Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kreo42

kreo42

#7122247 Napisano: 08.09.2023 12:29:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

Catcat napisał(a):

anaesth napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

skrza napisał(a):

Czy wygrał ktoś COKOLWIEK np. 50 zł w loterii Łomża?? Kupowałam to piwo jak głupia, wbijałam kody o różnych godzinach i dniach i totalnie NIC.  Nie widziałam też, aby tutaj ktoś pochwalił się nawet tymi 50 zł, których rzekomo było 20xdzień... wieje mi tu jakąś lipą:)

20 bramek dziennie jak na loterię piwną to bardzo mała ilość.

Dokładnie. A w Żywcu na 1100 bramek dziennie też ciężko coś ugrać emotka

Ktoś pisał na forum raz widziałam, że wygrał właśnie 50zł, ale niestety mała ilość nagród jak na piwną. Ja wbiłam z 50 kapsli i nic. ;/

ja miałem 50zł, moze po ponad 50 kodach udało sie, jedyny plus ze nie wydałem ani złotówki na piwo

Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7122246 Napisano: 08.09.2023 12:29:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

Catcat napisał(a):

anaesth napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

skrza napisał(a):

Czy wygrał ktoś COKOLWIEK np. 50 zł w loterii Łomża?? Kupowałam to piwo jak głupia, wbijałam kody o różnych godzinach i dniach i totalnie NIC.  Nie widziałam też, aby tutaj ktoś pochwalił się nawet tymi 50 zł, których rzekomo było 20xdzień... wieje mi tu jakąś lipą:)

20 bramek dziennie jak na loterię piwną to bardzo mała ilość.

Dokładnie. A w Żywcu na 1100 bramek dziennie też ciężko coś ugrać emotka

Ktoś pisał na forum raz widziałam, że wygrał właśnie 50zł, ale niestety mała ilość nagród jak na piwną. Ja wbiłam z 50 kapsli i nic. ;/

ja miałem 50zł, moze po ponad 50 kodach udało sie, jedyny plus ze nie wydałem ani złotówki na piwo

Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7122245 Napisano: 08.09.2023 12:27:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Catcat napisał(a):

anaesth napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

skrza napisał(a):

Czy wygrał ktoś COKOLWIEK np. 50 zł w loterii Łomża?? Kupowałam to piwo jak głupia, wbijałam kody o różnych godzinach i dniach i totalnie NIC.  Nie widziałam też, aby tutaj ktoś pochwalił się nawet tymi 50 zł, których rzekomo było 20xdzień... wieje mi tu jakąś lipą:)

20 bramek dziennie jak na loterię piwną to bardzo mała ilość.

Dokładnie. A w Żywcu na 1100 bramek dziennie też ciężko coś ugrać emotka

Ktoś pisał na forum raz widziałam, że wygrał właśnie 50zł, ale niestety mała ilość nagród jak na piwną. Ja wbiłam z 50 kapsli i nic. ;/

ja miałem 50zł, moze po ponad 50 kodach udało sie Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

kreo42

#7121849 Napisano: 06.09.2023 17:02:01 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
androm napisał(a):

aja napisał(a):

Tych kubków jeszcze nie przyslali, poki co czekam na odpowiedź, nie wiem czy dostane, bo się ociągają. To chyba będą złote napisy, skoro tyle się robią.

W aplikacji dpd jest, że Fortuna przygotowała paczkę kilka dni temu, ale dalej jej nie nadali.

Odpisali mi ze 12 wyslą Wyświetl w wątku >>
1 aja 0

kreo42

#7121846 Napisano: 06.09.2023 17:00:04 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
NoCoTy1906 napisał(a):

Dostał już ktoś vouchery pyszne/muve z heinekena ? bo ostatnie jakie mi przysłali to 7 lipca od tego czasu cisza

tez czekam juz ok 3 tygodni Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7121700 Napisano: 06.09.2023 08:44:24 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Spotify 60zl
Decathlon 200 za 180 Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7121104 Napisano: 03.09.2023 12:35:27 w PODZIĘKOWANIA
katee14
Szybko I konkretnie, polecam użytkowniczkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7120629 Napisano: 01.09.2023 09:50:16 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Spotify 60
Adidas 190 Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7120425 Napisano: 31.08.2023 16:13:03 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
0 0

kreo42

#7120293 Napisano: 31.08.2023 07:47:04 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Adidas250 za 190
Gumy Orbit 60zl z przesyłką 75
Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7120155 Napisano: 30.08.2023 15:47:55 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Decathlon 500 za 460 Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7119582 Napisano: 28.08.2023 16:00:48 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Empik 2x 300 za 250za 1 lub 500zł za 2
Adidas 250 za 190 Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7119351 Napisano: 27.08.2023 12:11:25 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Empik 300 za 250
Adidas 250 za 200
Gumy orbit 80
Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7119126 Napisano: 25.08.2023 18:59:27 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Empik 300 za 250
Adidas 250 za 200
Gumy orbit 80zl Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7118775 Napisano: 24.08.2023 13:55:36 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
2x empik 500 zł lub 250 pojedynczo Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7118696 Napisano: 24.08.2023 09:52:56 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
empik 250zł
adidas 200zł Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7118525 Napisano: 23.08.2023 13:39:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Empik 300za 250
Adidas 250za 200
Gumy orbit 80zl Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

kreo42

#7118221 Napisano: 22.08.2023 15:56:21 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Gumy orbit 80zl   (18 sztx 25 drazetek) i 30sztuk x 10  Wyświetl w wątku >>
0 0