Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6294675 Napisano: 01.12.2016 23:48:53 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Sztorm + pół nocy nieprzespane. Mam wrażenie, że wiatr za chwilę rozpirzy mi chałupę. emotka
Fajnie się tydzień zaczyna. emotka

Kurczę,aja powiem ,że zazdroszczę Ci tego sztormu!!!!(może też dlatego ,że mam BAARDZO rzadko okazję to  zobaczyć-a  UWIELBIAM!!!!) Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6293732 Napisano: 30.11.2016 21:05:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mirai napisał(a):

1mariusz napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

W Heńku można wygrać raz dziennie i rozumiem ze bez ograniczeń na osobę w kolejnych dniach? emotka  

1 zgłoszenie i bez rymu wygrało emotka  Ale Trzeba cisnąć póki passa jest emotka

ej,pochwalcie się o jakim konku mowa?

http://www.e-konk...199827/#.WD3_vtXhDIU

DZIĘKI!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6292899 Napisano: 29.11.2016 23:15:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Dostaliście te wygenerowane kody z actimela? Nie miałem na 3 opakowań zaznaczyłem na stronie jak trzeba i przyszły tylko z jednego opakowania a z pozostałych dwóch już nie emotka   

Ani jeden mi nie przyszedł na maila...Pisałam do nich ale jak do ściany...

ja się nawet zalogować nie mogę ,a Ty byś chciał od razu należne kody dostać???emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6292897 Napisano: 29.11.2016 23:12:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tadziuuu napisał(a):

W Heńku można wygrać raz dziennie i rozumiem ze bez ograniczeń na osobę w kolejnych dniach? emotka  

1 zgłoszenie i bez rymu wygrało emotka  Ale Trzeba cisnąć póki passa jest emotka

ej,pochwalcie się o jakim konku mowa? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6292893 Napisano: 29.11.2016 23:05:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
assal napisał(a):

Porażka roku.
Szybki, lokalny konkurs na fb, 3 książki, 4 uczestników... i ja nic  emotka

Eee tam ,na pewno przeoczyłaś tam kilka zer! I uczestników nie było 4-tylko 4000!!emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

1mariusz

#6291585 Napisano: 27.11.2016 21:51:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmo napisał(a):

joan napisał(a):

elmo napisał(a):

Czy w loterii DPD odpisujecie na te ich Sms-y? Ktoś wygrał nie odpowiadając na nie? 
Może być na pw. 


Ani razu nie odpisałam.
Niczego nie wygrałam, ale może to akurat nie mieć nic wspólnego z tymi esemesami, a bardziej z moich loteriopeszkiem emotka

Dzięki emotka  Życzę, żeby pech loteryjny Cię opuścił jak najszybciej emotka  

O matko,jakie sms-y od nich dostajecie? Wysłałam parę zgłoszeń ale jeszcze nigdy się do  mnie nie odzywali?!?!emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

1mariusz

#6291078 Napisano: 25.11.2016 23:35:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Masza86 napisał(a):

mam pytanie do osób ktore wygrały  voucher Cetniewa. Przed chwilka dzwoniła jaks babka aby podac jej kod i numer vouchera bo cos tam sprawdzają, oczywiście podałam emotka , a teraz sie zastanawiam czy dobrze zrobiłam.Ktos tez otrzymał taki telefon ??  emotka emotka

Z pewną nadzieją szukałam tu takiego wpisu!!!Moje chopiatko też dostało taki telefon już wczoraj ale nie słyszał-to i nie odebrał ! emotka  Kobietka wytrwale dzwoniła dzisiaj-odesłał ją do mnie .A,że ja zazwyczaj nie noszę z sobą do pracy voucherów ,to numerem nie dysponowałam!A,że miałam dziś przerwę w życiorysie,czyt.migrenę-chociaż jak twierdzi moja siostra"migreny to miały hrabiny ,a tobie po prostu łeb napi..."To pomimo nalegań umówiłyśmy się na poniedziałek.Teraz widzę,że mejla też wysłali-więc mam nadzieję,że ktoś se jednak nie druknie  voucherka i nie pojedzie za nas?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6290221 Napisano: 24.11.2016 18:36:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Smolar ,dziękuję Ci chociaż za tę chwilę radości z PODWÓJNEJ wygranej!!!!
Szkoda,że tylko chwilę!!emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6286332 Napisano: 18.11.2016 00:33:09 w Wkurza mnie...
grandprix napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mówiłem 30 razy w domu... nie wyrzucać opakowań po wypasionym.... i co ... wyrzucone 3 emotka kody już zgłoszone.... emotka emotka emotka emotka czyli nie mam już tych które są zgłoszone....

Nura w śmietniczek? emotka  nie no żartuje, mi wyrzucili bakusie, także wiem jaki to nerw człowieka dopada emotka

nura bym i zrobiła ale nie ma sensu bo śmieci wyniesione wczoraj i pojechały.... w siną dal emotka   trudno muszę grać na kogoś w domu innego, jakby co to poproszą o kody zgłoszone, wiec nie będę mieć problemów już...

Co się stało to się nie odstanie..
No dokładnie, tak zrobić będzie najlepiej i się nie stresować, tylko grać i wygrywać emotka

 

U mnie ta sama sytuacja. Rodzina niereformowalna, zawsze wywali co nie trzeba.

Ja tylko wciąż słyszę jacy to moi chłopcy są zestresowani ,jak to się boją o każdy papierek , folijkę i paragon! Po czym wyciągam z kosza takie,czy inne ZGŁOSZONE już opakowanie.No ale to przecież JA SAMA to na pewno je wyrzuciłam!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6286329 Napisano: 18.11.2016 00:05:03 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

bruce napisał(a):

efka napisał(a):

emotka emotka



a najśmieszniejsze, albo najsmutniejsze, jest to, że to lud decyduje o tym, kto rządzi i komu co rozdaje.

aha. w szpitalach poza posiłkami wkurzają mnie PORY POSIŁKÓW. 17.00 - kolacja, a do rana głoduj.

jak leżałam na patologii  z racji cukrzycy ciążowej, to szkolili nas cały czas żeby KONIECZNIE coś zjeść o 21,00- a kolacja była o 17,00... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6284899 Napisano: 16.11.2016 00:02:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ibizka napisał(a):

Alle napisał(a):

Czy ktoś wie, z jakiego numeru przychodzi sms o wygranej z Pololoterii?

Chyba z bramki internetowej bo ja dostałam Sms-a iżadnego numeru w tle

jest opisany jako-SMOLAR. Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6284898 Napisano: 16.11.2016 00:00:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Paula_Paula napisał(a):

jak zgłosisz ten kod, to Ci przyślą na maila pozostałe kody. też tak miałam. Od razu wysyłają maila.

no tak nie OD RAZU!!!! ja już czekam od paru dni -bo nawet aktywować konta nie mogłam !! emotka zalogowałam się przez FB-i cisza! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6284897 Napisano: 15.11.2016 23:52:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czeko napisał(a):

rpk napisał(a):

Sms nadal przychodzą chociaż nie zawsze

delvitto napisał(a):

harnas napisał(a):

delvitto napisał(a):

powiedzcie proszę, czy smolar dalej informuje smsowo, czy teraz trzeba sprawdzać swoje zgłoszenia na ich stronie?

na stronie sprawdź

ok, sprawdziłam, nie udało się:( ale czy tak już będzie, już nie ma co czekać na smsy? chodzi mi o to, że za każdym razem jest dołujące to sprawdzanie, mylę się przy wprowadzaniu za każdym razem nazwy konkursu ( bo automatycznie wchodzi inny), no i te captcha wkurza potwornie;( wolałabym starą opcję powiadomień.

Mnie też to wkurza, nie mam czasu  na wklepywanie każdego paragonu, no kurde według regulaminu mają informować smsowo;/

dzisiaj moja Pamiątka Ślubna wygrała w polo u Smolara-przyszedł sms z wiadomością o wygranej,oraz z info,że numer paragonu wygrywającego należy sprawdzić na tej ich stronie! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6283026 Napisano: 10.11.2016 22:07:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mika0103 napisał(a):

nagrody, nagródki, nagródeczki cip, cip... emotka

jeszcze może być:taś,taś...kici,kici...mogę się podszkolić w różnych językach!!emotka  A tak w ogóle to wąteczku weż pod uwagę,że mój młody liczy na konsolę od szczodrego pana z siwą brodą. A od tego, to ja już mam siwe wszystko inne... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6283006 Napisano: 10.11.2016 21:38:37 w SZUKAM....
amif napisał(a):

olunka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

natala91 napisał(a):

ile czeka się na link aktywacyjny Actimel bo wczoraj chciałam się zarejestrować i nadal nie doszedł?

Pierwszego dnia miałam od razu. Ale koleżanka z pracy też nie ma od wczoraj 

wczoraj był chyba jakiś błąd, bo ja też nie dostałam, w końcu zalogowałam się przez FB i nie mam ani maila z nagroda ani brakujących kodów, dzisiaj działa wszystko normalnie, napisałam do nich zobaczymy co odpiszą

ja dzisiaj też nie dostałam linka aktywującego, po zalogowaniu się przez FB wysłałam kod, żadnego maila nie mam, mimo, że pisało że wysyłają @

no ,właśnie-cisza!A podejrzewam ,że niczego przed poniedziałkiem się nie dowiemy!?!? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6283001 Napisano: 10.11.2016 21:34:06 w SZUKAM....
anet napisał(a):

Jak długo czeka się na link aktywacyjny po rejestracji w loterii actimel? 

podbijam! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6282987 Napisano: 10.11.2016 20:49:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
elmo napisał(a):

Paula_Paula napisał(a):

też bez pralki....ale za to gra Hasbro wpadła z konkursu Chiquita na FB

I u mnie gra Hasbro (mail) emotka  

też mam!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6282550 Napisano: 10.11.2016 00:34:37 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

asantesana napisał(a):

cb656 napisał(a):

emotka emotka emotka emotka
To, co wyprawiają ci "ludzie", jest tak żałosne, że nie kwalifikuje się nawet do kategorii buractwo. Nie ma takiej skali. Wstyd, żenada, poczucie upokorzenia z faktu bycia Polakiem emotka Nie akceptuję tego emotka

A ja się tak cicho zastanawiam, że skoro ludzie są zdolni tak się upokarzać publicznie dla paru złotych, to co muszą robić, gdy nikt nie widzi... Ja bym z takim wózkiem nie stanęła nawet w masce i peruce.

Jak pisałam ostatnio na forum,że mnie razi takie zachowanie, to zostałam zjechana. Szkoda,że jeszcze zużytych podpasek i tamponów babki na ladę nie wyłożą twierdząc, że im nie podpasowały emotka

Jezu-ja ma chorą wyobrażnię. TY WIESZ CO ZROBIŁAŚ????emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6281784 Napisano: 08.11.2016 23:44:51 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Ludzka podłość, chciwość? Nie wiem jak to nazwać. Robiłam dziś zakupy, stojąc w kolejce przeglądałam internet na telefonie, a gdy przyszło do płacenia, odłożyłam telefon na taśmę i zapomniałam o nim. Nie zdążyłam wyjść ze sklepu, kiedy się zorientowałam, że nie mam telefonu. Wróciłam się na kasę, ale po telefonie nie było już śladu. Od razu zadzwoniłam z telefonu konkursowego, ale ktoś w przeciągu pięciu minut wyciągnął z niego karty albo go wyłączył... Musiała być to osoba, która stała za mną w kolejce i za pewne mijała mnie, gdy wracałam się do kasy... Poszłam do punktu obsługi, ale telefonu nikt nie oddał, obszukałyśmy z Panią kasę i sklep, ale po telefonie ani śladu. I nawet nie liczyłam, że się znajdzie, bo ktoś zadbał o pozbycie się kart sim. Rozumiem znaleźć telefon na ulicy i mieć wątpliwości co z nim zrobić, ale na ladzie przy kasie, gdzie wiadomo, że osoba może się po niego wrócić, gdy najprawdopodobniej widziała się kto go kładzie? Żeby to jeszcze był nowiutki iPhone6! Ale to kupiony 3 lata chiński smartfon za 300 zł. 100 raz był na podłodze, jeszcze więcej na chodziku. Jestem niezdarą, więc nie kupuję drogiego sprzętu. Boki poodpryskiwane, szybka popękana, na pierwszy rzut oka widać, że to badziew nic nie warty. Bez ładowarki, zablokowany wzorem, ale ktoś się jednak pokusił na może 30 zł z lombardu? Ale nie wierzę by ktoś przy zdrowych zmysłach kupił takie telefon. Miałam tam numery, zdjęcia, filmy i inne rzeczy, które gromadziłam prze 3 lata. Dla mnie to ogromna wartość sentymentalna, a jakiś złodziej ma to gdzieś... Dziwie się jak można tak postąpić? Tym bardziej, że jakiś czas temu znalazłam portfel na Uniwersytecie, od razu zaniosłam go do dziekanatu i razem z Panią powiadomiłyśmy dziewczynę, do której należał. Jak się okazało miała w nim pierwsze stypendium... Nie wyobrażam sobie postąpić inaczej, jak oddać taką rzecz....

zgłoś KRADZIEŻ na Policję-nawet sobie nie wyobrażasz ile telefonów wypływa! Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

1mariusz

#6281018 Napisano: 07.11.2016 20:56:45 w Gratulacje! Dla wygranych!
shell napisał(a):

titinunu napisał(a):

huda83 napisał(a):

Wow... umrę z zawiści...mega gratki!   emotka z ciekawości: ile paragonów poszło? 

Wysłałam 8 paragonów i wpadła kawiarka...zdenerwowałam się,bo strasznie ekspres chciałam,niepotrzebnie jak widać:)Zawsze jak czytałam i zazdrościłam(pozytywnie)takich wygranych,to przedstawiałam jak ja będę krzyczeć z radości.A tu karmie dziecko,prawie przysypiam,telefon,jakaś wygrana...OK,dobrze.A Pani pyta,czy zdaje sobie sprawę ile wygrałam?

Moje gratulacje emotka

o kurde,MEGA emocje! nie ukrywam,że zazdroszczę!!!SERDECZNIE GRATULUJĘ!!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0