Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6308327 Napisano: 05.01.2017 23:33:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
gosiagosia napisał(a):

2x komin z Lays

też mam dwa! i jeszcze zestaw paletek z płynem do baniek mydlanych z FB  za zdjęcie choinki! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6308324 Napisano: 05.01.2017 23:24:51 w SZUKAM....
Czy jest może jakiś konkurs na sprzęt kuchenny? Muszę wszystko wymienić a byłoby przyjemniej gdyby wydawanie kasy wiązało się z chociaż cieniem nadziei na wygraną...emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6307416 Napisano: 03.01.2017 23:00:34 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

kadett33 napisał(a):

giulietta napisał(a):

kadett33 napisał(a):

pablo75 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Podczas dzisiejszych zakupów kupiłam konkursową paczkę Lay's(duża, 140g). W domu patrzę na paragon a tam 6,40 zł  emotka  
lepiej, żeby był w niej szczęśliwy kod!

Dlatego zawsze sprawdzam każdy paragon jeszcze w sklepie bo nie raz były naprawdę duże pomyłki lub niezgodność ceny na paragonie z ceną na półce.Ale według prawa zawsze płaci się cenę która jest na półce emotka

A co gdy kasjerka wezwie drugą pracownicę która pójdzie na ten dział i przyniesie cenę sprzed promocji i powie że taka cena wisiała, a cenę promocyjną schowa?

w większości sklepy są okamerowane to może by się nie wyparła  emotka  zresztą uważam,że w tych czasach kamery powinny być wszędzie  emotka  czy to sklep, a tym bardziej ulica... nawet przed chwilą byłam świadkiem jak gość w media m.... kupił kabel do kompa czy czegoś tam i była inna cena, kasjerka oczywiście, że nie... i nie wie o co chodzi, powiedziałam fajnemu Panu, że jak widział na półce inną cenę to płaci tą co widział czyli niższą....pan w barwach purpury pobiegł po ten drugi kabel i faktycznie duża różnica... kasjerka zaczęła gdzieś tam dzwonić... w ciągu roku mam dużo takich sytuacji zwłaszcza w drogeriach   

To była biedronka, ale mała kwota, więc kto będzie bawił się w oglądanie kamer, a poza tym do kogo się zgłosić? Jak nie ma tam biura obsługi klienta, więc aby coś załatwić trzeba zablokować kasę.

z biedronką też miałam do czynienia, spoko kamery i super system rozliczania kas widoczny na kamerkach, wszystko widać emotka  mi akurat kasjerka źle wydała resztę, ale się wyjaśniło i kierowniczka oddała kasę emotka  

Ja kupuję w biedrze hurtem jogurty ,tzn .cały kartonik. Kasjerka skanuje kod z kartonu i ZAWSZE jest 18 sztuk zamiast 10. Nie wiem dlaczego tego nie zmienią ale tak jest we wszystkich sklepach -obojętnie gdzie bym nie kupowała! Dlatego zawsze wszystkich  uczulam  żeby sprawdzali paragony.Nie posądzam pań kasjerek o kombinatorstwo ale ich przełożonych o lenistwo w interweniowaniu gdzieś tam wyżej o wprowadzenie INNEJ ilości do danego kodu! Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6307398 Napisano: 03.01.2017 22:35:56 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

petunija1 napisał(a):

jkkp napisał(a):

dolly napisał(a):

jkkp napisał(a):

gosia16 napisał(a):

jkkp napisał(a):

chciałam wejść i się wyżalić że mnie wkurza rodzina męża, bo myślą, że znaleźli kasę zapomogową u Nas, ale czy to warto tak wkurzać się od Nowego Roku? wezmę kilka większych oddechów i pewnie zaraz mi przejdzie emotka

ja usłyszałam ostatnio że powinnam się wstydzić ,że upominam się o swoje pieniądze emotka

wiem co piszesz, siostra męża 6 lat temu pożyczyła 15 tyś i cisza z oddaniem, a teraz jej młodszy brat wyjeżdża z tekstem, że chcą kupić mieszkanie pod hipotekę i nie maja nic na wkład własny i żebyśmy pożyczyli 12 tyś, no na łeb im coś padło. ale cały pic w tym że co człowiek nie zrobiłby to zostanie zły, bo jak nie da to sknera, a jak da to znowu kolejne lata kasy nie zobaczę emotka

Powiedzcie mu, ze siostra ma Wam oddac 15tys, to niech jemu odda, a Wy jeszcze chwile poczekacie emotka

Problem w tym że siostra nie ma i w tym tkwi ten mały szczegół emotka

emotka nie rozumiem jak można pożyczyć od kogoś pieniądze i nie oddać.
Jeśli to nie jest kwestia ratowania życia,to nie ma dla mnie wytłumaczenia. emotka
U mnie w rodzinie podobna sytuacja,tylko sporo mniejsze pieniądze.Brat pożyczył od brata.
Niby,że biedni(obydwoje pracują,są zdrowi,dzieci również)...teraz dostają 500+ i śmiało mogli by oddać,to udają,że temat się przedawnił. emotka


Ja dzień przed Sylwestrem pożyczyłam przyjaciółce 10 tysięcy złotych.Na wstępie ostrzegłam ją lojalnie,że jeśli mi tych pieniędzy nie odda, to naszą 18 lat trwającą przyjaźń szlag jasny trafi, a ja się ostro wścieknę. Wychodzę z założenia,że jeśli ktoś mi nie oddaje kasy, to znaczy,że mnie po prostu nie szanuje,a ja nie lubię być robiona w ciula.To,że mam dobrze sytuowanego ojca nie oznacza,że ktoś ma mnie robić w bambuko.

ale dałaś na ,,podkładkę",czy za przeproszeniem na ,,pysk"?

tak "na gębę"dałam.Nie zgadzam się ze stwierdzeniem,że "tam gdzie są pożyczane pieniądze, szczególnie większe, tam nie ma mowy o więzach rodzinnych, czy przyjaźni", bo przecież w końcu takiej obcej osobie, " z ulicy", której w ogóle nie znam, nie pożyczyłabym pieniędzy, tylko przyjaciołom i rodzinie.Mam może trochę naiwną i niezłomną wiarę w to,że ci, którym w swoich "dobrych czasach" pożyczam pieniądze, w przyszłości też się ode mnie nie odwrócą jak ja będę potrzebować pomocy.

życzę serdecznie ,aby życie nie zweryfikowało Twojej wiary w ludzi!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6306998 Napisano: 02.01.2017 23:36:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tuw3105 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

nie widzę żadnych wpisów w mdw za 30 i 31 z wypasionej loterii czyżby żadnej bramki nie otworzyli?

ja wygralam 30 kubki ale 31 juz nic

Ty mówisz o ILOŚCI ,czy dacie???emotka Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

1mariusz

#6306992 Napisano: 02.01.2017 23:29:03 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

jkkp napisał(a):

gosia16 napisał(a):

jkkp napisał(a):

chciałam wejść i się wyżalić że mnie wkurza rodzina męża, bo myślą, że znaleźli kasę zapomogową u Nas, ale czy to warto tak wkurzać się od Nowego Roku? wezmę kilka większych oddechów i pewnie zaraz mi przejdzie emotka

ja usłyszałam ostatnio że powinnam się wstydzić ,że upominam się o swoje pieniądze emotka

wiem co piszesz, siostra męża 6 lat temu pożyczyła 15 tyś i cisza z oddaniem, a teraz jej młodszy brat wyjeżdża z tekstem, że chcą kupić mieszkanie pod hipotekę i nie maja nic na wkład własny i żebyśmy pożyczyli 12 tyś, no na łeb im coś padło. ale cały pic w tym że co człowiek nie zrobiłby to zostanie zły, bo jak nie da to sknera, a jak da to znowu kolejne lata kasy nie zobaczę emotka

Powiedzcie mu, ze siostra ma Wam oddac 15tys, to niech jemu odda, a Wy jeszcze chwile poczekacie emotka

dolly-mistrzowskie posunięcie!!emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 dolly 0

1mariusz

#6306990 Napisano: 02.01.2017 23:27:15 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

wkurza mnie, że Nowy Rok rozpoczęliśmy problemami ze zdrowiem... mąż w szpitalu, a ja sr...czka i rzygaczka...  emotka emotka  oby cały rok nie był pod patronatem szpitali itp... 

Będzie dobrze,zobaczysz!!ZDRÓWKA ŻYCZĘ!! Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

1mariusz

#6306987 Napisano: 02.01.2017 23:22:27 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

petunija1 napisał(a):

jkkp napisał(a):

dolly napisał(a):

jkkp napisał(a):

gosia16 napisał(a):

jkkp napisał(a):

chciałam wejść i się wyżalić że mnie wkurza rodzina męża, bo myślą, że znaleźli kasę zapomogową u Nas, ale czy to warto tak wkurzać się od Nowego Roku? wezmę kilka większych oddechów i pewnie zaraz mi przejdzie emotka

ja usłyszałam ostatnio że powinnam się wstydzić ,że upominam się o swoje pieniądze emotka

wiem co piszesz, siostra męża 6 lat temu pożyczyła 15 tyś i cisza z oddaniem, a teraz jej młodszy brat wyjeżdża z tekstem, że chcą kupić mieszkanie pod hipotekę i nie maja nic na wkład własny i żebyśmy pożyczyli 12 tyś, no na łeb im coś padło. ale cały pic w tym że co człowiek nie zrobiłby to zostanie zły, bo jak nie da to sknera, a jak da to znowu kolejne lata kasy nie zobaczę emotka

Powiedzcie mu, ze siostra ma Wam oddac 15tys, to niech jemu odda, a Wy jeszcze chwile poczekacie emotka

Problem w tym że siostra nie ma i w tym tkwi ten mały szczegół emotka

emotka nie rozumiem jak można pożyczyć od kogoś pieniądze i nie oddać.
Jeśli to nie jest kwestia ratowania życia,to nie ma dla mnie wytłumaczenia. emotka
U mnie w rodzinie podobna sytuacja,tylko sporo mniejsze pieniądze.Brat pożyczył od brata.
Niby,że biedni(obydwoje pracują,są zdrowi,dzieci również)...teraz dostają 500+ i śmiało mogli by oddać,to udają,że temat się przedawnił. emotka


Ja dzień przed Sylwestrem pożyczyłam przyjaciółce 10 tysięcy złotych.Na wstępie ostrzegłam ją lojalnie,że jeśli mi tych pieniędzy nie odda, to naszą 18 lat trwającą przyjaźń szlag jasny trafi, a ja się ostro wścieknę. Wychodzę z założenia,że jeśli ktoś mi nie oddaje kasy, to znaczy,że mnie po prostu nie szanuje,a ja nie lubię być robiona w ciula.To,że mam dobrze sytuowanego ojca nie oznacza,że ktoś ma mnie robić w bambuko.

ale dałaś na ,,podkładkę",czy za przeproszeniem na ,,pysk"? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6306982 Napisano: 02.01.2017 23:11:51 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

tam gdzie są pożyczane pieniądze, szczególnie większe, tam nie ma mowy o więzach rodzinnych, czy przyjaźni.... 

Bo ja wiem... Albo żyję na innej planecie, albo mam wyjątkowe szczęście do rodziny, a konkretnie siostry.
NIGDY, ale to przenigdy nie mieliśmy jakichkolwiek tarć o kasę, a po podziale spadku (wkład członkowski w spółdzielni mieszkaniowej) odstąpiła mi swoją połowę za symboliczną spłatę, dzięki czemu mam mieszkanie własnościowe po Mamie.
Kiedy siostra była w potrzebie, sprezentowałem swoje oszczędności, bo po prostu mogłem.
Kiedy czytam o tych wszystkich "rodzinach" żrących się o byle emotka to się zastanawiam, czy na pewno tak samo pojmujemy normalność emotka

no niestety bardzo często-normalność =żarcie.Przykre ,nie??? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6306980 Napisano: 02.01.2017 23:08:12 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

jkkp - bez sensu, żebyś się przejmowała życiem osób nieodpowiedzialnych / niezaradnych życiowo. Mnie od daaawna dziwią ludzie posiadający kredyty. Owszem, są różne losowe sytuacje w życiu, ale przeważnie kredyty to po prostu efekt fiu bzdziu zamiast mózgu.

Najważniejsze, żebyście z mężem byli tego samego zdania i nie dali się zmanipulować emotka

Dom pod hipotekę bez wkładu własnego... że też mnie to do głowy nie przyszło emotka Może niech od razu pół wsi wykupią i hotel postawią, przecież życie to gra Monopoly emotka

BTW, u mnie w pracy ludzie brali pożyczki pracownicze i co jakiś czas ktoś żyrantów szukał. Ja pinkolę, wszyscy mieli kasy więcej ode mnie (nas to nawet na żaden samochód nie było stać!), no ale skoro można pożyczyć na prawie zerowy procent, to czemu nie emotka Nikomu niczego nie podżyrowałam - i dobrze, bo teraz nikt z nas już tam nie pracuje; nie umiałabym spokojnie spać w takiej sytuacji emotka

joan-oni są BAARDZO zaradni życiowo! Potrafią myśleć i KOMBINOWAĆ- jak tu na piękne oczy  Cię zmanipulować ,bo przecież Ty MASZ!!Im się należy! Oni muszą to mieć tu i teraz! Nosz do cholery,zawsze uważałam ,że jeżeli ktoś decyduje się na założenie rodziny,życie na kocią łapę ,czy jeszcze inne wynalazki-to powinien ponosić tego konsekwencje!! To wszystko kosztuje! Jak cię nie stać to siedź przed komputerem i baw się w Simsów !Mniej kosztuje.Znam babkę ,która całe życie płaci za syna-starego byka.Żeby rodzina syna tzn synowa,wnuczka i UWAGA: mamusia synowej mogli pojechać na wakacje ona bierze pożyczkę w Providencie!!Po czym spłaca ich ekscesy z marnej emeryturki.Normalnie śmiech na sali! No ale ,jak wychowałaś tak masz...Ja wiem to dobrze się gada,ale i tak będą mieć pretensje i tak! A jednak lepiej NIE pożyczać-bo potem będzie człowiek miał pretensje do siebie!  Wyświetl w wątku >>
2 jkkp, joan 0

1mariusz

#6306961 Napisano: 02.01.2017 22:22:31 w SZUKAM....
luk1990 napisał(a):

szukam pomocy w wypełnieniu krótkiej ankiety o czipsach emotka
do pracy licencjackiej

https://docs.goog...ested=true#responses

z góry dziękuję za pomoc emotka

bardzo proszę,mam nadzieję,że będzie przydatna.Powodzenia!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6306952 Napisano: 02.01.2017 22:14:39 w SZUKAM....
nkba napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Szukam ,czy jest może ktoś kto zgłaszał  szkodę-złamanie w ALLIANZ? Podchodzę do tego jak kot do jeża ,bo pewnie i tak nic nie dostanę,ale jednak głupio nie spróbować-no nie? emotka  Siostra ma ubezpieczoną chatę u nich i jako,że to się stało u niej na schodach to będziemy próbować chociaż wyciągnąć coś za ból. Jest sens w ogóle zawracać sobie tym głowę?

Nie znam Alianz ale najpierw sprawdź co obejmuje polisa, czy też OC? A jeśli tak to co jest w tym OC? Przeczytaj OWU. Jeśli jest ok to oczywiscie, że zgłaszaj - przeciez to nic nie kosztuje emotka   Ogólnie uważam, ze im mniej się napiszesz w zgłoszeniu tym lepiej emotka Wierz mi, ze potrafią się przyczepić do pierdół emotka Mam nadzieję, że tobie pójdzie jak po maśle emotka Trzymam kciuki emotka

dzięki-będę próbować!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6306490 Napisano: 01.01.2017 23:46:20 w SZUKAM....
Szukam ,czy jest może ktoś kto zgłaszał  szkodę-złamanie w ALLIANZ? Podchodzę do tego jak kot do jeża ,bo pewnie i tak nic nie dostanę,ale jednak głupio nie spróbować-no nie?emotka  Siostra ma ubezpieczoną chatę u nich i jako,że to się stało u niej na schodach to będziemy próbować chociaż wyciągnąć coś za ból. Jest sens w ogóle zawracać sobie tym głowę? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6306165 Napisano: 31.12.2016 00:09:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
erte napisał(a):

Czy karty 50zl z konkursu Zott/Biedronka są niektywne?

piszą,że aktywne! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6302783 Napisano: 19.12.2016 21:20:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
magda845 napisał(a):

Nagroda III stopnia z 1 etapu konkursu "Z Biedronką i ZOTT'em...", UPS

też dostałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6302219 Napisano: 18.12.2016 22:13:03 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

radosna napisał(a):

radosna napisał(a):

Jestem przyzwyczajona do oferowanych bardzo okazyjnych zamian.
Ale dziś - przy rzeczy za kilkaset złotych - ktoś napisał, że chce się
ze mną zamienić na ... samochód. Odpisałam, że jak na nowy, to
bardzo chętnie! emotka

To był Seat Toledo. Facet tak mi odpowiedział: Pani chce nowy samochód za 950 zł????????????????
Odpisałam, że tak - chcę nowy samochód za 950 zł. Pewnie pomyśli, że ma do czynienia z wariatką emotka

Czy mogę zaufać kupującemu, który ma nick sexmagic? emotka
Kiedyś przy wielu moich ofertach sprzedaży, nagabywał mnie facet, którego adres mejlowy zaczynał się na marekłowcaszparek@
Nie byłam w stanie nic mu sprzedać.
Dlaczego niektórzy mają takie porąbane nicki ... sexmagic ... uważaj, bo Cię sprawdzę emotka

Nie wiesz ,że pies,który dużo szczeka -mało gryzie??A swoją drogą ,pomyśl jaki on biedny ,zakompleksiony,że aż TAK musi ratować swoje ego...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6298178 Napisano: 08.12.2016 22:20:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
aleksiak napisał(a):

Xbox One z Winiary z kalendarza  emotka

Nosz kurde,przyznaj się masz mój ,czy mojej pamiątki ślubnej????w temacie-mam kawusię od Jacobsa!! Wyświetl w wątku >>
1 ibizka 0

1mariusz

#6298173 Napisano: 08.12.2016 22:07:01 w Wkurza mnie...

 a ja tu narzekam na Macieje i inne...emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6296494 Napisano: 05.12.2016 23:23:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
jomajd86 napisał(a):

bon pepco, rękawiczki actimel

dokładnie to samo! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6295928 Napisano: 04.12.2016 23:41:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Alle napisał(a):

Czy w poloterii smolara wygrał ktoś więcej niż 1 osoba z forum? Dość często robię zakupy w polo i ostatnio zauważyłem, że niektóre kasjerki od razu odkładają paragony pod kasę, nawet ich nie niszcząc. Już 2 razy musiałem poprosić o paragon. Kolejny konkurs nie dla zwykłego klienta.

moje chłopię wygrało portfel-ale masz rację paragon musisz wręcz wyrywać!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0