Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Halszka

Halszka

#6479065 Napisano: 03.04.2018 16:07:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Telefon milczy.... ehh Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6478799 Napisano: 01.04.2018 22:46:41 w Wkurza mnie...
Eh... zostałam z paragonem Jana Niezbędnego.... emotka   zawsze wydaje się ze będzie lepszy moment na wysłanie zgłoszenia i tak wychodzi.. buu! Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6475074 Napisano: 20.03.2018 23:45:10 w Kaufland konkursy
nkba napisał(a):

ivanotta napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Na innym wątku znalazłam takie info:
Konkurs Kaufland - 50 lat minęło
"Chciałabym poinformować, iż właśnie otrzymaliśmy informację z Niemiec,
że usterka dotycząca błędnego generowania kodów została usunięta.
Jesteśmy jednak zmuszeni do wysłania nowych bonów z nowym kodem,
ponieważ poprzednie nie będą już aktywne.
Nowe bony zostaną do Państwa wysłane do końca marca 2018r."
O CO KAMAN? Jakie bony? emotka

wcześniejsze karty przesyłali po 50zł (takie nowe karty podarunkowe), które nie działały przy kasach emotka

Czy chodzi o te z loterii Smolara? emotka

Chodzi o bony z tego konkursu (przynajmniej u mnie na 100%)
https://www.e-kon...nd.html#.WrGOd0HTnYU Wyświetl w wątku >>

Halszka

#6472794 Napisano: 14.03.2018 09:25:22 w Biedronka
jokan napisał(a):

Halszka napisał(a):

Ale jestem wsciekła na zmiane pytania w konkursie Colgate/palmoliwe!
Zrobiłam notatki z regulaminu! w pierwszym dniu konkursu, zapisałam wszytsko a tu wczoraj patrze: "Dlaczego pieknie  byc kobietą?" emotka
Wszystkie wypociny "Jak pieknie byc kobietą"nijak się maja do tego nowego pytania! emotka
Dodam, że na plakat od początku nie patrzyłam, bo przecież regulamin jest wiążący. Jak dokonali zmiany to mogli aneksem! emotka

a jakie jest pytanie "Dlaczego pieknie byc kobieta?"

Tak, tak jest też juz w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6472785 Napisano: 14.03.2018 09:09:31 w Biedronka
Ale jestem wsciekła na zmiane pytania w konkursie Colgate/palmoliwe!
Zrobiłam notatki z regulaminu! w pierwszym dniu konkursu, zapisałam wszytsko a tu wczoraj patrze: "Dlaczego pieknie  byc kobietą?" emotka
Wszystkie wypociny "Jak pieknie byc kobietą"nijak się maja do tego nowego pytania! emotka
Dodam, że na plakat od początku nie patrzyłam, bo przecież regulamin jest wiążący. Jak dokonali zmiany to mogli aneksem! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6472219 Napisano: 12.03.2018 15:13:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Eee. Cały NicNac's to nie była moja bajka .. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6471285 Napisano: 08.03.2018 22:33:30 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

ziolko napisał(a):

Wkurza mnie, że jeden organizator (obecnie, a jest ich wielu) w razie niedokładnego opisu produktu na paragonie życzy sobie na  odwrocie pieczątkę sklepu z podpisem, że to jest produkt X, a nie Y. Ja mu piszę, że nie zawsze w sklepach chcą cokolwiek stemplować (może się boją??), więc super by było, gdyby można było do paragonu dołączyć wieczko, kod kreskowy albo opakowanie. Ale NIE!!! MUSI być pieczątka! a dziś jedna babka w hipermarkecie nie chciała nic stemplować "bo ona nie ma obowiązku i nic nie musi".
Odeszłam od POKu wkurzona na nią i na organizatora.
Przecież logiczne, że jak coś kupuję to mam opakowanie również  emotka


Jest na to sposób - wystarczy poprosić o rozmowę z jej przełożonym. A następnie (ewentualnie) z przełożonym przełożonego. I tak dalej, aż się pracownicy skończą. Albo sprawa się rozwiąże na Twoją korzyść (w końcu któryś z przełożonych stwierdzi pod nosem "Noż k* mać, do czego Wy mnie wołacie jełopy, podstemplujcie i d* nie zawracajcie!") albo składasz pisemną skargę zarówno w sklepie (przeważnie sklepy mają do tego oddzielną książkę, a pracownicy boją się jakichkolwiek wpisów na swój temat), jak i bezpośrednio do firmy / na FB. Oczywiście spisujesz wszystkie dane osobowe osób, które zebrały się w Twojej sprawie.

PS: Uwaga! Nie zadziała w sieciach franczyzowych typu Żabka, Fresh i małych sklepikach prywatnych właścicieli.

Może warto by było wtedy też takie pisemko do wglądu / podobnej treści puścić do agencji reklamowej obsługującej konkurs?
Jak mają problem z opisem, niech dzwonią do sklepu z paragonu. W końcu oryginał to oryginał, prawda? (chyba?) LOL Wyświetl w wątku >>

Halszka

#6470898 Napisano: 07.03.2018 21:51:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zastanawia mnie, czy macie takie same spostrzeżenia jak ja.... emotka
Jeżeli konkurs organizuje dany sklep, to nagle znikają najtańsze produkty konkursowe!?
Dziś Biedronka - nagle nie ma np. szczoteczek colgate dla dzieci (3,99)- odwiedziałam 6 biedronek
nie tak dawno Carrefour - mydło w kostce Palmolive, nagle zniknęło z półek(!)

czy to możliwe, żeby Konkursowicze w pierwszych 2-uch dniach wykupili cały konkursowy asortyment? emotka

A może sklepy maja przykaz zdjąć tańszy produkt z półki..na czas konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6469174 Napisano: 02.03.2018 18:14:45 w Kaufland konkursy
agicho napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Halszka napisał(a):

Wydaje mi się, czy bardzo ciężko jest trafić kolejną wygraną na tego samego e-maila? emotka

U mnie znowu pusto emotka

U mnie po dwutygodniowej posuszy trzecia nagroda na ten sam mail.

Dzięki! Czyli jest nadzieja... hmm liczę dalej, na szczęście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6469118 Napisano: 02.03.2018 16:08:23 w Kaufland konkursy
Wydaje mi się, czy bardzo ciężko jest trafić kolejną wygraną na tego samego e-maila? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6466930 Napisano: 23.02.2018 22:24:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia3 napisał(a):

Halszka napisał(a):

edzia3 napisał(a):

Halszka napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

I co z tymi kartami z Kaufa? Płacił ktoś już nimi? Coś trzeba z nimi wcześniej robić????????????

Dziś płaciłam karta z 2 etapu loterii. Nic wcześniej nie robiłam, płatność przebiegła bez żadnych problemów.

Ja płaciłam kartą z drugiego etapu jakis tydzień temu,kasjerka nie wczytywała przez terminal tylko przez kasę (chyba jako karta podarunkowa)

Bo to sa karty podarunkowe. Takie jak zawsze, zmieniła sie szata graficzna. Kasjerka bierze, skanuje. Jak zostaje reszta to teraz nie wydają tylko zostaje na karcie i można korzystać innym razem, a jak wyda się całe 50 pln to kasjer zabiera kartę.

Ja zapłaciłam powyżej 50 zł resztę dopłacłlam gotówką ale kartę mi oddała

Podobno mają zabierać i sie z nich rozliczac (tak rozmawiały miedzy soba jak mnie obslugiwały), Ważne ze zaplaciłaś, masz na niej 0,00 pln i rczej Ci sie już nie przyda, chyba ze do zabawy dla dzieci emotka

Teraz drukuje sie drugi paragonik, niefiskany ze stanem środków dostępnych na karcie Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

Halszka

#6466926 Napisano: 23.02.2018 22:18:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia3 napisał(a):

Halszka napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

I co z tymi kartami z Kaufa? Płacił ktoś już nimi? Coś trzeba z nimi wcześniej robić????????????

Dziś płaciłam karta z 2 etapu loterii. Nic wcześniej nie robiłam, płatność przebiegła bez żadnych problemów.

Ja płaciłam kartą z drugiego etapu jakis tydzień temu,kasjerka nie wczytywała przez terminal tylko przez kasę (chyba jako karta podarunkowa)

Bo to sa karty podarunkowe. Takie jak zawsze, zmieniła sie szata graficzna. Kasjerka bierze, skanuje. Jak zostaje reszta to teraz nie wydają tylko zostaje na karcie i można korzystać innym razem, a jak wyda się całe 50 pln to kasjer zabiera kartę. Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

Halszka

#6466920 Napisano: 23.02.2018 21:48:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewikk napisał(a):

I co z tymi kartami z Kaufa? Płacił ktoś już nimi? Coś trzeba z nimi wcześniej robić????????????

Dziś płaciłam karta z 2 etapu loterii. Nic wcześniej nie robiłam, płatność przebiegła bez żadnych problemów. Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

Halszka

#6466715 Napisano: 23.02.2018 12:12:54 w Kaufland konkursy
anialistopad napisał(a):

Ja tradycyjnie nic. 3 paragony zgłosiłam i tak od początku loterii

I u mnie lipa.... Az nie chce się jechać na kolejne "naciągane" zakupy by dobić do 50 pln emotka Wyświetl w wątku >>
1 koper 0

Halszka

#6466685 Napisano: 23.02.2018 11:35:29 w Kaufland konkursy
Można zgłosić do loterii paragon zapłacony bonem? Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6466247 Napisano: 22.02.2018 12:16:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Budżet podreperowany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6463737 Napisano: 14.02.2018 19:02:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chyba nie wyjdę z tego wątku..... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6462370 Napisano: 12.02.2018 10:47:14 w Wkurza mnie...
emotka  Wkurzają mnie linki aktywacyjne o których notorycznie zapominam... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6462367 Napisano: 12.02.2018 10:45:19 w Wkurza mnie...
Polecam spinki do skarpet! U nas sprawdzają się od kilku lat. Szybko można się do nich przyzwyczaić, problem ginących skarpet z głowy emotka Znajomi też zaczęli korzystać i wszyscy są zadowoleni. Do kupienia na allegro.
Wyświetl w wątku >>

Halszka

#6461808 Napisano: 09.02.2018 18:18:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smolar emotka
To ja gram i wydaję kasę by Ich tabelki wyglądały imponująco, żeby mieli się czym chwalić a Oni?
Nic nie dadzą emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0