Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6339415 Napisano: 28.03.2017 23:09:06 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzył mnie dziś... buldog francuski mojej siostry płci żeńskiej, którą to suczką opiekuję się podczas nieobecności rodziny.Godzina 4.30 - słyszę uporczywe szczekanie pieska, w końcu budzę się, bo jestem sama w domu myślę,że może to jakiś złodziej się dobija albo się coś pali.Na szczęście okazało się,że sunia chciała koniecznie akurat o tej porze wyjść na dwór mimo że wieczorem była na spacerze emotka Niezłą sobie wymyśliła porę, dobrze,że nie mieszkam w bloku, to mogłam uchylić drzwi na ogród i ją wypuścić emotka

sorry, że się czepiam emotka  ogólnie współczuję przymusowego wstawania, ale rozwaliło mnie, że masz siostrę płci żeńskiej  emotka emotka emotka

Jezzu, Ziolko ja Cię proszę!!! Wiesz jak trudno się czyści klawiaturę?!?!?!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6338460 Napisano: 26.03.2017 22:35:53 w Zjazd e-konkursowiczów
ivanotta napisał(a):

mkmadzia7 napisał(a):

A Poznań ??? Lub okolice ??? emotka Kiedy ??? emotka

Jaaaaa chetnie emotka

Ja również !!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6334236 Napisano: 16.03.2017 23:04:34 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Edytka, fryzjerka będzie we Wrocławiu, ustalaj szybko ślub i wesele emotka  tylko pamiętaj skacz ze szczęścia jak do niej wejdziesz, bo bez niej by tego ślubu nie było emotka

Bez względu na to jak często i gęsto będziesz się nabijać ze mnie,choćbyś nadal kpiła, drwiła z moich postów, opluwała mnie i mieszała z błotem i dawała osławione "łapki w dół", i tak będę pisała publicznie, co mi się żywnie podoba.Zdaję sobie sprawę z tego,że mam niepopularne poglądy i być może dla większości ludzi wydumane "problemy", a swoimi wypowiedziami narażam się niekiedy (prawie zawsze?!) na śmieszność albo wieczne potępienie, no,ale nie bez kozery mam w końcu nick na forum taki, a nie inny emotka

Cudaczku kochany,nie przejmuj się!!! Nie jestem żadnym autorytetem,jestem zwykłą babą ,która to i owo przeżyła. I powiem Ci ,że bardzo bym chciała otaczać się takimi ludźmi jak Ty! Odbieram Cię jako taką fajną,ciepłą osóbkę,która nie przejdzie obok tylko pochyli się nad człowiekiem i jego problemem. I jeżeli nie będzie umiała pomóc to chociaż poda rękę i dobre słowo!!! Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6333658 Napisano: 15.03.2017 23:08:34 w Zjazd e-konkursowiczów
malutka456 napisał(a):

Mysia napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Mysia napisał(a):

Mysia napisał(a):

edith ultrixx dlatego właśnie napisałam, żeby przemyśleć czy może jednak kolejny weekend emotka najpóźniej jutro chciałabym pójść zrobić rezerwację dla nas emotka  popytam jeszcze dzisiaj resztę jak to widzą  emotka

Ok termin wybrany emotka 25.03 Katowice
nie wiem jak godzinowo 16? czy wolicie 15? (z myślą o tych którzy muszą dojechać i nie chcą zbyt późno wracać)
dam znać jak wszystko załatwię!

emotka  będę o Was myśleć siedząc w pracy  emotka

emotka bierz na żądanie emotka ech mam nadzieję, że co jakiś czas takie spotkania będziemy organizować emotka

mam duży ogród, zawsze majóweczkę możemy zrobić albo jakiegoś grilla emotka  

A gdzie ten ogród? Kurczę może nawet bym się puściła do  tych Katowic ale będziemy świętować 50-tkę moich Rodziców i to jest priorytet!! BAWCIE SIĘ DOBRZE!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6332578 Napisano: 13.03.2017 23:17:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

mia napisał(a):

Właśnie dodałam do bazy konkurs na FB:
https://www.faceb...%85/1306436559438975
I po drodze natknęłam się na to... https://www.faceb...p;type=3&theater emotka
Mieszkający między Rzeszowem a Jasłem, łączcie się! emotka

Hmmm ,ja mam dziwne skojarzenia w związku z tym prześcieradłem? które leży na drugim planie emotka  Co tam się chowa?

jej Krzysiu się chowa...emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, agicho 0

1mariusz

#6332072 Napisano: 12.03.2017 22:56:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
że tak powiem ,d... blada. Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6331662 Napisano: 11.03.2017 00:32:53 w Lay's
Niebieska_Laguna napisał(a):

Nie ma mnie na liście z kominami, a dostałam mejla z informacją o wygranej emotka Oczywiście mejla przegapiłam, bo skoro nie była mnie wśród laureatów, to nawet nie wchodziłam na pocztę, a tu niespodzianka. Ale nawet mi nie żal tego komina.

Śmiało wyślij dane! Komin sądzę,że na pewno przyślą!! Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6330737 Napisano: 08.03.2017 23:14:00 w Popraw sobie humor...
pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Nie wiem czy śmiać się czy płakać emotka
zostawilem mamie u mnie na ławie (dość niska) paczkę do wysłania i na paczce 15 zł. Teraz mama dzwoni że 5 zł jest a 10 zł jest tylko kawałeczek bo resztę zjadł nasz półroczy pies emotka  wszystko franca je   emotka

co tam 10 zł, mój ze złosci kiedys zzarl (pogryzł) nowa koszule i krawat emotka

Hahah ja się tam nie przejmuje 10 zł (dobrze że stówy nie zostawiłem bo chciałem żeby mi rozmienili na poczcie) ale ostatnio ma taki okres że je wszytsko... mamie już wykopała 5 krokusów, róże zjadła, drzewko już ledwo stoi małe bo tak podkopane jest i zjedzone kawałki korzeni, a wszelkie śmieci które widzi na sadzie przychodzi i przynosi przed wejście... tata nieraz jak sprząta to dwie łopatki emotka  Ciekawe co se myślą ludzie jak do nas idą a tu śmieci przed wejściem emotka   

Widzę, że ma apetyt, niczym koza z kultowego "Siódmego wtajemniczenia" E. Niziurskiego. emotka

Hahaha może.. już robiliśmy jej badania czy brakuje jakiejś witaminy czy co.. dostała tabletki i po miesiącu jest to samo emotka mam nadzieję że jak podrośnie to samo to zniknie (ten apetyt na wszystko) bo z torbami pójdę... skarpetki to już 4 pary wyrzuciłem bo tak podziurawiła emotka  a wykładam wszytsko wyżej i pieron dalej sięga emotka  

zamówiłam mojemu szczęściu sandały przez neta.Na wakacje wyjeżdżamy  w piątek a tu nerwówka -przyjdą?Nie przyjdą? Przyszły parę godzin przed wyjazdem !Nagle moje szczęście dzwoni do mnie wkurzone tak ,że piana wylewa mi się  z telefonu-to rude bydle zeżarło mi moje sandały! Wtedy się dowiedziałam ,że jednak można umrzeć ze śmiechu...Wytłumaczyłam chłopu ,że pies w trosce o jego stopy zmemłał mu skórę aby mu żadne pryzgle ,czy inne odciski czasem nie zepsuły wakacji! A Dżekuś za mój bolący brzuch ze śmiechu dostał kiełbasę.(a sandały nosił 2 sezony,nawet ja gdy miałam założony gips to sięgnęłam po jeden)emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

1mariusz

#6330729 Napisano: 08.03.2017 22:56:47 w Popraw sobie humor...
bruce napisał(a):

Ava, podaję dalej, zgodnie z obietnicą emotka :
https://scontent....7514&oe=596C8318

toż, to najprawdziwsza prawda!!!emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6328597 Napisano: 03.03.2017 21:50:09 w Wkurza mnie...
do.ta.3 napisał(a):

wkurza mnie allegro a mianowicie sprzedawcy - sklepy już kolejny raz jakieś coś wychodzi 
zamówiłam ponad dwa tygodnie przed weselem (państwo młodzi poprosili zamiast kwiatów wino)grawer na butelce wina nie chciałam kupować tylko wina więc wymyśliłam butelkę z dedykacją,
wypełniając formularz dostawy jasno napisałam imiona moje i męża, rozmawiałam z facetem przez telefon bo mimo szybkiej wpłaty jakoś przeciągało się to zamówienie, a ten wysłał mi butelkę z grawerem w czwartek czyli butelkę dostałam w piątek z pomylonymi imionami noo jak ja się wkur..... dawno nie miałam takiego ciśnienia 


dobrze że kase oddał ale z fajnego prezentu wyszła klapa 

Kup wino,zapytaj facetów w domu lub sąsiadów czy nie mają takiej małej frezarki? Wetknij diamentową końcówkę i DO DZIEŁA! Spróbuj najpierw na słoikach -zobaczysz sama jakie to proste! A frajdę będziesz miała dużo większą ,bo to sama wygrawerujesz-własnymi palcyma!!!emotka Wyświetl w wątku >>
1 do.ta.3 0

1mariusz

#6325343 Napisano: 23.02.2017 20:01:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wieeelkim łukiem omijam dział MDW ! Jakoś już nawet  cudza radość nie cieszyemotka ... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6325333 Napisano: 23.02.2017 19:44:23 w Wkurza mnie...
aniabania napisał(a):

Wkurza mnie totalne nieogarnięcie mojego męża. Wczoraj w przedszkolu włożył do kieszeni klucz od szafki i córka nie poszła z dziećmi na spacer, bo nie mogła się dostać do kurtki. A dziś pojechał opłacić czynsz i garaż - oczywiście o garażu zapomniał. 
Na pytanie jak można być takim nieogarniętym, odpowiada wskazując na siebie: "tadam"  emotka


Mam wrażenie ,że mamy męża do spółki!!emotka Wyświetl w wątku >>
1 budryska 0

1mariusz

#6324922 Napisano: 22.02.2017 23:40:55 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Ej ,no nie bądź taki i daj namiary gdzie i po ile chodzą?!?!(wiesz miesiąc dłuuugi!!) Ostatnio się dowiedziałam,że gdzieś można sprzedać za ciężkie pieniądze śmierdzące ,znoszone ,PRZEPOCONE męskie buty.Im bardziej śmierdzące i większe tym cenniejsze! Wiesz ,moi panowie noszą 46 a o zapachy też mogą się postarać!! Może to  na tej samej stronie?

Ja kiedyś sprzedawałam na olx swoje buty - nie były zniszczone, ale szafka obuwnicza już mi się nie domykała. Najwięcej telefonów otrzymywałam od facetów, którzy wcale się nie kryli ze swoimi zamiarami i od razu mówili, że im bardziej znoszone, przepocone tym dla nich lepiej. Jeden chciał dopłacać do znoszonych rajstop o.O. Transakcja nie doszła do skutku....

A w temacie, wkurza mnie ekshibicjonizm (?) w konkursach. Przykład z konkursu, w którym biorę udział:
"Ze względu na to, że mój narzeczony puścił ją podczas stosunku, zapętlił odtwarzanie. Po skończonym współżyciu znałam ją już prawie na pamięć. A niedawno ujrzałam dwie kreski. Jestem w ciąży. To będzie moje pierwsze dziecko"

A myślałam, że najgorsze co może być, to granie na Matkę Polkę umęczoną....

No coś Ty,taką okazję przepuściłaś?!emotka emotka  Kurczę ,ludzie to mają jednak zryte to coś między uszami! Oczywiście mówię o tych kupujących!! A cóż to za konkurs?emotka  A w temacie:wkurza mnie wszystko i wszyscy...banał. Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6324502 Napisano: 21.02.2017 23:51:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no, nawet nie chce mi się tu wpisywać... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6323896 Napisano: 20.02.2017 21:17:48 w SZUKAM....
nkba napisał(a):

1mariusz napisał(a):

nkba napisał(a):

1mariusz napisał(a):

 

Nawet przemknęło mi coś takiego przez głowę,że stolarz ma układ z hurtownią i wypycha  zalegający im towar-bo jak już założy no to każdy kładzie lachę! JAK JEST,NO TO NIECH JUŻ  ZOSTANIE! Mówię Ci pomału piana mi zaczyna iść z pyska,a że nie byłam szczepiona,to...Raz już wzięłam policjanta na służbie za ścierki. Więc co mi tam jakiś przedstawiciel,który będzie chciał mi udowodnić,że jestem w błędzie!(najwyżej zniknę na pewien czas z forum,bo TAM  dostępu do internetu jeszcze nie ma  emotka )

I właśnie tak to się najczęściej odbywa emotka Postaraj się dokumentować wszystko, zrób fotki, raczej nie próbuj dogadywać się telefonicznie tylko mailowo, żeby był ślad. Jak coś to pisz, jak będę mogła to pomogę. emotka A co do tekstu ze szczepieniem... bomba emotka emotka emotka

Jestem tak podminowana,że aż sama się boję co mogę nawywijać! Dzięki za wsparcie i propozycję pomocy! Oby nie była potrzebna ale dobrze czuć wsparcie jakiejś dobrej duszy DZIĘKI!! emotka

Postaraj się ochłonąć bo choć wiem dokładnie jak się teraz czujesz, w nerwach łatwo coś przeoczyć, coś za dużo lub nie tak powiedzieć itp. Trzymam kciuki emotka

Dlatego mam nadzieję,że przy rozmowie będzie mój mąż. Nawet coś przebąkiwał o nagrywaniuemotka  naszego spotkania.! Liczę też na to,że w momencie totalnego wk... mówię i zachowuję się BARDZO racjonalnie i spokojnie(za wyjątkiem tego policjantaemotka ,ale po co zaczynał?).Zabawa powinna na dniach się zakończyć,dziś mija pierwszy tydzień... Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

1mariusz

#6323881 Napisano: 20.02.2017 20:46:54 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

SPRZEDAM UŻYWANE MAJTKI

Ej ,no nie bądź taki i daj namiary gdzie i po ile chodzą?!?!

Ej, no nie bądź taki, nie pytaj, tylko weź sprawy w swoje ręce. Na początek OTWÓRZ OCZY, może zobaczysz, że to link do strony, gdzie i po ile...

no pięknie,oplułam sobie klawiaturę...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6323879 Napisano: 20.02.2017 20:39:49 w SZUKAM....
nkba napisał(a):

1mariusz napisał(a):

 

Nawet przemknęło mi coś takiego przez głowę,że stolarz ma układ z hurtownią i wypycha  zalegający im towar-bo jak już założy no to każdy kładzie lachę! JAK JEST,NO TO NIECH JUŻ  ZOSTANIE! Mówię Ci pomału piana mi zaczyna iść z pyska,a że nie byłam szczepiona,to...Raz już wzięłam policjanta na służbie za ścierki. Więc co mi tam jakiś przedstawiciel,który będzie chciał mi udowodnić,że jestem w błędzie!(najwyżej zniknę na pewien czas z forum,bo TAM  dostępu do internetu jeszcze nie ma  emotka )

I właśnie tak to się najczęściej odbywa emotka Postaraj się dokumentować wszystko, zrób fotki, raczej nie próbuj dogadywać się telefonicznie tylko mailowo, żeby był ślad. Jak coś to pisz, jak będę mogła to pomogę. emotka A co do tekstu ze szczepieniem... bomba emotka emotka emotka

Jestem tak podminowana,że aż sama się boję co mogę nawywijać! Dzięki za wsparcie i propozycję pomocy! Oby nie była potrzebna ale dobrze czuć wsparcie jakiejś dobrej duszy DZIĘKI!!emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

1mariusz

#6323866 Napisano: 20.02.2017 19:54:29 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

cb656 napisał(a):

Właściwie to nie wiem, czy bardziej mnie wkurza, zdumiewa, zawstydza czy przeraża emotka emotka emotka emotka emotka
...ogłoszenia w rodzaju

SPRZEDAM UŻYWANE MAJTKI


wtf??!! emotka

Nie pytam czego szukałeś że to znalazłeś  emotka

Ależ proszę bardzo, możesz pytać. Cokolwiek bym podał za powód i tak masz już swoje domysły emotka
emotka

Ej ,no nie bądź taki i daj namiary gdzie i po ile chodzą?!?!(wiesz miesiąc dłuuugi!!) Ostatnio się dowiedziałam,że gdzieś można sprzedać za ciężkie pieniądze śmierdzące ,znoszone ,PRZEPOCONE męskie buty.Im bardziej śmierdzące i większe tym cenniejsze! Wiesz ,moi panowie noszą 46 a o zapachy też emotka mogą się postarać!! Może to  na tej samej stronie??emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6323859 Napisano: 20.02.2017 19:39:59 w SZUKAM....
nkba napisał(a):

1mariusz napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Szukam ,czy może ktoś miał podobną sytuację? U stolarza zamówiliśmy meble do kuchni,wybierałam wszystko z próbnika-czyli z czego i w jakim kolorze mają być drzwiczki i blaty. Do samych drzwi nie mogę się przyczepić,wszystko jest takie jak wybierałam. Ale blat baardzo odbiega od tego co widziałam na próbniku! Złożyliśmy reklamację u producenta ,pojechałam do hurtowni ,gdzie został zakupiony . I ku mojemu przerażeniu on rzeczywiście jest taki bardzo dziwny! Jakieś mazie ,przybrudzenia,zmiany w kolorze . Tylko ,że przy zamawianiu nikt się nawet nie zająknął ,że on jest taki problematyczny! Na zdjęciach producenta,czy innych sklepów i hurtowni są wszędzie te ładne ,interesujące kawałki! Zdaję sobie sprawę,że reklamacja na pewno zostanie odrzucona bo jednak to nie stanowi wady. Ale ja wybierałam blat ,który w całości miał być taki jak na próbniku! Kompletnie nie miałam  świadomości,że jest inaczej. Czy jest może jakiś sposób aby to ugryźć ,jak sądzicie?

Oczywiście, że masz prawo dochodzić swoich praw. Porównaj próbnik z blatem. Zrób zdjęcia lub pobierz on nich próbnik.  Jeśli znacząco się różnią żądaj wymiany blatu. 
Nie napisałeś czy zapłaciłeś już całość za meble czy nie, ale jeśli nie to dopóki go nie wymienią nie wpłacaj całych pieniędzy. 
Jeśli nie będą chcieli dogadać się polubownie to udaj się do rzecznika praw konsumenta. Często gęsto jak ma się pismo podbite przez rzecznika firmy zmieniają ton. 
I nie daj sobie wmówić, że przecież różni się tylko trochę albo coś... Mam wrażenie, że to częsta praktyka w takich firmach. 

Na szczęście nie zapłaciliśmy jeszcze całości. Jutro mija pierwszy tydzień i na razie cisza. Najlepsze jest to ,że facet ma przyjechać z drugiego końca Polski! Nie wiem jak im się to opłaca? 

Nie poddawaj się i walcz jeśli jesteś pewna swego!!! Ja to przerabiałam nie raz. Nawet nie wiesz jak mało klientów upomina się o swoje emotka Bądź "twardka" emotka

Nawet przemknęło mi coś takiego przez głowę,że stolarz ma układ z hurtownią i wypycha  zalegający im towar-bo jak już założy no to każdy kładzie lachę! JAK JEST,NO TO NIECH JUŻ  ZOSTANIE! Mówię Ci pomału piana mi zaczyna iść z pyska,a że nie byłam szczepiona,to...Raz już wzięłam policjanta na służbie za ścierki. Więc co mi tam jakiś przedstawiciel,który będzie chciał mi udowodnić,że jestem w błędzie!(najwyżej zniknę na pewien czas z forum,bo TAM  dostępu do internetu jeszcze nie ma emotka ) Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6323575 Napisano: 19.02.2017 23:10:01 w SZUKAM....
cherry_coke napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Szukam ,czy może ktoś miał podobną sytuację? U stolarza zamówiliśmy meble do kuchni,wybierałam wszystko z próbnika-czyli z czego i w jakim kolorze mają być drzwiczki i blaty. Do samych drzwi nie mogę się przyczepić,wszystko jest takie jak wybierałam. Ale blat baardzo odbiega od tego co widziałam na próbniku! Złożyliśmy reklamację u producenta ,pojechałam do hurtowni ,gdzie został zakupiony . I ku mojemu przerażeniu on rzeczywiście jest taki bardzo dziwny! Jakieś mazie ,przybrudzenia,zmiany w kolorze . Tylko ,że przy zamawianiu nikt się nawet nie zająknął ,że on jest taki problematyczny! Na zdjęciach producenta,czy innych sklepów i hurtowni są wszędzie te ładne ,interesujące kawałki! Zdaję sobie sprawę,że reklamacja na pewno zostanie odrzucona bo jednak to nie stanowi wady. Ale ja wybierałam blat ,który w całości miał być taki jak na próbniku! Kompletnie nie miałam  świadomości,że jest inaczej. Czy jest może jakiś sposób aby to ugryźć ,jak sądzicie?

Oczywiście, że masz prawo dochodzić swoich praw. Porównaj próbnik z blatem. Zrób zdjęcia lub pobierz on nich próbnik.  Jeśli znacząco się różnią żądaj wymiany blatu. 
Nie napisałeś czy zapłaciłeś już całość za meble czy nie, ale jeśli nie to dopóki go nie wymienią nie wpłacaj całych pieniędzy. 
Jeśli nie będą chcieli dogadać się polubownie to udaj się do rzecznika praw konsumenta. Często gęsto jak ma się pismo podbite przez rzecznika firmy zmieniają ton. 
I nie daj sobie wmówić, że przecież różni się tylko trochę albo coś... Mam wrażenie, że to częsta praktyka w takich firmach. 

Na szczęście nie zapłaciliśmy jeszcze całości. Jutro mija pierwszy tydzień i na razie cisza. Najlepsze jest to ,że facet ma przyjechać z drugiego końca Polski! Nie wiem jak im się to opłaca?  Wyświetl w wątku >>
0 0