Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika stamp2

stamp2

#6116305 Napisano: 20.11.2015 15:00:28 w Konkursy ABC
masza napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

pani twierdzi że laureaci powiadomieni emotka

może niech ktoś jeszcze zadzwoni, bo pani jest nieźle zakręcona i twierdzi , że wszyscy z kinder powiadomieni  emotka

pisałem że to bardzo dziwna agencja,nagród w sumie było 28 i nikt sie nie chwalił?emotka
ta pani jest albo strasznie zamotana,albo poprostu nieuczciwa Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6116277 Napisano: 20.11.2015 14:46:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trebor1 napisał(a):

wynik łaciatego jest pocieszający dla wszystkich.
Dla tych co piszą mniej brawurowo, że i tak mogą wygrać. Dla tych co piszą dobrze, że wcale nie przegrywają z lepszymi.

czy to przypadkiem nie ta sama komisja co w leniwcu?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6116167 Napisano: 20.11.2015 13:38:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vivacia napisał(a):

A to zwycięskie hasło łaciatego etapu 5: To dla Ciebie rano wstaję, a Twój smak mi siłę daje. Gdy czarne myśli mnie
nachodzą, dzięki Twej bieli w niepamięć odchodzą. Panuj Łaciate kolejne lata, niech smakiem nas kusi każda Łaciata.

emotka życzenia za 20 tys.?emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6115649 Napisano: 19.11.2015 20:08:13 w Wkurza mnie...
magalan83 napisał(a):

Wkurza mnie Leniwiec emotka  wy także uważacie, że tych imion oni nie czytają tylko robią losowanie? 

albo wybierają 5-letnie dzieciemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6115584 Napisano: 19.11.2015 18:43:49 w Intermarche
rkvi napisał(a):

A może zrobimy jutro jakiś grafik w wysyłaniu odpowiedzi, aby zwiększyć szanse, czy to zły pomysł?

proponuje już dziś ustalić kolejność Ziuta wysyła o 12:05,Dominika 12:06,Stanisław 12:07 i tak dalej......emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6115576 Napisano: 19.11.2015 18:33:00 w Konkursy ABC
masza napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Dorotka napisał(a):

to jeszcze też się troszkę połudzę:)

nie ma sensu sie łudzić,ta agencja jest bardzo dziwna.Zawsze informują w ostatniej chwili albo po terminie i chyba nigdy nie widziałem żeby wygrana chwaliło sie więcej niż 2 osoby,przypadek?emotka

czyli co? Wszyscy z KINDER powiadomieni?

jedna osoba chwaliła sie,oni w tej agencji pewnie sami nie wiedzą czy informowaliemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6115568 Napisano: 19.11.2015 18:29:00 w Konkursy ABC
Dorotka napisał(a):

to jeszcze też się troszkę połudzę:)

nie ma sensu sie łudzić,ta agencja jest bardzo dziwna.Zawsze informują w ostatniej chwili albo po terminie i chyba nigdy nie widziałem żeby wygrana chwaliło sie więcej niż 2 osoby,przypadek?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6115446 Napisano: 19.11.2015 16:06:34 w Konkursy ABC
79magda napisał(a):

O jakim konkursie Wy mówicie? Zott czy Kinder?

Kinder Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6115439 Napisano: 19.11.2015 15:51:16 w Konkursy ABC
karolinamat napisał(a):

banka-manka napisał(a):

karolinamat napisał(a):

stellasz napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Nie wiadomo z którego dnia ta wygrana?
Ludzie chyba nigdy się nie nauczą żeby w nagrodach etatpowych podawać etap/dzień zgłoszenia. 

nooo, bo tak to ciągle się łudzę że choć gra....

Dzwoniłam do agencji. Pani mi powiedziała że są wyłonieni laureaci ale jeszcze nie wysłane do nikogo smsy emotka

Osoba która wygrała pisała że z 7 etapu. Może im się przez przypadek 1 sms puścił emotka

I to jest informacja.
A Pani nie chlapnęło się, kiedy te eski pójdą? emotka

Pani chyba była zabiegana nieco ale bardzo miła. Nie ciągnęłam jej za język a tym bardziej nie wymusiłam na niej wysłania eski do mnie emotka
Czekajmy cierpliwie - gdzieś w eterze już są emotka

ta pani jest raczej zamotana jak bąk w tulipanie,a nie zabiegana-nigdy nie wyrabiaja sie w terminieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6115433 Napisano: 19.11.2015 15:46:42 w Konkursy ABC
michałek13 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

karolinamat napisał(a):

stellasz napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Nie wiadomo z którego dnia ta wygrana?
Ludzie chyba nigdy się nie nauczą żeby w nagrodach etatpowych podawać etap/dzień zgłoszenia. 

nooo, bo tak to ciągle się łudzę że choć gra....

Dzwoniłam do agencji. Pani mi powiedziała że są wyłonieni laureaci ale jeszcze nie wysłane do nikogo smsy emotka

Osoba która wygrała pisała że z 7 etapu. Może im się przez przypadek 1 sms puścił emotka

I to jest informacja.
A Pani nie chlapnęło się, kiedy te eski pójdą? emotka

Myślę, że już wszystkie poszły, bo osoba która sie pochwaliła wygrała w 7 etapie a ten był ostatnim emotka

a skąd pewność że informują od 1 do ostatniego etapu,nagród troche było i co tylko 1 osoba sie chwali? Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6115406 Napisano: 19.11.2015 15:25:47 w Konkursy ABC
to już tradycja u tej agencji nigdy nie chwali sie wiecej niż 2-3 osoby Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6114801 Napisano: 18.11.2015 20:48:31 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

stellasz napisał(a):

shell napisał(a):

bzowapani napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

stellasz napisał(a):

bzowapani napisał(a):

beata21 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

marysia1970 napisał(a):Czy informowali z ABC z  kinder smakiem?

raczej nie

nikt się jeszcze nie pochwalił

do dziś chyba mieli czas

Tak, do dziś właśnie emotka

może nas forumowiczów nie docenili emotka  albo jutro nam miłą niespodziankę sprawią emotka

oni potrafią nawet o 22 eski wysyłać, o ile nie pomyliłam agencji emotka

potrafią wysyłac też eski kilka dni po terminieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6114760 Napisano: 18.11.2015 20:17:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

andii napisał(a):

Witam, mam pytanie dotyczące jutrzejszego konkursu w ITM , czy można na jednym pargonie zagac więcej razy emotka  ?? bo zauwazyłam że nie trzeba podawać nr paragonu, czy może coś przeoczyłam??emotka  z góry dziękuję za odp

"ić stond"emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6113587 Napisano: 17.11.2015 20:10:30 w Biedronka
monikar napisał(a):

Myślicie że już wszystkie autka obdzwonili?

w ciagu godziny 20 osób pewnie można poinformowaćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6113565 Napisano: 17.11.2015 19:52:39 w Biedronka
wygląda na to że są to auta ale zwycięzcy albo o tym nie wiedzą albo nie chcą sie przyznaćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6111838 Napisano: 14.11.2015 13:35:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asante napisał(a):

Są już wyniki z 10.11 z Leniwca - niezbadane są wyroki jury  emotka  

Zasilator emotka Kontenerko emotka nic głupszego nie dało sie wybrać???Brawa dla komisjiemotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6111760 Napisano: 14.11.2015 09:20:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamadwojga napisał(a):

stamp2 napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

no i światło dzienne (a właściwie nocne) ujrzały imiona leniwca. nihil novi - dalej -usie, -esie, -eki, -ciuncie itp. są cenniejsze dla szanownej komisji niż te bardziej ambitne i wcale nie chodzi o moje propozycje, a inne nienagrodzone propozycje forumowiczów. wybaczcie, ale "Stefek Burczy-w-Ucho", choć wywołuje skojarzenia to moim zdaniem na siłę został przerobiony. ale jak to w życiu, kwestia gustu - nie mam nic do twórcy, miał taką koncepcję, stworzył, wysłał, wygrał. jedyne pocieszenie, że Czarusiowi na razie dali spokój emotka
ciekawe, czy komuś z jednego numeru udało wygrać się więcej niż jeden telefon lub więcej niż jedno doładowanie.

nie kumam jak można nagrodzić imie Radocha emotka lub Lepciu emotka  

HE HE HE - Stefek jest mój emotka i został wymyślony po wnikliwej analizie tego co wygrywa. Wcześniej słałam lepsze i ambitniejsze, ale jak komisja chce takie to ja się dostosowuję emotka  I dodatkowo - jest to drugi telefon od Leniwca, na ten sam numer. Prawie dzień po dniu.

emotka no skoro komisja takie badziewie lubi to dzisiaj wysyłąm ZosiaSamosiaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6111709 Napisano: 13.11.2015 22:57:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
konkurs14 napisał(a):

no i światło dzienne (a właściwie nocne) ujrzały imiona leniwca. nihil novi - dalej -usie, -esie, -eki, -ciuncie itp. są cenniejsze dla szanownej komisji niż te bardziej ambitne i wcale nie chodzi o moje propozycje, a inne nienagrodzone propozycje forumowiczów. wybaczcie, ale "Stefek Burczy-w-Ucho", choć wywołuje skojarzenia to moim zdaniem na siłę został przerobiony. ale jak to w życiu, kwestia gustu - nie mam nic do twórcy, miał taką koncepcję, stworzył, wysłał, wygrał. jedyne pocieszenie, że Czarusiowi na razie dali spokój emotka
ciekawe, czy komuś z jednego numeru udało wygrać się więcej niż jeden telefon lub więcej niż jedno doładowanie.

nie kumam jak można nagrodzić imie Radocha emotka lub Lepciu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6110902 Napisano: 12.11.2015 20:30:53 w Czy informują/ informowali?
Jeanettka napisał(a):

Kawa z Intermarche informowała, a magia kina? Chyba do dzisiaj był termin...

do jutra maja termin Wyświetl w wątku >>
0 0

stamp2

#6110338 Napisano: 11.11.2015 14:40:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

luko922 napisał(a):

Niech już dadzą 07.11! emotka

myslisz ze dadza wyniki 11.11 jak jest święto? Może jutro emotka

no właśnie dzisiaj dali wyniki z 6.11. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0