Według regulaminu zdrapka przysługuje za wydane 20 zł. 
Jak wydasz 40 , 60, czy 200 to i tak według rgulaminu przysługuje 1 zdrapka. Jak wydają ich więcej to są niedoinformowane.
Ale to chyba na korzyść grającego emotka

Jak policzyłam na każdy sklep statystycznie powinno być około 30 losów z wygraną. A na forum cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6254797 Napisano: 15.09.2016 11:46:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

bruce napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

Pytanie odnośnie projektu TRND JOGOBELLA (pierwszy raz biorę udział, więc wybaczcie moją niewiedzę i ewentualnie niezrozumienie)
Z tego co wyczytałam mogę rozłożyć zakupy na 3 części - 3 paragony-różne jogurty i różna ilość na nich?
Muszę kupić w sumie 36 jogurtów (czy mogę mniej?)
- 6 jogurtów Jogobella Breakfast
- 6 jogurtów Jogobella Musli 
- 6 jogurtów Jogobella 8 Zbóż
dla siebie i dla znajomych to samo
- 6 jogurtów Jogobella Breakfast
- 6 jogurtów Jogobella Musli
- 6 jogurtów Jogobella 8 Zbóż 

Rany, to to takiego? Trzeba kupić co najmniej 36 jogurtów, aby wziąć udział w konkursie? Dla siebie i znajomych? emotka Ty piszesz o swojej "niewiedzy"? emotka Przepraszam za spam i brak odpowiedzi na Twoje zapytanie, ale czuję się tak, jakbym spadła z ... Marsa. emotka Nie bardzo wiem, o co chodzi z taką ilością produktów na konkurs! emotka

kupuje się 36 sztuk i dostaje się zwrot do 66 zł na podstawie paragonu, po prostu zamiast paczki z produktami trzeba je kupic, przesłać paragon i dostaje się zwrot na konto, tak to działa(było juz monte), a jakby co to można chyba zrezygnowac z testowania

Dokładnie tak, nie możesz kupić mnie bo to akcja testowania i zarazem marketingowa. 18 szt. jogurtu masz rozdać znajomym aby tez mogli spróbować a później masz zebrać od nich opinie. Pozostałe 18 dla Ciebie i Twojej rodziny. Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6254057 Napisano: 13.09.2016 21:50:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Testowanie Jogobella. Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6253878 Napisano: 13.09.2016 16:48:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Taka sytuacja.DC, zrobiłam zakupy za 20 zeta, dostałam paragon i ....nic. Pytam więc ekspedientkę o zdrapkę, na co ona: Noo, zostalo nam jeszcze kilka. Zdrapkę dostałam ale nie dosc, że się trzeba upomnieć to jakie klika zdrapek jak loteria niecały tydzień trwa. Na marginesie to nawet torby nie trafiłam: -/ Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6251762 Napisano: 08.09.2016 20:04:27 w Wpisujcie Miasta

agadawid

#6250751 Napisano: 06.09.2016 17:40:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nóż od Kamisa.  Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6247778 Napisano: 30.08.2016 21:21:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
4 wejściówki do Cyrku Korona z lokalnego. Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6242911 Napisano: 18.08.2016 22:48:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale lipa... Miała być walizeczka a tu nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6242094 Napisano: 17.08.2016 20:49:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Karta podarunkowa na 100 zł do decathlonu z loterii TEB Edukacja Wyświetl w wątku >>

agadawid

#6234110 Napisano: 27.07.2016 22:02:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon Garnier Biedronka Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6231895 Napisano: 22.07.2016 07:29:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Odebrana książka z Mili BFG z I etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6230225 Napisano: 18.07.2016 10:16:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś już dostał kody do odebrania nagrody w Mili z konkursu BFG. Powinny być w ciągu 10 dni. Dziś 10 dzień od powiadomień z I etapu i cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

agadawid

#6229489 Napisano: 15.07.2016 10:43:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Płyta z Mili BFG . Płyta warta 20 zł, rozmowy było z 15 minut... Wyświetl w wątku >>
1 denwerek 0