Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kreo42

kreo42

#7057097 Napisano: 31.10.2022 20:51:48 w Lotto i inne
maryam napisał(a):

jokan napisał(a):

ktoś brał udział w tej loterii WYgrywamy? Wpisałam kod i mam komunikat "Wpisany kod promocyjny jest nieprawidłowy. Sprawdź kod i spróbuj ponownie!"

Musiałaś jakąś literkę źle wpisać, dziwną  maja tam czcionkę... małe l na przykład wygląda jak 1 emotka

Najlepiej kodem qr wchodzić Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

kreo42

#7057056 Napisano: 31.10.2022 17:39:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jomajd86 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

Działa wam dodawanie kodów w wygrywamy z lotto? Już kilka razy próbowałam dodać i ciągle kręci i nic się nie dzieje

tam wystarczy w link kliknąć i elegancko idzie

Hmmm wpisuje dane i klikam weź udział i od tamtej pory kręci się i nic więcej się nie dzieje zarówno na telefonie jak i na laptopie

Ja wchodzę kodem qr Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7057002 Napisano: 31.10.2022 13:49:29 w Wygrane na wymianę/sprzedaż

kreo42

#7056799 Napisano: 30.10.2022 13:49:24 w Paragony na trwające konkursy
Wspolnie dla planety 20zł
Delicje od 03.11   5sztuk 10zł
Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7056641 Napisano: 29.10.2022 09:19:36 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam za 400 Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7056443 Napisano: 28.10.2022 11:54:48 w Paragony na trwające konkursy
Optima ogólnopolski 8zl 
Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7056343 Napisano: 27.10.2022 20:43:37 w Paragony na trwające konkursy
Optima ogólnopolski 8zl  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7056307 Napisano: 27.10.2022 17:39:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBaneta4 napisał(a):

FBaneta4 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Majkii napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Majkii napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Z Hit poleciały wszystkie przelewy ? 100zl?

u mnie jeszcze brak weryfikacji.

U mnie też brak weryfikacji 3x, najstarszy chyba sprzed miesiąca,  oraz brak weryfikacji tygodniowej 1000zl


No dokładnie, ale mają jeszcze czas, dziś ostro weryfikują Zozole.

Potwierdzam. U mnie ostatnia weryfikacja kilka tygodni temu 1/3 a wygrane były w odstępach co kilka dni. 

A gdzie można sprawdzić weryfikację paragonu?

Trzeba czekać na maila o pozytywnym  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7056260 Napisano: 27.10.2022 14:28:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Z Hit poleciały wszystkie przelewy ? 100zl?

u mnie jeszcze brak weryfikacji.

U mnie też brak weryfikacji 3x, najstarszy chyba sprzed miesiąca,  oraz brak weryfikacji tygodniowej 1000zl Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7056227 Napisano: 27.10.2022 12:01:57 w Paragony na trwające konkursy
Optima ogólnopolski  8zl Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7055962 Napisano: 26.10.2022 08:50:02 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
0 0

kreo42

#7055890 Napisano: 25.10.2022 18:03:25 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
0 0

kreo42

#7055709 Napisano: 25.10.2022 09:18:08 w Paragony na trwające konkursy
0 0

kreo42

#7055625 Napisano: 24.10.2022 17:45:03 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

Szukam loterii/ konkursu ze "zwykłym" piwem (nie 0%, nie smakowe), poza zawleczkowymi/ kapslowymi akcjami emotka ...

Lech się zacznie z bluzami, kod pod kapslem lub zawleczka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7055460 Napisano: 24.10.2022 11:44:53 w Paragony na trwające konkursy

kreo42

#7055432 Napisano: 24.10.2022 09:41:40 w Paragony na trwające konkursy
0 0

kreo42

#7055412 Napisano: 24.10.2022 08:29:47 w Wygrane na wymianę/sprzedaż

kreo42

#7055084 Napisano: 21.10.2022 16:36:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś kupował już coś  liverpoolfc.com     chodzi mi ile przsylka wynosi, nie wiem czy dobrze patrze ze 21zł coś  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreo42

#7055083 Napisano: 21.10.2022 16:34:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

katrin1 napisał(a):

slomkab napisał(a):

as32572 napisał(a):

pusheen napisał(a):

peppa7 napisał(a):

Czy jakaś dobra duszyczka poda odpowiedzi do dzisiejszego quizu? jeszcze nic nie wygrałam, a gram od 3-ech tygodni emotka

Skoro od trzech tygodni nie wygrywasz to nie brak odpowiedzi jest tu problemem. Mam zaznaczone zgody na profilu? 

Ja mam zaznaczone zgody i też nic nie wygrałam.

Ja tez zero

Ja nie gram codziennie, tylko o nagrody których bym potrzebowała i też nic a wydaje mi się, że szybko zaznaczam. Ciekawe czy oni te 2 tys nagród faktycznie wydająemotka

To zależy ile to jest szybko w Twoim odczuciu emotka 5 sekund? 20?

Ja mam 3 tel zarejestrowane, i zawsze jeden był do testowania odpowiedzi Wyświetl w wątku >>

kreo42

#7055082 Napisano: 21.10.2022 16:32:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bingo9842 napisał(a):

[quote=i to i to emotka

@Kwiat Paproci]Z z Kinder Bueno laureatom przychodzi tylko SMS czy dodatkowo wysyłają maila?

Mail też  Wyświetl w wątku >>
0 0