Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6381764 Napisano: 22.07.2017 11:10:27 w Wkurza mnie...
Kiciunia21 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

ace napisał(a):

lager napisał(a):

Nie mam już pojęcia co pisać na tego Heinekena, tak mnie wkurza... cóż oni mają za gust, że się wpasować nie mogę emotka

nie martw się ja też dwoję się i troję i mnie nie doceniają, ale ja zamiast jak ktoś napisał, że się przez to rozpije, to mi wyjdzie na zdrowie. Bo gdy zaczyna brakować mi kapsli, zakładam buty do biegania i lecę w moje "kapslowe" miejsca pobiegać emotka

ja biorę rower-ale mam nadzieję,że nasze "kapslowe"miejsca nie są TYM SAMYM miejscem??? emotka

A ja psa na spacer emotka  Czasami nawet jakieś drobne wyniucha  :D

też chodzę z moim -próbowałam go wyszkolić do zbierania grzybów,niekoniecznie nam to wychodziło! emotka A może powinniśmy przerzucić się na kasę?? emotka może tu chłopak się wykaże ??emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6381760 Napisano: 22.07.2017 11:05:10 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

1mariusz napisał(a):

ace napisał(a):

lager napisał(a):

Nie mam już pojęcia co pisać na tego Heinekena, tak mnie wkurza... cóż oni mają za gust, że się wpasować nie mogę emotka

nie martw się ja też dwoję się i troję i mnie nie doceniają, ale ja zamiast jak ktoś napisał, że się przez to rozpije, to mi wyjdzie na zdrowie. Bo gdy zaczyna brakować mi kapsli, zakładam buty do biegania i lecę w moje "kapslowe" miejsca pobiegać emotka

ja biorę rower-ale mam nadzieję,że nasze "kapslowe"miejsca nie są TYM SAMYM miejscem??? emotka

jeśli nie jeździsz wyczynowo to raczej nie te same miejsca emotka

jeżdżąc wyczynowo przy mojej ślepocie nic bym nie znalazła!emotka  A tak przynajmniej  trudniąc się zbieractwem nie muszę popadać w alkoholizm!!emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 ace 0

1mariusz

#6381543 Napisano: 21.07.2017 14:18:51 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

lager napisał(a):

Nie mam już pojęcia co pisać na tego Heinekena, tak mnie wkurza... cóż oni mają za gust, że się wpasować nie mogę emotka

nie martw się ja też dwoję się i troję i mnie nie doceniają, ale ja zamiast jak ktoś napisał, że się przez to rozpije, to mi wyjdzie na zdrowie. Bo gdy zaczyna brakować mi kapsli, zakładam buty do biegania i lecę w moje "kapslowe" miejsca pobiegać emotka

ja biorę rower-ale mam nadzieję,że nasze "kapslowe"miejsca nie są TYM SAMYM miejscem???emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6380409 Napisano: 18.07.2017 14:55:44 w Wkurza mnie...
barti978 napisał(a):

Trzy telefony w ciagu JEDNEJ minuty, i nagroda przepadła... emotka

JEZU a z jakiego konka  Cię tak urządzili??? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6379643 Napisano: 15.07.2017 23:44:04 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

wkurza mnie moja giga skleroza... schowałam coś w ubiegłym tygodniu w łatwym miejscu, wiedząc, że będzie mi potrzebne dziś..  a teraz co? chodzę, szukam, zaglądam w różne miejsca i NIC. Jakby diabeł ogonem nakrył..   emotka emotka Za Jak znam życie, to znajdzie się jutro, albo za kilka dni w tak oczywistym miejscu, że szok  emotka

Zacznij szukać czegoś innego-znajdziesz od razu !emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6379639 Napisano: 15.07.2017 23:37:19 w SZUKAM....
kalka napisał(a):

giulietta napisał(a):

kalka napisał(a):

Może ktoś z Was wie jak wygląda kwestia prawna, jeśli chodzi o film z monitoringu na prywatnym parkingu na terenie hotelu. Ktoś uderzył swoim autem w moje auto uszkadzając go i zwiał, a do zdarzenia doszło na płatnym monitorowanym parkingu na terenie hotelu w którym mieszkam. Czy właściciel hotelu może pokazać mi film z tego zdarzenia? A może najpierw powinnam zawiadomić Policję, a dopiero Policja jako pierwsza może zobaczyć to zdarzenie? Miał ktoś z Was podobne doświadczenie?       

wszystko zależy od ludzi  emotka  już kilka razy widziałam film z monitoringu po rozmowie z ochroną wcześniej niż policja  emotka  powiedz właścicielowi o co chodzi i że zawiadomisz policję, takie parkingi to też umowy i ODPOWIEDZIALNOŚĆ  emotka  ja w ogóle uważam, że przy tym, jacy są teraz ludzie? i do czego są zdolni? KAMERY POWINNY BYĆ WSZĘDZIE  emotka  

Dzięki Giulietta, kierownik (i mąż właścicielki hotelu), niby jako jedyny ma dostęp do "wstecznego" monitoringu ale  nie pracuje w soboty i niedziele (my wyjeżdżamy właśnie w niedzielę-jutro,a mieszkamy 500 km stąd- chcieliśmy załatwić tę kwestię przed wyjazdem) Zawiadomiony przez panią z recepcji kierownik powiedział, że nie przyjedzie specjalnie, powiedział ponoć żebyśmy zawiadomili Policję i tyle.  Tego typu naprawa, to koszt kilku tysięcy zł  emotka  
Na odległość niewiele zapewne wskóram -Coś czuję, że ukręcą sprawie łeb i tyle  emotka  Maskara jakaś

zgłaszaj na POLICJĘ tam CI wszystko powiedzą!!! Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

1mariusz

#6379330 Napisano: 14.07.2017 15:16:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

1mariusz

#6379242 Napisano: 14.07.2017 11:27:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

buziolek napisał(a):

W konkursie bic kids w biedronce można kupić zestaw długopisów bic czy tylko kredki i flamastry z Bic Kids?

ja kupilam dlugopisy,gumki i klej,ale teraz doszlam do wniosku,ze przeciez klejem i gumkami to pisac sie nie da hehe 

na stronie głownej jest napisane "W dniach od 13 lipca do 31 sierpnia 2017 r. kup dowolny produkt BIC Kids w sklepie Biedronka. Zachowaj paragon." a w regulaminie nie ma zapsu Bic kids tylko Bic

Tam są w zasadzie dwa konkursy-jeden z rysowaniem dla dzieci,na który trzeba kupić BIC Kids.I drugi -loteria z kupnem DOWOLNEGO produktu BIC. PROSZĘ POTWIERDŹCIE ,ŻE JEDNAK DOBRZE TO ZROZUMIAŁAM!!!! emotka (zgłoszenie poszło...) Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6378788 Napisano: 13.07.2017 00:00:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
moje chopiontko ma słuchawki od heniusia!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6378784 Napisano: 12.07.2017 23:50:53 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

zawsze mam wrażenie, że to wymyślają osoby, które nigdy NIE będą miały dzieci. Albo pisząc - "chora córka" - ma samych synów. Umierająca matka - wychował się w bidulu. Takie na wszelki wypadek trochę zaklęcie odwracające  teraźniejszość.

Dla społeczeństwa tylko lepiej, że tacy nie rozmnażają swoich genów emotka

Oby! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6378776 Napisano: 12.07.2017 23:25:14 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Swoją drogą to jak trzeba mieć zryty beret żeby wymyślać sobie chore dzieci??? Oby parszywca nie pokarało...

Eee, nie, a niby dlaczego ma NIE pokarać?! Proszę uprzejmie - gatunek: życzenia samospełniające się emotka Wymyślił sobie chorobę, ma chorobę. Na życzenie. Ja tam nie mam nic przeciwko. emotka

Mówisz??Wiesz zawsze mam wrażenie ,że to wymyślają osoby ,ktore nigdy NIE będą miały dzieci.Albo pisząc -chora córka -ma samych synów.Umierająca matka-wychował się w bidulu.Takie na wszelki wypadek trochę zaklęcie odwracające  teraźniejszość. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6378751 Napisano: 12.07.2017 22:23:10 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Ty sobie żyły będziesz pruć ,a tu znowu okaże się ,że kolejny parszywiec naciągacz...A ten co naprawdę będzie potrzebował pomocy jej NIE dostanie...(nawet nie będzie o nią prosić...)

I też to mam na myśli emotka , jak najbardziej emotka ; teraz na FB po moim wpisie rozpoczęła się dyskusja zażarta, no bo - czemu mam pomóc temu, a nie - innemu?! i - jaka gwarancja, że ten jest "prawdziwy", a nie - "zmyślony chory"? emotka

Swoją drogą to jak trzeba mieć zryty beret żeby wymyślać sobie chore dzieci???Oby parszywca nie pokarało... Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6378749 Napisano: 12.07.2017 22:12:53 w Wkurza mnie...
Ty sobie żyły będziesz pruć ,a tu znowu okaże się ,że kolejny parszywiec naciągacz...A ten co naprawdę będzie potrzebował pomocy jej NIE dostanie...(nawet nie będzie o nią prosić...) Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6378018 Napisano: 11.07.2017 11:41:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Weszłam ponarzekać ,a tu znalazłam dodatkowe powody do marudzenia! Kurczę znalazłam konki,o których nie wiedziałam lub oczywiście ZAPOMNIAŁAM!!!emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6377790 Napisano: 10.07.2017 15:14:34 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

dorothy napisał(a):

superloser napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Ten konkurs trwa do dziś https://www.e-kon...ia.html#.WWKeB1FpzIV a już zakończone przyjmowanie zgłoszeń. Na marne się napracowałam...

Nadal 9ty ... była godzina w Regulaminie? 

już 8 lipca ktoś na forum pisał, że też napracował się a niestety nie mógł wysłać zgłoszenia i szuka regulaminu do tego konkursu

ja wyslalam zgloszenie w piątek, ciekawi mnie jak tam beda wybierac zwyciezcow....a w temacie: wkurzaja mnie wszelkie pseudo-konkursy i konkursy butikow na FB (od groma tego, ja nie biore udzialu, ale czesto to konkursy dla sciemy, a potem znajomi pisza, ze nie dostali nagrody)

Potwierdzam-na FB to ściema ,że głowa boli! Przed Wielkanocą niby wygrałam buty w SHECLOTHES.pl do dziś ich nie zobaczyłam .Moje komenty były usuwane na bieżąco a potem całkiem mnie zablokowali.Na priv też jakoś nikt się nie fatyguje odpowiedzieć,no cóż chodzi im tylko o lajki!! Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

1mariusz

#6375679 Napisano: 04.07.2017 12:10:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
oj ,nie kocha mnie NESTLE.NIE KOCHA!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6375081 Napisano: 03.07.2017 00:37:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

atanerka napisał(a):

jokan napisał(a):

czy paczki STAR musza byc promocyjne do loterii?  ogladalam w inter, ale tam byly tylko zwykle, bez tych banderolek...

teoretycznie tak, praktycznie zgodnie z regulaminem trzeba przedstawić paragon na którym widoczne będzie STAR, zatem bez róznicy czy produkt jest promocyjny czy nie, najważniejsze żeby były to chrupki/chipsy star

Właśnie, pamiętaj o zapisie regulaminowym "Organizator zastrzega, iż na dowodzie zakupu musi znajdować się identyfikowalna nazwa Produktu Promocyjnego." 

znalazłam te chipsy w wiejskim sklepie ale nie dość ze tam nie dają paragonów to jak dostanę to będę mieć  na nim napis słodycze

Spoko wodza!! Oni są tam naprawdę kochani i normalni! Kupiłam w wiejskim sklepiku z opisem,,chrupki,, i trafiłam tysiaczka.Napisałam oświadczenie,pani w sklepie podpisała i podbiła i po dwóch tygodniach kasa na koncie!!  Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6374851 Napisano: 01.07.2017 23:22:34 w Giełda Kodów ; )
Może ktoś jest chętny na wymianę kodów lecha  na Spejcjał? Powiedzmy 3 na 1?? U nas tego piwa się nie uświadczy... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6374850 Napisano: 01.07.2017 23:12:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wreszcie mogę się tu wpisać. Jestem potwierdzoną właścicielką tysiaka od STAR !!!A tak potwornie się bałam ,bo na paragonie miałam te nieszczęsne CHRUPKI!!emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6374253 Napisano: 30.06.2017 10:46:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
  1. Wątku,wąteczku działaj!!! Bo jak nie ,to będę mieć do Ciebie WĄTY!!!emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0