Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6511438 Napisano: 20.07.2018 10:34:56 w PODZIĘKOWANIA
dromader,
Bardzo dziękuję za to,że Ci się chciało poświęcić mi TYLE czasu!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6511088 Napisano: 19.07.2018 10:55:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kurde,za oknem leje-a u mnie SSSUUCHO!! może by tak na odwrót ??????emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6509674 Napisano: 16.07.2018 00:32:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
miło by było się pobujać w fotelu fizycznie- a nie tylko w marzeniach... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6509516 Napisano: 15.07.2018 09:54:01 w Wkurza mnie...
anet napisał(a):

bruce napisał(a):

Koło Zozolowe (czy ono w ogóle zatrzymuje się KIEDYKOLWIEK na tych smartfonach?! emotka ), wielogodzinne nieudane próby wysyłania MMS-ów oraz beznadziejnie (nieczytelne, źle opisane) wydrukowane paragony konkursowe wkurzają mnie niesamowicie.  emotka emotka emotka Nazbierało się tego sporo, aż się prosi, żeby nareszcie jakaś pozytywna wiadomość przyszła o wypasionej nagrodzie...  emotka

Bruce, w zozolach nagroda jest przyznawana co 500-nemu zgłoszeniu emotka , ale dobra wiadomość jest taka, że w sierpniu powinno odbyć się opcjonalne losowanie, w którego puli znajdą się niewydane nagrody.
W temacie- kolejne pudło w familijnych. emotka

Dziewczyny radzę wchodzić na listę zwycięzców co pewien czas i jednak sprawdzić,czy nie widniejecie jako dumni właściciele telefoniku!!!! Ja tak sobie z ciekawości przewijałam i mało trupem nie padłam jak zobaczyłam ,że Pamiątka Ślubna wygrała PRZESZŁO MIESIĄC WCZEŚNIEJ a tego wpisu NIE BYŁO!!!!!Na kontakt wpisać się nie mogłam!! Zadzwonić z uwagi na weekend -nie  mogłam! Na szczęście w poniedziałek się dodzwoniłam i miły pan powiedział,że nie widzi żadnego problemu i telefonik już u mnie śmiga!! emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6509510 Napisano: 15.07.2018 09:40:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
przed chwilą piłkarzyki z Łapsów.emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6508531 Napisano: 11.07.2018 23:25:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tak nieśmiało przypominam: jestem ciągle pod tym samym adresem!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6507294 Napisano: 09.07.2018 00:00:02 w Wkurza mnie...
Może nie tyle jestem wkurzona co rozczarowana.Ciocia na dzisiejszego grilla przywiozła Raffaello,pycho mi się uśmiechnęło widząc wzmiankę o loterii! Chcę wysłać ,patrzę -do wczoraj...nosz kurczaczek emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6507103 Napisano: 08.07.2018 11:44:02 w Zdjęcia naszych wygranych
majonez napisał(a):

delvitto napisał(a):

może ktoś ma ręcznik coca cola z woah? jaka jest jego jakość?



140x65 cm
Na odwrocie kolory zamienione

Jakoś rewelacyjnie nie wpijają-ale używamy ich na plażę i basen. Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6506518 Napisano: 05.07.2018 23:14:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wreszcie mogę się tu wpisać-DZIĘKI PIONAS!!!                 
Mam drukarkę z WEDLA-sprzedam.
Telefon z ZOZOLI.
Z tego wszystkiego zapomniałam dopisać ,że tego samego dnia Młody się obronił i trafiłam wyjazd z Heniusia na mecz-rzecz jasna jedzie On... emotka Wyświetl w wątku >>
2 agata6, aasta 0

1mariusz

#6494227 Napisano: 03.06.2018 21:15:39 w Lay's
@trampek, napisał(a):

Wygrał ktoś z was kino jak tak to za którym podejściem jestem ciekawa i czy jest sens grać bo moglabymten misiaa wygrać A nie te koszulki. Mogli tac już piłki większy pozytek

Tak! Wygrałam pierwszego dnia JEDNYM zgłoszeniem wysłanym na mnie , drugie na męża było niestety pudłem. Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6493960 Napisano: 02.06.2018 10:54:03 w SZUKAM....
1mariusz napisał(a):

Czy ktoś już może kupował coś w DUKA i płacił kartą z konku z Amino w Biedrze? Mam tam wybrać najpierw sposób dostawy ,potem sposób zapłaty.Wybieram Paczkomat ,potem zapłatę kartą podarunkową i natychmiast mi znika paczkomat! Boję się wpisać numer karty żeby się nie okazało,że też zniknie! emotka  Za przesyłkę chciałam zapłacić przelewem i przyznaję ,że jestem w kropce! A i jeszcze jedno pytanie-czy ktoś może wie do kiedy są ważne te karty??

Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6493654 Napisano: 31.05.2018 20:15:54 w SZUKAM....
Czy ktoś już może kupował coś w DUKA i płacił kartą z konku z Amino w Biedrze? Mam tam wybrać najpierw sposób dostawy ,potem sposób zapłaty.Wybieram Paczkomat ,potem zapłatę kartą podarunkową i natychmiast mi znika paczkomat! Boję się wpisać numer karty żeby się nie okazało,że też zniknie!emotka  Za przesyłkę chciałam zapłacić przelewem i przyznaję ,że jestem w kropce! A i jeszcze jedno pytanie-czy ktoś może wie do kiedy są ważne te karty?? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

1mariusz

#6493262 Napisano: 29.05.2018 23:41:34 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

tereniagno napisał(a):

potrzebowanie na kołpaki?
Gdy miałam jeszcze "Malucha" porwali mi siedzenia lotnicze-kierowcy i pasażera.Po 2 dniach sąsiadowi ukradli wszystkie siedzenia.Sąsiad kupił nowe i po tygodni

teraz kradną wszystko co się da i ma jakąs wartość (antenki z dachu samochodu też odkręcają, bo łatwo odkręcić w parę sekund, a wartość antenki to ok 200-250zł). Kiedyś w ogóle jak kradli kołpaki to wszystkie, ale wykminili sobie, że jak ukradną wszystkie to ktoś sobie kupi wszystkie kołpaki nówki, a jak ukradną jeden lub dwa to się nie będzie opłacało kompletu kupować i kto wie, może odkupi pojedynczy kołpak z własnego samochodu...
1mariusz napisał(a):

Siostra ze szwagrem polecieli na wakacje.Po powrocie mieli niespodziankę-z samochodu pozostawionego na parkingu skradziono im OBIE tablice rejestracyjne!! Potem tylko czekała na wizytę Policji ,że ukradła paliwo na stacji lub napadła np.na bank!! emotka

no to szkoda, że sąsiedzi nie zwrócili uwagi. Mojej koleżance z pracy też ukradli tablice, ale wtedy ukradli tablice samochodom z całej ulicy!
myla napisał(a):

ace napisał(a):

Cholerni zlodzieje (ktorym powinno sie lapy ucinac!!!!!). Ukradli mi kolpaki! 

Mi ostatnio chcieli ukraść całe koła  emotka
tylko ktoś ich chyba przestraszył i tylko poluzowali mi śruby w lewym tylnym. 
Sęk w tym, że nic o tym nie wiedziałam i spokojnie z dwulatkiem jechałam sobie na Dzień Matki aż tu nagle zaczyna mi łomotać w kole. 
Ku*wa jakby mi odpadło przy 90km/h to mogłoby doprowadzić do tragedii.
Łapy takim poucinać to za mało!!!

dla mnie takie coś nie powinno podchodzić pod próbę kradzieży, a pod próbę zabójstwa.

Prawo jest za łagodne!

JEZZZU!!! MIAŁAŚ CHOLERNE SZCZĘŚCIE!!!A ile jest takich osób ,które nawet nie zwróciłyby uwagi na jakieś stuki-puki???I co potem?? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6492728 Napisano: 27.05.2018 23:33:30 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

Cholerni zlodzieje (ktorym powinno sie lapy ucinac!!!!!). Ukradli mi kolpaki! 

Siostra ze szwagrem polecieli na wakacje.Po powrocie mieli niespodziankę-z samochodu pozostawionego na parkingu skradziono im OBIE tablice rejestracyjne!! Potem tylko czekała na wizytę Policji ,że ukradła paliwo na stacji lub napadła np.na bank!!emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6492706 Napisano: 27.05.2018 21:32:48 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Kogo jak kogo ale Ciebie NIE podejrzewałabym o czytanie Chmielewskiej i jeszcze żeby publicznie  się tym chwalić!!! emotka

A to ciekawe. emotka
Hm... czyli uważasz, że brak mi poczucia humoru? emotka

Twoje poczucie humoru jest mi raczej znaneemotka . emotka Ale żeby dorosły facet ,sam z własnej woli przyznawał się do czytania BABSKIEJ autorki??? Szacun emotka ! Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

1mariusz

#6492609 Napisano: 27.05.2018 00:00:05 w Dziś cieszę się z.....
ziolko napisał(a):

1mariusz może dlatego, że przy niektórych książkach NIE DA SIĘ nie kwiczeć z radości... emotka   emotka
Kiedyś czytałam historie fanek książek J.Ch. to jedna napisała, że poszła do szpitala rodzić, dzień przed porodem zaczęła czytać bodajże "Lesia", musiała iść do toalety (mimo zakazu wstawania), bo tak się śmiała, że cały oddział to słyszał  emotka emotka
Inna podczas porodu pękała ze śmiechu z tych książek  emotka
A ja pękałam, jak ten duński policjant mówił po polsku.. masakra  emotka emotka

Jednym słowem,masz parszywy dzień -sięgnij po klasyka!!!emotka  NA PEWNO POMOŻE!!emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6492605 Napisano: 26.05.2018 23:34:11 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

My kiedyś daliśmy rodzinie domowej roboty czerwone wino, osobiście przez nas zakorkowane i zalakowane. Położyli je sobie w nowej, pięknej białej kuchni na specjalnej poziomej półeczce na wino. I pewnej nocy "się odkorkowało"... Widok prawdopodobnie był podobny do tego co u Ciebie, tylko było bardziej czerwono... Do dziś na imprezach rodzinnych "wspominają" jak ich piękne białe meble i piękne białe ściany i piękny biały sufit trzeba było czyścić z naszego CZERWONEGO wina...  emotka emotka   emotka

Ech, wróciły wspomnienia... emotka
Polecam wszystkim na deszczowy/nudny/gorszy dzień lekturę "Wszystko czerwone" Joanny Chmielewskiej. Masakreska emotka

"Opanowany przezeń język wydawał się dość oryginalny, zdradzał niekiedy naleciałości jakby biblijne i stał w niejakiej sprzeczności z przyjętą w Polsce powszechnie gramatyką, niemniej jednak dawało się go zrozumieć.
- Kogo zewłoka pani życzy sobie tu? - spytał bardzo uprzejmie i równie stanowczo, na nowo otwierając swój notes
- Ucho moje słyszało. Jakiego zewłoka, pragnie wiedzieć. Bez zwłoki.
- Zewłoka bez zwłoki - powtórzył z pewnym trudem i wyraźnym upodobaniem, najwidoczniej delektując się bogactwem subtelności polskiego języka."

Bardzo miło mnie zaskoczyłeś! Kogo jak kogo ale Ciebie NIE podejrzewałabym o czytanie Chmielewskiej i jeszcze żeby publicznie  się tym chwalić!!!emotka  Uwielbiam J.Ch. ale jej książki-a zwłaszcza "Wszystko czerwone" staram się czytać gdzieś w zaciszu. Nie wiem dlaczego ludzie tak mi się dziwnie przyglądająemotka ... Wyświetl w wątku >>
1 leoniu 0

1mariusz

#6492562 Napisano: 26.05.2018 17:45:25 w SZUKAM....
A wiesz,że nawet n
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Czy ktoś kojarzy konkurs,jakąś akcję,zgłoszenie par. z zakupem czegokolwiek firmy BOSCH ? Gdzieś coś mi świta ale nie potrafię tego znaleźć! Może komuś coś się przypomina?? emotka

pionas ratuj, wyszukiwarka nie działa emotka
https://www.e-kon...h-wygraj-1500zl.html

jednak jestem chory?
https://www.e-kon...j/wyniki?item1=bosch - 3 strona...

No masz Mistrza normalnie emotka
A popatrz - ludzie nie mogą znaleźć... cuda wianki na kiju jakieś emotka

HA,HA,HA !! A wiesz,że nawet nie wpadłam na to żeby tego szukać w naszej bazie?!?!?!emotka  Pamiętam,że trzymałam taką ulotkę FIZYCZNIE W ŁAPCE i dzisiaj od rana szukam tego z pianą na ustach... PANOWIE ,WIELKIE DZIĘKI!!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6492556 Napisano: 26.05.2018 17:11:37 w SZUKAM....
Czy ktoś kojarzy konkurs,jakąś akcję,zgłoszenie par. z zakupem czegokolwiek firmy BOSCH ? Gdzieś coś mi świta ale nie potrafię tego znaleźć! Może komuś coś się przypomina??emotka Wyświetl w wątku >>
0 0