Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6528193 Napisano: 13.09.2018 21:05:57 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

cb656 napisał(a):

...zmieniać skarpetki częściej, niż co trzy dni 

to teraz pomyśl co ja oferuję mojemu M., że zmienia skarpetki codziennie...

Chcę nieśmiało zauważyć, że "CZĘŚCIEJ, NIŻ CO TRZY DNI" wpisuje się w opcję "CODZIENNIE"  emotka
Pomyślałem, że oferujesz mu mycie naczyń po posiłkach. 

eee,mamy sprawną zmywarkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6528188 Napisano: 13.09.2018 20:53:31 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):


...dla takiej kobiety warto zmieniać skarpetki częściej, niż co trzy dni emotka emotka emotka emotka

to teraz pomyśl co ja oferuję mojemu M.,że zmienia skarpetki codziennie...emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6526971 Napisano: 09.09.2018 20:33:44 w Giełda Kodów ; )
6 kodów L&M za doładowanie 10 zeta w plusie?
Lub co tam masz?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6526675 Napisano: 07.09.2018 22:52:09 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

assal napisał(a):

Luckymen: Wróżki są chyba powiązane z konkursami w gazetach, bo tylko z numeru w Orange na takie gram i tylko na Orange to dziadostwo przychodzi. A konkursowe numery mam "czyste", choć te same od trzech lat emotka
Ale pełno ich znów  emotka

U mnie "wrozek" wysyp, a w konkursach gazetowych udzialu nie biore. Tez Orange.

A ,coś Ty!? Mam Plus +wysyłane krzyżówki z Angory a wróżek od z... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6526660 Napisano: 07.09.2018 22:26:58 w Giełda Kodów ; )
mam kody LM ,na coś?? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6526043 Napisano: 05.09.2018 23:26:39 w Wkurza mnie...
zielonooka85 napisał(a):

Oj taalvikki taalvikki wszyscy zrozumieli moje rozterki i to, że chcę te 8 tysięcy wydać jak najlepiej. Padły fajne pomysły (np. to żeby zabrać ze sobą kogoś jeszcze - zastanawiałam się nad tym, z przyjemnością  komuś z rodziny/znajomych zafundowałabym wakacje o 1500 zł tańsze, ale tak się nie dało). Miło czytało się Wasze wspomnienia z wakacji i spodobało mi się to, że biuro podróży do  "zawyżonego" voucheru dołożyło wycieczki. Rozumiem, że każdy chciałby mieć takie problemy, na co wydać ten bon emotka I nie jeden marzy, żeby taki wygrać! Ja się nad nim tak rozczulam, bo mam świadomość, że  w ciągu kilku kolejnych lat taka wycieczka nam się nie trafi. Za rok prawdopodobnie w lipcu usłyszę od Męża: to może pojedziemy w Pieniny za 2 tygodnie, bo muszę odebrać nadgodziny. I nie żebym narzekała na Pieniny! Są cudowne i proszę Was nie jedźcie tam, bo zrobi się za duży tłok emotka Teraz chciałabym pojechać na jak najdłużej, do fajnego miejsca i jak najwięcej zobaczyć.. No ale nie można mieć wszystkiego na raz. Gdybym miała 8 tys. w gotówce to łatwiej jest to rozdysponować, niż na siłę szukać ofert pasujących do bonu.  I miałam świadomość, że dopłacę. Od razu, gdy dostałam bon powiedziałam, że to co byśmy przeznaczyli na wakacje w Polsce, można przecież dołożyć do wyjazdu na Kretę. I w ogóle, kto by się nie wkurzył, gdyby przez kilka dni szukał ofert, znalazł fajną, z ostatnim miejscem! a podczas wizyty w biurze - dowiedział się, że to niezbyt dobre rozwiązanie, bo tej różnicy w cenie nie mogę wykorzystać na wycieczki, które proponują. I muszę od nowa szukać czegoś innego. A mnie szukanie zajmuje dość dużo czasu, porównuję oferty, czytam komentarze.. żeby później nie było jakichś kwiatków w stylu "kupiliśmy all in. ale do obiadu dawali napoje w kubkach 0,2l i trzeba było stać kilka razy w kolejce" emotka   W końcu wczoraj wybrałam hotel blisko plaży (żeby z językiem na brodzie nie pędzić przez pół miasta, bo za 30 min kończą wydawanie obiadu), blisko Chani (żeby dojazd z lotniska nie zajmował Bóg wie ile i można było do niej podjechać autobusem), z wylotem w normalnych godzinach (żeby nie koczować). Itd. Dziś w tym hotelu pojawiła się oferta na 15 dni o 1600 zł droższa od 8 dni.  Gdyby termin mi pasował, z chęcią bym tyle dopłaciła. Bo warto. Dodatkowy 1200 wyszło by na samochód. I wakacje zamknęły by się w  ok. 3. A tak mam krótszy pobyt, mniej dopłacę, ale i mniej zobaczę. W ogóle, jeżeli ktoś się zastanawia nad wycieczką na Kretę, to teraz na kolejny rok jest bardzo duży wybór (!) i ceny porównywalne do tych last.
No, ale tylko Tobie przyszło do głowy narzekanie, że ktoś narzeka. Ale masz prawo! Po to jest ten wątek emotka emotka ;p
Nie za bardzo rozumiem, co może niektórym nie podobać się w mojej wypowiedzi o 500+(w dodatku napisanej z przymrużeniem oka, jakby ktoś nie zauważył). To, że można brać 500+, to że można mieć trójkę dzieci (olaboga patologia, jak ona śmiała), czy to że te pieniądze można przeznaczyć na wycieczkę? Tak mam 2 dzieci, na drugie podobno należy się 500 zł to biorę. Nie błagałam państwa, żeby wprowadzało taki program, ale jeżeli jest to mam nie brać tych pieniędzy bo komuś, kto nie ma dzieci to przeszkadza? Nie bierzcie udziału w konkursach, bo to paskudne, że tak za prawie darmo można coś dostać! Ja to w ogóle jestem paskudna i nie dość, że biorę udział w konkursach, to i dostaje 500+. Zaginam czasoprzestrzeń. Co do trójki dzieci, to zależy kto jakie ma priorytety. A z przeznaczaniem pieniędzy z 500+.. może lepiej odłożyć je na jakiś wyjazd, niż kupować setną zabawkę? Nie? Poza tym nie zauważyłam, żeby z tej kasy wiele zostawało. Zawsze są jakieś wydatki. No na przykład takiemu dzieciaczkowi przyjdzie do głowy sprawdzenie, jak to kamienie odbijają się od szyby samochodowej emotka   emotka  
A już najbardziej bawią mnie komentarze w stylu "trzeba było nie grać". Czy ja grałam o ten bon? Nie! W życiu o takim nie marzyłam. Grałam o bon do decathlonu na 500 (?)zł, żeby kupić sobie namiot i organizować wyjazdy na własną rękę. Budżetowe. Teraz grałam o rower, a los dał mi kamerę. Co ja pocznę?! Jakby wygranie tego, o czym się marzy, było takie proste...
Wakacje jakie bym nie wybrała i tak będą fajne  emotka I w większość przypadków, jeżeli narzekam to z przymrużeniem oka. Śmieję się sama z siebie, że mam takie dylematy. 
Przyślę Wam "pocztówkę"  emotka

Hej,a nie myślałaś żeby to bractwo ubezpieczyć od takich różnych dziwnych przygód??? Sprawdź np.swoją polisę na chatę,czy nie obejmuje dodatkowych ,,przygód,,??Nasz Młody oparł się o nagrobek sąsiadujący z pradziadkami i o zgrozo ten PRZEWRÓCIŁ SIĘ!!! Wiesz,żywemu to ja mogę wszystko-bo ten ma szanse do obrony .Ale kurde nie temu ,co raczej szanse do obrony ma nikłe... Jako ,że już tam daaawno nie mieszkam poprosiłam Mamę żeby ustaliła mi rodzinę-opiekunów grobu.Nawet w biurze parafialnym nie raczyli pomóc! W końcu Mama przykleiła kartkę z numerem telefonu i prośbą o kontakt .Facet był strasznie zdziwiony sytuacją-a jeszcze bardziej,że ktoś się przyznał do winy! Wystarczyło podać numer polisy i teraz widzę piękną nową tablicę!! Przeczytaj dokładnie polisę! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6526037 Napisano: 05.09.2018 23:03:24 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

Wkurza mnie Konkurs Kinder , właśnie napisali,że mam źle opisany paragon i nie przyjmą mojego zgłoszenia, zakup zrobiłam 100 km od domu  i nie mam możliwości potwierdzenia, że kupiłam dokładnie ich produkt.Niech się wypchają.

A mnie zawsze odrzucają w konkursie-cóż ja biedna robię tam źle?????emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6523920 Napisano: 30.08.2018 13:58:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nawet nie chce mi się wchodzić w MDW... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6523486 Napisano: 29.08.2018 11:22:23 w Popraw sobie humor...
bruce napisał(a):

1mariusz napisał(a):

PYTAJ!!!

Ok, napisałam. emotka Tak sobie właśnie myślałam, zamieszczając ten post, że ja bym rady nie dała, mowy nie ma.  emotka

Jedyne co mnie powstrzymuje ,to pozycja tego spania.Byłabym pierwszym wkładem tego pudełka leżącym na brzuchu lub boku!!!emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6523291 Napisano: 28.08.2018 22:41:56 w Popraw sobie humor...
bruce napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Aktualne???

Znajomy na FB zamieścił, ja mu tylko podebrałam, musiałabym go zapytać.  emotka

PYTAJ!!!
Wreszcie się wyśpię ,a może nawet zmienię zawód????? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6523281 Napisano: 28.08.2018 22:30:55 w Popraw sobie humor...
bruce napisał(a):

Aktualne??? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6521973 Napisano: 24.08.2018 15:05:00 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

staszek napisał(a):

Co do garnkow i innych rzeczy to chyba w końcu niemal każdy polegniew starciu z nimi. Mama zawsze się śmiała z tych pokazów, chodziła dla beki można powiedzieć emotka  śmiała się z ciotki, która kupiła cudowną pościel. Zawsze trzeźwo myśląca kobieta. I co? I kupiła cudowny odkurzacz za 3 tys. zł. Szybko udało się odkręcić, bo umowa zawarta poza siedzibą firmy. Odkurzacz odesłany, kasa wróciła. 


Dlatego właśnie jestem zdania, że kluczowym może się okazać nieprzyjęcie zaproszenia na pokaz -> rozmowy rozłączać, zaproszenia wyrzucać. Oni stosują takie techniki manipulacyjne, że lepiej tego całkowicie unikać. Poza tym sądzę, że jak się raz pójdzie, to oni to ujmują w statystykach i potem będą nękać taką osobę kolejnymi "prezentacjami", bo przecież raz była, więc jest potencjalnym klientem, najsłabszym ogniwem itp. emotka

Ostatnio mój mąż ,gdy dzwonili z zaproszeniem na pokaz do Śmigla to zapytał -a gdzie to? 
-No koło pana jakieś 15 km !
-Nic mi nie mówi ta nazwa!
-To gdzie pan mieszka?
- to pan dzwoni i nie wie gdzie? Mieszkam w Tarnowskich Górach!
Facet się spłoszył,przeprosił,że ma błędne dane i się rozłączył

W zeszłym tygodniu zapraszali mnie ciągle do Leszna,poszłam mężowskim tropem i powiedziałam ,że mieszkam w Lesznie -ale koło W-wy.Więc trochę daleko!
Nie wiem na jak długo to wystarczy ale na razie jest BŁOGA CISZA!!! Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6520631 Napisano: 21.08.2018 00:02:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
cleo25 napisał(a):

violka88 napisał(a):

Jak wy to robicie że wygrywacie z Kinder  inne nagrody nić tylko ksiązeczki ????
ja tyle zgłoszeń wysłałam i tylko książki wpadły emotka

U mnie 31 książeczek Kinder emotka
W każdym etapie wygrywałam tylko książeczki i ani razu nie odesłałam paragonu. Może mnie "odhaczyli", żeby nic lepszego nie wpadło ? emotka Przynajmniej mi przetestowali telefon w kwestii dochodzenia smsów emotka

No, szacun!!!! Myślałam,że moje 19 to jest wynikemotka ,ale do pięt Ci nie sięgam!!!emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6520277 Napisano: 20.08.2018 10:59:36 w Zdjęcia naszych wygranych
mczarna napisał(a):

FBilona napisał(a):

Superpuchar Europy UEFA z Heinekena. Super zorganizowany, uczestnicy dopieszczeni. Męża jeszcze telepie obejrzenie tylu sław z boiska. Zdjęcie z Jerzy Dudek, który towarzyszył laureatom.

Mój tez wrócił zadowolony,mimo tego opóźnionego lotu, a podobno niektórzy mieli farta,bo gdyby nie ten spóźniony lot to by w ogóle nie polecieli ( docierali na lotnisko po pierwotnym czasie wylotu).

Młody też mega zadowolony!!! Normalnie gdy pytam :jak było? Słyszę :fajnie! A tu nagadać się nie mógł!!!emotka emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6516136 Napisano: 03.08.2018 21:42:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
maryam napisał(a):

mama2006 napisał(a):

kto wie, co dziś wozi DPD?

u mnie Kinder Bueno

Sokołów Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6515641 Napisano: 02.08.2018 12:31:58 w SZUKAM....
Szukam kogoś z okolic Leszna,Poznania,Wrocławia kto jedzie do Warszawy na heniusiowy wyjazd a właściwie wylot 15 sierpnia?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6514643 Napisano: 30.07.2018 23:24:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Leszkowe koszulki -dziękuję DOBREMU CZŁOWIEKOWI Z FORUM!!emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6512177 Napisano: 23.07.2018 13:21:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
tralalala-a ja mam DWIE koszulki leszkowe!!emotka  dromader DZIĘKUJĘ!!! Wyświetl w wątku >>
1 agata6 0

1mariusz

#6511892 Napisano: 22.07.2018 12:12:14 w Wkurza mnie...
nariam napisał(a):

mia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Mój wujek nie lubi kotów i za żadne skarby nie przenocuje w domu, w którym są koty, bo twierdzi, że one w nocy wyjadają ludziom krtań, bo widzą jak się rusza podczas oddychania... i wtedy atakują  emotka  Więc wszystko możliwe emotka  

Ja pierniczę... emotka A wtedy czasem nie wchodzą też przez okna wampiry, czując świeżą krew? emotka

W dzieciństwie do mojej Mamy przychodziły jej koleżanki starsze panie ,czego ja się nasłuchałam w tym stylu

nie bądź taka,podziel się paroma!!!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6511727 Napisano: 21.07.2018 11:02:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
W niedzielę wygrałam-a wczoraj DPD mi dostarczyło piłkarzyki z Łapsów.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0