Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6661280 Napisano: 26.11.2019 22:41:43 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

Kiedy myślałam, że konkach nic mnie już nie zdziwi, trafiłam na... konkursowego ninję. I nie wiem, dokąd to prowadzi, że się publicznie udostępnia własny wizerunek i dane osobowe konkursowicza. Tzn. wiem -> krótki szpil i łatka "a ten pan to wszędzie wygrywa, to zawodowy konkursowicz menda, proszę go nie nagradzać, on już wygrał to i to, zerknijże organizatorze na ten-a-ten profil FB, nie należy się nagroda temu sępowi, on nie lubi Waszych produktów, jeno jak opętany gra w te konkursy i odbiera innym szansę na nagrody i szczęście, a moje dziecko to a to bla bla bla i tak się starałam".

Gdyby ktoś miał ochotę na jakiś konkursowy coming out w ramach ożywienia profilu na FB, to jednak odradzam. W przeciwieństwie do w/w ninjy siedzę w konkach już wiele lat i za destrukcyjne uważam stawianie siebie w świetle jupiterów. Na początku poczujecie miłe ciepełko, jakby samo Słońce całowało Was w policzki, a potem spłoniecie na stosie hejtu, niczym ćma przyklejona do lampy. Zasada jest prosta -> im mniej Ciebie w kontekście konkursów, tym więcej wygrywasz.

Powiem krótko-dobrze gadasz.
Trza Ci polać!! Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6658723 Napisano: 19.11.2019 22:42:27 w SZUKAM....
Szukam dobrej duszy,która mi podpowie (najlepiej skutecznieemotka ) jak wygrać w Heniusiu.
W zamian oferuję 4 paragony z Tymbarka. Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6651959 Napisano: 27.10.2019 21:57:38 w WC - rozmowy o wszystkim
olunka napisał(a):

margobb napisał(a):

1mariusz napisał(a):

margobb napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

tak sobie myślę, by w te wakacje ( zimowe lub letnie) zorganizować samemu wyjazd gdzieś dalej poza Europę - podzielcie się opiniami jak możecie - czy lepszy taki wyjazd zorganizowany samemu czy przez biuro - trochę zwiedzania - trochę odpoczynku - przyznam się, że trochę mam stracha tak samej to ogarniać - loty, noclegi, podróże emotka

Ja w przyszłym tyg lecę pierwszy raz na wyjazd, który sama organizuje emotka  do tej pory tylko przez biuro. W połowie listopada podzielę się z Tobą wrażeniami. 

A możesz się podzielić wrażeniami tutaj ,a nie na priv? Powiem ,że poruszyłyście BARDZO ciekawy temat!! emotka

Pewnie, podzielę się. Tyle, że ja wybieram się do Europy (także bez szoku kulturowego) Ateny- Sparta - Korynt i Ateny- nie możemy zaszaleć że względu na 2 dzieci ( 5miesiecy i 2lata). Będzie to jakieś przetarcie szlaków na kolejne wyjazdy, no i sprawdzimy, czy takie wycieczki poza, do tej pory, przyjetym schematem są dla nas.

ja 2 lata temu zorganizowałam sama 3 tyg wyjazd po Bałkanach, więc jak cos to chetnie podpowiem

Chorwację mamy całą zjechaną.Korci nas Albania-oj BARDZO! Póki jeszcze nie wdarła się tam taka komercja jak w Chorwacji!My uwielbiamy namiot ,ale rośnie rozpuszczone pokolenie,które na hotel poniżej czterech gwiazdek nawet nie spojrzy ...Także jesteśmy otwarci na wszelkie podpowiedzi!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6651956 Napisano: 27.10.2019 21:50:13 w WC - rozmowy o wszystkim
margobb napisał(a):

1mariusz napisał(a):

margobb napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

tak sobie myślę, by w te wakacje ( zimowe lub letnie) zorganizować samemu wyjazd gdzieś dalej poza Europę - podzielcie się opiniami jak możecie - czy lepszy taki wyjazd zorganizowany samemu czy przez biuro - trochę zwiedzania - trochę odpoczynku - przyznam się, że trochę mam stracha tak samej to ogarniać - loty, noclegi, podróże emotka

Ja w przyszłym tyg lecę pierwszy raz na wyjazd, który sama organizuje emotka  do tej pory tylko przez biuro. W połowie listopada podzielę się z Tobą wrażeniami. 

A możesz się podzielić wrażeniami tutaj ,a nie na priv? Powiem ,że poruszyłyście BARDZO ciekawy temat!! emotka

Pewnie, podzielę się. Tyle, że ja wybieram się do Europy (także bez szoku kulturowego) Ateny- Sparta - Korynt i Ateny- nie możemy zaszaleć że względu na 2 dzieci ( 5miesiecy i 2lata). Będzie to jakieś przetarcie szlaków na kolejne wyjazdy, no i sprawdzimy, czy takie wycieczki poza, do tej pory, przyjetym schematem są dla nas.

Brzmi ciekawie! Jeździliśmy gdy chłopcy mieli po 9-10 miesięcy,szacun za odwagę! Przyjemności życzę i czekamy na relację!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6651840 Napisano: 27.10.2019 10:27:21 w WC - rozmowy o wszystkim
margobb napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

tak sobie myślę, by w te wakacje ( zimowe lub letnie) zorganizować samemu wyjazd gdzieś dalej poza Europę - podzielcie się opiniami jak możecie - czy lepszy taki wyjazd zorganizowany samemu czy przez biuro - trochę zwiedzania - trochę odpoczynku - przyznam się, że trochę mam stracha tak samej to ogarniać - loty, noclegi, podróże emotka

Ja w przyszłym tyg lecę pierwszy raz na wyjazd, który sama organizuje emotka  do tej pory tylko przez biuro. W połowie listopada podzielę się z Tobą wrażeniami. 

A możesz się podzielić wrażeniami tutaj ,a nie na priv? Powiem ,że poruszyłyście BARDZO ciekawy temat!!emotka Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

1mariusz

1mariusz

#6648315 Napisano: 13.10.2019 21:08:54 w co chcielibyście wygrać?
Coś fajnego,coś co sprawi wielką frajdę.Coś ,czym mój mąż będzie mógł się chwalić w pracy...emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

1mariusz

#6647720 Napisano: 10.10.2019 19:56:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
stokrotka238 napisał(a):

Karta na 90zl z domestosa.

Wreszcie coś po długim czasie!!

Również mogę się taką kartą pochwalić!!emotka (podpowie jakaś dobra dusza na jaki adres @ wysłać te skany??) Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6647307 Napisano: 09.10.2019 22:44:40 w co chcielibyście wygrać?
pikawka napisał(a):

1mariusz napisał(a):

pikawka napisał(a):

1mariusz napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

justyna1411 napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

rufus napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Najlepsza są pieniądze, bo zajmują mało miejsca, ich nadmiar nie stwarza też problemów.

Nie do końca. Spójrz na ludzi którzy wygrali miliony i nie potrafią sobie poradzić z takimi pieniędzmi i ich sytuacja po kilku latach jest jeszcze gorsza niż przed wygraną. Takich przypadków jest dużo.

Warto pamiętać też o nagrodach których normalnie (nawet za wygrane pieniądze) nigdy byśmy sobie nie kupili, a sprawiły dużo radości emotka Na pewno wszyscy wygrali chociaż jedną taką nagrodę emotka

Dokładnie, u mnie Kindle i irobot Roomba są tego idealnym przykładem emotka

Mnie najbardziej cieszy , gdy mogę wygraną komuś podarować, choć upss... zostałam ofukana za podarowanie noży- ponoć to źle wróży znajomości.

A,bo to ponoć trzeba troszeczkę dziabnąć tym nożem. Albo poprosić o grosika!!!


Uuuuuuu to ja ostatnio wygrane noże podarowałam teściowej  emotka

No i sama sobie zgotowalaś ten los!! Bo,dziabniesz-będzie:Boże kogo ten moj biedny synek poślubił?? Nie dziabniesz,a ona może zna ten przesąd ? I zaraz będzie: no proszę,niby dała mi te noże ale źle mi życzy -NIE dziabnęła!!!!
Weź Ty lepiej od teściowej kasę...


Z nożami czy bez i tak mam przechlapane  emotka

Nie chciałam Cię dołować !emotka Bo tak,czy tak zawsze jest przechlastane...emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

1mariusz

#6647298 Napisano: 09.10.2019 22:20:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tak mi pusto i źle .
Mąż nie ma się czym chwalić w pracy.
Jak tu żyć ,no jak żyć na takim pustkowiu nagrodowym??? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6647295 Napisano: 09.10.2019 21:58:42 w co chcielibyście wygrać?
pikawka napisał(a):

1mariusz napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

justyna1411 napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

rufus napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Najlepsza są pieniądze, bo zajmują mało miejsca, ich nadmiar nie stwarza też problemów.

Nie do końca. Spójrz na ludzi którzy wygrali miliony i nie potrafią sobie poradzić z takimi pieniędzmi i ich sytuacja po kilku latach jest jeszcze gorsza niż przed wygraną. Takich przypadków jest dużo.

Warto pamiętać też o nagrodach których normalnie (nawet za wygrane pieniądze) nigdy byśmy sobie nie kupili, a sprawiły dużo radości emotka Na pewno wszyscy wygrali chociaż jedną taką nagrodę emotka

Dokładnie, u mnie Kindle i irobot Roomba są tego idealnym przykładem emotka

Mnie najbardziej cieszy , gdy mogę wygraną komuś podarować, choć upss... zostałam ofukana za podarowanie noży- ponoć to źle wróży znajomości.

A,bo to ponoć trzeba troszeczkę dziabnąć tym nożem. Albo poprosić o grosika!!!


Uuuuuuu to ja ostatnio wygrane noże podarowałam teściowej  emotka

No i sama sobie zgotowalaś ten los!! Bo,dziabniesz-będzie:Boże kogo ten moj biedny synek poślubił?? Nie dziabniesz,a ona może zna ten przesąd ? I zaraz będzie: no proszę,niby dała mi te noże ale źle mi życzy -NIE dziabnęła!!!!
Weź Ty lepiej od teściowej kasę... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6646831 Napisano: 08.10.2019 22:12:11 w co chcielibyście wygrać?
FBbeata7 napisał(a):

justyna1411 napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

rufus napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Najlepsza są pieniądze, bo zajmują mało miejsca, ich nadmiar nie stwarza też problemów.

Nie do końca. Spójrz na ludzi którzy wygrali miliony i nie potrafią sobie poradzić z takimi pieniędzmi i ich sytuacja po kilku latach jest jeszcze gorsza niż przed wygraną. Takich przypadków jest dużo.

Warto pamiętać też o nagrodach których normalnie (nawet za wygrane pieniądze) nigdy byśmy sobie nie kupili, a sprawiły dużo radości emotka Na pewno wszyscy wygrali chociaż jedną taką nagrodę emotka

Dokładnie, u mnie Kindle i irobot Roomba są tego idealnym przykładem emotka

Mnie najbardziej cieszy , gdy mogę wygraną komuś podarować, choć upss... zostałam ofukana za podarowanie noży- ponoć to źle wróży znajomości.

A,bo to ponoć trzeba troszeczkę dziabnąć tym nożem. Albo poprosić o grosika!!! Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

1mariusz

1mariusz

#6643776 Napisano: 27.09.2019 23:48:44 w SZUKAM....
zielonaszpilka napisał(a):

silvia8 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Mam pytanie z innej beczki. Pod koniec listopada 2018 zrobiliśmy gruntowny remont łazienki a w lutym tego roku wymieniliśmy podłogi.

Traf chciał,że w ostatni weekend sierpniowy w nocy strzelił wężyk (ten kilkumiesięczny!!!)doprowadzający wodę do baterii w umywalce.Oczywiście nowa szafka pod umywalką ,nowa podłoga na korytarzu i sypialni syna przypomina fale Dunaju. Wyrzucony dywan,,zalany telefon,który się ładował na podłodze. O naszych nerwach nie wspomnę... emotka
Pytanie mam takie:zastanawiam się,czy REKLAMOWAĆ ten nieszczęsny wężyk i to co spowodował? I jak ugryźć ten temat?
Ktoś może już przerabiał taki temat? Coś podpowie?

Polecam skorzystanie z polisy ubezpieczeniowej. 

1mariusz dokładnie tak - polisa. Chyba, że jej nie macie, wtedy rzeczywiście producent wężyka, ale dlaczego czekacie z tym aż miesiąc? Był u Was agent po zalaniu albo ktoś od producenta? I pytanie czy wężyk był zamontowany prawidłowo albo czy nie było to uszkodzenie mechaniczne? U nas ten wężyk strzelił, bo mama wkładała pod umywalkę wiadro i cały czas tym wiadrem obcierała wężyk, aż w końcu się przetarł na tyle, że puścił. Może był też za bardzo wygięty?

Nie.polisa jet już dawno załatwiona! Tylko mnie wkurza ,że taki straszny badziew jest nadal sprzedawany! Nawet agent po wizji lokalnej galopem pognał do swojego domu sprawdzić stan wężykówemotka !!Wszędzie zalecają wymianę tego elementy od 2 do 5 lat od zainstalowania- a tu była niespodzianka już po 9 miesiącach! Stąd moje pytanie,czy ktoś może reklamował takie cuś?? Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6643493 Napisano: 26.09.2019 23:17:24 w SZUKAM....
Mam pytanie z innej beczki. Pod koniec listopada 2018 zrobiliśmy gruntowny remont łazienki a w lutym tego roku wymieniliśmy podłogi.

Traf chciał,że w ostatni weekend sierpniowy w nocy strzelił wężyk (ten kilkumiesięczny!!!)doprowadzający wodę do baterii w umywalce.Oczywiście nowa szafka pod umywalką ,nowa podłoga na korytarzu i sypialni syna przypomina fale Dunaju. Wyrzucony dywan,,zalany telefon,który się ładował na podłodze. O naszych nerwach nie wspomnę...emotka
Pytanie mam takie:zastanawiam się,czy REKLAMOWAĆ ten nieszczęsny wężyk i to co spowodował? I jak ugryźć ten temat?
Ktoś może już przerabiał taki temat? Coś podpowie? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6638093 Napisano: 09.09.2019 21:34:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
konsola nintendo z crunchips .kurier dpd.
sprzedam!! emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

1mariusz

#6637548 Napisano: 08.09.2019 09:55:14 w SZUKAM....
Frama napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Czy ktoś podpowie do czego służą kody w Kinder Bueno??

Możesz wymienić na bilety do kina za 12 zł
 www.kinder.com/pl/pl/bueno-czwartki

Dzięki!  Już miałam nadzieję,że coś  fajnego szykują!!emotka Wyświetl w wątku >>
1 Frama 0

1mariusz

#6637331 Napisano: 06.09.2019 22:08:48 w SZUKAM....
Czy ktoś podpowie do czego służą kody w Kinder Bueno?? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6633795 Napisano: 27.08.2019 20:32:19 w Udane wymiany - polecane nicki:)
dromader,
Bardzo dziękuję za to,że Ci się chciało poświęcić mi TYLE czasu!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6633164 Napisano: 25.08.2019 21:57:42 w co chcielibyście wygrać?
Coś ,co pozwoli znowu poczuć ten wyrzut endorfin. Te motylki już nie tylko w brzuchu-ale w całym człowieku.Papa się śmieje cały czas! 
Sądzę,że na obecnym etapie wyposzczenia te wymogi spełniłby nawet kocyk kasztelanowy...emotka Wyświetl w wątku >>