Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6374056 Napisano: 29.06.2017 20:09:33 w Wkurza mnie...
ikropka napisał(a):

ziolko napisał(a):

ikropka napisał(a):

Schodzę sobie dziś do piwnicy zanieść resztki, które zostały po remoncie, a tam niespodzianka. Ktoś zmienił kłódkę, wyrzucił moje rzeczy i wprowadził się ze swoimi. emotka

ale jak to??  emotka  radzę pochodzić po mieszkaniach i popytać ludzi, "czyja" to piwnica... a jak ktoś się przyzna, to zapytać, kto mu na to pozwolił i żądać zwrotu rzeczy (o ile to możliwe)

umieściłam przy windzie ogłoszenie z żądaniem opróżnienia piwnicy i zwrotu rzeczy do końca tygodnia. W przeciwnym razie w poniedziałek udaję się zgłosić sprawę na policję. Ciężko chodzić po 100 mieszkaniach w bloku w centrum Warszawy, w którym większość mieszkań jest na wynajem  (podobnie jak moje) i zastanie kogoś w domu graniczy z cudem. W głowie mi się nie mieści, że można zrobić coś takiego. Ostatnio byłam w piwnicy jakieś 2 miesiące temu.

Ostatnio mieliśmy podobną sytuację-facet ściął naszą antenę z masztu i powiesił swoją! Co prawda korzystamy z niej tylko gdy słuchamy radia ,ale jak tak można?? Skończyło się tym ,że facet odkupił 20 m kabla i poszukał sobie innego masztu. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6371787 Napisano: 25.06.2017 21:57:21 w Wkurza mnie...
Dzięki za słowa otuchy! Będę się tego trzymać, że w końcu musi być lepiej!emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6371772 Napisano: 25.06.2017 21:19:42 w Wkurza mnie...
Normalnie szlag mnie trafił! Dopiero co się pozrastałam-tu ogonek,tam łydeczka. Przyjechaliśmy sobie spokojnie pomarznąć i pomoknąć na te moje wygrane wczasy nad nasz piękny Bałtyk i uciekając przed kolejną ulewą wpadła mi w oko piękna góra lodów. A co se będę żałować ,no nie??? Widzę piękny daszek przed ,,salonem,,intuicja podpowiada -idź:tam jest sucho,tam są LODY!! Nagle czuję jak moje stopy są wyżej niż moja głowa ,a ja oglądam lody leżąc na w przelewającej się kaskadzie wody! Okazało się ,że ktoś bystry inaczej wyprowadził rynnę na płytki okalające ten straganik-a płytki takie śliczne ,prawie domowe-nawet bez wody robiące wrażenie śliskich jak cholera!!No dziki szlag mnie trafił ! Jak już moje chłopiątko mnie pozbierało i oko moje spoczęło na tej rynnie zażądałam od obsługi wezwania szefa.Szefa -niet .Od obsługi zażądałam kartki i długopisu i napisałam takie oświadczenie z całego zdarzenia i poprosiłam o podpis.Pojechałam na SOR -stłuczenie dolnej części  grzbietu i miednicy! Zarąbiście zaczęłam wakacjeemotka !!!! Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6371357 Napisano: 23.06.2017 23:48:19 w Popraw sobie humor...
giulietta napisał(a):

1mariusz napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Autentyk z dzisiaj (mnie dotyczy, to piszę).Jestem nauczycielem. Między innymi uczę maluchy w 1- 3. Jako, że to koniec roku, dzieci przyszły z kwiatkami. Stoi sobie kolo mnie dziewczynka z klasy drugiej, trzyma różyczkę i rzecze:- To dla pani.A ja (wredna belfrzyca):
- A za co ten kwiatek?
- (milczenie)
- Z jakiej to okazji? (znowu ja)
- (milczenie połączone z niepewnym wzrokiem)
- Justynko, kim ja jestem?
- No.... nauczycielem?
- I co robiłam w tym roku?
- Krzyczała pani na nas.
Kurtyna.

Dopiero co doprowadziłam klawiaturę do porządku po opluciu kawą.Czy ktoś może wie jak usunąć papkę po Grześkach z tegoż urządzenia??(kiedy ja się nauczę,że na tym forum jakakolwiek konsumpcja jest  absolutnie ZAKAZANA!?!?!?)

a mnie to wcale nie śmieszy..., dla dziecka z psychologicznego punktu widzenia krzyk to trauma na całe życie... jak widać ta dziewczynka już ją będzie mieć... przy okazji wrócę do wątku "z kiedyś" ludzka istoto łabędzie w moim profilu na fb z których się śmiałaś..... to osoby, które nie żyją........ 

giulietta-spoko wodza,maluchy wcale nie są takie ,,miętkie,,! Co najwyżej ludzaka istota w przyszłym roku dostanie jednego kwiatka mniej.A u Justynki ,po prostu rodzice kazali zanieść -to zaniosła! emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6371347 Napisano: 23.06.2017 23:33:53 w Popraw sobie humor...
ludzka_istota napisał(a):

Autentyk z dzisiaj (mnie dotyczy, to piszę).Jestem nauczycielem. Między innymi uczę maluchy w 1- 3. Jako, że to koniec roku, dzieci przyszły z kwiatkami. Stoi sobie kolo mnie dziewczynka z klasy drugiej, trzyma różyczkę i rzecze:
- To dla pani.
A ja (wredna belfrzyca):
- A za co ten kwiatek?
- (milczenie)
- Z jakiej to okazji? (znowu ja)
- (milczenie połączone z niepewnym wzrokiem)
- Justynko, kim ja jestem?
- No.... nauczycielem?
- I co robiłam w tym roku?
- Krzyczała pani na nas.
Kurtyna.

Dopiero co doprowadziłam klawiaturę do porządku po opluciu kawą.Czy ktoś może wie jak usunąć papkę po Grześkach z tegoż urządzenia??(kiedy ja się nauczę,że na tym forum jakakolwiek konsumpcja jest  absolutnie ZAKAZANA!?!?!?) Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6370887 Napisano: 22.06.2017 23:36:38 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

joan napisał(a):

Punkt karny dla mnie za to, że "autor zdjęć uważa iż został urażony tą wypowiedzią" - co za czasy, że jakiś forumowicz skarży się na mnie do Pionasa, zamiast napisać mi wprost albo na PW, co mu się nie podoba. Nie myślałam, że tego dożyję, serio.Przynajmniej miej odwagę podać swojego nicka, wrażliwy autorze zdjęć emotka

emotka Ja tu w ogóle wchodzę, żeby odreagować, o dooopie Marynie (od razu przepraszam wszystkie Maryny emotka ) badziewne posty piszę i potem wpisy te usuwam ze wstydem, a tu takie rzeczy... emotka  Admin zareagować musi, skoro jest skarga, to normalna rzecz jest, ale żeby skarżyć Adminowi o komentarze do zdjęć, które się komuś z nas zwyczajnie nie podobają, to się w głowie nie mieści... emotka

tak cichutko zapytam-o jakich fotach jest to halo ?? Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6370869 Napisano: 22.06.2017 23:14:26 w Wkurza mnie...
monisss napisał(a):

1mariusz napisał(a):

bruce napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

Pokaż mu jeszcze wpisy na naszym forum o tesciowych, to może się nawet ucieszy emotka

Teściów (teściom emotka ) też bym dołożyła... emotka A w temacie - wyjechałam rano z dziećmi do szkoły, a tu kolejny rozjechany kot na drodze leży, akurat go zbierali. emotka emotka  Mam przerąbane już do końca dnia, taki straszny widok to był... emotka  Ja strasznie przeżywam takie zwierzęta pozabijane, normalnie potem dojść do siebie nie umiem... Masakra, jak na mojej ulicy pędzą kierowcy; nie ma tygodnia, żeby wypadku nie było, zdarzają się nawet śmiertelne... emotka

Jechałam dzisiaj z koleżanką do miasta. Wlokłyśmy się za ciężarówką i nagle widzę jak przed same koła wpada mu taki piękny duży młody pies!!! A kumpela do mnie krzyczy-widziałaś co ten sk... zrobił?!?!?! Na przystanku PKS stał facet z truskawkami i tego psa przegonił wprost pod koła tego auta !!! Cały czas mam przed oczami jak ten pies wiruje w powietrzu i uderza w płyty chodnika...

przepraszam ze zapytam.. ale pomoglyscie psu? czy juz nie bylo co ratowac?

niestety psina miała zerowe szanse. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6370444 Napisano: 22.06.2017 00:24:07 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

Pokaż mu jeszcze wpisy na naszym forum o tesciowych, to może się nawet ucieszy emotka

Teściów (teściom emotka ) też bym dołożyła... emotka
A w temacie - wyjechałam rano z dziećmi do szkoły, a tu kolejny rozjechany kot na drodze leży, akurat go zbierali. emotka emotka  Mam przerąbane już do końca dnia, taki straszny widok to był... emotka  Ja strasznie przeżywam takie zwierzęta pozabijane, normalnie potem dojść do siebie nie umiem... Masakra, jak na mojej ulicy pędzą kierowcy; nie ma tygodnia, żeby wypadku nie było, zdarzają się nawet śmiertelne... emotka

Jechałam dzisiaj z koleżanką do miasta. Wlokłyśmy się za ciężarówką i nagle widzę jak przed same koła wpada mu taki piękny duży młody pies!!! A kumpela do mnie krzyczy-widziałaś co ten sk... zrobił?!?!?! Na przystanku PKS stał facet z truskawkami i tego psa przegonił wprost pod koła tego auta !!! Cały czas mam przed oczami jak ten pies wiruje w powietrzu i uderza w płyty chodnika... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6369639 Napisano: 19.06.2017 23:12:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i znowu tak pusto,cicho...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6368829 Napisano: 17.06.2017 00:02:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
we wtorek wpadła 100 z OPINELLO ,że tak powiem tylko na twarz -a dzisiaj jest już na koncie!!emotka  mam też kremik z NIVEJKI ! Wyświetl w wątku >>
1 mirai 0

1mariusz

#6366705 Napisano: 11.06.2017 23:08:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

1mariusz napisał(a):

w jedynym sklepie,w którym je dorwałam tak je opisali emotka !! Kurczę ,jak myślicie w razie czego opis i pieczątka na odwrocie wystarczy???

Moim zdaniem - jak najbardziej emotka , lecz lepiej uprzedzić organizatora, że takie paragony wydaje ten-a-ten sklep. 

A w temacie:
Widziałam reklamę w TVP o akcji Kinder w Polsce, która (jak widzę na ich stronie) już trwa, mają jeszcze sporo miast od objechania; tam też są konkursy z nagrodami:
http://www.kinder.pl/pl/roadshow

fajna akcja -tylko dlaczego tak lecą wyłącznie po brzegach Polski? SZKOODA! Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6366701 Napisano: 11.06.2017 22:57:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

1mariusz napisał(a):

andii napisał(a):

bajdeq94 napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

o jak dobrze ze mój mały synek ma manie zbierania kapsli - właśnie w jego kolekcji znalazłam 5 kapsli Żywca z kodami emotka


Można prosić zdjęcie kapsla emotka

Mam jeszcze pytanko czy do loterii STAR paczki są promocyjne czy zwykłe? Bo na stronie loterii są z takim zielonym paskiem promocyjnym przedstawione, a nigdzie ich nie znalazłem emotka

do loterii STAR wystarczy paragon w miarę dobrze opisany emotka

no i tego się obawiam! ja mam jak byk :CHRUPKI!!! emotka

z reg.
Organizator zastrzega, iż na dowodzie zakupu musi znajdować się identyfikowalna nazwaProduktu Promocyjnego.

w jedynym sklepie,w którym je dorwałam tak je opisali emotka !! Kurczę ,jak myślicie w razie czego opis i pieczątka na odwrocie wystarczy??? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6366514 Napisano: 11.06.2017 00:00:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
a niepocieszony wątek MDW czeka na mój wpis... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6366512 Napisano: 10.06.2017 23:37:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

bajdeq94 napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

o jak dobrze ze mój mały synek ma manie zbierania kapsli - właśnie w jego kolekcji znalazłam 5 kapsli Żywca z kodami emotka


Można prosić zdjęcie kapsla emotka

Mam jeszcze pytanko czy do loterii STAR paczki są promocyjne czy zwykłe? Bo na stronie loterii są z takim zielonym paskiem promocyjnym przedstawione, a nigdzie ich nie znalazłem emotka

do loterii STAR wystarczy paragon w miarę dobrze opisany emotka

no i tego się obawiam! ja mam jak byk :CHRUPKI!!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6366510 Napisano: 10.06.2017 23:25:31 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Ja już mój limit głównych wygranych  wykorzystałam biorąc Go sobie za męża! On niestety trafił gorzej, więc los mu to jakoś oddaje... emotka

Ciekawa samokrytyka... emotka

to tylko fakty,fakty...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6366507 Napisano: 10.06.2017 23:17:49 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Moje chłopiątko pracuje razem z facetem, którego matka też wygrała 3 razy wczasy u nich! Najdziwniejsze jest to, że mieszka 10 km ode mnie! Może taka szczęśliwa okolica? emotka

To jeszcze nic - ja słyszałem o przypadku, kiedy facet z małej wioski wygrał tydzień w tydzień szóstkę w Lotto emotka emotka
To dopiero zbieg okoliczności, no nie? emotka
...podobnie, jak facet, który w loterii wygrał 21 razy emotka

Dotychczas fajne nagrody wygrywałam tylko u nich ,w żadnym innym konku -nic! wysyłam na pamiątkę ślubną -są! Jaki wniosek? Ja już mój limit głównych wygranych  wykorzystałam biorąc Go sobie za męża! On  niestety trafił gorzej ,więc los mu to jakoś oddaje...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6366504 Napisano: 10.06.2017 23:05:15 w SZUKAM....
izkak napisał(a):

Czy jak się nie odbierze telefonu od RMF FM to już po ptakach i ewentualna nagroda przepada?  emotka

jeżeli z rundy dodatkowej to i tak dostaniesz tą kasę .a jeżeli z tej głównej -to przesyłają gwarantowanego tysiaka! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6366500 Napisano: 10.06.2017 22:50:54 w Lay's
cb656 napisał(a):

kermit napisał(a):

cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):a nie daj Boże jakaś iskra... emotka emotka

emotka widzę, że koledze mariuszowi nieobce są żołnierskie figle emotka

Z tego co się orientuję 1mariusz jest kobietą emotka

Nie znam, nie wiem, zarobiony jestem emotka
(nie utrzymujemy kontaktów pozaustrojowych - bazuję na tym, co widzę, a jedyne imię, jakie znam, dające się zastosować do obu płci, to MARIA - nie Mariusz emotka P

po prostu wskazałam jaka hierarchia panuje w domku-dobrze znać swoje miejsce...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6366498 Napisano: 10.06.2017 22:46:39 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Powiem Ci,że wysyłam sms z krzyżówkami z Angory-tymi biorącymi udział w losowaniu wczasów tygodniowych. Kiedyś przeczytałam ,że osoba ,która wygrała konkurs o -chyba pensje premiera,chwaliła się,że ma już na koncie u nich ileś tam zdobytych wczasów i całą masę innych nagród.Moja pierwsza myśl-ale ściema!! Po 2 miesiącach wygrałam pierwsze wczasy,dokładnie po roku -drugie! Po kolejnych dwóch latach -trzecie,na które jedziemy za 2 tygodnie ,a po roku i 2 tygodniach wygrałam czwarty raz!!!! Teraz  nam pozostają ferie ,bo z latem już krucho, a w ciągu roku trzeba to zrealizować. Chyba już mam jednak spalony numer ,bo Pani skojarzyła nazwę mojej miejscowości. emotka   Z tym,że z każdego numeru gazety wysyłam po 3-4 sms-y ,ale i tak jestem do przodu!!Oni są przykładem ,że jednak w loteriach też można coś wygrać ! A im mniej się spodziewam wygranej -tym częściej wygrywam emotka  POWODZENIA!!

A nie pracujesz przypadkiem w Angorze emotka jeśli nie to masz po byku szczęście. Ja na wysłanych tam w dziesiątkach smsów trafiłam wyjazd 1 raz parę lat temu(dzięki temu,że dziewczyna ten konk. dodała tu do bazy bo ja nie czytuje tej "propagandy"). Jakbym podliczyła wszystkie smsy to pewnie już bym nimi opłaciła wyjazd. A ofertę hoteli niestety mają bardzo malutką

Moje chłopiątko pracuje razem z facetem ,którego matka też wygrała  3 razy wczasy u nich!!! Najdziwniejsze jest to ,że mieszka 10 km ode mnie !!Może taka szczęśliwa okolica? emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6366496 Napisano: 10.06.2017 22:41:40 w Lay's
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

a nie daj Boże jakaś iskra... emotka emotka

emotka widzę, że koledze mariuszowi nieobce są żołnierskie figle emotka

jak w domu jest TRZECH facetów to się figluje na różne sposobyemotka . żeby nie było ,dziewczynka jest też -jaemotka !! Wyświetl w wątku >>
0 0